Forum Dragon Ball Nao

» [Shimazu] paintball_0

paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Na początku chciałbym uprzedzić, że wszystko tutaj przeze napisane jest zgodne z prawdą i moimi przekonaniami. Jestem- jak na mnie- zdrowy na ciele i umyśle, zakładając ten temat i odpowiadając na posty (jeżeli jakieś będą i będzie mi się chciało na nie odpowiadać, o ile odpowiedź będzie- w moim odczuciu- konieczna).

Na początek: planowałem założyć ten temat już od dwóch dni i nie jest to nawet 1/ 10 tego, co chciałem napisać pierwotnie. Po prostu zapomniałem, jak to wszystko miało wyglądać...


Zostałeś uprzedzony.


Nick: paintball_0
Nie został wymyślony przeze mnie. Został mi "nadany" w formie "paintball", przez moich (co się okazało później) najlepszych przyjaciół, kiedy to wygłupiłem się dokumentnie w pierwszej klasie ZSE "Elektryka" w Kielcach (Świętokrzyskie). Końcówka "_0" pochodzi od loginu mojego pierwszego konta mailowego i tak już zostało.
W planach mam modyfikację nicka o wycięcie tych nieszczęsnych dwóch znaków na końcu, albo pozostawienie samego "paint", jednak niczego jeszcze nie przesądzam. Głównie dlatego, że musiałbym zmienić avka i sygnę, a tego nie mam zamiaru- póki co- robić.

Avatar: jak widać w profilu.
Nie wiem, jak długo będzie to ten sam avatar, więc opiszę te, które miałem do tej pory. Pierwszym był Gohan na "jabłku" z pełnometrażówki DB "Strefa śmierci", o ile dobrze pamiętam. Doskonale- w moim mniemaniu- ukazywał moją naturę , którą opiszę dokładnie niżej...
Drugim był wizerunek Gordona Freemana- bohatera serii gier "Half- Life". Avatar stworzony został przez Cycerona na potrzeby Shimazu (wklejony mon klanowy), za co jestem mu winien 0,7 i dozgonną wdzięczność. Niby nic wielkiego, ale ja się wręcz zakochałem (nie, nie w Cycku! on i tak ma swoje żółwie ninja ;P) i nie zmieniłbym go bez walki.

Sygnatura: jak widać w podpisie.
Nie wiem, jak długo będzie to ta sama sygnatura, więc opiszę te, które miałem do tej pory.
Na początku nie widziałem potrzeby wklejania jakichkolwiek sygnatur do podpisu. Po pierwsze dlatego, że nie umiałem ich tworzyć, ani- tym bardziej- wkleić; po drugie nie miałem pomysłu na odpowiednie dopełnienie avatara, który do wybitnych dzieł sztuki (ani nawet rzemiosła) i tak nie należał...
Po wstąpieniu w szeregi Shimazu otrzymałem klanową sygnaturkę i pomoc w jej umieszczeniu w podpisie. Kawał doskonałej roboty, z której już chyba żaden Klanowicz niestety nie korzysta...
Potem przez naprawdę długi czas pusto. Dlaczego? Już nie pamiętam; chyba chciałem wkleić coś innego, ale jakoś nic z tego nie wyszło, sam nie wiem, dlaczego.
Wreszcie we wrześniu '08 wziąłem się do roboty, natchniony świetną grą "S.T.A.L.E.R. Cień Czarnobyla"- zacząłem uczyć się obsługi darmowego programu do obróbki grafiki "Gimp 2.0"
Efektem było stworzenie ok. trzech podobnych sygnatur, z których najlepsza (z pomocą Adminatora < ;p >) znalazła się w moim podpisie z klanowym monem, i nickiem.

Podpis:
Zwykłych- tekstowych- było kilka, ale nigdy nie przywiązywałem do nich szczególnej wagi...

Początki na Nao i Forum: jak u większości.
Kiedy jeszcze nie miałem dostępu do sieci z domu, używałem kompów w technikum, gdzie- jako świeżo zapoznany z serią DB, oraz M&A w ogóle- zacząłem masowo ściągać wszelkie, dostępne w sieci informacje, skanlacje, tapety i multimedia, jakie zmieściłyby się na flopa (brak nagrywarek w szkolnych PeCetach...). Tym sposobem trafiłem na DB Nao. Na początku tylko download, ale potem tak jakoś wyszło, że się zarejestrowałem i trafiłem na Forum.
Zobaczyłem całe mnóstwo tematów o DB, wiele osób on- line i w ogóle życie pełną parą. Jako, że nikt już dawno nie oglądał u mnie w szkole DB, oprócz jednego ziomka, co mnie w toto wciągnął- zacząłem pisać na każdy DragonBallowy temat, jaki zobaczyłem.
Zaznaczam jednak, że zanim gdzieś napisałem pierwszego posta, najpierw czytałem wszystkie wcześniejsze (o ile nie było w nich więcej niż 4 strony, ale nawet wtedy czytałem 2 pierwsze i 2 ostatnie, żeby lepiej wejść w temat).
Kiedy rano wchodziłem na pocztę (uruchomione automatyczne powiadamianie o odpowiedzi) i widziałem w okienku "[email protected]" pogrubioną czcionką, od razu logowałem się i odpowiadałem na czyjegoś posta.
Dlatego pewnie wyszedłem na początku na spamera- osty za offtopy... Po kilkudziesięciu minutach dziennie większość tematów o DB miała mój nick w miejscu osoby piszącej ostatniego posta.

Obecnie na Forum: jak widać.
Staram się stosować do regulaminu (przeczytałem go podczas rejestracji; z resztą to była moja pierwsza rejestracja "na poważnie" na jakimkolwiek forum) i teraz wypowiadam się za zwyczaj tylko wtedy, kiedy jakaś kwestia naprawdę mnie zainteresuje, albo poruszy w inny sposób.
Dlatego ostatnio rzadko się udzielam, choć regularnie przeglądam nowe tematy i czytam nowe posty w tych ciekawszych. Przede wszystkim większość czasu spędzam na Klanowym i od czasu do czasu bazgrnę coś w "skojażeniach", albo "ostatniej literze".
Zawsze myślę dwa razy, zanim napiszę i zawsze piszę to, co myślę.
Używam opcji "podgląd' i jeszcze raz czytam swój post, szukając błędów ortograficznych i merytorycznych we własnej wypowiedzi.


O sobie ogólnie: Obecnie student Politechniki Świętokrzyskiej, na kierunku "Elektrotechnika".
Lubię dobrze- niekoniecznie dużo- zjeść i- koniecznie- poczytać przy jedzeniu. Lubię pograć w dobrą, wciągającą grę na PC dowolnego gatunku. Nie mam określonej ulubionej gry. Wszystkie, w które grałem, są moimi ulubionymi; inaczej nawet bym do nich nie zasiadł.
Lubię czytać. Terry Pratchett rządzi- kto nie czytał, temu e'book w rzyć! Na płycie, nie w pendrive'ie... Czytanie jest moją równie wielką pasją, jak gry komputerowe.
Zanim zostałem gierocholkiem, byłem kinomanem. Kocham filmy tak samo jak muzykę: wszystkie, które przypadną mi do gustu. Ulubiony film- taki sam, jak w przypadku gier.
Słucham dowolnej muzyki z pełnego spektrum znanych mi gatunków; obecnie dużo psychodelic, za sprawą dobrego kolegi, a w zasadzie jedynego prawdziwego przyjaciela...

Piję. Jeszcze cztery lata temu wyśmiałbym tego, co by mnie posądził o spożycie alkoholu. Obecnie nie widzę w piciu niczego złego. Nałóg ten nie zniszczy mi życia, bo musi dzielić się z pozostałymi chętnymi: grami, muzyką, książkami i filmem.
Nie palę. I nie będzie miał miejsca żaden wyjątek. Nie dlatego, że uważam ten nałóg/ używkę, za szczególnie odrażający, albo szkodzący zdrowiu. Po prostu nie palę, bo nie lubię (a próbowałem i nawet się nie dusiłem, jak to często bywa za pierwszym razem).

Lubię rysować i posiadam coś w stylu zwichniętego talentu. Kto wie, gdybym miał jakieś dziesięć lat temu miał dostęp do DB, może nigdy nie zostałbym elektrykiem? Poszedłbym do "Plastyka", który z resztą i tak jest na tej samej ulicy
Moje prace możecie obejrzeć w konkretnym temacie w fan'artach.

Najbardziej lubię te krótkie momenty w moim życiu, kiedy nareszcie mam szeroko pojęty święty spokój!!

Co w sobie lubię:
- Jestem spokojny w normalnych warunkach, choć czasem wydaje mi się, że drzemie we mnie narwany awanturnik. Czasem, przy okazji tematów, które wyjątkowo mnie dotknęły, potrafię wylać z siebie całą frustrację, jaką wzbudza we mnie dany temat.
- Jestem typem "rozkminiacza". Jeżeli coś mnie zainteresuje, muszę się dowiedzieć jak działa, z czego jest zbudowane i jaka jest tego historia.
Analizuję wszystkie wyjścia z sytuacji, w jakie się pakuję i szukam z nich wyjścia typu "aby wilk był syty i owca cała", choć czasem odzywa się moja ostrzejsza natura, robię małą rozpierduchę i wylatuję z hukiem.
- lubię mój sposób bycia; żyję sobie spokojnie, nie spieszę się, jeśli naprawdę nie muszę i ogólnie spaceruję sobie przez życie bez pośpiechu;
- lubię swoje życie i swoje ciało; trochę trenuję, ale to raczej po to, żeby móc w razie czego przebiec te kilka- a w ekstremalnych przypadkach- kilkanaście metrów i nie paść przy tym na zawał;
- dziwne, ale prawdziwe: jestem leniwy jak wszyscy diabli... I kocham to! "Zawsze po najmniejszej linii oporu", oto jedna z dwóch moich życiowych dewiz. Druga to: "łaski nie robisz..."

czego w sobie nie lubię:
- jestem naiwny i łatwowierny, choć w zasadzie nie powinienem tak publicznie tego pisać... (:
- jestem leniwy; zawsze z tego powodu wpadam w problemy, z których tylko dzikim fartem i na wariata się wyplątuję,
- nienawidzę w sobie braku pamięci do ludzi, imion, nazwisk, twarzy i w ogóle wszystkiego! To moja prawdziwa zmora, bo za każdym razem, jak czytałem opinie Forumowiczów w podobnych tematach, nie mogłem sobie przypomnieć, co tak naprawdę myślę o konkretnej osobie...
Dlatego nie wypowiedziałem się dotąd na żadnym takim temacie, za co przepraszam wszystkich zainteresowanych. Nie oznacza to, że was nie szanuję, albo mnie nie interesujecie. Po prostu, jak przyjdzie co do czego, to nie wiem co napisać, bo mam pustkę w głowie...

Wady i zalety:
Nikt nie widzi siebie tak, jak widzą ich inni. Nawet w lustrze nie widzimy tego samego człowieka, jakiego widzą w nas inni. Dlatego wady i zalety pozostawiam do ocenienia innym.


O ile wszyscy nie wymiękną, zanim dojdą do tych słów...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez paint: 03.10.2008, 16:52
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja wymiękłem w połowie posta .
Witam Cię paintball, Powiem Ci, że jesteś jedną z niewielu tutaj osób, których lubię .
Pozdrawiam.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
paintball_0 napisał(a):
ale ja się wręcz zakochałem (nie, nie w Daichim!)
Nie ukrywaj się, wiem, że wiele osób stąd się we mnie podkochuje.
Ej, ale ten av nie był przypadkiem stworzony przez Cyca? Koleś, bo się Cyc obrazi. Ale kochać się we mnie możesz nadal, mogę dać Ci autograf.

paintball_0 napisał(a):
skojażeniach
paintball_0 napisał(a):
Używam opcji "podgląd' i jeszcze raz czytam swój post, szukając błędów ortograficznych
Ale pierniczysz
paintball_0 napisał(a):
Po prostu nie palę, bo nie lubię (a próbowałem i nawet się nie dusiłem, jak to często bywa za pierwszym razem).
Just like me, madafaka, żółwik.

Przeczytałem post clio, cały!, więc ten to była pestka.

W sumie znam Cie raczej najmniej (nie licząc Karmia) z klanu, i chyba jak już kiedyś mówiłem, liczę, ze to się zmieni, bo nawet przy krótkich rozmowach jesteś spoko koleś.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Dajuś Majuś napisał(a):
nie licząc Karmia
Riviona,pacanie Dajcie już sobie z tym spokój,co...?

Paint,trzymaj tak dalej.bo jest dobrze,posty przyjemnie się czyta,nie ma jakichś głupich wtrąceń itp,wszystko zadbane,ładne i przejrzyste.No,może wytknięty przez Dajusia błąd trochę Cię skompromitował,ale spoko

PS.Teraz kontakt nam się urwał,ale pamiętam czasy,jak graliśmy w UT...Grywasz jeszcze,bo mi się nudzi i chętnie bym jeszcze podostawał od takiego killera

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Dajuś Majuś napisał(a):
Ej, ale ten av nie był przypadkiem stworzony przez Cyca? Koleś, bo się Cyc obrazi.
errata: dzięki Daichi, że mi wytknąłeś ten, jakże rażący dla mnie- i krzywdzący Cycusia- błąd, a w zasadzie przekłamanie historyczne. Już poprawiłem.
ps.: tobie 0,7 też się należy



Dajuś Majuś napisał(a):
paintball_0 napisał(a):
skojażeniach
paintball_0 napisał(a):
Używam opcji "podgląd' i jeszcze raz czytam swój post, szukając błędów ortograficznych

Ale pierniczysz
serio!

Co do skojarzeń- mam w Firefoxie ustawienie "pokazuj błędy ortograficzne", ale kiedyś przypadkowo ustawiłem słowu "skojażenia" opcję "dodaj do słownika" i tak już zostało. Z resztą ja na prawdę normalnie piszę to słowo przez "ż"



Rivion napisał(a):
pamiętam czasy,jak graliśmy w UT...Grywasz jeszcze,bo mi się nudzi i chętnie bym jeszcze podostawał od takiego killera
Rzadko, bo nie mam porządnej wersji UT. Ostatnia nie jest kompatybilna z antyvirem, więc straciłem formę. Kto wie, może teraz jesteśmy na podobnym poziomie...?


Dzięki za komentarze
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Shimazu] paintball_0
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook