Forum Dragon Ball Nao

» Studniówkowe maniery

.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Witam! W Styczniu mam stówniówkę I teraz zastanawia mnie jedna rzecz. Chcę zaprosić siostrę kumpla jako towarzyszkę XD Jako że w sprawach manier i tradycji ze mnie wieśniak, chciałem Was prosić o rady, jak się zachowywać

Pozdro.
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Ridden napisał(a):
Jako że w sprawach manier i tradycji ze mnie wieśniak,
To jest nas dwóch
Ridden napisał(a):
chciałem Was prosić o rady, jak się zachowywać
Bądź sobą i będzie git.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No cóż ... jeżeli chodzi o ubiór to wiadomo: garniak, koszula pod kolor sukni osoby towarzyszącej (podobnie jak krawat). Co do manier hm ... dobrze Piechu powiedział: Bądź sobą. Takie proste rzeczy, jak np nie wiem odsunięcie krzesła do stolika, czy np poproszenie do tańca to czysty kanon, więc nie ma co o tym wspominać. Staraj się być miły i pokaż po prostu, że interesujesz się tą osobą, z którą jesteś. Nie opuszczaj jej na rzecz przyjaciół, postaraj się wprowadzić ją w krąg rozmów, tak by nie czułą się tam całkiem obca. To chyba tyle, jak chcesz to możesz np przynieść jej posiłek, gdy będzie szwedzki stół. Bądź gentlemanem lol

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Focus napisał(a):
Bądź gentlemanem lol
No lol jak nic, ale poważnie jak tak zrobisz, to możesz liczyć na prezent
Moja taka rada to raczej nie pij za dużo, bo laski tego nie lubią. Wiadomo alkohol mąci rozum i wtedy łatwo sobie narobić syfu.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Piechu: 07.10.2008, 18:55
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja nie piłem na studniówce, a narobiłem syfu, że poezyjka ;p Z kobietami, rzecz jasna
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.850
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
theEND napisał(a):
Ja nie piłem na studniówce, a narobiłem syfu, że poezyjka ;p Z kobietami, rzecz jasna
Bo z kobitami to ostrożnie trzeba

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja na swoja nie ide ale moge ci podpowiedziec ze jak ją na wstepie uraczysz kwiatem powiedzmy 1 rozyczka to na 80 % po zakonczeniu balu dostaniesz pocałunek w usta a dalej to tak jak chłopaki pisali wyzej czyli przysuniecie krzesła podanie posiłu ładny ubiór taniec itp

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Nie żebym Ci źle życzyła, ale skoro to siostra Twojego qmpla, to on mógłby delikatnie obczaić, czy panna miałaby ochotę z Tobą iść. Chyba, że jesteś pewny, że Cię przynajmniej trochę lubi, wtedy myślę, że zgodzi się bez problemu

Życzę powodzenia.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Katz napisał(a):
Ja na swoja nie ide ale moge ci podpowiedziec ze jak ją na wstepie uraczysz kwiatem powiedzmy 1 rozyczka to na 80 % po zakończeniu balu dostaniesz pocałunek w usta
Tak się składa że ma chłopaka XD Zresztą mi chodzi tylko o towarzystwo, nie startuje do zajętych.

Nie żebym Ci źle życzyła, ale skoro to siostra Twojego qmpla, to on mógłby delikatnie obczaić, czy panna miałaby ochotę z Tobą iść.
Spoko, obczaiłem XD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.681
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1. Nie śmiej się za głośno po pierdnięciu
2. Kichaj tylko w stronę ludzi których nie lubisz
3. Jak kobieta poprosi cię do tańca to grzecznie odmów ( !? w twarz nie wchodzi w grę)
4. Wspólne wyjście do wychodka zaproponuj dopiero po pierwszym kielonie
5. Możesz dłubać w nosie tylko na dłógość połowy palucha
6. Jak się spocisz to wycieraj pachy serwetką, nie obrusem
7. Koszula nawyżej po dwóch tyugodniach noszenia
8. Skarpetki po tygodniu nie więcej
9. Podszczypuj inne panienki tylko gdy ta z którą jesteś nie patrzy
10. rzygaj do swojej, nie do jej zupy
Trzymaj się tego a będzie dobrze.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.695
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Nigdy nie bylem na zadnej studniowce, wiec nawet nie bardzo wiem jak powinienem sie na ta okolicznosc zachowac. Jak widze obowiazuje jakas etykieta?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Studniówkowe maniery
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook