Forum Dragon Ball Nao

» [Rock] T.Love

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Co powiecie na temat najlepszej Polskiej grupy popowej- T-Love. Słucham kawałków Muńka Staszczyka już bardzoo długo ;p. Każdy utwór ma w sobie to coś, co sprawia, że gdy się go słucha zawsze się potem wraca do niego ;]. Piosenki T-Love są naładowane bardzo pozytywną energią. Pomimo tych wielu lat na scenie potrafią na koncertach dać powera . Wiem, bo sam byłem już chyba na czterech . Czekam na Wasze wypowiedzi.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Co powiecie na temat najlepszej Polskiej grupy popowej- T-Love.
Jakiej popowej, no litości Dark, raczej rock z naleciałościami punka, ale nie pop. Nie obrażaj Muńka i chłopaków . Myślisz że z popowcem trzymał by się inny mega ziomal Kazik Staszewski ?
Dark Sky napisał(a):
Pomimo tych wielu lat na scenie potrafią na koncertach dać powera . Wiem, bo sam byłem już chyba na czterech
Dają radę jak nic, jak byłeś na koncercie to chyba zauważyłeś że kapela co najwyżej śmieje się z popowych gwiazdek i ich stylu ?

Pozdrawiać^^

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No może i racja, rockowa kapela , ale jedna z najlepszych w Polsce, co nie ulega wątpliwości .

Piechu napisał(a):
jak byłeś na koncercie to chyba zauważyłeś że kapela co najwyżej śmieje się z popowych gwiazdek i ich stylu ?
zdążyłem to zauważyć Piechu
Oj pamiętam te stare czasy, gdy jeszcze się było małym chłopcem, a w radio słychać było ich najlepszy kawałek "Chłopaki nie płaczą" od tego momentu zaczęła się moja przygoda z tym zespołem, potem było "Nie, nie, nie..." itd.
Maree
Ziemianin
Ziemianin
Maree
Wiek: 30
Dni na forum: 5.688
Posty: 17
Skąd: Łuków
T.Love to fajny zespół ^^ pamiętam jak przyjechali do Łukowa...a Muniek tak wysoko skakał XD
Mają bardzo Ciekawe i mądre piosenki takie jak np."Ojczyznę kochać" i "Jest super", ale te wesołe też są genialne! kocham..."Polish boyfriend" XDDD

Pozdrawiam ^^
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kocham, kocham, kocham, kocham..... To mój ulubiony polski zespół. Mają wszystko: super teksty, super muzę, super koncerty. Normalnie "Jest Super" i to dosłownie, a nie metaforycznie jak w tym utworze.

Maree napisał(a):
np."Ojczyznę kochać"
Marciu, to się nazywa "Wychowanie"

Ostatnio non stop słucham piosenki "Na Bruku". Niby o wywaleniu z pracy, ale ma takie optymistyczne przesłanie. Takich piosenek z przesłaniem mają wiele i za to m.in. ich kocham.

Zamierzam sprawić sobie całą ich dyskografię. Muniek jest genialny, nawet jeśli czasem przekręca teksty, sepleni czy pluje na odległość metra. Uwielbiam go. Ma niesamowitą charyzmę i wie, jak porwać tłumy.

Najlepszy polski zespół.

Dark Sky napisał(a):
najlepszej Polskiej grupy popowej- T-Love
Ciesz się, że nie było mnie obok, jak to pisałeś. Normalnie ręka, noga, mózg na ścianie

I LOVE T.LOVE

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hmmm jeden z nielicznych polskich zespołów, które lubię. Ogólnie to nie potrafię znieść polskiego w piosenkach, jakoś taki mało śpiewny język mamy. No, ale jest kilka grup śpiewających po polsku, które toleruję, a nawet lubię. T.Love do nich należy, ich piosenki zawsze podnoszą mnie na duchu

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nieprawda, mamy bardzo ładny język. Tylko, że nasi śpiewać nie potrafią, a jak potrafią to wszyscy lobbują jakiś chłam, który polszczyznę kaleczy.

Co do T.LOVE to jest to jeden z lepszych polskich zespolów, który bardzo lubię i bez którego polska scena muzyczna sporo by straciła.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
A ja nie mówię, że język jest zły. Po prostu nie trawię go w piosenkach. Rzecz gustu

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Fajni są. Niejednokrotnie na karaoke śpiewam ich piosenek z kumpelą. Mamy często wtedy brechę. Pamiętam jak byłam w przedszkolu to bardzo ich lubiłam. Nawet na studniówce mojego brata były ich piosenki.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Taki mały offtop, ale co do języka to się w pełni zgodzę z Dziwnym nickiem. A jak ktoś dalej ma wątpliwości, to niech porówna samą poetykę języka ( bo od tego głównie zależy jak wypada on w piosenkach):
http://pl.youtube.com/watch?v=nVjL2_L_s2s
http://pl.youtube.com/watch?v=3-Oc4_8t2VQ

Co do T-love, to nie mam większych zastrzerzeń. Robią dobrą muzykę, teksty świadczą o tym że Muniek nie jest głupi [ ort! ], choć czasem mnie !? jego liberalizm

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Aha i pamiętam jak ja ich piosenkę ,,Chłopaki nie płaczą" lubiłam przekręcać.(byłam wtedy dzieckiem). Często na karaoke śpiewam ich piosenki. Co prawda nie umiem jeszcze żadnej z nich na pamięć.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.789
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
słuchałem kilku ich kawałków , pare lat temu som fajne , ale kiedy słucham rapu ( np.Masseya) w ogóle [ ort! ] o nich nie myśle , z biegiem czasu zaczęły się stawać shitem
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Rock] T.Love
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook