Forum Dragon Ball Nao
Forum DB Nao » Szukaj » Znaleziono 4.618 wyników

Straż miejska

^Katz

Odp.: 7
Wyś.: 1.587
Gdzie Cię zawinęli? Bo mi chcieli wlepiać ładnych parę lat temu jak na studiach byłem w botaniku przy UKW. Trzeba wiedzieć gdzie pić, parki miejske, osiedlowe ławki odpadają.

Komentarze: Dragonballowa zapowiedź meczu PGE Vive Kielce

DB Super odcinek 109-110, 08.10.2017

^Katz

Odp.: 39
Wyś.: 1.624
Jak dla mnie to było tylko preludium, prawdziwa forma nie została jeszcze ukazana, bo oni mają w zwyczaju nie pokazywać wszystkiego. Pamiętacie FnF? Chyba w pierwszym trailerze pokazali Golden Freezę, wszyscy przez pół roku żyli myślami, że wiedzą już wszystko a tu bęc, info w dniu premiery z przecieków, że Goku i Vegeta dostali nowe formy.

Tutaj wyczuwam podobną sytuacje choć mogę się oczywiście mylić. Po pierwsze formę tę pokazali już miesiąc temu w gazecie, najbardziej oczekiwany moment a ci tak spoilują w gazecie? Dziwne trochę. Po drugie, już z treści odcinka tak jak w przypadku SSJG Goku jakby otrzymał moc (tym razem ogromną) i ją wchłonął, ona wyparowała i nikt nie wie co jak i gdzie. Tutaj ona także wyparowała i kto wie czy nie powróci jako własna moc Goku, w legitnej właściwej formie, coś bardziej trwałego. W DB Dokkan Battle forma ta została nazwana Ultra Instinct "Omen", a omen wiadomo co oznacza - zapowiedź pewnych wydarzeń

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

^Katz

Odp.: 152
Wyś.: 31.505
Polska - Czarnogóra 4:2

Jedziemy na mundial

Komentarze: Dragon Ball FighterZ na Warsaw Games Week

[J-rock] Luna Sea

^Katz

Odp.: 435
Wyś.: 82.492
No właśnie aż tak długo się nie czekało, to normalne, że takie zespoły nie produkują krążków co roku i nie mają też takie aktywności. Widać to choćby po Laruku, gdzie nowy krążek kiedyś tam się pojawi, a koncertowo bida, bo ograniczają się do 2-3 w ciągu całego roku. Nawet 25-lecie zrobili w tym, choć przypadało rok temu i żadnej konkretnej trasy też nie było i na razie się nie zapowiada.

LS wygląda na tym dobrze. Szkoda tylko, że po 2010 nie ruszyli się ponownie poza Azję, nie wiem, może tamta trasa za granicą ich nie usatysfakcjonowała?

[J-rock] Luna Sea

^Katz

Odp.: 435
Wyś.: 82.492
LUNA SEA, 7 lat od reaktywacji - kilka singli + 2 albumy studyjne.
X JAPAN, 10 lat od reaktywacji, parę pojedynczych singli cyfrowych i 0 albumów ; o

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

^Katz

Odp.: 152
Wyś.: 31.505
Armenia - Polska 1:6

Zrobiliśmy co powinniśmy, więc zaskoczenia nie ma. Teraz poczekać na wynik Czarnogóry w meczu z Danią i być może już dziś będzie awans

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

^Katz

Odp.: 152
Wyś.: 31.505
Dzisiejszej nocy polska piłka klubowa sięgnęła dna (sugerowanie, że wcześniej na nim nie była xD). Zawodnicy najbardziej "profesjonalnego" klubu w Ekstralipie, pretendenci do zawojowania Europy dostali po kolei plaskuna wychodząc z autobusu i nikt z tym nic nie zrobi

Trza się cieszyć kadrą póki można, bo za kilka lat ,jak skończy się era Lewandowskiego to wracamy tam gdzie zawsze, niestety.

[Film] Dragon Ball Z: Light of Hope

^Katz

Odp.: 35
Wyś.: 8.832
2 i 3 odcinek 14 listopada:
https://www.youtube.com/watch?v=YiuLGU0kz9I&feature=youtu.be

Komentarze: Dragon Ball FighterZ - komentarz Toriyamy i nowe wideo

Komentarze: Niecodzienne korki Bakary'ego Sako

Dragon Ball FighterZ [PC, PS4, XONE]

^Katz

Odp.: 32
Wyś.: 2.717
Trailer z okazji TGS:
https://www.youtube.com/watch?v=uTIrrlZm4Uo

Komentarze: Dragon Ball FighterZ - nowa postać: android #21

Dragon Ball Super (manga)

^Katz

Odp.: 247
Wyś.: 41.886
No i fajnie.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

^Katz

Odp.: 152
Wyś.: 31.505
Polska - Kazachstan 3:0

Mecz nie był jakoś wielce porywający, ale liczy się, że po piątkowej wpadce znowu są 3 pkt.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej

^Katz

Odp.: 152
Wyś.: 31.505
Dania - Polska 4:0

No niedobrze.

Dragon Ball FighterZ [PC, PS4, XONE]

^Katz

Odp.: 32
Wyś.: 2.717
O muzykę mi nie chodzi, o grafikę bardziej bo może to być jedna z najładniejszych o ile nie najładniejsza gra z DB. Już są podśmieujki, że kreska u DBFz lepsza niż u Toei

Co do muzyki fajnie, jakby jako dodatki pojawiły się utwory z oryginalnej scieżki, ale to raczej marzenie. Do Xeno 2 mieli dodać parę oryginalnych tracków i albo wydali tylko w Japonii albo temat ucichł.

Najnowsze wideo z niebieskimi:
https://www.youtube.com/watch?v=0wDCTKTjB_k

[Anime] Dragon Ball Super - nowa seria

^Katz

Odp.: 1.077
Wyś.: 175.970
Nie ma na razie co gdybać czy się skończy czy nie. Jest tyle samo poszlak, że się skończy jak i będzie kontynuowane. Cyferki w pre-orderze nic nie znaczą, możliwe, że w 133 będzie koniec tej sagi, bo prawdziwa walka ma się rozpocząć od 8 października, więc...

Nie bardzo bym wierzył w kontynuacje DB Super, choć historie w niej ukazane są tak zapętlone, że próżno jest jeszcze cokolwiek sensownego wymyślić skoro Goku dobija do poziomu Bogów. Serię ludzie oceniają 50/50 niby dobre, niby nie. Rekordów oglądalności nie bije, ale jest w czołówce i udało się ją opchnąć na inne ważne rynki. Więc jak chce się to ciągnąć to trzeba to robić teraz bo później może być już za późno. Nozawa ma już 80 lat i sami wiecie, dzisiaj zdrowie jest, jutro go może nie być.

Fajnym pomysłem mogłoby być zremasterowanie pierwszego DB. Seria troche stara technicznie i niedawno świętowała 30 lat to można by w taki sposób ją uczcić.

Co do Toriyamy to on już raczej daje jasne sygnały, że chce mieć już spokój i niech DB się zajmują inni, ktoś taki jak Toyotaro, którego już chyba zatwierdził ; o

DB Super odcinek 104, 20.08.2017

^Katz

Odp.: 11
Wyś.: 690
Z dupy trochę ten SSJ God się pojawił, wyglądało jakby w ostatniej chwili wymyslili by choć na moment go dodać i przypomnieć o tej formie.
Strony: 1, 2, 3 ... 229, 230, 231  następna
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2017 DB Nao
Facebook