Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 4 wyników

Do kolekcjonerów

3ndru

Odp.: 2
Wyś.: 1.118
ja też za bogaty nie jestem ale troche uciułałem grosza i pozwoliłem sobie

Do kolekcjonerów

3ndru

Odp.: 2
Wyś.: 1.118
Co prawda jestem tu od bardzo niedawna ale chciłem wszystkich poweidomić o tym na co trafiłem! Szperając po allegro natrafiłem na link do bardzo ciekawego sklepiku. Jest tam sporo świetnych rzeczy dla kolekcjonerów mangi i anime. Znalazłem na przykład soundtracki do Dragon Balla lub Ah! My Goddess i do wielu innych anime! Zachęcam zwłaszcza prawdziwych kolekcjonerów ponieważ towar jest tam sprowadzany prosto z Japonii! Nie robię żadnej reklamy ale po prostu widzę, że wielu skupuje różne rarytasy zwłaszcza do Dragon Balla. Sam kupiłem parę płyt i wcale tego nie żałuje!!

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

Jak ktoś trafi również na jakiś ciekawy sklepik niech napisze. Proszę ponieważ zamiast szukać w googlach wolę zdać się na doświadczenie innych użytkowników. A administratora proszę o nie traktowanie tego jak jakieś reklamy po prostu chcę dopomóc innym kolekcjonerom.

Kupię 7 tomików DB i serię Oh! My Goddess

3ndru

Odp.: 3
Wyś.: 1.357
No tak ale ciężko jest trafić na te 7 tomików ponieważ głównie sprzedają zestawami za 300 lub nawet 400zł

Kupię 7 tomików DB i serię Oh! My Goddess

3ndru

Odp.: 3
Wyś.: 1.357
Witam! Poszukuje tomików od nr 36 do 42 wydawnictwa JPF. Jestem również zainteresowany naszywkami i plakatami DB i Oh! My Goddess oraz serią tomików Oh! My goddess. Ceny do negocjacji.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook