Forum Dragon Ball Nao

» [Hip Hop] Eminem

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Po obejrzeniu "8 mili" zacząłem bardziej interesować się jego twórczością .
I tak ściągnąłem kilka jego utworów z neta i muszę powiedzieć, że koleś chociaż biały tworzy super Hip Hop.
Muzyka wbija się w ucho, przyjemnie się jej słucha, a piosenki Scary Movie, czy Lose Yourself są jednymi z najlepszych jakie w słyszałem.
Co powiecie na jego temat?.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Lose Yourself jest genialnym kawałkiem moim zdaniem. Ogólnie chłop wie o czym pisać, w czas gdy reszta raperów drąży wciąż 2 tematy... 1 z nich jest, gdy jeszcze nie są bogaci... no właśnie, bieda. Czyli jak to źle na ulicach, ghettach czarnoskórych, którzy w większości przypadków sami sobie dobierają takie życie, typu mama dała mi lanie, kolejny koleś zmarnował sobie życie.
2 linią natarcia jest śpiewanie o swoim bogactwie, wspaniałości czy też tym jacy to oni nie są rozchwytywani przez piękne [no nie zawsze] przedstawicielki płci przeciwnej, o tym do czego to się nie zabiorą to są mistrzami.

Wiem, dosyć podobnie Eminem pisze do 1 punktu, aczkolwiek... on poszerza ten temat, nie zamykając się we własnym kręgu, nie śpiewa tylko o sobie. Często można odczuć jak by była mowa o nas samych.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jako prawdziwy fan Eminema, zacząłem szperać po internecie w poszukiwaniu czegoś ciekawego o białym królu Hip Hopu i o to, co znalazłem:

BIOGRAFIA EMINEMA
Pełne imię i nazwisko : Marshall Bruce Mathers III
Pseudonim : Eminem , Slim Shady
Data urodzenia : 17 październik 1974
Znak zodiaku : Waga
Miejsce urodzenia : Kansas City , Mo
Miejsce zamieszkania :Detroit, Los Angeles
Stan cywilny : Wolny , po rozwodzie
Rodzice : matka Debbie; ojciec Marshall
Rodzeństwo : brat przyrodni, Nathan
Kolor oczu : Niebieski
Dzieci : córka
Ulubiony sport : Podnoszenie sztangi
Ulubione danie : Pizza
Ulubiony kolor : Czarny
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Człowieku, znasz Eminema niecałe 10 dni i nazywasz się jego prawdziwym fanem? Przystopuj, bo upadnę. Byłeś z nim od samych początków, czy coś? Proszę, nie ośmieszaj się. Posiadasz przynajmniej jakąś oryginalną płytę Eminema, żeby tak pisać?
Co do Ema - jak na białego rapera, jest bardzo dobry. Świetny techniczny rap + ciekawe flow. Naprawdę godny uwagi muzyk. Jednak nie nazywaj go białym królem rapu, bo Twoja wiedza w tym gatunku jest bardzo, ale to bardzo uboga.
Pozdrawiam.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
eMate napisał(a):
Człowieku, znasz Eminema niecałe 10 dni i nazywasz się jego prawdziwym fanem?
Jestem jego fanem, ale czy prawdziwym, to jak na te kilka tygodni to trochę za dużo powiedziane.

eMate napisał(a):
Posiadasz przynajmniej jakąś oryginalną płytę Eminema, żeby tak pisać?
Od czasu, gdy obejrzałem 8 milę posiadam ich 6.
Więc chyba nie mogę powiedzieć, że jego muzyka nie jest mi obojętna w jakiś sposób.

eMate napisał(a):
ednak nie nazywaj go białym królem rapu
To podaj proszę jakiegokolwiek białego rapera, który tworzy tak świetny Hip Hop.
Pozdrawiam.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Kupiłeś jego 6 oryginalnych płyt w kilka dni? Ja pierniczę... Musisz być bogaczem. Tylko jednak jest jeden fant... On wydał dopiero 4 solowe płyty + jedna składanka... . Coraz bardziej się pogrążasz, tyle, że na oczach wszystkich.

Lepszy biały (choć w sumie to Latynosi są) to m.in. B-Real czy Big Pun. Jednak takim prawdziwym dobrym białym raperem jest jeszcze Buba Sparxxx (polecam sprawdzić takie kawałki jak "Deliverance" albo "Ugly") oraz MC Search.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Te 2 ostatnie to składanka utworów innych raperów.
eMate nie chcę się z Tobą kłócić bo do Ciebie nie mam nic, tak więc zakończmy to, a Buba Sparxxx (poszukam na yutube).
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
eMate napisał(a):
Buba Sparxxx
No dobry jest, rzekłbym nawet, że lepszy od czarnych. Eminem też, ale jak dla mnie to toczą troszkę inne klimaty.

Dajcie kawałki francuskich raperów! xD
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Francuski rap jest zajebisty, tzn ten bardziej alternatywny.

Eminema to lubię jedną piosenkę, kiedyś było ich więcej, ale mi się znudziły, a potem w ogóle wdałem się w inny nurt hh czy rapu i przestał mnie pan marshall interesować.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Co do Eminema. Jedyną jego piosenkę którą lubię jest When I' m 'd gone(znam też parę innych piosenek). Spodobał mi się jej teledysk no i w ogóle jakoś melodia piosenki zapadła mi głęboko w pamięć. Znam parę jego innych utworów, ale do mnie całkowicie nie trafiają. Wręcz przeciwnie coś mnie od nich odpycha i nie wiem czemu. Wielokrotnie próbowałam się do niego przekonać, ale nic z tego. Na ogół jak widziałam jego na Vivie czy innym kanale muzycznym, natychmiastowo przełączałam program.
Lubię hip hop,ale jak wcześniej mówiłam Eminema nie lubiłam, nie lubię i nie będę lubiła.
Pozdrawiam.
Angel.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Byczusia: 27.11.2009, 19:57
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Angel of Destiny napisał(a):
Lubię hip hop,ale jak wcześniej mówiłam Eminema nie lubiłam, nie lubię i nie będę lubiła.
Tez tego gościa nie trawie, jedyny hip hop który dla mnie istnieje, to ten w wykonaniu Tupaca.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
FungaFuFu Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
FungaFuFu
Wiek: 26
Dni na forum: 5.398
Posty: 192
Skąd: Olsztyn :)
Jako wielbicielka hip-hopu znam oczywiście Eminema. Lubię go, ma fajne piosenki. Nie przeszkadza mi w ogóle. Zawsze go lubiłam i pewnie zawsze go będę lubić.

Anime na zawsze !!!
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Kiedyś nie lubiłam hip hopu, nie wiem czemu, po prostu mi się nie podobał ten gatunek. Jednak mimo wszystko, ostatnio mi się bardzo spodobał i teraz uwielbiam słuchać piosenek Eminema.

True Saiyans fight alone
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
To jest to, mój ulubiony raper i artysta. Najbardziej cenię jego twórczość z lat 1999-2003, z obecną jest nieco gorzej. Denerwują mnie jego niektóre nowe kawałki, zwłaszcza ten z Riri.

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
SonGoten123 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
SonGoten123
Wiek: 26
Dni na forum: 4.725
Posty: 95
Skąd: Warszawa
Ja go bardzo lubię jest świetnym raperem I bardzo przystojny Podoba mi się tak "no love" , "No apologies " , "Lose Yourself " , "You Don't Know " , itp

http://www.youtube.com/watch?v=FukllHZqQn8
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Hip Hop] Eminem
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook