Forum Dragon Ball Nao

» Matematyka ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A kto z Was lubi matematykę?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
NIENAWIDZE matematyki !!! To najgorszy przedmiot świata!! Jak będziesz w trzeciej LO to wtedy zobaczysz!!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
E tam. Jestem teraz w I klasie liceum i z matmematyki mam dobre oceny, a mam ją aż 6 razy w tygodniu i to sporo rozszerzoną...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja też nie przepadam za matą chociaż nigdy nie była dla mniejakiś problemem nie do przeskoczenia. Teraz na szczęście jej nie mam chociaż podobno ma mi się kiedyś tam pojawić (ogólnie to ja już stara jestem - na pierwszym roku studiów.... )
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh matma , musze lubic matme, a przynajmniej umiec, bo to jest czesc mojego kształcenia sie

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Najbardziej popiepszony przedmiot w szkole, w sumie geometria nie jest taka zła, ale to też dział matematyki, więc kicz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Matma bylaby spoko, gdyby nie trygonomertia... (wali glowa w sciane). Ten kto to wymyslil , zaslozyl na tworki.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Od razu do Tworek byś chciała wszystkich wysyłać I nie wal tyle tą swoją główką w tę biedną scianę bo sama tam trafisz jak tak dalej pójdzie...
Trygonometria to chyba jeden z nielicznych kawałków maty, który się czasem jeszcze przydaje XD
A tak w ogóle krótko mówiąc przedmiot nie jest najgorszy, ale w sumie jak dla mnie do bani...
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Więc może interpunkcję przydałoby się poćwiczyć ? Poza tym temat jest, jak mi się zdaje, o matematyce. Zresztą zaraz się o niej wypowiem:

Ogólnie lubię się uczyć (wiem, że jestem dziwny). Moje sokratesowskie poglądy na ten temat są, nawiasem mówiąc/pisząc, dość nietypowe w moim środowisku. A matematykę bardzo lubię (wiem, że jestem szalony). Zawsze traktowałem ją właściwie jako hobby, uwielbiałem ćwiczyć różne... egzotyczne typy zadań, tym bardziej, że programy nauczania, na których do tej pory pracowałem, były zawsze do d.... Aha, i nie jestem kujonem. Jedyną rzeczą, jaką do tej pory wkułem na pamięć, były nazwy i długości piętnastu najdłuższych rzek świata, a było to dawno i nieprawda. I jeszcze jedno: nie uczę się w podstawówce.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A ja kocham matme, po prostu ubustwiam... A mam z niej 3 (droga klasa liceum). Wole biole i chemie. Tam cyferek jest ZDECYDOWANIE mniej i mi to odpowiada.
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Matma. Ach co to jest. To mój ulubiony przedmiot!!! To mnie kręci. Lubię nauczycielkę i mam 5

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
MATMA!Najgorsza rzecz w życiu!Trudno mi się przyznać ale z tego przedmiotu mam 3!Ehh...głupia matma!
Jinzouningen 18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Jinzouningen 18
Wiek: 33
Dni na forum: 6.689
Posty: 109
Skąd: Słupsk
Matma moja miłość
Ale wolę chemię i WF.

Always alive...
Existe tourjours...
Jinzo Ningen #18
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z matmy mialem w liceum 5 na 6 ... komisow. Oczywiscie w ostatnim semestrze podlozylem wszystkie sprawdziany i wyszedlem na 3

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.813
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Mój ulubiony przedmiot. Na dodatek moja wychowawczyni mnie uczy tego fajnego przedmiotu.
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Zawsze lubiłem mat. Nigdy się jej nie uczyłem, zawsze dobrze szło.
Jest dla mnie logiczna i po prostu "wchodzi" do głowy. Naprawdę ten przedmiot jest według mnie jednym z "najlepszych".

A - i nie piszcie do mnie coś w stylu "W podstawówce jesteś to ci się podoba", jestem w klasie z rozszeżoną mat i na półrocze mam 5 (1sza liceum). Już teraz jestem pewny ,że przedmiot ten będę zdawać na maturze i wiem co robię.
Luzik jest.


Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mistrzu: 04.03.2006, 13:52
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gotenks napisał(a):
A kto z Was lubi matematykę?
Jakos przejdzie, przynajmniej uczyć się do tego nie musze.
Nie to co fizyka :ASD

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Kiedyś matme nawed lubiełem ale teraz to na lekcjach kimam
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Matematyka.... Ujdzie, czasem nie rozumiem, ale w ogólnym rozrachunku to min. 4 na semestr... NO OCZYWIŚCIE POWINNA BYĆ 5 ale to minimalna ocena ^_^

Radze sobie z nią, nie musze się za bardzo uczyć...nie to co fizyka, hehe. zgadam się z przedmówcą.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Ja tam lubie matmę, jeden z ulubionych przdmiotów w szkole, jednak nic nie przebije Historii!! History Roxxxx

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Matematyka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook