Forum Dragon Ball Nao

» Smak lodów

Strony:   1, 2, 3  
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Mistrzu napisał(a):
Mam nadzieję, że tylko do tych piw z wyższej półki i lepszej marki. Trzeba się cenić.
Niech pozostanie w moich domysłach co dodawane było do tanich win i mocniejszych trunków.
Nie znam szczegółów, bo od kiedy się do niej po pijaku zwróciłem per "algido" jakoś mnie unikała

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.741
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Do powyżej.
Kto wie może zmieniła ksywę i branżę? Oral czy anal jeden diaboł. Bardziej atrakcyjna jest nazwa Zielona Du.... tzn. Budka, albo kORAL. Ta druga to nawet brzmi jak imię z bierzmowania. pasuje jak ulał.

Aby nie było spamowania (...) Mój kuzyn z zagranicy wcina lody litrami. Tak, ma nadwagę i jest mu z tym dobrze. Nie zapomnę jak przy mnie naraz łyżeczką, lekką ręką skonsumował 2 litry familijne w przeciągu chwili. Ja sam w tej kwestii - czasem często, czasem nico. Ważne aby odnaleźć "złoty środek" i umiar.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
jadłem jakiś smak ,,Cobra" super smaczne był też ,, Dragon Ball " też malina . najlepsze smaki jakie jadłem
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.141
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
ja lubie lody galkowe cytrynowe i czekoladowe pycha
tak to jakies rozki czekoladowe lub "big bambi"

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Najlepsze według mnie są lody włoskie,są i efektowne i smaczne,jadam je najchętniej,ale szkoda,że zwykle są tylko śmietankowe.Jeśli chodzi o smaki,to lubię waniliowe,śmietankowe,cytrynowe,truskawkowe i toffi.Nie znoszę natomiast lodów o smaku kawowym i czekoladowym,nigdy ich nie lubiłem i chyba się to nie zmieni.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Rivion napisał(a):
Nie znoszę natomiast lodów o smaku kawowym i czekoladowym
U mnie jest podobnie, chociaż zamiast słowa "nie znoszę" wolę użyć "najmniej przepadam". Do powyższych smaków dorzuciłbym jeszcze kakaowy i orzechowy.
Z innych smaków trudno wybrać ten "naj", chociaż skłaniałbym się najbardziej ku śmietankowemu, gdyż można do niego skomponować każdy rodzaj polewy czy sosu

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Danevert napisał(a):
zamiast słowa "nie znoszę" wolę użyć "najmniej przepadam".
W sumie racja - u mnie jest tak,że i tak zjem tego loda,jak mam tylko takiego w zamrażalniku,podobnie mam z chipsami - byleby zjeść
Orzechowe jednak nie są złe.Ostatnio nie mam dużej niechęci do smaku orzechowego,nawet takie wafelki mi zasmakowały.

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.160
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Ja najbardziej lubie lody włoskie....

Rivion napisał(a):
Najlepsze według mnie są lody włoskie,są i efektowne i smaczne,jadam je najchętniej,ale szkoda,że zwykle są tylko śmietankowe.
Też tak myśle, Szkoda że nie ma lodów włoskich w innych smakach.... Ale i tak są dobre...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
W Polsce nie ma aż tak dużego wyboru jeśli chodzi o lody w gałkach... Pamiętam takie malutkie stoisko we Francji, gdzie były dokładnie 72 smaki, bo liczyłam. Mandarynka, papaja, mango, borówka... Do wyboru, do koloru xD

Ja od małego dzieciątka jem lody cytrynowe. Inne smaki też przełknę, ale te mi najbardziej pasują. Pierwszą cytrynową gałkę zjadłam w wieku 4 lat jadąc z rodzicami do Itali i od tamtej pory zawsze właśnie ten smak kupuję. No, czasami zrobię wyjątek, ale to rzadko.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Mart napisał(a):
W Polsce nie ma aż tak dużego wyboru jeśli chodzi o lody w gałkach... Pamiętam takie malutkie stoisko we Francji, gdzie były dokładnie 72 smaki, bo liczyłam. Mandarynka, papaja, mango, borówka... Do wyboru, do koloru xD
Też byłem podobnego zdania do dzisiaj - wszędzie te same smaki,gdzie nie spojrzysz - jedno i to samo,nic oryginalnego.Ale dzisiaj w Warszawie w centrum handlowym w Jankach trafiłem na bardzo interesujące stoisko z lodami.Smaków dużo,może nie aż 72,ale ok 30-40 na pewno,co i tak jest wielkim sukcesem w porównaniu do tego,co można spotkać w sklepach na osiedlu etc.Były wśród nich wszystkie przez Ciebie wymienione oraz wiele innych.Niestety fundusze nie pozwoliłyby na spróbowanie wszystkich ,wybrałem więc dwa smaki,które pierwszy raz widziałem w postaci lodów - ananasowy oraz marakuja.Na pierwszym trochę się zawiodłem,był mało słodki,ale drugi mile mnie zaskoczył

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
meredith Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
meredith
Dni na forum: 5.741
Posty: 68
A ja uwielbiam miętowe Z czekoladą najlepiej. Pyszne. ALe rzadko je widuję w sklepach O.o Oprócz tego czekoladowe, waniliowe, śmietankowe, a z nazwy to Tartuffo jadam. I białe i to brązowe. Mniam.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
łłłłłłłłłłłłłłłłłaaaa a ja lubię wszystkie smaki xD LOL
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Lody, nie jadłem wielu i nie wiem jak jest za granicą bo nigdy nie byłem, ale jeśli chodzi to co tu poblisku: Najlepsze lody włoskie, jadło się je od małego, są bardzo smaczne i lepsze niż każdy inny z Algidy, czy innych takich firm. Choć lody gałkowe, czy lodowe desery też są dobre, lecz włochy lepsze.
Smaki: Najlepsze są klasyczne smaki, czyli: cytryna, czekolada, śmietana, itp. Ja sam nie lubię zbyt wydziwiastych smaków, typu: smerfowe (guma do żucia) czy Snikersowe. Choć przyznam, że moimi ulubionymi smakami były orzechowe i Straciatella (czy jakoś tak).

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Najbardziej lubię lody toffi. Ich smak rozpływa mi się w ustach(gałki)
Na patyku to lubię wszystkie.
I te kręcone też są świetne.
Jedyne lody których nie lubię to są z alkoholem, miętowe i kawowe.
Jak kupuję lody w gałkach to zawsze lubię eksperymentować ze smakami.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Magnum. Wiem, kosztowne i luksusowe. Ale prawda taka, że lodów raczej jadam mało, a więc jak już się zdecyduję to biorę najlepsze. Przynajmniej według mojej opinii.
Co nie oznacza, że gardzę jakimkolwiek innym specjałem (familijne chętnie skonsumuję jako deser). Chyba, że podacie mi jakiegoś chemicznego, na wpół stopionego ohyda. Wtedy odwrócę się na pięcie.
Sauler.
Monique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Może na konsumpcje familijnych jeszcze trochę zbyt wcześnie, ale myślę że na "Solo" można by się jakoś umówić. No, chyba że uznasz to jako chemicznego na wpół stopionego ohyda [ ort! ]

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
franqey napisał(a):
Może na konsumpcje familijnych jeszcze trochę zbyt wcześnie, ale myślę że na "Solo" można by się jakoś umówić. No, chyba że uznasz to jako chemicznego na wpół stopionego ohyda [ ort! ]
Ale sobie pokpiwasz. Chętnie strzeliła bym Ci przyjacielskiego plaska w buziunię, ale niestety warunki nie są ku temu przychylne (lubię chłopców z rumianymi policzkami, ale Tobie pozostałby kolor buraczkowy). To taka kuracja zdrowotna.
Swoją drogą, na solo możemy się umówić. Przyjedź do Krakowa, znajdę kilku którym będziesz mógł POSTAWIĆ, bynajmniej nie drinka. Nie wiem dlaczego ale oni lubią różowe gacie, stringi, zgrabne męskie tyłki i facetów z bródką [widziałam twoje fotki w fabryce ^_^''' !]. Spodobasz się im, bo oni też lubią patyki.
Sauler.
Manique.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie wiedziałem że już jesteśmy na przyjacielskiej stopie, ale naprawdę miło to słyszeć. Kolor buraczkowy mógłby się jednak nie spodobać kolegom których chcesz mi przedstawić, choć szczerze [ ort! ] mówiąc nie posądzałbym cię o takie znajomości. Czyżby również cię zapraszali na deser? A swoją drogą lody "Solo nie są na patyku.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Madame Monique Kobieta
Wojownik
Wojownik
Madame Monique
Wiek: 35
Dni na forum: 5.673
Posty: 36
Skąd: Kraków
Witam ponownie Franeczku, męski kochaneczku.
franqey napisał(a):
choć szczerze [ ort! ] mówiąc nie posądzałbym cię o takie znajomości.
Primo: "Znajdę" nie oznacza znam osobiście. Błąd interpretacji. Polecam zajrzeć do odpowiedniego słownika, bądź powrót do klas I-III szkoły podstawowej. Oczywiście, nie mówię tego zawistnie, chcę tylko Twojego dobra, Franciszku drogi.
franqey napisał(a):
Czyżby również cię zapraszali na deser?
Nie znam, nie spotkałam. Ale łatwo ich znajdę w razie potrzeby.
Wystarczy, że wywieszę na tablicy z ogłoszeniami:
"Franek przyjeżdża do Krakowa po Solo,
choć geju jeden czy drugi, gratis obrobi Ci kolo".
To hasło ma potencjał.
franqey napisał(a):
A swoją drogą lody "Solo nie są na patyku.
Nigdzie nie powiedziałam, że lody solo są na patyku.
Powiedziałam tylko, że lubisz patyki.
Zinterpretuj dowolnie.
Sauler.
Manique.
Ps- Lubisz zadzierać z dziewczynkami, niegrzeczny chłopczyku.
Przydałaby Ci się Super Niania i karny jeżyk w młodości.

Prawo polityczne:
"Prawdziwość jakiegokolwiek oświadczenia nie ma
nic wspólnego z jego wiarygodnością i odwrotnie"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Przepraszam, na prawdę chyba muszę wrócić do szkoły podstawowaj, tyle się zmieniło od kiedy ja skończyłem. Ciebie pewnie już uczyli tam o tym że peni panowie
lubią różowe gacie, stringi, zgrabne męskie tyłki i facetów z bródką
oraz patyki. W moich czasach ludzie do takich rzeczy się nie przyznawali albo robili to tylko przed osobami bardzo zaznajomionymi. Swoją drogą uważaj żebyś nie podała swojego numeru na tym ogłoszeniu. Taka przyjacielska rada skoro już nimi jesteśmy. A trzymając się tego możesz mi wierzyć jako przyjacielowi oczywiście że za patykami nie przepadam.
PS. Tak mie fajnie wychowujesz , że taką nianią bym nie pogardził.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Smak lodów
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook