Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 1 wynik

Dragon Ball Revival Roleplay - Zapraszamy do wspólnej zabawy!

sav1tar1337

Odp.: 0
Wyś.: 283
Witam wszystkich użytkowników forum, piszę do was w sprawie ogłoszenia nowego serwera Discord Roleplay w uniwersum Dragon Ball. Jest to gra tekstowa w szczególności postawiona na fabułę, najmniej zwracamy uwagę tutaj na elementy RPG takie jak rozdawanie punktów umiejętności itp. Oto zarys fabularny gry:
Zeno - najwyższe bóstwo, zwierzchnik Kaioshinów oraz Hakaishinów. Władca wszystkich osiemnastu wszechświatów. No właśnie, był władcą osiemnastu wszechświatów, dopóki z nieznanych nikomu powodów wymazał z istnienia wszechświaty 13-18. Wiele lat później razem z Son Goku wpadł on na pomysł aby zorganizować wielki turniej walk, w którym każdy przegrany wszechświat zostanie wymazany z rzeczywistości. Turniej dobiegł końca, a ostatnim zawodnikiem, któremu udało się pozostać na arenie był Android 17 z wszechświata 7. Nagrodą za wygrany turniej było dowolne życzenie, które spełnił Super Shenron, magiczny, gigantyczny smok, który ukazywał się po zebraniu wszystkich Super Smoczych Kul. Ku zdziwieniu wszystkich, życzenie Androida 17 było dość niespodziewane. Zażyczył sobie przywrócenia do istnienia wszystkich wymazanych wcześniej wszechświatów, dzięki czemu wszechświaty od 13 do 18 wróciły do rzeczywistości. Istoty żyjące na planetach z owych wszechświatów, żyły dalej, jak gdyby nigdy nic. Tylko małe jednostki wiedziały, co tak naprawdę się stało i kto został ich bohaterem, przywracając wszystkich do życia. Tutaj zaczyna się wasza historia. Wcielcie się w własną postać dowolnej rasy z dowolnej planety w wszechświecie 15, który jest zadziwiająco podobny do znanego nam wszechświata 7. Więcej informacji na temat ras (które trochę różnią się od swoich odpowiedników z wszechświata 7), planet, rozpoczęcia gry i stworzenia postaci znajdziecie na serwerze Discord.


Niech nie odrzuca was fakt, że rozgrywka rozpoczęła się już kilka dni temu i kilka wątków poszło do przodu, wszystkie wasze postacie można idealnie wpasować w fabułę.

Jeżeli ktokolwiek jest chętny na grę, zapraszamy! * zaloguj się, aby zobaczyć link * W sprawie pytań, proszę zwracać się do administratorów: Ceriac i sav1tar.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook