Forum Dragon Ball Nao

» Muzyka w Dragon Ball ocena: 8,20 (głosy: 5)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
W Dragon Ball wszystko jest swietne... Oprocz tej cholernej muzyki ktora wyskakuje nagle np. w czasie walki . Po prostu mnie wnerwia ta nikla melodyjka. Taksie zastanawiam... moze macie podobne odczucie? Jesli tak to napiszcie szczerze jaka muzyke uwazacie za odpowidnia do danej sytlacji. według [ ort! ] mnie do walki nadaje sie jakas dobra, szybka muzyka klubowa. Ale nie jakies bylejakie 'BUM BUM' tylko muzyka klubowa z prawdziwego zdazenia, czyli z tzw. 'glebią'. Jakby ktos chcial wiedziec dokladniej o co mi chodzi to niech napisze na mego maila. Chetnie wysle utworki według [ ort! ] mnie adekwatne do Dragon Ball.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
hmmm te melodyjki sa zajebiste przynajmniej ja tak uwzam gdyby nie one , nie bylo by tego klimatu......... openery , w trakcie walki... i w ogóle [ ort! ] super

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Uważam ,że masz dziwny gust. Muzyka w DB jest świetna. Gdybyśmy wstawili to co proponujesz wyszedłby szajs podobny do tego z wersji amerykańskiej.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
mnie se podoba podklad muzyczny w czasie walki jest cool i rewelacyjnie dobrany

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Melodyjki podczas walk są bardzo dobre, fajny klimat sie nagle robi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Wedlug mnie muzyka byla bardzo dobrze podlozona w DB. Z tym nie ma watpliwosci...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Ok nie bede sie klucic. Kazdy ma prawo do swojego zdania. Ja mam no jakie mam. Ale z godze sie zwami pod wzgledem piosenki openingowej Dragon Ball Z. Bardzo mi sie podoba ale sama melodia. Wiecie moze skad sciagnac sobie ta melodie?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Megane napisał(a):
Bardzo mi sie podoba ale sama melodia. Wiecie moze skad sciagnac sobie ta melodie?
Ale ktory opnening? Ten francuski, czy japonski? Na DB Nao są chyba oba...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
No japoniski chyba. Francuzkiego nigdy nie ogladalam. Zawsze ogladalam DB na RTL7 ale oni maja opening japonski.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Megane napisał(a):
No japoniski chyba. Francuzkiego nigdy nie ogladalam. Zawsze ogladalam DB na RTL7 ale oni maja opening japonski.
Kobieto, nawet nie wiesz co za głupote palnełaś . Na RTL7 był ten durny opening francuski!! Boże jak można pomyśleć ,że ten zlepek fragmentów z dwóch sag to oryginalny opening ??!!
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Oho patrzcie go Kobieta palnela glupote! Jak mozna pomylic sie w tych sprawach! Tez cos! Słuchaj chlopcze kazdy ma prawo do pomylki a jesli TY jestes taki idealny to nie weim kto cie splodzil bo chyba nie czlowiek
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Heh, ale mi dogadałaś. Ale to co napisałaś wcześniej tylko pokazuje jak mała jest twoja wiedza o DB, więc skoro chcesz się wypowiadać na ten temat to najpierw dowiedz się więcej bo takiej gafy to chyba nawet 12 letni fan DB nie strzeli
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Ojoj buraczku. Słuchaj lubie DB i tyle. wiecej mi do szczescia nie potrzeba zeby tu sie wypowiadac. z reszta wyrazilam w zdaniu na temat openingu na RTL 7 watpliwosc co do jego pochodzenia wiec co sie pienisz??? head_cha_la- to chyba oryginalny opening nie?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
head_cha_la to rzeczywiście oryginalny opening ,ale niestety nigdy go na RTL 7 nie usłyszeliśmy (raz był puszczony ale z muzyką francuską). poza tym [ ort! ] seria Z ma dwa openingi. Ok, nie ma się już o co kłócić
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Oki sorka ja tez sie pomylilam . Nie ogladalam DB na RTL7 tylko na RTL2
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Aha, to zwracam honor i najmocniej przepraszam. Na RTL 2 był oryginalny opening niestety z niemiecką wersją piosenki (przynajmniej postarali się zachować podobne brzmienie, ale i tak niezbyt im to wyszło ).
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Ok nie ma sprawy . ale w takim razie skad moglabym sciagnac ten kawalek? a najlepiej bez tekstu . Na Dragon Ball neo nie ma go . A jak probowalam sciagnac hiszpanski czy grecki to nie moglam.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ja mam oryginalny opening lecz ze słowami ,ale po japońsku!! Forma ogg, jeśli cię to interesuje to daj znać !
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
No coz ze slowami juz mam ale dziekuje za dobre checi . Bardzo bym chciala bez slow bo mi troche wadza , ale muzyczka jest swietna. Bede musiala troche poszperac w necie
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Megane napisał(a):
Bardzo bym chciala bez slow bo mi troche wadza , ale muzyczka jest swietna. Bede musiala troche poszperac w necie
Ja mam takowy, ale zajmuje prawie 5 MB. Moge przeslac e-mailem, tylko nie wiem, czy mozesz odebrac taki duzy plik... Jesli chcesz, to daj znac.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Muzyka w Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook