Forum Dragon Ball Nao

» DB Nao - Wasza opinia

Strony: 1, 2, 3  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Piszcie w tym miejscu, co sądzicie o witrynie Dragon Ball Nao im. Akiry Toriyamy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 18.08.2009, 11:25
Dae
Ziemianin
Ziemianin
Dae
Dni na forum: 7.127
Posty: 12
Skąd: Bukowno
Przydałyby się włąsne menu użytkownika(na notki, signature, skrzynike na pm i takie tam), oraz przydało by się więcej użyszkodników na forum:)
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Forum niedawno powstało dlatego mało ludzi na forum, ale ich przybywa.

Co do menu użytkownika, to jest problem, bo DB Nao nie ma takich możliwości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 06.05.2007, 15:02
Knight SSJ
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 7.104
Posty: 9
Skąd: Mława
Muszę ci przyznać Gotenks, że gdy tylko zobaczyłem twoją stronę, natychmiast się w niej zakochałem Jest po prostu świetna
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
no potwierdzam dardzo dobra strona, a sekcja informacyjna naprawde jest godna uwagi. Szczegolowe informacje, bardzo czytelne i mozna sie z nich duzo dowiedziec, dazymy do tego zeby miec takie info co na dbn.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
Ciekawa stronka. Teksty interesujące, strona profesjonalnie zrobiona trudno się do czegoś przyczepić

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
dobra, juz nie wyrzymalem, musisz dostac solidne "opr" , jestem w download, i co ? w muzie np. nic nie dziala tzn ne chce sie sciagac bo wywala słynną 404-rke (i nie tylko w muzie)

END
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Gotenks, coraz częściej spotykam się z opiniami ,że oszukujesz w statystykach DB Nao. Chcesz odeprzeć te ataki ? Więc zrób wreszcie jedną rzecz. Możliwość komentowania newsów, zobaczymy ilu fanów się wypowie.
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Obawiam się że komenty są nie możliwe do zrobienia na tej stronce ponieważ do tego wymagana jest znajomość PHP (a wiem że Gotenks robi w czystym HTML)
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nawet taki jeden 13 latek (ogólnie zna się troche na HTML) z mojego podwórka potrafi zrobić system newsów z możliwością komentowania na stronie, a chcesz powiedzieć ,że Gotenks nie umie??
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ee, na kazdej stronie, php, sql, metoda z JS, html itd itd mozna zrobic system komentarzy

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kamzo napisał(a):
Gotenks, coraz częściej spotykam się z opiniami ,że oszukujesz w statystykach DB Nao. Chcesz odeprzeć te ataki ? Więc zrób wreszcie jedną rzecz. Możliwość komentowania newsów, zobaczymy ilu fanów się wypowie.
Wierzycie czy nie, ja w statystykach nie oszukuje, bo to nie mialoby sensu...
Tak zadko jestem na forum, a mialbym miec jeszcze czas na oszukiwanie w statach??
Poza tym nie mam takiej mozliwosci.

A systemu newsow nie zrobie, ponieważ w samym JS jest to nie mozliwe, a z php nie korzystam... A z takich jak daja na prv.pl tez nie bede korzystal, bo to badziew...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 12.02.2005, 22:47
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
no i dobrze w sumie, mi to tam potrzebne do szczescia nie jest, a obejdzie sie bez

END
pawelek
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.984
Posty: 6
Skąd: Gniezno
Nie sądze, żeby Gotenks oszukiwał. Do komentów nie jest potrzebny żaden System Newsów. Wystarczą koemnty z prv.pl! Daj na próbę, zobaczymy ile będzie komentów
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jest pewna sprawa, która już troche wcześniej mnie irytowała, ale ostatnimi czasy po prostu bardzo denerwuje. Na forum robi się coraz częściej mega zastój. Wiadomo dlaczego, kilka tych samych osób nie może cały czas 'wprawiać tego wszystkiego w ruch'. I zdałem sobie z czegoś sprawe, DB Nao ma podobno od !?**** fanów, na stronie nie mogą się wypowiadać to gdzie powinni wbijać ? Oczywiście na forum, ALE jakoś ich nie widać , dziwna sprawa...
Może Gotenks mógłby dać na stronie jakiegoś newsa, w którym zaprosiłby wszystkich do aktywnego postowania na forum ??

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Trafne spostrzezenie Kamzo. Wprawdzie to nie moja sprawa czy sa jakieś przekrety czy nie. Ale co do jednego sie zgodze. Skoro jest dziennie tyle unikatów , tyle fanów wchodzi, to czemu tylko jakies 200 jest na forum. Z czego pisze ... hmm 10 max?

END
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
A czy to moja wina, ze ludzie nie chca na forum gadac? Moze nie podoba im sie np. to ze jest ono na platnym serwerze i jakies reklamy sa, wiec sie nie rejestruja... nie wiem... a niektorzy to nawet nie wiedza, co to takiego jest forum...

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Nawet nie dziesięciu nas tu pisze, a zastój robi się coraz większy. Nie moje siano czy Gotenks robi przekręty czy nie, lotto mi to tak szczerze powiedziawszy. Ale fakt faktem Nasz Admin nie robi nic aby forum ruszyć.
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Nawet nie dziesięciu nas tu pisze, a zastój robi się coraz większy. Nie moje siano czy Gotenks robi przekręty czy nie, lotto mi to tak szczerze powiedziawszy. Ale fakt faktem Nasz Admin nie robi nic aby forum ruszyć.

Gotenks teraz walczy pewnie o oceny koniec roku sie zbiza i chyba trzeba zdać nie ? ;p zobaczymy co bedzie w wakacje

END
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Mi się strona i forum bardzo podoba, co chce zawsze znajde. A jak nie znajde to na forum są dość życzliwi ludzie że mi podpowiedzą(czyt. chociażby Kamzo).

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » DB Nao - Wasza opinia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook