Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 6 wyników

Skojarzenia

Mianowanka

Odp.: 10.000
Wyś.: 710.516
aktor

Oceń osobę powyżej

Mianowanka

Odp.: 924
Wyś.: 143.194
No to
Nick:
Po nicku kojarzy mi sie od razu ze jest to człowiek spokojny, inteligentny itd.
Avatar:
Widać ze lubisz Ichigo, Tylko tego krzyża nie rozumiem xD
Sygna/Podpis:
W sygnie znowu widać ze lubisz Ichigo xD Napis dla mnie jest trochę oczoj*ebny xD... te ognie bądź liście są takie normalne xD...(Ciekawe co to za twarzyczka przy literce "O" xD) Co do podpisu, Widać od razu ze sie na angliku nie znam (mimo iż byłam w Londku Zdroju xP)
Ogólnie: Człowiek spokojny, inteligentny, widać ze lubi Bleach zwłaszcza Ichigo xD

Jakie jeszcze łańcuchy?

Mianowanka

Odp.: 40
Wyś.: 14.948
Ishido napisał(a):
No głupota z tymi łańcuszkami jest . Kiedys dostawałem te lancuszki bardzo czesto, pisalo w nich , ze jezeli nie przesle ich do innych osob , zgine w ciagu np tygodnia ( hmm jakis film mi to przypomina ). Nie wywyslalem, ale po obejrzeniu archiwum, okazalo sie ze zginalbym juz z 10 razy .
Ta też to miałam xD Tylko ze zdechnę o godzinie 00:00 i do tego jeszcze mnie duszek zacznie odwiedzać (Pewnie Kacperek xD).
Oto te łańcuszki (czytasz na własną odpowiedzialność, tylko nie zemdlej xP)
Sorka ze to wysylam ale nie moge tego zlekcewarzyc minelo 700 dni Jana Pawla || do nieba. Wyslij to 8 osoba a za 8 dni anioly zesla ci cud. Jesli tego niezrobisz bedzie to 8 nieszczesc. Zlóz mu honor....................Mi nie chodzi o lancuszek ... tylko o pamiec...Rozeslij to wszystkim na swojej liscie!
-----------------------------------------------------------
daria z półkoloni 11:46:08
W trakcie sprzątania na cmentarzu, dziewczynę zaczepiło jakieś małe dziecko,nic nie mówiło tylko pokazywało żeby pójść za nim.Dziewczyna z chłopakiem poszli bez żadnych oporów. Dziecko pokazało im mały, stary grób po czym się oddaliło i zniknęło. Para zaczęła sprzątać mały grobik, w pewnej chwili chłopak zobaczył, że zdjęcie na grobie pasuje do tego dziecka. Zrozumieli, że chciało aby uporządkować jej grób. Postarali się jeszcze bardziej i po tygodniu był czyściutki i lśniący. W piątek to dziecko znów im się objawiło, powiedziało "DZIĘKUJE" i zniknęło. Jeśli przeczytałaś to opowiadanie to musisz wysłać go swoim znajomym na gg 0-5:to dziecko będzie Cię straszyło w co 5 noc. 6-10:będzie Cię nawiedzać raz w miesiącu. 11-18: dziecko przekaże Ci szczęśliwą widomość I będzie Cię odwiedzać i traktować jako przyjaciela/przyjaciółkę 18***- dziecko powie, że jak zapalisz na opuszczonym grobie na cmentarzu znicz i powiesz jednocześnie swoje życzenie, ono się spełni.A już bez względu na życzenie,to dziecko się już nigdy nie objawi. Sytuacja ta miała miejsce na prawde w dniu 17 lutego 2006 we wsi Kaczmary w województwie Małopolskim i było opisane w gazecie "Super Ekspres" możesz sam to sprawdzić. Radze przesłać dalej ten ła ale to tylko rada znajomego... Przesyłam to do ulubionych osób czyli dla ciebie jutro o 13,25 stanie się coś dobrego przygotuj się na największy szok swojego życia. Ktokolwiek przerwie ten łańcuch będzie miał przeklęte związki, jutro jest narodowy dzień prawdy jeśli prześlesz je do 15 osób w ciągu 15min ten w kim się kochasz powie ci Kocham cię
------------------------------------------------------
Buu nie mogę nigdzie znaleźć z tym ze padnę o 00:00 :<(Jak znajdę to z edytuje xD)

Quiz Dragon Ball

Mianowanka

Odp.: 1.704
Wyś.: 330.777
Hmm.... to ja zadam xD
Czemu Gohan Mystic nie mógł się zamienić w SSJ?(ale głupie pytanie xP)

Wasze ulubione anime

Mianowanka

Odp.: 135
Wyś.: 34.322
No to ja też się wypowiem jakie jest moje ulubione anime xP
1.Naruto
2.Hellsing
3.Green Green
4.Girls Bravo
5.Love Hina
6.Miś Uszatek(lol xD)
7.Dragon Ball(nie przepadam zbytnio za tym xD)

Skąd ten screen? gry

Mianowanka

Odp.: 148
Wyś.: 94.416
Hmmm... Czas minął : P
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
(Drobna podpowiedz, chociaż głupia xP Jest to część 1 fajnej gry na PS , chcę tylko nazwę bo część już macie xP)
Focus zadajesz xD
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook