Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Air Soft Gun

Strony: 1, 2  
Soldier
Gekokujō
Gekokujō
Soldier
Wiek: 28
Dni na forum: 5.679
Ostrzeżenia: 5
Posty: 23
Skąd: Ścinawa
to sport gdzie strzela się pistoletami na kulki , czyli mniej wiecej coś takiego jak paintball . Ja jestem graczem i teraz przez pół roku będe trenował by dostać się do klubu w nysie

jeśli jeszcze ktoś w to gra to piszcie czy jeździcie na zawodowe strzelanki czy po prostu [ ort! ] strzelacie się z przyjaciółmi. Czy macie porządnego elektryka fullmetal czy plastika z pawilonu itp

a więc

ja mam AK47 fullmetal, 420 fps , hi cap na 500 kulek , bateria trzyma 8 godz , hop up , zasięg 60 m ( albo więcej) , waży 2,5 kg

więc sprzęt 1 klasa

i m4 z tanich militarii

30 kulek , plastik , zasięg 35 m , często się dławi
więc taki shit

na strzelankach uzyskuje dobre noty i często jeste liderem
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.767
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
m4 z tanich militariów to tani syf.

Odświezam temat o ASG, bo się w to bawię.

Repliki jak na razie nie mam, ale za dwa tygodnie dotrze w moje łapki to cudeńko. Kałaszek jak marzenie, ciężki !?, ale jak się kogoś trafi, to można poczuć ; > http://www.taiwangun.com/shop,show,28

Mundur mam normalny, maskowanie woodland, jak cały mój Legion. Pokażę wam zdjecia, jak w końcu uda nam się zrobić.

Generalnie Goji nieco źle to opisał, ASG nie jest czymś mniej wiecej jak paintball, co prawda równiez się biega i strzela, ale ASG jest o wiele bardziej realistyczne. Najważniejszy element to taki, ze korzysta się z wiernych replik oryginalnych broni, a nie, jak w paintballu, z czegoś do !? niepodobnego.

Ja na strzelanki jak na razie to tylko w Krakowie, na różne forty, ale planuję pojechać na milsim, jak już wszystko dobrze opanuję.

Ktoś jeszcze może się w to bawi, hm?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.793
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Jak na razie tylko słyszałem jaka to zajebista zabawa i pogadam z kumplem wkręci mnie na wypad i na pewno zdam tu relacje. Tak już sam pomyślałem że to całkiem świetna zabawa będzie przenieść się ze świata Q3A w real CoD'a ^^

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.767
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Ze swojej strony polecam, ale z odpowiednim przygotowaniem. Mundur mundurem, ale okulary są koniecznością, najlepiej też czapkę na łeb i arafatkę/jakąś inną szmatę na twarz, bo jak się dostanie w mordę, to potem zostają takie brzydkie dziury ; < I się wygląda jak po ospie.

W fachowych drużynach jest ograniczenie wiekowe, niżej 16stu nie ma szans, a to z tego powodu, że ten sport, mimo wszystko, jest niebezpieczny.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.257
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Kiedyś sobie postrzelam, wszak chciałem nawet zostać zawodowym żołnierzem. ;p Ale nie takim jak komando. Na replice broni szczególnie mi nie zależy, ale na samej frajdzie płynącej ze strzelania owszem. Co do munduru, to w końcu sobie polatam w niemieckim. A jak mnie nie wpuszczą to wezmę polski, który gdzieś mam.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.767
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Hm, cóż, my biegamy w amerykańskim, ale hulaj dusza ;D

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.524
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Ja właśnie za jakiś czas zaczynam przygodę z ASG:).Tyle ze kasę trzeba mieć trochę na sprzęt który tani wcale nie jest:/.Ale warto zainwestować te kilka stówek w jakiś porządny gun żeby szaleć w czasie bitwy:D

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
SoLUfka
Ziemianin
Ziemianin
SoLUfka
Wiek: 28
Dni na forum: 5.555
Ostrzeżenia: 3
Posty: 28
http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-475- ... METAL.html

Nowy zakup

A co do maskowania to mam spodnie olive i kurtkę woodland . Do tego patrolówkę i okulary .

Jak ktoś ma mało kasy np.100 zł to nigdy nie kupujcie za to karabinu elektrycznego ani sprężynowego . Tylko shotguna lub pistolet gazowy.
A jak ktoś ma więcej kasy to polecam serie M4 i M16 bo w Ak łatwo może odpaść górna pokrywa oraz ,,emka " może posiadać dużo długich (co jest ważne) szyn RIS w AK sprawa z ową szyną jest skomplikowana.

Jak se dorobie kasy to kupuje kolimator . Raczej EoTech.

P.S Parvatti bravo , kobieta w ASG

,,Jest impra to krzycze SLU ponad życie"
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Zamierzam pobawić się na wakacje. Akurat wpłynie mi trochę gotówki na 18stkę, więc chciałbym kupić jakąś elektryczną replikę.
Może ktoś mi poleci coś odpowiedniego do powiedzmy 400-500zł ? A, i ważne, żeby magazynek był metal lub alu, ażeby nie uległ przypadkowemu uszkodzeniu.

U nas w Wałbrzychu mamy kilka grup ASG, więc pewnie się gdzieś podłączę.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
SoLUfka
Ziemianin
Ziemianin
SoLUfka
Wiek: 28
Dni na forum: 5.555
Ostrzeżenia: 3
Posty: 28

,,Jest impra to krzycze SLU ponad życie"
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.767
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Ave, proponuje ci wejsć na forum WMASG, tam masz mnóstwo informacji na temat polecanych sklepów, tych nie polecanych, na temat różnych grup i generalnie... ja zanim wplazłam do naszego Legionu to godzinami tam siedziałam i czytałam, żeby nie wyjść na debila za pierwszym razem. już sam fakt, ze jestem kobietą, postawił mnie na gorszej pozycji ; >

http://www.wmasg.pl/forum/

Co do sklepu, to tak jak Goji, polecam Taiwangun, ma chyba najlepsze opinie, wszyscy moi znajomi są zadowoleni i ja, mam andzieję, również będę. Mrau, jeszcze tylko tydzien do mojego kałaszka ; )

Goji, jakim cudem tobie pozwalają się strzelać w wieku 13 lat?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.616
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Też mnie to zdziwiło, bo z tego co wiem, to od 16 roku życia za pozwoleniem rodziców można się zacząć w to bawić w większości grup.

Nie mnie dzięki Goji za radę, i Parvatti za linka do forum

Z tego co oglądałem, to za rozsądną cenę przy dużych możliwościach sprzętu preferowałbym właśnie wymienionego przez Ciebie Parvi, AK47. Jedyny minus jaki znalazłem, to magazynek z ABSu, ale zdaje się, że można, a nawet wypadałoby kupić jeszcze jeden z metalu.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
SoLUfka
Ziemianin
Ziemianin
SoLUfka
Wiek: 28
Dni na forum: 5.555
Ostrzeżenia: 3
Posty: 28
Starsi koledzy biorą za mnie odpowiedzialność a w ogóle nie biorę udziału w jakiś większych strzelankach , na razie tylko towarzyskich.

,,Jest impra to krzycze SLU ponad życie"
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.408
Posty: 1.031
Air Soft Gun- to brzmi dumnie! Banda dwudziestu, czterdziestu dorosłych facetów biega po lesie z plastikowymi zabawkami na baterie.


Nie no, poważnie? ASG i paintball zawsze były moim niespełnionym marzeniem. Niespełnionym głównie ze względu na olbrzymie koszta,jakie trzeba ponieść, żeby w ogóle móc zacząć. Teraz powoli się to- czyli kwestia finansowa- zmienia, a perspektywa mnie, biegającego po lesie jak idiota z plastikowym karabinem na baterie, staje się coraz bardziej realna.

Znajomy od ponad roku ma replikę- jeśli "repliką" można nazwać "chińczyka" z Allegro za ok. 150zł- M4A1 z całym oporządzeniem taktycznym (latarka, laser, od biedy i kolimator). Do tej pory bawił się tym raczej sporadycznie, odstrzeliwując (_!_) gołębiom, albo przestrzeliwując puszki, jednak jakiś czas temu brał udział w amatorskiej strzelance. Wrażenia, jakie z niej wyniósł przekazał mi, a ja oczywiście napaliłem się jak szczerbaty na suchary. W przekonaniu mnie wiele dał widok samej broni i radość z własnoręcznego przestrzelenia puszki po browarze. Co więcej- dzięki wertowaniu internetu wiem, że miał ogromne szczęście, trafiając na replikę, która nie rozpadła się po kilku pierwszych strzałach, a nawet przetrwała prawdziwą walkę!

Obecnie jestem w trakcie intensywnego zbierania kasy na zakup pierwszej giwery. Wybór padł na MP5 PDW. Co o nim sądzicie? Sporo czytałem o tym modelu i doszedłem do wniosku, że dla początkującego nie będzie to zły wybór. No i zawsze lubiłem MP Piątki.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.767
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Paint, ja ci powiem tak, NIE kupuj tego. Ja sama jeszcze dobrze się nie znam, ale kolega z mojego Legionu, Legionista wieloletni już, któremu podrzuciłam linka, odradza stanowczo. Miał to samo, pierwszym problemem jest batka, oryginalna jest okropna, trzeba wymieniac, a otwór na batkę jest zbyt wąski i te dobre nie wchodzą. No dobra, jakoś da się wepchnąć, ale na 90% się zepsuje.
zmiana baterii i podkręcanie hop upa sa mozliwe tylko jak zdejmiesz chwyt przedni, czyli dużo roboty. Podczas walki nie da się w ogóle wymienić baterii, bo trzeba rozkręcać i podklejac, ale wtedy albo nie masz chwytu przedniego i masz cala bron otwarta z przodu albo musisz kable przecisnąć jakoś na chama. Kumpel tak sobie raz urwał kabel od batki. Zasięg dobry, ale celność beznadziejna. Ponadto broń jest z kiepskiego materiału.
Nadaje się tylko na broń boczną, ale nie na główną replikę. Lepiej trochę dołożyć (A i tak byś musiał dokładać, bo baterie ciagle by ci się psuły i musiałbyś kupować nowe) i kupić gietę: http://www.taiwangun.com/shop,show,682 która się NIE psuje, a jak odpadną dwie części, to można to załatwić zwykłym klejem i działa bez problemu.

Z MP5 będziesz miec wiecej utrapienia niż zabawy : )

ASG jest cudne i zajebiste, polecam gorąco, sama się na to napaliłam potwornie i jestem wciąż napalona, a już się strzelam ;D
Teraz mojego kałaszka biorę na święta na wieś i będę sobie trenować, biegając po lasach, mrau ; >

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.408
Posty: 1.031
Wbiłem na WMASG.pl i całą noc czytałem o "śwince".

Wszyscy niemal mają z nią jakieś problemy i wychodzi na to, że MP5 od GALAXY to jedna wielka chińska loteria- każdy gnat ma inne parametry strzału, w każdym trzeba sporo podłubać. Jednak większość forumowiczów w temacie chwali świnkę i jest zadowolonych. No, a przynajmniej to, że im się chce majsterkować, pokazuje, że gra jest warta świeczki...

Parvatti napisał(a):
Z MP5 będziesz miec wiecej utrapienia niż zabawy : )
IMO majsterkowanie to część zabawy. Wiem po kompie.
Jestem elektrykiem z papierami, silnik i kable mi nie straszne. Gdyby nie gwarancja, to już po zakupie kable, silnik i bata poszłyby out. Co do pneumatyki, to mam sklep ASG na wyciągnięcie ręki i jakby mi się psuło, to bym im mógł nawet codziennie nosić, póki by gwarancja była. Ogólnie jestem zwolennikiem domowych modyfikacji. Sam bym sobie GB do własnych preferencji skalibrował.

Nie bez znaczenia dla mnie są również wymiary, bo nie mam samochodu, a nie uśmiecha mi się iść przez miasto z Emką zarzuconą przez ramię. W plecak się świnka mieści bez najmniejszego oporu, a i jeszcze dużo miejsca jest!
Tak, jak pisałem- chińska loteria- a nuż mi się trafi porządny egzemplarz? Beginier's luck?

Co do G608- o ile mnie pamięć nie myli, to ta giwera występowała w FEAR, a więc z miejsca dostaje ode mnie dużego plusa. Drugi za kolbę składaną na bok i ogólny wygląd. Wielki minus natomiast za cenę: ponad 100PLN więcej w stosunku do świnki! A gdzie kulki, ochrona oczu, lepsza ładowarka? Nie wyrobię się z funduszami. Karabinek jest przelansowy i na pewno kumple by mi zazdrościli (grali w FEAR), ale póki co nie na moją kieszeń. Na pewno poczytam o nim na WMASG.pl, bo świetnie wygląda, a w tej zabawie właśnie preferencje użytkownika są na pierwszym miejscu, nie?

@Parvatti
Możesz mi zdradzić, dlaczego spośród tylu replik zdecydowałaś się na kałasza? Mnie rodzina AK do końca życia będzie się kojarzyć z odpustowymi pistoletami na baterie, co przy "strzale" tylko dźwięk wydają.

ps.: MP5 PDW GALAXY już zawsze będzie dla mnie "świnką".
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.767
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Powiem ci tak, majsterkowanie jest fajne, o ile nie musisz tego robić na polu walki, schowany za drzewem, z kulkami świstającymi wokół uszu. Jeśli padnie ci batka na strzelance, to równie dobrze możesz zacząc strzelać z procy.

Wiem, ze Gieta jest droższa o setkę, ale w porównaniu z tym, co prawdopodobnie wyłożysz na naprawę Kurza to i tak wyjdzie taniej. Kulki i do tego i do tego musisz kupić, one nie są drogie, z 30zł za 2000, ochronka na oczy 15, 20 zł (ze swojej strony polecam jeszcze arafatkę na gębę, bo jeśli strzelacie się replikami o duzej mocy, to jak zerwiesz w twarz zrobią ci się takie fajne, czerwone dziurki). Nie warto kupować czegoś, co sprawi ci więcej kłopotu niż przyjemności, ale to już twój wybór.

Przez miasto z Emką i tak nie będziesz mógł iść, bo nie wolno z bronią wierzchem, ja muszę pokrowiec kupić, bo Kałaszek ma słuszne rozmiary ; )

Chińska loteria, no ok, ale ja bym nie ryzykowała

Jeśli chodzi o mnie to wybrałam kałasza po prostu dlatego, ze dobrze mi się z niego strzela. Ponadto jest z dosć litego materiału, mało co się psuje, bo niewiele jest tam części, które mogą się psuć, ponadto ma dużą moc i duży magazynek. A poza tym po prostu odpowiada mi wyglądowo, bo mam zboczenie na punkcie Rosji i jej tworów ; ) Lubię kałachy.

Ale dzisiaj jadę do Krakmanów (Taiwangun) zobaczyć jeszcze Steyra, tez jest zajebisty, popróbuję go sobie trochę, a nuż widelec mi spasuje. Ten http://www.taiwangun.com/shop,show,1374 albo troche drozszy http://www.taiwangun.com/shop,show,1385

Gieta jest również okej i tania (jak na moje fundusze do ASG), ale niewygodnie mi się z niej strzela, to już są osobiste prywatne preferencje.

Minusem Kałacha jest jego waga, prawie 3 i pół kilo, ale da się przyzwyczaić. Rzecz jasna z plastikiem zamiast drewna byłby lżejszy, ale plastik zamiast drewna w Kałachu to epic fail. Tutaj masz http://www.taiwangun.com/shop,show,172 - wiesz, mimo wszystko dobrze się z niego strzela, jest bardzo wygodny, lekki, ale cholera, - 10 do stajlu ;D

A mundur jakiś planujesz, Paint? Jeśli tak, to jakie maskowanie?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.408
Posty: 1.031
Mundur?!

Nie no, poważnie? Cała koncepcja przygody z ASG wyszła od mojego kumpla (opisałem w pierwszym poście), więc pewnie przez wakacje to z nim będę strzelał. Takie kameralne pojedynki, nie epickie batalie. Potem, jak już się bardziej wkręcimy i pieniądze będą, to się pewnie kupi jakieś realistyczne ciuchy +10 do lansu, +8 do pancerza i dołączy do jakiejś grupy. Jakieś szmaty na twarz? Must Have! Nie będę ryzykował, bo kolegę czasem ponosi i nie ręczy, że nie będzie mi próbował head shota zasadzić.

Na razie z "umundurowania" mam bluzę "w ciapki" czarny- brązowy- pomarańczowy; spodnie: bojówki moro w stylu OSP ; jakaś czapeczka, albo kominiarka zawsze się w domu znajdzie.

Jak widać pełna amatorszczyzna, ale mnie nie przeszkadza. Dla mnie liczy się perspektywa pojedynku w realu z najlepszym kumplem, a nie hiper- realizm pola walki.


Co do AK- ruska myśl techniczna też mnie od zawsze fascynuje, ale wolę fazowe pukawki, znane z moich ulubionych FPS'ów.
No i muszę jeszcze poczytać o tym G608, na razie jeszcze o śwince czytać nie skończyłem.
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.767
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Heh, a ASG najfajniejsze jest strzelanie, cała reszta to dotatki. Ja mundur mam, bo jestem w grupie zorganizowanej, z jednolitym umundurowaniem i dostosować się trzeba, ponadto zajebiście lansiarsko się jedzie po mieście wyglądając jak żołnierz ;D Mimo, że jestem kobietą ; >
No i mundur taki pozwala lepiej się maskować (chociaż do nas na strzelanki ostatnio wpada koleś z mundurze zimowym, czyli biało zielonym

Fajni są tez ninja, cali na czarno ;P ostatnio taki jeden czarnuch przeleciał mi serią po nogach, ale kumpel na szczęscie zdjął go chwilę później

Steyr jest zajebisty, ale to już jest droższa replika. Skoro nawet na Kurza cię nie stać, to co dopiero na Steyra ; )

Ale poczytać warto.

Aaa i jak już zaczniesz się lansować, to pamiętaj, kamizelka taktyczna to podstawa ;D

Wy tam w Kielcach jakie macie ekipy?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.408
Posty: 1.031
Szczerze mówiąc, to ja o ekipach nic nie wiem. Ponoć dosłownie 5km ode mnie w starych zakładach (kamieniołomy, jakieś PGRy) strzela się towarzysko jakaś grupa, ale nigdy nie widziałem...
Sklepik w CK trzyma się nieźle już od ładnych paru lat, więc klienteli raczej nie brakuje. Jak byłem popatrzeć na repliki, to przez sklep przewinęło się co najmniej klika osób. Kupowali przeważnie kulki (co jest bardzo obiecujące), albo przychodzili zapytać o to, czy owo. Fajnie się tego technicznego żargonu słuchało.

Wracając jeszcze do uzbrojenia: widziałaś może w akcji shotguny? Nadaje się toto do czegokolwiek? Bo w sklepach repliki dobrych firm to już raczej wiatrówki, a te słabsze zaczynają się i kończą w granicach 40- 60 zł, a gwarancji, oprócz rozruchowej, na toto nie ma żadnej. Sklepy tłumaczą się mocną sprężyną, a zwolenników "szotków" jest niemal tyle samo, co przeciwników... Gdyby taka strzelba sprawdzała się w boju, to mógłbym zachęcić do zabawy jeszcze paru znajomych.

ps.: No kamizelka to dojdzie na pewno, jak tylko robota wypali (czekam na maila)!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Air Soft Gun
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook