Forum Dragon Ball Nao

» I like you for...?

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Przeglądając ten dział zauważyłem iż nie ma tematu traktującego o przyjaźniach na forum, bo na forum podobnie jak i w życiu, ktoś się lubi, a zarazem ktoś się wręcz nienawidzi .
W temacie będziemy wymieniać osoby, które lubimy i krótkie uzasadnienie, dlaczego akurat tę osobę darzymy przyjaźnią.
No to może ja zacznę pierwszy:
Focus - Z początku nie lubiłem go, bo jak ktoś, kto w przeszłości posiadał sub-konto mógł zostać modem?. Z czasem jednak spostrzegłem, iż to bardzo ciekawy user, potrafiący twardo przedstawić swoje poglądy, stara się być człowiekiem bezkonfliktowym, w zasadzie jedna z najbardziej pozytywnych osób na DBNao, często jak trzeba, to i doradzi.
clio : Pomimo tego, że jest o wiele starszą ode mnie osobą potrafiłem znaleźć z nią "wspólny język", zawsze posiada szeroki wachlarz tematów do rozmów w SB. Wielka fanka Naruta, która co Piątek zdradza mi tajniki nowego chaptera mangi .
Posiadamy wiele wspólnych zainteresowań np. Skoki Narciarskie bądź F1 Zawsze miło się z nią rozmawia.
Piechu Miłośnik Tekkena, piwa i ładnych dziewczyn, czyli również mamy wspólne cechy choć, od woja, to na pewno będę się wzbraniał .
Len Polubiłem go za jego odwagę, zawsze mówi co myśli nie zważając na późniejsze konsekwencje z tym związane.
Resztę osób opiszę w późniejszych postach, teraz czekam na Wasze wypowiedzi.
Edit: Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu, ażeby nie było podobnych zdarzeń jak te z Danevertem, który może i słusznie uważa, że przyjaźń to za duże słowo.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Dark: 17.09.2008, 18:41
Massey Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Massey
Wiek: 28
Dni na forum: 5.788
Ostrzeżenia: 3
Posty: 166
Skąd: Ścinawa Nyska
Raczej nie mam przyjaciół na DB nao , nie przeszkadza mi to (w końcu [ ort! ] nikt chyba nie jest komandosem znad wietnamu ) , mam wielu kumpli tu z którymi widze się na codzień , wiem że mnie nie lubicie ( nie obchodzi mnie to ) , mam pewnie samych tu wrogów , oprócz Piecha

kogo lubię

Naoista

sprawiedliwy i najlepszy ( wielu znaczeniach ) admin ze wszystkich for na jakich byłem

Ishido

Żartowniś , fan hentai , i gracz smooka ( czy jakoś tam ) , po dniu w szkole fajnie z nim popisać

Mistrzu

to samo co Ishi , tylko nie fan hentai , także moge popisać z nim o Godzilli
kobry kolega i mój nauczyciel języka polskiego
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Massey napisał(a):
nikt chyba nie jest komandosem znad wietnamu )
No nie jestem komando, ale jestem żołnierzem

Co do znajomych z forum, to mam kilku, ale raczej z każdym pogadam, wszak zawsze warto być człowiekiem.

Dark Sky- na początku, uważałem Ci za za ofiarę, ale z czasem Cie polubiłem, lubisz wszak Tikena, ale grasz inna postacią oby tak dalej, zachowuj luz, a będzie dobrze. W sumie Darky da się lubić.
Focus- oaza spokoju, tak go postrzegam. Inteligentny ziomek i bardzo w porządku.
Ishido - jajcarz i skojarzeniowiec, mój mistrz bardzo oryginalny człowiek, da się lubić.
Naoista - ojciec nao, co tu pisać, gociaczek to mądry i rozsądny przywódca

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Ciekawy temat, ja wymienię tylko ulubioną trójkę ^^

Gotenks
Wiadomo admin i to dzięki niemu jestem tu na posadzie redaktora. Zawdzięczam mu takżę wiele innych cennych rzeczy. Zawsze pomoże, albo przynajmniej spróbuje. Można z nim pożartować, ogólnie lubię w nim jego charakter i sposób bycia
Focus
Lubię go ogólnie za całość. Jest śmieszny, mądry, okaz spokoju jak to powiedział Piechu. Dobrze gra w snookera. Nauczyciel, którego mam nadzieję kiedyś będę pokonywał regularnie.
Jouu
Kolejny zabawny gość. Potrafi nieźle komuś przysmolić, ale także go dobrze ocenić. Dobry redaktor. Można z nim pogadać i się pośmiać. Lubię w nim jego charakter no i jego cytat w podpisie.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
to może i ja się przy kolacji wypowiem. Jak w każdej społeczności, na Forum są ludzie, z którymi się dogaduję i dzielę przyjemną atmosferę. W sumie jestem tutaj dopiero od maja, więc poznałam właściwie tylko tych, z którymi mogę porozmawiać na sb - ale rozmowy często przenoszą się poza Forum, na gg, i to też o czymś świadczy. Osoby, które darzę szczególną sympatią, to - w kolejności chronologicznej:

Focus - Urodzony w tym samym dniu Rozumiemy się bez słów, dogadujemy, szanujemy swoje przekonania i podzielamy wiarę w pewnych bohaterów Naruto... (czytaj: kochany Focus wyciąga z dołów biedną Clio, rzucając nowe światło i tworząc konstruktywne idee na temat postępowania pewnego Uchihy...)

Ishido - błyskotliwy człowiek o wielkim poczuciu humoru, potrafiący w każdej chwili rzucić ciekawą replikę. Optymista, zarażający innych swoim pozytywnym podejściem

Dark Sky - sympatyczny człowiek, pełen entuzjazmu, chętny do rozmowy na różne tematy i ciekawy najróżniejszych spraw

Q-coś tam coś tam (sam mówisz, że tego nie pamiętasz ) - inteligentny, empatyczny i wrażliwy. Prawdziwy partner do rozmów na poziomie.


No i nie wiem, może powinnam wymienić mojego otooto Naowicza a'ka Naoistę (yaoistę?) - z którym kontakt poprzez forum jest OK. Tyle że mógłby częściej się wypowiadać i czasami zdecydowanie reagować!

Generalnie cenię sobie każdego rozmówcę, z którym mogę wymienić poglądy i porozmawiać w pozytywnym, sympatycznym duchu

(a że pojawiają się te same imiona, można dojść do wniosku, że to jakiś klub wzajemnej adoracji, heh...)

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Kolejność przypadkowa:

Edhel - dawno z nią nie gadałam na gg i bardzo mi to ciąży. Jakoś tak dziwnie się złożyło, że w necie gadam głównie z facetami, a ona jest jedną z nielicznych dziewczyn, które naprawdę lubię. Wiem, że mogę się jej zwierzyć, czy pogadać o babskich sprawach. Jest bardzo wesoła i rozmowy z nią zawsze poprawiają mi humor.

Dai Kaiosama - jeden z moich najlepszych kumpli. Można z nim gadać godzinami na różne tematy od tzw. "dupy Maryny" po uczucia wyższe. Również potrafi mnie rozbawić. Jest też jedyną osobą z neta, z którą widziałam się w realu. Wierzcie mi albo nie, ale Michał w realu jest tak samo fajny jak w sieci.

Kamzo - Kamil lubi dawać prezenty. Na moje urodzinki dostałam fantastyczny koncert X-JAPAN i w związku z tym, chyba jako jedyny zna mój pełny adres Jest niesamowicie zabawny, zawsze pomocny, uprzejmy i nie trzeba było wiele, żeby stał się idolem moim i mojej siostry Zawdzięczam mu też to, że J-rock stał się moją wielką pasją. To dzięki niemu poznałam wiele fajnych i wartych przesłuchania zespołów.

Q (wolę na niego mówić Albert) - rozmawiałam z nim właściwie raz, a długo. Jest bardzo inteligentny i posiada cechę, którą i ja mam: wrażliwość. To piękna cecha, aczkolwiek sprawia trochę problemów, wiem coś o tym. Ma sprecyzowany pogląd na życie i broni go nie zważając na opinię innych. Bardzo to cenię, bo sama jestem uległa i czasem mam problemy z argumentacją.

Szarak - los póki co nie pozwolił na dłuższą rozmowę, a szkoda. Cenię go za inteligencję i to, że nie pozwala aby inni użytkownicy kaleczyli nasze oczy ortografami. Tak jak Albert umie bronić swoich poglądów i robi to zdecydowanie. Dla dziewczyn jest niesamowicie uprzejmy i sympatyczny .

Focus - Schaba nie znosiłam, jednak te czasy minęły. Z Bartoszem rozmawiałam niejednokrotnie. Często też pomagał mi tłumaczyć teksty zw. z Laruku (niedługo postaram się ujawnić efekt też pomocy). Dobrze się z nim dogaduję i lubię z nim rozmawiać (nie wiem jak odwrotnie ).

Ishido - jeden z nielicznych spamerów jakiego lubię. Z grona naszych forumowych czubków to on zasłużył sobie na największą sympatię z mojej strony. Często poprawiał mi humor z samego rana i pomógł mi znaleźć torrenta do "Grobowca Świetlików" (oraz innych fajnych pozycji). Dobrze czyta mi się jego recenzje.

Got Naoista - jest bardzo dobrym adminem, bardzo cenię jego pracę i zaangażowanie. Dzięki niemu powstało podforum o J-Music, więc fani (w tym ja) mają gdzie pisać. W miarę możliwości pomaga w tym temacie. Zawsze odpowiada na moje głupie pytania, które zadaję mu na gg

Opisałam osoby, które znam dobrze. Mogłabym wymienić też kilka innych osób, ale póki co muszę je trochę bardziej poznać.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.524
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, to ja coś od siebie skrobnę, na wszystkich dzisiaj mi czasu nie starczy :

1. Cyceron : Bardzo ciekawa osobistość, z którą mogę wymieniać zdanie na wiele interesujących nas poglądów. Jest pozytywny w różnyc hznaczeniach - w tym, zielonym ^^- wielki plus. Wymienialiśmy się pięknymi linkami. Ma swoje mocne zdanie na dany temat, jesteś kozak i tak trzymaj. Musimy kiedyś zapalić i będzie pozytywnie ;p.

2. joe - Żołek ( taa, dostanę kopniaka w pupkę, ach , och^ ^) - Osoba, z którą niegdyś zapieprzałem do podstawówki. Spoko koelga. Ostatnio, już starszy ( no, ja przy okazji też), częstował mnie fajkami, dobrze, czy źle, ważne, że dawał, hehe. Mądra osoba, która lubi często pożartować, co oczywiście sobie cenię. A teraz gadzina wyjechała se na inny kontynencik.

Zastanawiam się nad tym, ile zapłaciłeś, by zaliczyć geografię.

a , to przeca ten sam jest tylko nazwa inna , taka amerykanska nazwa ;p

Nie mieszaj w to Ameryki.

edytuj tu moich pieknych wypowiedzi, bo pomysla, ze to Twoj post

3. Naoficz : To dzięki Niemu nie dostałem bananika za te pamiętne 4 ościczki. Mądra, tylko bardzo skryta osoba, lubi kamyki. Jednak jest wyrozumiały- nawet bardzo ( ale dziwak niemożebny), jesteś i to w Tobie cenię . Dzięki Tobie stałem się zielonym redaktorem ( ale chce brązowym być, jak kupka). Ogólnie władca najlepszej i najbardziej wprowadzającej w dobry klimat stronki, jak i forum DB.

4. Clio - Znamy się zaledwie od niedawna. Sama do mnie zagadała- ąż wstyd ^^". Można z Tobą porozmawiać na wiele interesujących tematów, godzinami, hehe. Wrażliwa jesteś i uczuciowa - także cenię taką cechę w Tobie. Potrafish bardzo człowieka pocieszyć, kiedy ma zły nastrój, już nie raz mi pomogłaś , choć pewnie sama nie wiedziałaś o tym. Na ramen na pewno kiedyś wstąpimy.

5. Lilu - Bloody Angel, tenshi ( dużo tego dobrego )- Także niezwykła osobistość, ostatnio rzadko goszcząca na łamach forum. Także ma swoje wielkie uczucia, często łapie dołka, jednak prawie, że zawsze łapaliśmy wspólny język. Ogólnie jednak roznosisz pogodną aurę , ąż łapię zaciesz , jak te łąkowe pazie motyli. Nic dodać, trochę ując, gut.

6. Szarak : Chociaż bardzo mało mieliśmy ze sobą rozmów, sądzę, że, iż, azaliż dogadywaliśmy się ze sobą. Posiada sporą ( hmmm, a nawet wielkszą, niż sporą, hmm , trzeba się nad tym zastanowić głębiej) wiedzę na wiele różnorakich tematów. Wredny z Ciebie morszczuk, jednak u Ciebie ta cecha jak najbardziej pasuje i dodaje Ci, jak to rzec prosto - Plusa, po prostu pasuje. Dziwne, że od Ciebie ni jednego osta nie dostałem ^ ^". Co więcej dodać. Nic, bo kolejni czekają ;p

7. Ishido - nie, tego downa ominę.

8. Focus: O nim nie sposób choćby zdaniem nie wspomnieć. Jedna z najbardziej wyrazistych postaci Nało. Też do mnie sztuka zagadała pierwsza i nie żałuję tej decyzji ;p. Nauczyłeś mnie grać w snookera i teraz, często udaje mi się wygrywać, to głównie Twoja zasługa. Mieliśmy pare bachorskich potyczek między sobą, ale są już za nami ( jak te miesiączki ). Każdy tak ma, bo jak nie ,to jakieś chimry . Wielki z Ciebie doradca, masz wielką wiedzę ( nier az, nie dwa już wspominałem o innych ;p )- widać, żeś kujnem był za szkolnych lat ^^". No nic, limit słów na Ciebie wyczerpany. Pozytyw.


Tak więc. Na resztę przyjdzie czas, zapomniałem jakie nicki macie ;p
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
dobra

w takim razie od początku:
JOE- osoba z którą zaczął się mój pierwszy bliższy kontakt na forum, troche żeśmy sobie popisali na gg troche żeśmy sobie pograli w snooka. Zawsze lubiłam(dalej akurat tę jego cechę lubie) jego poczucie humoru, nieraz na mojej buźce pojawiał uśmiech w czasie rozmowy, ale także skrzywienie gdyż chłopak czasem z tymi swoimi żarcikami przeginał , rzadko ale jednak : ).
potem wszytsko pierdykło ...
Zaznacze że nie był to aż tak bliski kontakt, ale jako taki był, Joe dał się naprawde lubić : )

Endzik- jest to również osoba, którą polubiłam, może nie od samego początku ale później nasze relacje stawały się coraz lepsze : )
korzystaliśmy wyłącznie z czata na smooku , to był Nasz jedyny komunikator : )
pisaliśmy właściwie otwarcie o różnych sprawach, można by powiedzieć, na dzisiajszą chwilę to z nim i Gociakiem miałam chyba taki najwyraźniejszy kontakt w dziejach całego mego życia na forum. (również nie mówie że był nie wiadomo jak wielki bo gdyby nie pewna sprawa mógłby być duzo duzo duzo wiekszy : ) )
podsumowując, rozmowy z nim lubiłam : )
no i potem wszytsko także pierdykło ...


Adam( Gociak )- Osoba, którą darze sympatią do dziś, aczkolwiek nie utrzymujemy ze sobą stałego kontaktu, kiedyś to Nam sprawniej szło.
Tak czy owak, DO TEGO OSOBNIKA miałam najwieksze zaufanie(i mam nadzieje ze sie nie pomyliłam ) z całego forum, w czasie Naszych rozmów czułam się swobodnie, czułam że moge mu wsyztsko napisać bez obaw. Fakt, że najczęściej to pisaliśmy o głupotach, ale gdyby przyszło co do czego i o wazniejszych sprawach bym mu napisała, po prostu taki luzik ;p O !
w tym przypadku nic nie pierdykło... tylko starciliśmy kontakt ze Sobą, właściwie to nie znam osobiście przyczyny.


no i na dzień dzisiejszy, jak wiadomo popisze sobie troche z Wami w SB, troche w grach : ), aczkolwiek dawno temu zaprzestałam szukać tutaj jakich kolwiek kolegów, tym bardziej przyjaciół i to jak na razie nie ulega zmianie, każdy osobnik który się próbuje za bardzo zbliżyć zostaje momentalnie odstraszany : ) ponoć ofiarą takiego zachowania padł ostatnio jak mówi nasza WikiNAO :

Cwel-

No warto tez wspomnieć, że jako takie tam przywiązanie odczuwam do mojego klanu, lecz nie konkretnie do poszczególnych osób a do ogółu, dręczy mnie to gdy ktoś się Go nieustannie czepia : )

to w sumie tyle ;p
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Cóż, ciężko jest wypowiedzieć się w tym temacie, zważywszy, że naprawdę trudno jest wybrać określoną liczbę osób, spośród wszystkich bliskich mi osób z forum. Kontakt staram się utrzymywać z każdym, z jednymi bardziej, z drugimi mniej. Są osoby, które szczególnie darze sympatią, więc poświęcę im kawałek tego posta.

Kolejność jest czysto przypadkowa. To osoby, które najbardziej odcisnęły ślad, w moim 4 letnim pobycie na forum.

Parvatti - Znamy się bardzo długo. Praktycznie przybyła tutaj niedługo po mnie. Na początku skryta, stonowana, z czasem stała się uosobieniem wredoctwa, oraz pewności siebie. Bardzo Cię cenie Oliwio, za fakt, że zawsze mówisz to co myślisz, nie wahasz się bronić swoich racji. Można pogadać z Tobą na każdy temat, jesteś oddanym przyjacielem i dobrym słuchaczem. Nauczyłaś mnie kilku wartościowych rzeczy w życiu, za co jestem Ci wdzięczny. Zawsze mogłem liczyć na Ciebie, a to rzadkie w dzisiejszych czasach. Jesteś złośliwa, wredna, chamska, w dodatku momentami zapatrzona w siebie, ale to sprawia, że można Cię pokochać i nauczyć się, że pozory czasem mylą (choć nie do końca, lalusiu ).

Franek - Bardzo mądry typ. Imponuje mi sposobem bycia, podejściem do ludzi, oraz życiowym cynizmem. Kiedyś bardzo często gadaliśmy ze sobą, dziś te rozmowy ograniczają się jedynie do snookera, bądź forum klanowego. Z Frankiem można pogadać o wszystkim, zaczynając od picia, a kończąc na życiowych problemach. Dużo razy sprawiał, że podejmowałem słuszne wybory w życiu. Bywał wsparciem i człowiekiem, który trzeźwością umysłu, potrafił sprowadzić mnie na ziemie. Szanuje Cię za całokształt. Z pewnością kiedyś napijemy się i porozmawiamy na żywo.

Ave - Osoba, przed którą odkryłem dużo kart w moim życiu. Można z nim się powygłupiać, pokłócić, a zarazem porozmawiać o bardzo poważnych rzeczach. Kiedyś rozmawialiśmy bardzo dużo, dziś, po znacznej przerwie, znów rozmawiamy. Nie zawsze było różowo miedzy nami, ale tak jest, kiedy dwóch ludzi jest upartych. Kolejny, z forumowych przyjaciół, z którymi mam nadzieje, spotkam się kiedyś.

Cyceron - Ten gość jest po prostu zajebisty. Jego luźny stosunek do życia, sprawia, że zawsze mam dobry humor. Jest mądrym człekiem, który lubi się zasłaniać maską klowna. Rozmawialiśmy dużo, graliśmy razem w L2, opowiadaliśmy o swoich problemach i tak się zakolegowaliśmy. Mieszka blisko pałka, a nie spotkaliśmy się jeszcze. Cóż, trzeba będzie nadrobić.

clio - Dość nowy nabytek forumowy. Clio, to taka dorosła część mojej duszy. Zawsze potrafi wskazać mi właściwą drogę w życiu, jest bardzo pomocną i ciepłą osobą. Nie raz wyleczyła głupiego Focusa z różnych pierdołowatych pseudodepresji. Lubię z Tobą rozmawiać, zważywszy, że zawsze jest o czym. Zawsze wymieniamy nowinki i spostrzeżenia ze świata Bleach i Naruto. Traktuje ją, jak starszą siostrę. Ale co tutaj się dziwić ... w końcu w ten sam dzień się urodziliśmy

Gotenks - No co, nasz admin jest w porządku. Jest bardzo skrytą osobą, która nie lubi zbytnio rozmawiać o sobie. Ma swój własny, ekscentryczny sposób bycia, który może zirytować na początku, a którego potem da się polubić. Bardzo rzadko gadaliśmy na poważnie, ale gdy już trafiały się takie tematy, to była to bardzo głęboka i interesująca rozmowa. Cenie go bardzo za to, że choć nie lubi tego ukazywać, to stara się być dla ludzi (w tym dla mnie) bardzo pomocny. Dzięki Tobie zyskałem moderatora, redaktora i mogę przelać swą pasję, by tworzyć te forum dla ludzi. Podziwiam za pracowitość i wytrwałość, gdyż nie spotkałem jeszcze takiej osoby, która pozornie będąc życiowym leniem, robiła tak wiele dla dobra innych ludzi. Bardzo Cię lubie Adminie, ale Ty i tak jak zawsze, napiszesz na to wszystko jedno, 3 literowe słowo - lol

Shiro - tego chłopa nie znam za dobrze, bo się poznać nie dał. Jest tajemniczy, jak Don Pedro z krainy deszczowców ;P. Jednak na tyle, co zdążyłem go poznać, jest to normalny, mądry chłopak, z dobrze rozbudowanymi poglądami na życie. Można pogadać o pierdołach, a czasem i się poważne sprawy trafią. Ma bardzo dobre poczucie humoru, które często łączy ze swoją chęcią tyrania się, dając komiczny efekt. Lubię z Tobą gadać Marcin i zawsze sprawiasz, że nawet najgorszy dzień, może się okazać całkiem śmieszny.

Fly aka Cwel - z tą męndą też się nagadałem w życiu. Pozornie śmiechowy i zgryźliwy, tak naprawdę całkiem rozsądny i wrażliwy. Dobrze mi się z Tobą gada i lubię jak próbujesz robić wojny na tyranie. Masz dobre poczucie humoru i potrafisz człowieka wysłuchać, a to już coś. Teraz się pipo nie odzywasz, ale rozumiem, że po ostatniej akcji w łóżku, nie możesz dojść do siebie. No bywa i tak .

Kyasarin - Kasia to kapitalna kobieta, którą osobiście kocham (z wzajemnością ). Jest to przecudna kobitka, pełna ciepła, radości i skromności, jakiej brakuje wielu dzisiejszym pseudokobietom. Cenie Cię za szczerość, rozmowy do późna, oddanie. Zawsze mogłem na Ciebie liczyć w rozmowie, zarówno w kwestii wygłupów, jak i poważnych tematów. Kiedyś przyjadę do tych Kielc i w końcu dasz mi tego obiecanego buziaka .

Laru-chan - No z nami to naprawdę różnie bywało. Na początku się pultałem do Ciebie, bo raziła mnie ta cała mania na tle J-music, oraz te zdjęcia, propagujące zniewieściałych Japończyków. Potem zagadałem, poznałem Cię bliżej i nie żałuje. Można z Tobą porozmawiać na wiele spraw, pamiętam do dziś te długie rozmowy o dupie marynie, które wprawiały mnie w dobry nastrój. Jesteś wrażliwa i uczuciowa i dzięki temu umiesz podejść do kogoś z sercem. Takich ludzi dziś brakuje. Ciesze się, że się polepszyło między nami

Nie mam zbyt wiele czasu, więc chciałbym jedynie nadmienić resztę osób, które są, bądź były mi bardzo bliskie na forum, a które być możę, rozpiszę w niedalekiej przyszłości. Oto one:

Rozarossa
Hako
Joe
Ishido
Danevert
Megane
Old
Szary
Q
Mart
bad girl
Piechu
Lilu
Dai

Dziękuje wszystkim za możliwość wszelkich rozmów, za przyjęcie na forum i ogólnie za tę atmosferę, jaka utrzymuje się tutaj już dobre kilka lat.

Pozdro!
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Gangez- Warto wspomnieć tegoż usera, większość ma go za pępek świata, ale ja z nim znalazłem wspólny język, rozmawiamy na wiele tematów (nawet poza forum) interesuje się sportem podobnie jak i ja . Podsumowując:
Spoko z niego gościu .
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Ja lubię wszystkich więc nie będę się rozpisywać.
bica100 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 3.714
Posty: 2
Skąd: sagsag
spoko sprawa
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
Lol a kto lubi Gonara?
Bartek
Gekokujō
Gekokujō
Bartek
Wiek: 39
Dni na forum: 3.092
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 5
Posty: 813
Skąd: Chominidia
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » I like you for...?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook