Forum Dragon Ball Nao

» Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)

Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?
Bardzo dobry 3,39% 2 3,39%
Dobry 10,17% 6 10,17%
Taki sobie 18,64% 11 18,64%
Bubel 49,15% 29 49,15%
Nie obejrzę 18,64% 11 18,64%
Wszystkich głosów: 59
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Hahaha Kanclerz Palpatine jako główny wróg i młody Jedi Goku-wan Kenobi przeciw niemu xD

Film zepsuje dobre imie DB wsórd nie-fanów, ale tych co go dobrze pamiętają.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Thorik napisał(a):
*Naoista napisał/a :
cytat:
Trailer jakiś
-> http://www.traileraddict.com/trailer/dragonb ... er-trailer

Proszę nie zamieszczaj tu takich rzeczy bo coraz bardziej się zniechęcam
O Boże.... Jeśli to tak ma wyglądać, to dziękuję postoję Myślę, że za robienie filmu aktorskiego powinni się brać Japończycy. Amerykanie g..no wiedzą o robieniu filmów z anime. Japończycy się na tym znają. Wystarczy spojrzeć na ekranizację "Death Note" czy "NANA".

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Laru-chan napisał(a):
Japończycy się na tym znają. Wystarczy spojrzeć na ekranizację "Death Note" czy "NANA".
Albo efekty specjalne gumowej Godzilli.
Ewentualnie Sailor Moon z pluszową Luną

DB nie jest w ogóle realistycznym anime, więc IMO kto by się za to nie zabrał, nie wyszłoby z tego nic zachwycającego.

Film kinowy nie musi mieć ścisłego związku z serią, byleby był dobry, ale przecież ten na taki i tak nie wygląda.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Naoista napisał(a):
Albo efekty specjalne gumowej Godzilli.
Ewentualnie Sailor Moon z pluszową Luną
Nie ironizuj. Te chłamy pomijam. Każdy popełnia błędy

Naoista napisał(a):
DB nie jest w ogóle realistycznym anime, więc IMO kto by się za to nie zabrał, nie wyszłoby z tego nic zachwycającego.
Właśnie. Niech wezmą się za kolejną ekranizację jakiegoś amerykańskiego komiksu. To im wychodzi dobrze ("Spidermana" oglądało się dobrze).

Poza tym nawet jeśli mocno by się postarali to i tak Kamehameha wyglądałaby co najmniej dziwnie. Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że Dragon Ball powinien zostać na etapie mangi, anime i filmów kinowych anime.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jak zobaczyłem trailer, to pomyślałem, że to krzyżówka Szybkich i Wściekłych z Tomb Raiderem No lol jednym słowem...
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Prawde powiedziawszy to ten film nie mógłby być nigdy taki jak większość fanów by tego chciała i wszyscy wiemy dlaczego. Ja sam obserwóje postępy od jakiegoś czasu i musze stwierdzić że nie jest tak tragicznie. Jako że jest to film przeznaczony dla odbiorców młodszych tu nie może być krwi, bielizny i takich tam (chociasz na temat bielizny coś przeciwnego obiło mi się o uszy w związku z tym filmem), ja osobiście jestem otwarty i nie nastawiam się z góry na totalną porażkę i chętnie to obejże aby przekonać się co tam Amerykanie zabawnego zmajstrowali. Jeżeli nie nabierzemy dystansu i z góry się nastawimy to nie ma sensu w ogóle [ ort! ] go ogladać, bo kto wie może okaże sie dobry?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
tzn według opini eksperta czyli mnie trailer mowi nam ze bedzie to typowy amerykanski scenariusz tj.młodzież, szkoła, przeznaczenie, miłosc, tajemniczosc, bohaterstwo czyli ogólnie odgrzewany amerykanski kotlet.Własciwie po trailerze zmieniłem nastawienie i z checia go obejrze dlaczego ?? bo własnie pozbyli sie najgorszych wg mnie motywów w DB czyli myslenia o seksie przez połowe sagi przez mistrza roshi niepotrzebnej golizny (na co mi ogladac gołą dupę goku??).jest taki jaki powinien byc film o wojowniku bez pokus, skrupułów i wszystkiego innego co nie pasuje do jego trybu zycia.fakt ze odrzuciły mnie te samochody

KaKarot0 napisał(a):
Jako że jest to film przeznaczony dla odbiorców młodszych tu nie może być krwi
Co do walk to spokojnie bedzie krew maja byc podobne do tych co z mortal kombat + tam rozne efekty typu kame hame itp czyli według mnie dobrze bo zostali przy klimacie wschodnim a nie dodawali bezsensowny underground lub nie daj boze street fighting z uzyciem kija butelki czy smietnika...


Laru-chan napisał(a):
Naoista napisał(a):
DB nie jest w ogóle realistycznym anime, więc IMO kto by się za to nie zabrał, nie wyszłoby z tego nic zachwycającego.
głupoty gadacie jakby chcieli to by zrobili zreszta dajcie mi 550 mln dolarów jakąs zwykła ekipę powiedzmy z semafora i aktorów z na dobre i na złe i zrobie z tego taki film ktory by przebił mrocznego rycerza i nawet kandydował do oscara



co do postaci: goku juz mi pasuje, yamcha rownierz taki buntownik swietnie został wkomponowany w klimat, bulma chichi wygladaja jak dziwki z pistoletami wiec tu sie nie postarali, mistrz Roshi fakt mogłaby byc broda , piccolo daimao jesli przyjrzycie sie jemu w kapturze to widac ze jest lekko zielonkawy czyli juz ma u mnie plusa


czy moze ktos z was ma jakies info jak wygląda Shenlong?? wiem ze bedzie bo jest aktor w obsadzie,plotki mowia ze byc moze po ułozeniu 7 kul pojawi sie bill gates i powie ''the wishes are sponsoring by windows''


tyle

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
''the wishes are sponsoring by windows''
Z zaufanych źródeł wiem, że ta scena została wycięta ze scenariusza, choć ma być dodana w wersji reżyserskiej na DVD. Powodem były ogromne problemy z niebieskim ekranem, kiedy Shenlong jest w trakcie spełniania życzenia. Nie potrafią tego poprawić....


Jestem tak sceptycznie nastawiony do tego filmu, jak tylko można być. Będzie kicha. I wszyscy fani w końcu ją obejrzą. I absolutnie nikomu się nie spodoba. Jednak może okazać się kasowym przebojem, bo wszyscy będą chcieli zobaczyć tą porażkę na wielkim ekranie.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Heh, Piccolo to mi nawet w paru momentach Voldemorta przypomina
Na pierwszy rzut oka widać, że film z pierwowzorem ma niewiele wspólnego, ale należało się tak spodziewać i nie mam twórcom tego za złe. Mogę nawet zaryzykować, że live action robiony przez samych Japończyków nie byłby niczym lepszym. Natomiast w oddaleniu od DB produkcja wydaje się być dosyć ciekawa. Nie powala, wszak widać elementy typowo amerykańskie i niekiedy oklepane do bólu, ale kto wie...?

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Broli1992 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.651
Posty: 2
Siemka mam do was pytanko. Slyszalem ze wyszedl film draon ball 2008. Widzialem trailery i dla mnie jest zajebisty. Mozecie mi dac link z kąd moge go sciągnąć?? bo w polskich sklepach chyba niebedzie mozna tego kupic
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Po pierwsze czytaj nazwy tematów... zwłaszcza tego.
Film ma wyjść w 2009 roku, a z dostępnych trailerów, prawdziwy jest tylko jeden, ten, do którego link masz w tym temacie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Ech, im więcej trailerów, tym większą niechęć odczuwam. Kiedy już będzie "Wkrótce w kinach" to w ogóle zrezygnuję.
DB tutaj stało się za bardzo amerykańskie... Szkoła, ona w DB nie miała znaczenia, romans, tak samo, ważniejsza była rodzina.
Bulma, Chi Chi, Mai, Yamcha, no nie do poznania, w negatywnym sensie... Te dwie mogli sobie odpuścić jako dziewczyny podziwiające akcję Goku, a zamiast ich walk mogli dać Tenshinhana i Kuririna. Na cholerę też jakaś Mai? Sługuska Pilafa? Niesądzę...
Walki na pistolety i strzały, to także psuje ten klimat.
Ja osobiście kochałem starego, łysego, zboczonego Żółwiego Pustelnika w ciemnych okularach, więc jego amerykańskiej wersji nie mogę znieść...
Piccolo wymieszali z Voldemortem.
DB Movie 2009 - oto jak amerykanie mogą spieprzyć sprawę, gdy wezmą w swoje łapy ekranizację anime.

Gdyby Japończycy się za to wzięli to DB Movie byłby o niebo lepszy. Wystarczy spojrzeć na niektóre filmy tworzone przez japońskich fanów, jak Goku SSJ vs Freeza. Dało mi to więcej radochy niż obejrzenie tego trailera.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Son Mati napisał(a):
Gdyby Japończycy się za to wzięli to DB Movie byłby o niebo lepszy.
Sailor Moon z roku 2002 z pluszową Luną.
Tutaj zrobiliby pewnie pluszowego Puara albo Freezę

A ta Mai to jest chyba jakaś koleżanka ze szkoły, w tym filmie nie ma Pilafa.

Tenshinhana, Kuririna? Już widzę te narzekania - czemu Tenshinhan nie ma trzeciego oka (a jeśli ma, to czemu takie brzydkie)!? czemu Kuririn ma nos!?
Pewnie dlatego ich usunęli.

Jakie walki na pistolety/strzały? Przecież prawdziwa Bulma nosiła przy sobie pistolet.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Naoista napisał(a):
Tenshinhana, Kuririna? Już widzę te narzekania - czemu Tenshinhan nie ma trzeciego oka (a jeśli ma, to czemu takie brzydkie)!? czemu Kuririn ma nos!?
Pewnie dlatego ich usunęli.
Oni mogą to zrobić. Potrafili genialnie wyreżyserować X-Menów, zrobić takie charakteryzacje, dorobienie trzeciego oka nie problem, mogliby zrobić coś takiego że ma je cały czas zamknięte, tylko na czas walki je otwiera.
A Kuririn: skoro potrafili tak dobrze zniszczyć obraz Piccolo i Kamesennina, a do filmu ich dali, to Kuririn z nosem też by się zmieścił.

Naoista napisał(a):
Jakie walki na pistolety/strzały? Przecież prawdziwa Bulma nosiła przy sobie pistolet.
W filmie zdecydowanie trzymała pistolety i wyglądają jak z Tomb Raider, i będzie ich używać przciw komuś tam, a pociski nie będą się go imać itp.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
kiyo Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.639
Posty: 14
Skąd: Obecnie Warszawa
Dla mnie to profanacja
Czego nie zrobią azjaci, to amerykańce próbują to zepsuć.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Sam pomysł aktorskiej wersji DBZ jest całkiem ciekawy.Nie sądzę jednak,że nawet jeżeli taki film powstanie,to będzie dobry.Ciekawi mnie też ewentualna obsada filmu i kto go wyreżyseruje.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Mam absolutnie ZŁE przeczucia co do tego filmu... jedyne, co mi się tam podoba, to smocza kula w ręce Goku.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.045
Posty: 54
Oi!
Ja uważam,że ten film będzie do bani!Widziałam na google.pl plakaty, które prezentują bohaterów- totalne dno. Kamesannin nawet nie ma brody! A Goku wygląda jak normalny facet z długimi włosami, który się rano nie uczesał.

tynka-11
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook