Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Hinata Hyuuga

Strony:   1, 2
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
jeśli się zastanowić, to Hinata jest bardziej wyrazistą postacią od Sakury. Piszę to dlatego, albowiem Hinata jako postać drugoplanowa została obdarzona konkretnym charakterem oraz akcjami, które zapadają w pamięć. Sakura natomiast, mimo bycia główną postacią kobiecą tej serii, jest wyjątkowo niedorobiona. Jedyne chwile jej chwały to początek II serii - to jest popis utalentowanej uczennicy Tsunade-sama, zarówno jako medyczki, jak i wojowniczki. Jej duet z Chiyo jest doskonały, a walka z Sasorim to jedna z najlepszych akcji tej opowieści. Niestety, później Kishimoto ponownie zredukował ją do roli ozdoby.

Hinata natomiast jest osobą konkretną - znamy ją, wiemy, czego się po niej spodziewać. Ugh, trudno mi to wyrazić. Mam jednak wrażenie, że fani Hinaty mogą być bardziej zadowoleni niż fani Sakury, ponieważ Hinata w roli drugoplanowej wypada lepiej niż Sakura w pierwszoplanowej. No i wyszło takie masło maślane...

Son Mati - shoojo jest czasem nawet lepsze Kiedy myślę o silnych, niezależnych i zdecydowanych kobietach z rodzaju Sailor Moon i porównuję z kobietami z Naruto, pozostaje mi westchnąć z żalem...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shasked Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shasked
Wiek: 30
Dni na forum: 5.680
Ostrzeżenia: 2
Posty: 45
Skąd: Łapy
Hinata bardzo lubie ta postac zakochana do konca zycia w Naruto.Bardszo mi sie podobalo jak postawila sie nejemu i walczyla z nim pokazala wtedy ze jest prawdziwym geninem.Trocha wstydliwa i dziewczeca postac duzo wniosla do anime
Lepper SSJ4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lepper SSJ4
Wiek: 69
Dni na forum: 6.797
Ostrzeżenia: 3
Posty: 11
Skąd: z ul. Wiejskiej
Kiedyś mnie drażniła, ale odkąd zapuściła włosy i urosły jej cycki to ją lubiem
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Lepper SSJ4 napisał(a):
Kiedyś mnie drażniła, ale odkąd zapuściła włosy i urosły jej cycki to ją lubiem
Buahahaha, muszę to napisać!!
I dlatego uważam siebie za fana Hinaty: lubiłem ja od samego początku, kochałem jej nieśmiałość i urodę odkąd się pojawiła w Chuunin Examie aż do teraz, i to jeszcze bardziej. A nie: zapuściła włosy, teraz jest super, lubię ją, urosły jej piersi... Wy chłopy na jedno ino patrzycie! xD Hinata była kawaii odkąd była małą dziewczynką trzymającą się ojca aż do wieku nastolatki ciągle jej tego przybywa! A nie od Shippu...

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Yaw
Ziemianin
Ziemianin
Yaw
Dni na forum: 5.611
Posty: 13
kocham ją! Jest taka nieśmiała, słodziutka, biedna! Najgorsze jest to, że Naruto jej nie zauważa, Jakbym taką spotkał to bym się zabujał! W shippuudenie jest taka kobieca
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja jestem świeżo po pierwszej serii( 2gą już zaczynam oglądać) no i jeśli chodzi o zauważenie Hinaty przez Naruto to może powiedzieć że raz nazwał Hinatę Nimfą (no nie wiedział że to Hinata jest przy wodospadzie ale life is brutal)

szczecin
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Gangez napisał(a):
Ja jestem świeżo po pierwszej serii( 2gą już zaczynam oglądać) no i jeśli chodzi o zauważenie Hinaty przez Naruto to może powiedzieć że raz nazwał Hinatę Nimfą (no nie wiedział że to Hinata jest przy wodospadzie ale life is brutal)
Nie nazwał jej tak. Powiedział tylko, że widział niesamowicie piękną osobę przy wodospadzie, a wówczas ona się zaczerwieniła i byłą żyjącym czajnikiem z wrzątkiem.
I niestety, ale to filler i nie ma nic wspólnego z oryginalną fabułą

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
no ja nie wiem ale w napisach na pewno miałem że mowił o Nimfie, nawet pamiętam tą rozmowę dokładniej jak oznajmiał to Nejiemu i Kibie

szczecin
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jeśli chodzi o Hinatę. Lubię ją. Jest bardzo sympatyczną osóbką. Jej byakugan jest super.
Dosyć nieśmiała osóbka zakochana w Naruto. To z nim ją przede wszystkim widzę. Z początku słaba, ale jak w 151 odcinku pokazała na co ją stać to była super. Bardzo lubię jej drużynę. Może czasami przesadza ze swoją nieśmiałością i jak mdleje do Naruto.
Często się przydawała w misjach.Co prawda kończę 1 serię , ale mam o niej wyrobione zdanie.
Potrafi gdy trzeba zachować zimną krew. Jest urocza.
No i podoba mi się to , że nie narzuca się głównemu bohaterowi(jak np. Sakura).

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
skejciara
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.659
Posty: 37
Bardzo interesująca postać. Ta ciągła walka z samą sobą..
Moim zdaniem Naruto zyskało dzieki tej postaci.
Najlepsze momenty kiedy widzi Naruto
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.491
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Lubię Hinatę. Podobało mi się w niej to, że jak na dziewczynę była bardzo silna, świetnie walczyła stylem wojowników z klanu Hyuuga, jest też ładna, miła, cicha. To główne cechy za które ją pozytywnie oceniam. Po za tymi wcześniej wymienionymi dodam także, że ma super oczki

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Hinata najlepsza dziewczyna w Naruto jestem za tym zeby Naruto byl z nia no ale w sumie ciezko pominac Sakure
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.378
Posty: 55
Skąd: LBN
Bardzo tajemnicza, waleczna i ambitna dziewczyna chcąca dorównać miłości swojego życia (Naruto). Nie mogę się doczekać kiedy zacznie się ich związek. Super wyglądają ich hentai'e i zdjecią razem. Super bedzie z nich para. Po za tym Hinata jest bardzo ładna.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
To już będzie trzeci mój post w tymże temacie.Będąc już dawno na bieżąco z anime:
Hinata stała się moją ulubioną postacią żeńską w Naruto zaraz po Temari. Podoba mi się w niej bardzo dużo: między innymi wytrwałość, ambitność, jej Byakugan i wygląd. Też mi się podobało jej ogromne poświęcenie jak wyskoczyła do Paina. Sądzę,że jest zdolna i liczę,że się jeszcze lepsze
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Postać] Hinata Hyuuga
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook