Forum Dragon Ball Nao

» [Shimazu] Ciceron Don. Cyceron

Strony: 1, 2  
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
No tak te tematy są dla mnie głupotą, ale jakoś mnie naszło po kilku piwach tak więc zacznę.


Imię - Radosław [wolę Radek, ale nie przeszkadza Mi pełne imię]
Wiek - 19
Miasto - Police
Nick - Always Cyceron


Pochodzenie nicka

Mój nick wiąże się z moim nazwiskiem, a to jak wygląda teraz to zasługa pewnej lekcji historii, na której ktoś z klasy znalazł w książce coś związanego z "Cyceron'em", stąd zaczęła się przygoda z nazwą jaką znacie Wy. Co tutaj więcej dodać.
Co prawda początki były dość wesołe ponieważ Mój nick brzmiał SMAJL [pis. Smile], wzięty od kolegi, który powiedział niegdyś podczas bomby: "Ty to powinieneś mieć ksywę smajl, bo się ze wszystkiego cieszysz i ze wszystkiego masz zwałę." I w ten sposób jakiś czas żyło się na takim nicku... aż do czasu incydentu z gim.

Av, Sign n Sign.

Kilka się przewinęło większości nie pamiętam zwłaszcza początkowych oraz ub'ków. Zacytuję tutaj Focus'a:
Focus napisał(a):
Było ich całkiem sporo. Początkowo były to jak u większości avatary z DB
I co tutaj wiele mówić... Że czasowo się wyrobiły oraz urozmaiciły..

Wjazd na forum

Wiele nie pamiętam, wiem tylko tyle, że trafiłem tutaj przypadkiem jak chyba każdy oraz to że ktoś się czepiał mojego Av'ka z Sandrą Shine. W pamięci zachowało Mi się również coś z fanem Lepper'a. Jednak wtedy niezbyt wiele witałem, a o postowaniu to już można zapomnieć. Z czasem się jakoś zadomowiłem, nie zwracałem uwagi na posty osób, które nie odnosiły się do mojego zdania bądź do mnie, na SB w ogóle nie zaglądałem. Z czasem zainteresowałem się większą ilością tematów oraz pierwszy raz napisałem w SB po czym od razu wyszedłem [no dobra od razu wyszedłem na dwór, chyba ;p ].

Z czasem...

Z czasem zacząłem zwracać uwagę na to co ktoś pisze oraz odpisywać w SB, nigdy nie zauważyłem jakiejś złośliwości w moją stronę z wyjątkiem Fenix'a [ale miał rację... i to kompletną, ale nie we wszystkim]. Po zadomowieniu się powstał konkurs na UB dla forum oraz forum, w którym wziąłem udział. Później zostałem członkiem wspaniałego klanu jakim jest Shimazu i nie zamienił bym go na żaden inny, nawet gdyby Mi dawali wódkę za darmo. Następnie był incydent z tą "Bad Girl" co o Niej myślę to nie powiem, ale napiszę tyle, że było całkiem wesoło. Z czasem tak jakoś się z kilkoma osobami zapoznałem, że tak się wyrażę "bliżej" za pomocą GG i zostałem tutaj.

Przedstawienie własnej osoby

No dobra nie do końca, ale coś o sobie wypada powiedzieć.
Jestem spokojnym człowiekiem i wolę załatwiać sprawy dyplomatycznie, nawet z ludźmi, którzy chętnie by mnie połamali co jeszcze bardziej podnosi im ciśnienie, a mnie rozbawia. Aż do czasu, ponieważ zdenerwować Mnie jest łatwo, a pewne rzeczy pobudzają u mnie reakcję natychmiastową, a prawdę mówiąc ten impuls często jest niepotrzebny i wolałbym go uniknąć.
Miły to ja jestem, lubię pożartować oraz jestem strasznie leniwy. Jeżeli łudzicie się, że się obrażę to możecie od razu zaprzestać prób, zdenerwować celowo mnie jest również nie trudno, nie poruszając pewnych tematów. Z reguły nie odpisuję, bo po prostu Mi się nie chce i jak to pewna piękna i wspaniała istota niegdyś rzekła "Jesteś trudny", tak jestem trudny... Ciężko za Mną dość, dogonić Mnie oraz moje oczekiwania, niemożliwym jest Mnie przekonać do czegoś czego nie chcę zaakceptować no i nawet, gdy zaprzestanę kłótni i się zgodzę, to tylko po to by właśnie nie kłócić się, ponieważ dla Mnie to w większości przypadków strata czasu. Wezmę wzór od Focus'a od początku na tym jadę, bo był pierwszy.

Wady:
- Pobłażliwość.
- Ośli upór.
- Pełna olewa [nie wiem jak to nazwać].
- Otwartość.
- Uprzejmość.

Zalety:
- Lupie Szulfie Nincza!
- Lenistwo.
- Egoizm [nie zawsze].
- Szczerość.
- Często się z kogoś nabijam.

Za co lubię ludzi, a za co nie [ale kopia ;p] :

No cóż, w ludziach cenię przede wszystkim szczerość oraz to że się nie obrażają z byle powodu [uwaga dziewczyny ;p ]. Nienawidzę, gdy ktoś myśli, że się obraziłem oraz tego, że się sam obraża, po prostu tacy ludzie są dla mnie pizdami. Nie lubię, gdy ktoś ma dziecinny humor... Za to właśnie nie lubię niektórych osób z tego forum. Nie cierpię wręcz bym torturował osoby, które próbują być mądre, bądź po prostu pokazują czego to one nie wiedzą, dla mnie jest to czyste pozerstwo, albo wypominają coś komuś wczas gdy same wiedzą TAKIEGO * w danym temacie. Lubię hmm... ładne i zgrabne dziewczyny, które mają troszq przynajmniej w główkach. Cenię sobie również umiejętności w grach oraz radzenia sobie w różnych płaszczyznach, które uznaję za coś interesującego [Gry, SW, kuchnia], ale nie lubię gdy się próbują tym "dowartościować".

Zainteresowania:

Interesuję się grami, w których można kogoś zPWNować [czyt. zjechać]. Samotne gry są dla mnie zbyt nudne [nie wszystkie]. Sporty walki, dietetyka.
No cóż z czasem ich zbywa... Lubię jeszcze poczuć smak browara, czy tam czegoś nie do końca akceptowanego przez prawo... Ojj... to w szczególności. Troszeczkę manga, czy tam anime.

Forum, a moje życie:

No na pewno to forum skradło mi parę ładnych tyg. życia, lecz po za tym oraz łatwiejszym rozróżnianiem głupoty oraz wyczulenia na błędy pisemne nic więcej nie wniosło. No jeszcze parę numerków na GG, które zresztą lubię [te za którymi nie przepadam nie widnieją na liście i chyba zresztą po rozmowach same wiedzą...] ;p .

AHA i dziękuję za zmarnowane cenne minuty życia! , a teraz *.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Jesteś kochany , Cycu !!!

Cycuś , jesteś jedną z niewielu ludzi, których tak bardzo lubię , szanuję, jeżdzę po Tobie, jak Ty po mnie i to jest najwspanialsza rzecz , którą możemy sobie dać. Musimy się kiedyś wybrać na mały melanżyk

Do do Niego: Jesteś szczery i mówisz wszystko co nawiniesz sobie na ozora, no, tak samo tez robię ^^.. Interesujesz się ładnymi, mądrymi, wydatnymi kobietami, no, jak tu tego nie cenić...

Cyceron napisał(a):
Z czasem tak jakoś się z kilkoma osobami zapoznałem, że tak się wyrażę "bliżej" za pomocą GG
oo tak, naszej pierwszej rozmowy nie zapomnę, zaczęło się od uprzejmych wrzut, a potem na czymś więcej

Podsumowując: Gdyby Ciebie tu nie było, nie byłoby mnie już tam :p
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ishido napisał(a):
zaczęło się od uprzejmych wrzut, a potem na czymś więcej
Myślałem, że wolicie obydwaj dziewczynki...

Cycu... Cycu jak Cycu, spoko koleś
Ostatnio na gg coś w ogóle nie gadamy i na forum też coś mniej się udzielasz... Pewnie nie chce Ci się pisać :p
Zawsze imponowałeś mi swoimi grafikami i bezpośredniością, czasem też nieprzestrzeganiem regulaminu... O i jeszcze dużym pojęciem nt. sztuk walk :p
Nie raz mi pomogłeś i doradziłeś, pogadać normalnie też się z Tobą da.
Ishido napisał(a):
Musimy się kiedyś wybrać na mały melanżyk
Właśnie :p

I co do tego:
Ishido napisał(a):
jeżdzę po Tobie, jak Ty po mnie i to jest najwspanialsza rzecz , którą możemy sobie dać.
Z tego, co pamiętam, kiedyś też po sobie jeździliśmy tak na gg Chyba masz to wrodzone. :p

Obraz
PALATIAL REGALIA
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ta... całkiem niedawno, jakiś czas temu, wysłał mi odchody na moje delikatne GG
Nie wiem, kto go nauczył takich manier, tzn. niestety wiem, znam takiego jednego, który też to praktykuje.

Masz parę ostów, praktycznie już dawno mógłbyś mieć bana, ale ja każdemu daję szansę na poprawę

A jak tam forum emo, dalej tam piszesz?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
o_OMGotenks napisał(a):
A jak tam forum emo, dalej tam piszesz?
Zapomniałem o nim, trzeba zajrzeć i zobaczyć czy Ci EMO i Wegetarianie jeszcze bardziej ocipieli.

o_OMGotenks napisał(a):
Masz parę ostów, praktycznie już dawno mógłbyś mieć bana, ale ja każdemu daję szansę na poprawę
Już dawno miałbym bana, gdyby nie łaskawość Pana...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Cyceron napisał(a):
o_OMGotenks napisały:
Masz parę ostów, praktycznie już dawno mógłbyś mieć bana, ale ja każdemu daję szansę na poprawę

Ja tam miałem w pewnym okresie nawet 4 osty =_^" I bana z tego nie było

o_OMGotenks napisał(a):
Ta... całkiem niedawno, jakiś czas temu, wysłał mi odchody na moje delikatne GG
Twoje odchody Cycuś ? można by [ ort! ] z nich zrobić ładną sygnaturkę. Ja już 3 dni nie robiłem i cos się tam burzy już ^^"
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Hmmm... Cycu . Z początku, gdy bajerował jeszcze z Bad, nie przepadaliśmy za sobą (eee... albo po prostu [ ort! ] ja za Nim, choć nie było widać, by i On za mną przepadał). Aktualnie, bardzo miło mi się rozmawia z Radkiem, często rozprawia na temat l2 i jestem ciekawa jak mu w grze idzie, bo jakoś na gg tak niesamowicie opisuje, że pomyśle, że jakiś Hero z Niego;p. I co mi pierniczysz, że to Ty zagadujesz, a ja jak mam zagadać, skoroś ciagle naniewidoku i nie wiem kiedy jesteś?. Zagadałam i to nie raz i nie dwa, wiec nie marudz ( i pewno jeszcze nie raz i nie dwa zagadam;p). Ogółem lubie Go, nie znam jeszcze na tyle, by powiedzieć coś więcej, ale mimo to, cenie i zawsze chętnie pogadam (jak mam czas ).
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Cycu,jedna z pierwszych osób jakie poznałem.
Na początku poszło parę wrzut,ale za kilka dni nawlekaliśmy na gg.
Więc się dogadaliśmy
Zrobiliśmy małe "TRADE" kolekcjami z DB.
Może było dla mnie trochę nie opłacalne,ale sam zaproponowałem
No cóż tu jeszcze powiedzieć,lubię cię za charakter,ale głównie za opisy na gg Nie raz twoje opisy były w takich miejscach......
Np.

Cyceron: (opis)
"*** wam w pięty dla zachęty "
By Black(opis)
Jak anioła głos tak lubię cię słuchać.

Było wiele innych,fachowych,łącznie z tych lepszych akcji.
Ale nie będę wspominał bo to nie temat do wylewania łez
Kocham cię i tyle xD

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Tenshi napisał(a):
Hmmm... Cycu . Z początku, gdy bajerował jeszcze z Bad, nie przepadaliśmy za sobą (eee... albo po prostu [ ort! ] ja za Nim, choć nie było widać, by i On za mną przepadał).
Nie wiem nie pamiętam, by był taki okres w ogóle.

Tenshi napisał(a):
Aktualnie, bardzo miło mi się rozmawia z Radkiem, często rozprawia na temat l2 i jestem ciekawa jak mu w grze idzie, bo jakoś na gg tak niesamowicie opisuje, że pomyśle, że jakiś Hero z Niego;p.
Sorry I'm Newbie . Wbijaj się na grę dziewczynko! Szybkie czyszczonko i jazda! A o L2 to wiesz, trza wywąchać więcej wspólnych tematów .

Tenshi napisał(a):
I co mi pierniczysz, że to Ty zagadujesz, a ja jak mam zagadać, skoroś ciagle naniewidoku i nie wiem kiedy jesteś?
Choćby takie dzień dobry i jak będę to odpiszę ^^' .

GoKeTeNkS napisał(a):
Zrobiliśmy małe "TRADE" kolekcjami z DB.
Może było dla mnie trochę nie opłacalne,ale sam zaproponowałem
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Zapomniałem dodać, że Cycuś jest lizydupem do dziewczyn

Chyba nie zaprzeczysz?
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
No tak nie do końca . Jestem tylko do dziewczyn ładnych oraz do tych, które są "fajne".

Uznaję, że w moim temacie można wypowiadać się na temat Dark Sky, ponieważ jego temat został zamknięty, a ja jestem bardzo uczynnym człowiekiem .

Znowu się nim podniecasz ._.
SoheiMajin Gotenks


No ba.. a Ty może nie?! No spójrz... jaki on wspaniały!
Cyceron
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Khem.
Cycu jest super, można z nim porozmawiać na różne tematy, i nie męczy kotów jak nasz admin. Lubi żółwie ninja (ja też! ;p), i choć ma poczucie humoru które nie zawsze mi odpowiada, potrafi sprawić by na mej twarzy zagościł uśmiech.

A teraz coś co chciałem napisać już na początku.
Ponieważ zamknięto temat z Wazonem (niestety, bez niego), chcialbym wyrazić jeszcze swą opinie:
Wazon to ćwok!
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hmmm Cyceron ... w sumie to nie znam tego pana aż tak , żebym mogła wiele o nim pisać ,
pierwsze skojarzenie --> wredna mendeczka , ale da sie lubić przynajmniej jak na razie ... a czy długo to potrwa to nie wiem


hmmmm Dark Sky ... nie interesuje mnie co kto o nim myśli , ja po prostu wiem że ten chłopak nic mi nie zrobił i nic do niego nie mam , wydaje sie być dość ogarnięty ... , lider mojego klanu , do którego przywykłam i powiem szczerze- fajnie jest, Boguś sprawdza sie w roli "szefa" ... ;]
no i w sumie o nim tez nic wiecej nie moge powiedzieć
po prostu za krótko tu jeszcze jestem , to by było na tyle ...

Następne teksty o Wazonie w tym temacie będą kasowane. I nie kasuj dopisku, bo i tego tak potraktuję ;p
SoheiMajin Gotenks

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio zmieniony przez burger5: 11.10.2008, 10:35
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Długo siedzisz na forum, więc Cię dobrze znam (tzn. poglądy na pewne sprawy) oraz cenię Twoje posty.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
eMate napisał(a):
Długo siedzisz na forum, więc Cię dobrze znam (tzn. poglądy na pewne sprawy) oraz cenię Twoje posty.
No, a możne by coś takoś więcej coś? No eMcio eMcio, postaraj się bardziej .
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Witam ,,, Lecz cię nie lubię ty zgredzie , jesteś wredny i nie miły , potrafisz tylko komuś ubliżać ... Kawał spamera.
Nic nie warty user ....

Joe:To wszystko masz do powiedzenia?
Kawał spamera.
Rozkoszne.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Witam i żegnam, że tak powiem
Bo niestety < >koleżka dostał bana... współczuję ci
Mam nadzieję, że miło będziesz spędzał czas na tym forum
A jak już <pewnie> do nas wrócisz to mam nadzieję, że będziesz trochę milszy
"Nie wdawaj się w bójki i nie obrażaj nikogo, a będzie dobrze"
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Nie wiem jak można się śmiać, jak ktoś dostaje bana. Ciekawe, gdyby ciebie to spotkało byłbyś równie zadowolony. Jestem krótko na forum, więc nie wiem czy Cyceron faktycznie zachowywał się nagannie, ale ja nigdy nie zostałam przez niego obrażona, czy poczuła się lekceważona.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Vanessa napisał(a):
Ciekawe, gdyby ciebie to spotkało byłbyś równie zadowolony.
Nie nie byłbym
Vanessa napisał(a):
Jestem krótko na forum, więc nie wiem czy Cyceron faktycznie zachowywał się nagannie, ale ja nigdy nie zostałam przez niego obrażona, czy poczuła się lekceważona.
Tak? A ja i moi znajomi byliśmy. Więc nie próbuj mnie zmusić do współczucia mu... Bo ja nie specjalnie go cenię...
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dobra, koniec fetowania. Następny kto się będzie podniecał banem Cyca dostanie osta.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Shimazu] Ciceron Don. Cyceron
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook