Forum Dragon Ball Nao

» Z jakiego miasta jesteście?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Artistisch Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Artistisch
Dni na forum: 5.704
Posty: 5
No to.... Zamość!
Jeee, takie zadupie, mangi - łaaaa, pomarzyć można

Ale przynajmniej turystów przyciąga na wakacjach

Więc tak. Miało też być coś o samym mieście. Eh.... Zabytki klasy zero, znane (bodajże, jak dobrze pamiętam z historii, którego nauczycielem był nawiedzony gość, kochający Zamość. Prawie że ubóstwiał i mówił nam różne ciekawostki podczas lekcji. Takie wtrącenie I kazał zapisywać i zapamiętywać ) w całej Europie, szczątki murów twierdzy i innych "zabezpieczeń", kamienice i ratusz.... TO by było tyle. A, zapomniałem dodać, że nie ma Tesco

No ale tak jeszcze na marginesie, nie ma żadnego * znaczy....jakiegoś takiego PRAWDZIWEGO, a nie podróby * sklepu muzycznego. No !?, ja chcę!

* - edit

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Artistisch: 04.10.2008, 18:11
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.860
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Bydgoszcz miasto żuzla i supermarketów mamy juz chyba wszystkie z mozliwych^^

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
KakarottoPL Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
KakarottoPL
Wiek: 33
Dni na forum: 5.691
Posty: 23
Skąd: Gdańsk
Gdansk miasto żuli ;/

"My name is Kakarotto don't you forget it!"
Chiyo-chan Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Chiyo-chan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.706
Posty: 97
Skąd: Soul society Polska ;)
Będzin,woj ślaskie-miasto żuli i śmierdzieli
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.725
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Hoho, Chiyo,, Będzin leży niedaleko mojego miasta ;]
Czerwionka-Leszczyny, woj. śląskie
Mała mieścina i ja pochodzę z dzielnicy Leszczyn. Opowiadać nie ma co, bo nic interesującego tutaj nie ma Żadnych zabytków, wielkich marketów, no może miasto z dość dużą roślinnością. Sklepów żadnych ciekawych, no może w sąsiednim mieście, (gdzie się wprowadzam, ale jeszcze mnie tam nie ma) Rybnik, ale tutaj to zadupie xD

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
a co mi tam.
Kielce, taka duża wieś w Świętokrzyskiem.

Ale żeby nie być gołodup.. słownym:
Do Kielc nie warto przyjeżdżać, jeżeli uprawia się tzw. turystykę zakupową, galeri handlowych jest mało, a kolekcje pojawiają się opóźnione(jestem dziewczyną<w porywach kobietą> proszę panów o wyrozumialość ^^). Natomiast warto przyjechać pozwiedzać. Muzeów mamy, jak to się mówi, pińcet. Począwszy od M. Zabawek i Zabawy na pałacyku Zielińskiego skończywszy, o pałacu Biskupów Krakowskich(zabytek skali 0), nie wspominając. Park miejski jest piękny. Co by tu jeszcze.. Okolice Kielc to Góry Świętokrzyskie, a więc Święty Krzyż, góry same w sobie.. Zainteresowanych odsyłam do Pana Goggle i Pani Wikipedii.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Koszalin (chyba już tylko 110 tys, mieszkańców i ciągle spada).
Miasto pod względem turystycznym strasznie niewiele ma do zaoferowania, a w zasadzie nic. Praktycznie żadnych zabytków, wszystko obróciło się w gruz w trakcie zdobywania miasta przez Ruskich w 45, a nikomu nie chciało się rekonstruować. Poza tym wiele małych marketów (Lidl, Biedronka itp.), a żadnego większego typu Real, Tesco etc. Władze miasta są strasznie nieporadne, gruba kasa idzie na nieopłacalne inwestycje, czego przykładem może być chociażby budowa chyba jedynej w Polsce obwodnicy śródmiejskiej 0_0.
Jedyny plus to mała odległość od morza, ledwie 12 km.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.679
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Słuspk xD woj. pomorskie
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.693
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Bydgoszcz miasto żuzla i supermarketów mamy juz chyba wszystkie z mozliwych^^
Nareszcie jakiś ziomek z mojego miasta.Już myślałem,że zostanę sam,że tylko ja reprezentuję tu tą mieścinę,zwaną Bydgoszczą.(taki żarcik )

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 27.12.2009, 22:42
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Szczecin

Cóż by tu napisać. Hmm to jest taka Warszawa w mini wersji. Są domy przedwojenne oraz nowoczesne bloki. Mamy też swój pałac kultury czyli PŻM
ObrazObraz
Z piękniejszych okolic to są jasne błonia czyli park z pomnikiem no i PIĘKNE wały chrobrego które są jak myślę dumą szczecina. A te wały to są ładne zabudowania z portem, schodami,pomnikiem i fontanną z resztą co ja będe o wałach pisał. sami zobaczcie:
ObrazObraz

a tak btw to po lewej od tego białego budynku(muzeum) jest moja szkoła czyli Akademia Morska. polecam dla pań które chciałyby przebierać w mundurowych bo mamy niedobory kobiet na uczelni

szczecin
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ten pan powyżej dobrze gada. Dodałbym do tego jeszcze zdjęcie Różaczenika, oraz deptaku Bogusława. Szczecin to piękne miasto, które stale się rozwija. Mamy wielki potencjał, oby nie został zmarnowany

Isz: Nudno tu ^ ^
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
A ja pochodzę z Trójmiasta, jednak od kilku lat mieszkam w Kuopio (Finlandia). Otoczone jeziorem Kuopio jest jednym z większych miast fińskich, jest także stolicą jednej z pięciu fińskich prowincji (prowincja wschodnia). Kuopio uzyskało prawa miejskie w XVIII wieku, w przeszłości był ważnym ośrodkiem kultury fińskiej, tutaj mieszkali najwybitniejsi działacze, krzewiący fińskość w kraju, który nie miał nigdy własnej niepodległości.

Aktualnie Kuopio jest prężnie rozwijającym się miastem uniwersyteckim i ośrodkiem badawczym - uczelnia ma profil ścisły, a szczególny nacisk kładzie na nauki przyrodnicze. Sama przyroda jest obecna w Kuopio praktycznie wszędzie - wystarczy wyjść z domu, a szybko znajdzie się las. Kuopio jest także jednym z przodujących ośrodków sportów zimowych - odbywa się tutaj między innymi Puchar Świata w skokach narciarskich. Wzgórze Puijo - z opartą o jego stok skocznią narciarską oraz wieżą widokową - jest wizytówką miasta.

Miasto leży 400 km na północy wschód od stolicy kraju, Helsinek, a jego populacja liczy blisko 100 tysięcy mieszkańców. Zapewnia wszystkie usługi, a jednocześnie ma przytulną i gościnną atmosferę. Gdyby ktoś miał ochotę przyjechać, zapraszam!

Obraz

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Hmm Szczecin nie może być gorszy ;] dorzucę jeszcze kilka fotek

Centrum Szczecina z lotu ptaka (takie ślimakowate trochę jak we Francji
ObrazObraz

Jasne Błonia o których już wspomniałem
ObrazObraz

Powód dla którego Szczecin uważany jest za miasto nad morzem. Z tego miejsca chciałbym oświadczyć że Szczecin ma ponad 100km samochodem do morza. A ta fotka jest z Tall Ships' Races
ObrazObraz

No i bardzo piękna fotka czli Tall Ships' Races nocą oraz słynna szczecińska Trasa Zamkowa (ta oświetlona droga) o której mogliście usłyszeć ;]
ObrazObraz

szczecin
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Dodam też coś od siebie w sprawie zamieszkania. Otóz mieszkam w dwóch miejscach równocześnia "

We Włocławku - iście zajebiste miasteczko, położone obok równie zajebistego lasu ( ile tam melanży się odbyło, to cały las by się zechlał ).

W Łodzi- gdzie studiuję sobie Gegrięęę , mieszkam sobie w Akademiku.
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Czytając Wasze posty doszłam do wniosku, że pochodzicie z Wielkich Miast.
Ja mieszkam w Sokółce - w niewielkim, podlaskim miasteczku, oddalonym o kilkanaście kilometrów od Białegostoku. Większość osób, Sokółkę kojarzy się z firmą "Sokółka: Okna i Drzwi"
Jeśli oglądaliście "U Pana Boga za piecem" to na pewno widzieliście moje małe miasto i okolice.
Jeżeli chodzi o zabytki to kościół, cerkiew, meczet w Bohonikach, jakieś tam muzeum też się znajdzie.
Tesco i Biedronkę też mamy - żeby nie było
budokai
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.585
Posty: 5
Darłowo - nad morzem kolo gdanska
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
KakarottoPL napisał(a):
Gdansk miasto żuli ;/
Żule są w całej Polsce... Szara rzeczywistość...

A co ja mam powiedzieć Osiek nad Notecią 4000 mieszkańców . Nawet nie ma Biedronki. Sporo spożywczaków i lumpexów, jeno tylko dwa monopole i jeden kiosk... Wiem, że raczej nikt nie wie gdzie to leży, więc jest jedna z największych wioch w Polsce ok. 30 km koło Piły i ok. 50 km koło Bydzi, czyli nie jest jeszcze tragicznie. Jedyną atrakcją jest skansen kultury ludowej.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Olsztyn
Fajnie tu i spokojnie
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Police - Taka wiocha na zachód os Szczecina, na Północ od Warszawy i na Wschód od Torunia. Ze wsząd łatwy dojazd. Nie wiem czemu, ale nazwa naszego miasta nie jest lubiana w Ameryce...
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ha, jeszcze nie napisałem. Tak więc Gdańsk. Z ciekawszych zaułków mojego miasta wypada wspomnieć o czterech dobrych knajpach która regularnie nawiedzam. Są to oczywiście "Flisak", "Duszek", "u Aktora" oraz "Caffe pro musica". Niestety w Gdańsku nie ma żadnych dobrych koncertowni dla małych zespołów ( ci więksi grają na stoczni lub w hali Oliwa). Miasto jest bardzo ładne, i fajnie się po nim szlaja nocą z butelką piwa w łapie a szlugiem w drugiej. Na UG nawet ja się dostałem, co bardzo dobrze świadczy o tej uczelni. Mamy też morze, którego plaża jeśli się znajdzie odpowiedni zaułek jest idealnym miejscem na wszelkiej maści imprezy (oczywiście ogniska i spożywanie na świeżym powietrzu są zabronione przez prawo, więc nikomu tego nie polecam). Byłoby jeszcze parę mi4ejsc godnych polecenia, ale jeśli ktoś byłby zainteresowany to wystarczy dać mi znać. Mogę być bardzo dobrym przewodnikiem w zamian za alkohol i fajki zużyte podczas zwiedzania.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Z jakiego miasta jesteście?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook