Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 5 wyników

Najlepszy męski i żeński głos w historii muzyki

Merelka

Odp.: 10
Wyś.: 7.624
Jeśli mam pisać tylko o głosie, nie zważając na muzykę, to damski: Kryśka Akilera, a męski, cóż... tutaj będe subiektywna... Mike Shinoda. W sumie on więcej rapuje, wiem, ale jak już zaśpiewa...

Lektury

Merelka

Odp.: 5
Wyś.: 2.006
Ja czytałam, bo generalnie lubię czytać, ale rozumiem te osoby, które mają teraz alergię na książki, właśnie przez lektury. Ja niektórych lektur nie cierpiałam przez szkołę, ale potem odkryłam je na nowo i uważam, że taki Pan Tadeusz na przykład jest super, a w szkole byłam chora, jak mi kazali go czytać.

Dragon Ball Z Devolution

Merelka

Odp.: 46
Wyś.: 16.077
Super gra. Dawno się tak nie wciągnęłam. Tyle, że ja w zasadzie nie lubię zbyt skomplikowanych gierek i nie brakuje mi w tej niczego, ani tam grafiki ani większej trudności. Bym sobie pewnie nie poradziła.

Tapion's Melody (hardstyle mix)

Merelka

Odp.: 2
Wyś.: 1.511
A mnie się podoba. Ale mnie się generalnie takie właśnie umcy, umcy podoba. Lubię techno i bardzo fajnie zrobiony kawałek, dobrze wiadomo, z czego wzięty motyw i co to za nuta.

Czy dziewczyny lubią Dragon Balla?

Merelka

Odp.: 50
Wyś.: 20.833
Pewnie, że istnieją takie dziewczyny. Sama taką jestem. A mój brat poznał swoją połówkę na spotkaniu fanów DB. Ja właśnie miałam dłuższą przerwę w oglądaniu i odkrywam DB na nowo.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook