Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 5 wyników

Nowa seria Dragon Ball?

Kula94

Odp.: 18
Wyś.: 10.596
Wiele razy słyszałem jak jacyś fani Dragon Ball, twierdzili iż słyszeli, widzieli lub posiadają odcinki DBAF. Jest to rzecz jasna, kłamstwo mające na celu dogryzienie znajomemu, że on ma. Sprawa jest jasna Dragon Ball AF miał powstać po Dragon Ball Z, lecz Akira stwierdził iż przez nad gorliwość fanów, nie dających mu żyć, nie będzie kontynuować dalszych perypetii naszych bohaterów. Oburzenie fanów było aż tak wielkie iż próbowali sami coś wymyślać. Wtedy mała firma poprosiła Akire o konsultację w sprawie Dragon Ball GT, oczywiście się zgodził, lecz poza małymi poprawkami nie miał nic wspólnego z tą serią Dragon Ball. Kiedy fani usłyszeli o GT wszyscy byli uradowani, ale nie długo, ponieważ były to zaledwie 64 odcinki, które nie były zbyt interesujące. Po zakończeniu DBGT fani dalej nie przestali wojować o dalszą historię Dragon Ball, wykorzystali pomysł małego Japońskiego wydawnictwa, które wydało kilka tomów DBAF opowiadające nie daleką przyszłość naszych przyjaciół, i puścili plotkę iż Dragon Ball AF ma powstać jako telewizyjne anime. Od tamtej pory prawdziwi fani muszą się wykłócać i tłumaczyć iż to tylko bajka wymyślona przez załamanych fanów. Co rusz, któś nowy wymyśla coś nowego, powoli to zaczyna robić się monotonne i żałosne. Wszystkie postacie z rzekomego DBAF są robione w Photo Shopie lub w innych programach do grafiki, są paskudne i nie realne, nie które nawet nie przypominają postaci z Dragon Ball, a nie które zaś są tak nie udolnie zrobione iż gołym okiem widać oszustwo.

Poszukuję gry z DB

Kula94

Odp.: 20
Wyś.: 10.914
A ja polecam na pc'ta gre Earth Special Forces

[Pomoc] Mugen 2007 - ataki

Kula94

Odp.: 3
Wyś.: 4.226
Ustawienia klawiatury
A-A
B-S
C-D
X-Z
Y-X
Z-C

Son Goku SSJ2

Kilkadziesiąt szybkich ciosów - z,x,dół,prawo
Kamehame 160 Combo - x,dół, lewo
Goku SSJ3 i potężne kamehame - s,d,dół,lewo/prawo nie wiem dokładnie

[Pomoc] Dragon Ball Mugen 2008 edition.

Kula94

Odp.: 4
Wyś.: 3.654
Moim zdaniem to cos nie chodzi jak trzeba. Rowniez posiadam Mugena 2008 ale u mnie wszystko chodzi dobrze.Moze sciagnij z innego zrodla moze to pomoze.
Pozdrawiam

[PSP] Dragonball: Evolution

Kula94

Odp.: 5
Wyś.: 2.056
No no Gra zapowiada sie ciekawie i filmik jak najbardziej Przypadl mi do gustu na pewno [ ort! ] ja kupie Mam nadzieje ze sie nie zawiode
Pozdro
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook