Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 1.122 wyników

Oglądalność Dragon Ball Super

"Hidden

Odp.: 186
Wyś.: 35.772
Należało się, za poziom odcinka. Ba, za poziom serii.

DB Super odcinek 109-110, 08.10.2017

"Hidden

Odp.: 39
Wyś.: 2.835
4/10.

Jak na odcinek odtrąbiony 3 miesiące temu, to technicznie leży i kwiczy przez 60-70% czasu antenowego. Twarze jak zwykle powykręcane, szczególnie gdy w lekkim oddaleniu. Dużo scen walki na zasadzie prostych i mało efektownych ujęć z oddali zapętlonych kilku klatek. Goku po wejściu na scenę z "nową" formą miał animację przywołującą mi animacje z Naruto, ciekawe czy może jeden z tamtych animatorów pracował nad tym odcinkiem.

Sama fabuła, tak jak się spodziewałem, nie jest zbyt dobrze poprowadzona, a nowa forma Goku to typowy "asspull". Przez 6 lat w latach '90 niektórzy czytelnicy DB nie mogli znieść, że jest tyle przemian SSJ (czyt. 3). Teraz w ciągu 2 lat też już mamy 3. Oni nie wiedzą kiedy przestać. Na plus należy poczytac, że Jiren nie został pokonany przez uberGoku, ale przecież na tym się to skończy, w końcu właśnie "odzyskuje siły" z Freezerem.

[Grafika] by Hidden Lord

"Hidden

Odp.: 68
Wyś.: 27.749
Hej, nie mam pojecia czy nie połączy tego postu z poprzednim

Kolejny rysunek, po raptem prawie roku.

Obraz

DB Super odcinek 100, 23.07.2017

"Hidden

Odp.: 19
Wyś.: 1.640
Shounen napisał(a):
Hidden napisał(a):

Kiedy katowano Kale, powinna pluć krwią na ten przykład.

Wyczuwam skłonności sadystyczne
Po 100 odcinkach idzie się przyzwyczaić, że krwi nie ma i już. Osobiście nie sądzę, żeby obecność krwi, zadrapań czy poszarpanych ubrań jakoś drastycznie zmieniły u sceptyków wyobrażenie o tej serii (no chyba że mówisz o ubraniach Kale czy Caulifli ).
Dla mnie to bardzo umniejsza imersji. To odbiera walkom ciężaru, ma się wrażenie, że oni się tam jedynie bawią, zamiast walczyć na śmierć i życie. Minęło ponad 20 lat i teraz zakrwawiony od stóp do głów Goku i Vegeta nie przejdą w śniadaniowym paśmie bajek, ale to i tak mnie mierzi.

DB Super odcinek 099, 16.07.2017

"Hidden

Odp.: 19
Wyś.: 1.891
Zgadzam się z głosami wyżej, bardzo skrzywdzono Kuririna. Szczególnie, że właśnie padły mocne sugestie co do jego istotności w czasie rekrutacji. Oczywiście ostatecznie zrobili z niego chłopca do bicia. W kolejnym odcinku zresztą dostaje ochrzan od żony za to, że zmarnował pieniądze i czas. Tak i my zmarnowaliśmy nasze nadzieje. Brutalnie ucięto ten fan service.

DB Super odcinek 100, 23.07.2017

"Hidden

Odp.: 19
Wyś.: 1.640
Nie był to zły odcinek, ale niestety wciąż koli moje oczy rysunek. Postaci znowu wyglądały czasem co najmniej idiotycznie (np. Kale z profilu w formie LSSJ). Mierzi mnie też to, że ani stroje się nikomu nie niszczą ani nikt nie ma zadrapań i krwi. Kiedy katowano Kale, powinna pluć krwią na ten przykład. Tak jak Vegeta torturowany przez Freezera 25 lat temu. Tak, czasy robią swoje.

Dragon Ball FighterZ [PC, PS4, XONE]

"Hidden

Odp.: 51
Wyś.: 6.494
Dragon Ball Fighters

Obraz

Jeszcze oficjalnie niezapowiedziana nowa gra z serii Dragon Ball. Co ciekawe w nazwie brakuje charakterystycznego "Z". Gra wyjdzie na X0, PS4 i PC na początku 2018 roku.

Walka w 2D (2.5D), pojedynki nawet 3v3*, cellshading (jeszcze się tak na to mówi?) na najwyższym poziomie, a wszystko autorstwa studia od GuiltyGear.

Co myślicie? Ja zdecydowanie bardziej czekam na to niż na ew. Xenoverse 3. Choć mam obawy jak będzie wyglądał system walki, bo nie jestem wielkim fanem GG.

*nie we wszystkich newsach mowa o 3v3. W japońskojęzycznym dokumencie o grze, który jest źródłem informacji nie widziałem nigdzie zapisu "3v3".

Źródła:
http://www.gamezilla.pl/newsy/2017/23/dragon ... -uniwersum
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=104226
http://gematsu.com/2017/06/arc-system-works- ... box-one-pc

DB Super odcinek 067, 20.11.2016

"Hidden

Odp.: 43
Wyś.: 6.293
Shounen napisał(a):
Nikolas_Kejdż napisał(a):
Swoją drogą irytujące jest też to, że Trunks po tej całej batalii dalej sobie hasa w kurteczce i chusteczce
Przecież to typowe dla tego typu produkcji - nawet niekoniecznie anime.
Jednak, Gotenks, zdaje się, ze w Zetce jakoś bardziej im stroje (i mordki) obijały się w tych walkach.

Obraz

Obraz

Obraz

Obraz

DB Super odcinek 067, 20.11.2016

"Hidden

Odp.: 43
Wyś.: 6.293
Końcówka nawet niezła, pojawienie się Gohana, który wygląda IDENTYCZNIE jak w formie Mistic pod koniec DBZ dało mi nadzieję, że wraca do formy. Włos znowu mu sterczał z czoła, minę miał poważną i zaciętą.

A potem zapowiedź kolejnego odcinka i znowu widać Gohana wymoczka. I bez kosmyka.
Buu.

Dużo się działo w tym odcinku, trzeba to przetrwać. Ostatecznie nasi w sumie przegrali.
Rysunki jak zwykle okropne. Przez 1. połowę odcinka Vegeta wyglądał jak upośledzony. Często niszczyli proporcje jego twarzy czy włosów.

DB Super odcinek 066, 13.11.2016

"Hidden

Odp.: 49
Wyś.: 7.078
Shounen napisał(a):
Hidden napisał(a):
Myślę, że nie miał wiele do roboty.
Np. siedział w poczekalni u Byczego Lucyfera. Przypominam, że piekło pokazane w DBZ to fillery. Jeśli nie było powiedziane, że faktycznie obserwował (nie pamiętam), to trzeba przyjąć, że nie miał tej przyjemności.
Vegeta kanonicznie, w mandze, przyznaje, że widział przemianę Goku w SSJ3 w walce z Fat Buu. Obserwował ją z tamtego świata. Dlatego był wściekły i tym bardziej nie chciał się zgodzić na połącznie w Vegetto. Dlatego wnioskuję, że mógł widzieć więcej, np naukę Fusion dance. Bo cóż innego miał tam robić, jak nie obserwować?
Ja nawet nie pamiętam co Vegeta tam robił w fillerach.

Dodano po minucie
Yasiek napisał(a):
No niestety, jednak Potara na śmiertelników działa tylko 1 godzinę. Jedynie dla Bogów jest na zawsze (co najmniej jednego).

Hi hi czyli walka Vegetto vs Buu trwała tylko godzinę; ) taka ciekawostka
To jest taki asspull, ze głowa boli. =.='

DB Super odcinek 066, 13.11.2016

"Hidden

Odp.: 49
Wyś.: 7.078
Myślę, że nie miał wiele do roboty. Wysuwam przypuszczenia, że obserwował co robią wojownicy Z. A wtedy Wojownicy Z siedzieli u Kamiego i Goku pokazywał Taniec Fuzyjny.

DB Super odcinek 066, 13.11.2016

"Hidden

Odp.: 49
Wyś.: 7.078
Vegeta obserwował całą Buu Sagę z zaświatów, mógł ją znać. Choć niekoniecznie ją umieć.

DB Super odcinek 065, 06.11.2016

"Hidden

Odp.: 33
Wyś.: 5.054
TU SPOOILER

VEGETTO KURDE W KOLEJNYM EPIE!!!!!

Nowy odcinek słaby graficznie i akcją. Oczy bolały i dusza.
Ale pracuje aż do nocy, to obejrzałem.

DB Super odcinek 064, 30.10.2016

"Hidden

Odp.: 22
Wyś.: 3.705
Goku to głąb, ale życiowy. Goku to geniusz jeżeli chodzi o sztuki walki, który potrafił nauczyć się Kamehamehy widząc jej wykonanie raz, gdy miał 12 lat.
Dla mnie ten Trunks to po prostu plot hole. I to ogromny i niepotrzebny. Bo nie prowadził do niczego.

Young Jijii i DBS

"Hidden

Odp.: 21
Wyś.: 6.163
Jesteś pewen? Gdzieś czytałem, ze mieszka w Chinach, a z innego źródła, że AF początkowo był po chińsku. Nie mogę jednak teraz znaleźć na to żadnego potwierdzenia.

Young Jijii i DBS

"Hidden

Odp.: 21
Wyś.: 6.163
Young Jiji poznałem nie dalej niż 2 tygodnie temu, w jeden wieczór pochłaniając całą jego historię DB AF (a to ponad tysiąc stron!). Rysuje dużo lepiej od Toyotarou i żałuję, że to nie on zajmuje się oficjalnymi mangami DB. Jednak z tego co słyszałem jest on Chińczykiem i myślę, że to przekreślało sprawę.

DB Super odcinek 064, 30.10.2016

"Hidden

Odp.: 22
Wyś.: 3.705
Przeczytałem komentarze powyżej i widzę, że jestem najbardziej wymagający.

Po zeszłotygodniowym łomocie jaki w ciągu 30 sekund Vegeta spuścił Blackowi, miałem nadzieję, że animacja i akcja pójdzie tą drogą (choć widziałem zapowiedź kolejnego odcinka więc wiedziałem o fuzji). Ale oczywiście nie doczekałem się.
Nie wiem jak to się stało, że ten odcinek miał 20 minut, a nie działo się w nim nic wartego uwagi.
Goku i Vegeta dali ciała w beznadziejnej walce z różowymi klonami. Kiedy naprawdę próbowaliby ścigać Zamsu.
Sam Zamsu leciał kilka minut do Trunksa, a powinien lecieć kilka sekund.
Trunks uczący się Mafuby z komórki to jest zbezczeszczenie wszystkiego o co walczył Mutaito i KameSenin i wszystkiego za co oddali życie.
Bulma mizdrząca się do Zamsu jest obrazą dla wszystkich postaci. Tak jak to, że Trunks puścił tam matkę. Prawdziwy Trunks nigdy by tego nie zrobił. Tak jak nie ma mowy, by nauczyć się Mafuby w 30 sekund...
Na koniec mieliśmy pokojne patrzenie jak Zamsu i Black się fuzjonują, bez nawet poderwania się z ziemi i próby ich powstrzymania...
Animacja bolała moje oczy. Nadal pieką. Nie wiem jak to jest możliwe, ze w tę serię zaangażowani są weterani z DBZ. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Może im płacą cukierkami zamiast prawdziwymi pieniędzmi, czy co.

[Grafika] by Hidden Lord

"Hidden

Odp.: 68
Wyś.: 27.749
Shounen napisał(a):
Teraz to niezły poziom, czy to na pewno Twoje?
Tak! Moje

Wrzucam więcej!

Obraz

Obraz

Dragon Ball: Fusions [Nintendo 3DS]

"Hidden

Odp.: 17
Wyś.: 4.039
O kurde, to już wyszło? Myślałem, ze cały czas czekamy.
Ta cała idea chibi jest denerwująca. Czemu wszystko musi być reklamowane teraz tymi małymi Trunksem i Gotenem? Nie mogą dorosnąć po prostu? (do Ciebie mówię, Super!)

Koniec mangi?

"Hidden

Odp.: 11
Wyś.: 4.755
Ja teraz:

Obraz

ale zarazem

Obraz

Czemu?
Z jednej strony ciesze się, że ten koszmar się skończył.
Z drugiej to nie jest koniec na jaki zasłużyła manga, która akcją w Soul Society, 10 lat temu (bo wtedy zacząłem czytać), podbiła moje serce.
Bleach skończył się okropnie, ale się skończył. Był fanservice i pairingi niczym w Naruto. Ale mam wrażenie, że to wszystko miało wyglądać jakoś inaczej.
Szczególnie ta ostatnia walka z Yhwachem... Kubo chciał już to po prostu skończyć?
Strony: 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  następna
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook