Forum Dragon Ball Nao

» Najsilniejszy Ziemianin...? Uub

Strony:   1, 2
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Według mnie najsilniejszym Ziemianinem był Uub, ponieważ był on reinkarnacją złego Buu i posiadał część jego mocy, która pomagała mu w wielu walkach... Po połączeniu się z Fat Buu mniemam iż jego siła była równa tej, którą posiadał Gohan wtedy, gdy pokonał Cella.
borixon93 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.696
Posty: 24
Według mnie najlepszym ziemskim wojonikiem był uub , ale po tym jak połączył sie z buu , to juz w pełni nie był ziemianinem . Dlatego uważam , ze to Tenshinan był najlepszym wojownikiem ziemskim . Jego walka z Goku na tenchkai budokai 22 i 23 była rewelacyjna i pełna podziwu . Również jego techniki Kikoho , ktora przez jakis czas powstrzymała cella po to , aby C-18 i C-16 mogli uciec . Żałuję bardzo , że w sadze buu i dragon ball gt Tenshinan rzadko występował , ale według mnie należy mu sie tytuł najlepszego wojownika ziemskiego .

[ Dodano: 13.10.2008, 21:03 (po 5 godzinach 40 minutach) ]
wedlug mnie uub za krotko wystapil w dragon ball , gdyby seria gt miala wiecej odcinkow , to kilka odcinkow moznaby poswiecic uubowi , a tak to wystepuje krotko . gdyby wystapil jednak dluzej z penoscia by przeyzszal sila swoich kolegow , choc watpie czy by dorownal takim wojownikom jak son goku czy vegeta
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.046
Posty: 54
Uub to reinkarnacja złego Buu,ale powszechnie uważa się go za Ziemianina dla tego uważam,że on jest najsilniejszy

tynka-11
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.674
Posty: 128
Skąd: Polska
Pytanie co odróżnia Uuba od Tiena, Krilana i Jamszy? Otóż źródło mocy. O ile ci popularniejsi wojownicy zawdzięczają swą moc morderczym treningom, o tyle Uub zawdzięcza ją Goku i Babidiemu. Dlatego myślę, że ludzie go "nie uznają" w roli najsilniejszego ludzkiego wojownika.

Jeżeli by patrzeć na fillery, to silniejszy od Tiena jest Yamucha - Ktoś nawet zrobił filmik na ten temat (Pikkon walczy z tym greckim herosem (chyba nazywa się Olibu ale głowy nie dam ), heros stawia mu czoło, toczy się zawzięta walka. Potem Pikkon klepie Ultra Perfect Cella bez wysiłku, więc szacujemy, że siła Olibu nie należała do najmniejszych. Potem widzimy jak Jamsza sparinguje się i daje radę Olibu i jakiemuś kolesiowi w zaświatach). Pojawia się jednak paradox Pikkona - Skoro Pikkon bez problemu położył Ultra Perfect Cella na obie łopatki (a taki Cell miał imponującą siłę mocnego SSJ2), to jakim cudem FP SSJ Goku z nim zwycięża?

Nie ważne, czy uznamy tą wersję, czy nie, Uub i tak będzie najsilniejszy (w końcu miał potenciał Buu a więc istoty o klasę silniejszej od U.P.Cella)
Vegeta_SSJ4 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vegeta_SSJ4
Wiek: 37
Dni na forum: 5.505
Posty: 191
Skąd: z Vegety :D
Uub był nowym wcieleniem złego Bubu które powróciło na ziemie w ciele małego chłopca który podczas Tenkaichi Budokai zmierzył się z Songiem i w trakcie tej walki Goku wraz z Songiem odlecieli gdyż Goku podjął się misji wyszkolenia go gdyż wiedział ze Ubub ma bardzo dużą siłę i ze może się stać nowym obrońcom pokoju wraz z Trunksiem i Gotenem .A w czasie walki z Bebi i po połączeniu się Ububa z dobrym Bubu powstał super mocny wojownik posiadający olbrzymią moc .A co do Kriliana i Tiena to w czasach kiedy Ubub pojawił się Krilian był dziadkiem więc porównywanie Kriliana z Ububem jest moim zdaniej nie na miejsu gdyż Krilian był już za słaby na to by się w ogóle mierzyć z kimkolwiek

" ... Jest tylko jedna rzecz,w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna:tą rzeczą jest Honor ... " - A dla Vegety Honor jest bezcenny
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Najsilniejszy Ziemianin...? Uub
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook