Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 2 wyników

Piosenki na imieniny

kamesenin

Odp.: 0
Wyś.: 544
Ciotka wyprawia przyjęcie imieninowe i zleciła mi skomponowanie jakiejś składanki z muzyką z lat 60-tych i 70-tych. Szukałem trochę w internecie i wydaje mi się, że znalazłem wszystkie "szlagiery" i wyszło mi muzyki na nieco ponad 2 godziny. Impreza potrwa pewnie z 5 godzin, a muzyka będzie puszczona cichutko w tle. Nie chcę żeby płyta się powtarzała, więc pasuje dorzucić jeszcze kilkanaście utworów. Będę wdzięczny za wszelkie propozycje tytułów piosenek lub wykonawców z tego okresu.

Jak świętować imieniny? Wszystko zależy od tego, czy świętuje je sam solenizant. A z tym bywa różnie. W naszym kraju imieniny świętują przede wszystkim osoby starsze oraz właściciele bardzo popularnych imion. Takie imieniny są głośne w całym kraju i nie da się przejść obok nich obojętnie. Młodsi ludzie częściej obchodzą urodziny i organizują huczne imprezy urodzinowe. Jeśli nie wiemy, czy ktoś z dalszych znajomych czy współpracowników obchodzi imieniny czy urodziny, zawsze bezpiecznie jest chociażby złożyć życzenia w dniu, w którym kalendarz pokazuje na jego święto. Miłym gestem może być również wręczenie wraz z życzeniami niewielkiego podarunku. Może to być słodki drobiazg lub niewielki kwiatek, który będzie świadczył o tym, że pamiętaliśmy. Nawet, jeśli dana osoba nie obchodzi imienin lub nie obnosi się ze swoim świętem, z pewnością będzie jej miło, gdy otrzyma taki niewielki prezent. Zawsze też możemy liczyć na rewanż w dniu naszych imienin.

[Serial] Wiedźmin (2019-)

kamesenin

Odp.: 32
Wyś.: 6.598
Lubię seriale Netflixa, są mroczne i brutalne, przeznaczone zdecydowanie dla widzów dorosłych. Daje to gwarancję, że nie zrobią z Wiedźmina bezkrwawej bajeczki. Z drugiej strony jeśli informacja o budżecie się potwierdzi, to nie będzie wesoło. Samo odwzorowanie świata musi kosztować. Powinni podejść do tego jak do GOT, bo to Wiedźmin będzie serialem, który wypełni lukę dark fantasy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook