Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Problem] Dlaczego Vegeta nie osiągnął SSJ3?

Strony: 1, 2  
gohan super-saian Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 23
Dni na forum: 5.845
Posty: 13
powiedzcie dlaczego nie osiągnął ssj3, goku miał ssj3 a vegeta? czemu?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Bo się Dragon Ball skończył. I nie zdążył.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wiek: 7
.-."

Jak oglądałeś DB w tv, miałeś minus pare lat, prawda?? To jest coś, też tak chciałbym..

Czemu Vegeta nie osiągnął Es Es Jot 3?

Ponieważ nie było mu to pisane przez twórcę tegóż świetnego anime.. Widać, Goku był do tego stworzony . I co tu więcej ględzić.
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.080
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
1. Nie miał wystarczająco dużo energii
2. Debilnie by wyglądał
3.
Ishido napisał(a):
Ponieważ nie było mu to pisane przez twórcę tegóż świetnego anime

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Goku poznał tajniki przemiany w SSJ3 podczas swojego 7-letniego pobytu w Zaświatach. Vegeta jak trafił w Zaświaty, to jedynie do Piekła

Innymi słowy - książę był za słaby.

Ishido napisał(a):
Jak oglądałeś DB w tv, miałeś minus pare lat, prawda?? To jest coś, też tak chciałbym..
W którym miejscu on napisał, że oglądał DB w TV, co? I nie spamuj.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.840
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Po prostu nie był tak zdolny jak Goku , nie ćwiczył w zaświatach , można gdybać tak do woli , nie osiągnął tego poziomu i tyle , Akira go nie uwzględnił ale co tam Vegeta i tak daje rade
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
POnieważ nie przeszedł morderczego treningu. NIe trenował dostaecznie.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
baniak_ko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
baniak_ko
Dni na forum: 5.676
Posty: 26
w dbz nie zdążył lub też nie miał ku temu okazji, bo myślę, że po 10 latach treningu już by to uczynił, a w końcu tyle minęło od walki z buu do końcówki dbz.
w dbgt autorzy zapewne stwierdzili, że takie transformacje jedna po drugiej wywołały by chaos w głowach oglądających, więc postanowili od razu go przemienić w ssj4
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 31
Dni na forum: 5.716
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Żeby osiągnąć SSJ2 i SSJ3 Goku potrzebował 7 lat ciężkich treningów w zaświatach, podczas gdy Vegeta zdobył tylko SSJ2 w tym czasie, więc nie mógł mieć.

Tak mnie tylko ciekawi: WG Goku SSJ3 jest ogromnym, zbyt wielkim obciążeniem dla organizmu, ale dla nieboszczyka to żaden problem. Więc kiedy Vegeta był martwy i walczył z Kid Buu, miał moc od Babidiego, i widział jak Goku się zmieniał w SSJ3 i uczył tego Buu, to mógł sam spróbować tego. Na pewno by mu wyszło, choć pewności żadnej nie ma.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Son Mati napisał(a):
Tak mnie tylko ciekawi: WG Goku SSJ3 jest ogromnym, zbyt wielkim obciążeniem dla organizmu, ale dla nieboszczyka to żaden problem. Więc kiedy Vegeta był martwy i walczył z Kid Buu, miał moc od Babidiego, i widział jak Goku się zmieniał w SSJ3 i uczył tego Buu, to mógł sam spróbować tego. Na pewno by mu wyszło, choć pewności żadnej nie ma.
Przecież Vegeta po wyjściu z piekła nie miał już mocy Babidiego. Chyba nie miał, M mu znikło, więc IMO nie miał. A nawet jeśli miałby mieć, to był to tylko poziom SSJ2.

Jak dla mnie, po prostu zabrakłoby mu mocy, żeby przejść w SSJ3. Nie mówiąc o tym, że nie trenował nad tym w ogóle, tak jak Gotenks.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Naoista napisał(a):
Jak dla mnie, po prostu zabrakłoby mu mocy, żeby przejść w SSJ3. Nie mówiąc o tym, że nie trenował nad tym w ogóle, tak jak Gotenks.
Nieeeee Gotenks się uczył tego przecież w rajskiej sali treningowej.

Tak od siebie dodam jeszcze że Vegeta był najbardziej upokarzanym wojownikiem ze wszystkich. Taki se potrenuje ileśtam lat, najciężej i najdłużej ze wszystkich ale i tak jest słaby przy pozostałych.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Gangez napisał(a):
Nieeeee Gotenks się uczył tego przecież w rajskiej sali treningowej.
Wiem, to było porównanie ;p może rzeczywiście źle sformułowałem.

Gangez napisał(a):
Tak od siebie dodam jeszcze że Vegeta był najbardziej upokarzanym wojownikiem ze wszystkich.
Miał chore ambicje (nieśmiertelność), to mu się należało
Ale bez offtopa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
dawideek14 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
dawideek14
Dni na forum: 5.636
Posty: 7
Skąd: nd
Mysle ze piechu ma racje po prostu Vegeta nie trenowal tak zawziecie jak Goku



jestem ciekaw jak by wygladał
Tenshin Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.611
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała
Mi sie wydaje ze Vegeta po prostu [ ort! ] sobie odpuścił.Nie trenował tak często jak kiedyś no i też dlatego nie ośiągnoł tego poziomu.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Tenshin napisał(a):
Mi sie wydaje ze Vegeta po prostu [ ort! ] sobie odpuścił.Nie trenował tak często jak kiedyś no i też dlatego nie ośiągnoł tego poziomu.
A mi się wydaje że on trenował dzień w dzień ;], Oczywiście, to nie był trening jaki sobie zafundował w odstępie 3 lat kiedy to na Ziemi miały pojawić się cyborgi no ale też nie można powiedzieć że rzadko trenował. Radzę obejrzeć odcinki kiedy to Gohan idzie do Szkoły Herkulesa. Pewnym razem kiedy to gohan odwiedził Bulmę, ta mu powiedziała że dniami Vegeta trenuje z synem i że chce go wykreować na wojownika.

szczecin
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 31
Dni na forum: 5.716
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Naoista napisał(a):
Przecież Vegeta po wyjściu z piekła nie miał już mocy Babidiego. Chyba nie miał, M mu znikło, więc IMO nie miał. A nawet jeśli miałby mieć, to był to tylko poziom SSJ2.

Jak dla mnie, po prostu zabrakłoby mu mocy, żeby przejść w SSJ3. Nie mówiąc o tym, że nie trenował nad tym w ogóle, tak jak Gotenks.
Niby tego znaczka M już nie miał, ale moc mu została. Dzięki mocy Baibiego Vegeta zmienił się w SSJ2, przewyższył Gohana sprzed 7 lat i mógł walczyć tak na równi z Goku w tym samym poziomie. Ale podczas walki z Kid Buu, jego aura była taka sama, miał wyładowania wokół ciała jak w formie Majinowskiej (manga). I wątpię, aby bez tej mocy miał w ogóle siłę bay go przytrzymać.
No właśnie, Vegeta także ostro trenował przez siedem lat, dostał moc Babidi'ego oraz był nieboszczykiem. SSJ3 mógł śmiało osiągnąć i widział przemianę Goku. Poza tym Vegeta to elita elit, (wiem wiem, nie jest tak dobry jak Goku), więc kto wie co by osiągnął gdyby spróbował.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.664
Posty: 128
Skąd: Polska
Hmm wydaje mi się, że moc dawana przez Babidiego w przypadku wojowników nie-ludzkich tkwiła nie tyle w brutalnej sile, co w bezwzględności i niewrażliwości - pomógł Babidi wrócić Vegecie do dawnych zwyczajów. Myślę, że książe miał dość siły by przemienić się w SSJ2 i bez mocy Babidiego. Natomiast SSJ3 to w czasie Buu Sagi była ewidentnie za wysoka półka dla Vegety. Może i w trakcie ostatniego turnieju DBZ miał dość mocy. Jakby brać pod uwagę GT, to tam Vegeta kontrolowany przez Tsufula dawał sobie radę z Goku SSJ3 (jeszcze w pierwszej fazie, bez mocy od Saiyanów), więc jeśli wierzyć GT, poziom SSJ2 Vegety był bardzo rozwinięty.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Vegeta nie osiągnął naturalnie SSJ3 tak samo jak SSJ4. Możliwe, że był za słaby. W końcu SSJ4 zdobył poprzez urządzenie Bulmy
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Loganek napisał(a):
Vegeta nie osiągnął naturalnie SSJ3 tak samo jak SSJ4. Możliwe, że był za słaby. W końcu SSJ4 zdobył poprzez urządzenie Bulmy
Ehh wiedziałem że ktoś się zaraz wwali z GT

A jeżeli piszesz że Vegeta był za słaby żeby samemu osiągnąć poziom SSJ4 to jesteś w błędzie.
Przypomnij sobie moment kiedy to Bulma mierzyła siłę Vegety i oświadczyła mu że jest w stanie osiągnąć poziom SSJ4 tyle że było jedno ale. VEGETA NIE MIAŁ OGONA. I to było jedyną przyczyną niemożności przemiany

Ale nie pisz już więcej o SSJ4 Vegety bo się zaczyna off robić, miało być o SSJ3

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Sorq! Mój błąd!
Rozumiem cię! Sam nie uznaję GT,
Możliwe więc, że nie osiągnął SSJ3 bo się o to nie starał
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » [Problem] Dlaczego Vegeta nie osiągnął SSJ3?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook