Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 4 wyników

[Strona] Dragon Ball PBF

Laptor

Odp.: 0
Wyś.: 800
Obraz

Wiele lat po ostatniej walce Wojowników Z zapanował pokój. Nie wskazywało nic na pojawienie się nowych przeciwników którzy byli by wstanie zagrozić światu. Lata mijały a nasi bohaterowie się starzeli. Po krótkim czasie prawdopodobnie zmarli a kilka lat później Ziemia zaczęła się rozwijać pod względem technologicznym, dokładnie wtedy Ludzie zastępowali swoje naturalne ciała na mechaniczne kończyny i części ciała. W ten sposób została odtworzona rasa Androidów po uprzednim odnalezieniu tajnego laboratorium Dr. Gero. Jednak nie żyli oni sami na ów planecie bowiem żyła tam jeszcze rasa Majinów. Jak się okazało Majin Buu rozdzielił swoje ciało na setki tysięcy kawałków tuż przed śmiercią by jego rasa przetrwała.
Kilka lat potem Saiyanie którzy przetrwali katastrofę Vegety zebrali się i utworzyli nową planetę ze starą nazwą, podobną sytuacje mieli Demony Mrozu którzy zamieszkali na jednej z podbitych planet Freezera Freezer No.79. Rzecz jasna Demony Mrozu chcieli zemsty na Saiyanach, Saiyanie nie chcieli Demonów Mrozu jak i Majinów oraz sądzili że kontynuacja planów Dr. Gero jest błędna. Wszystkie z ras miały negatywny stosunek do siebie i napadali na siebie wzajemnie, tylko Nameczanie pozostawali neutralni do czasu aż ich planeta nie została napadnięta...
Starzy bogowie postanowili zakończyć ten chaos i w nie znany nam sposób zakończyli wszystkie spory godząc ich, budując teleporty które umożliwią szybką podróż na inną planetę a na koniec tuż przed śmiercią najstarszy z Bogów wybrał najpotężniejsze niemowlęta każdej z ras i uczynił ich Bogami swoich ras.
Tak narodził się nowy świat Dragon Ball'a w którym nadal trwały nieliczne walki, świat pełen przygód, konkursów, treningów.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Serdecznie zapraszam wszystkich użytkowników pun.pl na nowy PBF pod tytułem Dragon Ball PBF.
Teraz również i ty możesz wcielić się w jedną z postaci danej rasy i żyć tak jak tylko zapragniesz.
Świat który nie ogranicza cię w żadnym calu, to ty decydujesz kim, jak i gdzie być.
Jak wiadomo nikt nie lubi długich czytanek toteż przepraszam za wstęp, nie będę tutaj się rozpisywał o silniku PBF'a toteż napiszę tylko że jest to zupełnie inny PBF niż znacie. Począwszy od fabularnego świata jak i fabularnej rozgrywki (i nie tylko) po walki, treningi, przygody, eventy, możliwość zdobywania smoczych kul, kupowania technik, awansowania rangą, umiejętności a nawet transformacji a wszystko to znane wam z Anime Dragon Ball Z.
Nowi użytkownicy będą musieli stworzyć swoją kartę a następnie przejść szkolenie gdzie nauczą się pisać w stylu PBF, walczyć i poruszać się po świecie. Wszystko czego wam zabraknie można uzupełnić opisując ciekawą ZMIANĘ w dziale " Pomysły-Zmiany"

-------------------------------------------------------------------------------------------

Administracja jest otwarta na wszelkie pytania na które udzieli odpowiedzi na Chatboxie oraz pomoże ci w razie problemów.

Link: * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Od czego zacząć po zalogowaniu?: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

W razie jakichkolwiek pytań, problemów można pisać na gg: 1954380

[Problem] Bebi - czy aby na pewno potężny?

Laptor

Odp.: 10
Wyś.: 3.372
Ja uważam że Bebi miał swoją moc, jednostkę mocy itp. itd i korzystając z ciała danej osoby nie dość że wzmacniał jego organizm to dawał swoją moc którą posiadał.
Na ten przykład, Spider-man w czarnym kostiumie.

Skąd ten screen? Dragon Ball

Laptor

Odp.: 504
Wyś.: 174.524
Obraz

Top teraz ja jeśli kolega wyżej nie chce

Dragon Ball Z Movie: Battle of Gods (2013)

Laptor

Odp.: 481
Wyś.: 141.334
Moim zdaniem kinówka będzie wymiatać, po trailerach widać że jest wykonana bardzo ładnie (kreska zachowana ale poprawiona z 100x).

Filmik powinien pojawić się na DVD za 2 miesiące więc w polsce spokojnie pół roku poczekamy myślę...
Przedstawia się jednak na prawdę ciekawie.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook