Forum Dragon Ball Nao

» Najładniejsze dziewczyny ocena: 6,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3  
boczek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.741
Posty: 6
Skąd: Chelm
ino jest de best i koniec
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.745
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Po moim avku i sygnie chyba widać
Zdecydowanie Hinata zarówno w starszej, jak i w młodszej wersji. Najlepiej wygląda w Shippudenie: piękne długie czarne włosy, ładna twarz i cudne (a nie ślepe) białe oczy. Do tego bardzo ładne ciuchy, choć jako takie mają wszystkie dziewczyny. Jak się rumieni i przebiera palcami jest słodka. No i jest nieśmiała oraz zawsze miła i życzliwa, a nie wali po mordzie jak Sakura czy Ino. Ale co wy macie do młodszej Hinaty to ja nie wiem... Mnie się właśnie spodobała 12-letnia Hinata, o białych oczach, krótkich włosach i nieśmiałym charakterze. Była inna niż reszta dziewczyn i miała swój niezwykły urok. A jak dojrzała i wyładniała po 3 latach to dla mnie jest bezkonkurencyjna.

Na drugim miejscu jest Sakura Haruno. Ja początku strasznie mi się nie podobała w długich włosach, ale po tym jak je obcięła stała się o wieele ładniejsza i zacząłem więcej w niej widzieć. Trochę dużo tego różu, ale ma piękne zielone oczy i wbrew pozorom zawsze jest miłą i dobra dziewczyną, jeśli Naruto nie robi z siebie idioty przy niej, bo wówczas budzi się demon. ako tako, to przy nikim tak nie reagowała (może na początku przy Lee, ale jego nie prała po ryju) Zawsze wyglądała dla mnie bardziej jak taka normalna dziewczyna a nie Animka, do tego te ciuchy, zwykła bluzka i spódniczka, no po prostu piękne piękno

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Lepper SSJ4 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lepper SSJ4
Wiek: 69
Dni na forum: 6.816
Ostrzeżenia: 3
Posty: 11
Skąd: z ul. Wiejskiej
Tsunade - lubię kobiety z dużymi cyckami. Poza tym dobrze się trzyma jak na swój wiek. Pasuje do mnie, a w przypadku Sakury mogliby mnie posądzić o pedofilie.
Yaw
Ziemianin
Ziemianin
Yaw
Dni na forum: 5.630
Posty: 13
Najładniejsza jest Hinata. Taka niewinna i słodziutka. A w shippuudenie jest taka kobieca! Kocham ją! W hentajch zawsze jest "brana" siłą
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.745
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Yaw napisał(a):
Najładniejsza jest Hinata. Taka niewinna i słodziutka. A w shippuudenie jest taka kobieca! Kocham ją! W hentajch zawsze jest "brana" siłą
Muszę to powiedzieć: Kogo obchodzi co się dzieje w hentai? Naruto is Naruto, patrz na jej piękno w anime, a nie na jakieś zboczone doujinshi, zboku jeden. Mówiąc "Kocham ją!" i wspominając coś takiego, obrażasz ją =.= To brzmi zupełnie tak jakbyś uważał ją za słodką i niewinną dziewczynę do brania

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.815
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
to miłe, że są jeszcze faceci, którzy nie oglądają hentai. Moje poparcie, Son Mati

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.831
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Son Mati napisał(a):
uszę to powiedzieć: Kogo obchodzi co się dzieje w hentai? Naruto is Naruto, patrz na jej piękno w anime, a nie na jakieś zboczone doujinshi, zboku jeden.


Naruto znam właściwie tylko z mangi i kilku obejrzanych na Jetixie odcinków anime (każdy w życiu popełnia błędy, co nie?).

Jednak z mogę śmiało stwierdzić, że jak na anime shounen dziewczyny w Naruto są całkiem spoko. Nie przepadam za blond osobnikami, ale Temari jest bardzo ładna. Do tego ma wyczepisty wachlarz.

Hinata urzeka swoją dziewczęcością. Puste oczy? Wręcz przeciwnie. Głębokie spojrzenie i śliczna buźka.

Sakura z długimi włosami też jest śliczna, szczególnie ta starsza.

Ogólnie rzec biorąc nie znam się na babkach, ale te trzy dziewczyny są moim zdaniem najładniejsze.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.144
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Moja lista przedstawia się następująco:
1. Kurenai
2.Ino
3.Temari
4.Sakura
5.Anko
6.Ten Ten
7.Tsunade
8.Hinata
chyba starczy ;p.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ino. Te jej blond włosy i gracja. Hmm... I niebieskie oczy. Uwielbiam to jej spojrzenie.
Tsunade: o ta to ma fajną fryzurkę. Poza tym jest dosyć wysoka, czego jej bardzo zazdroszczę(mam niestety 153,5 cm wzrostu ) Poza tym Jak na swój wiek młodo wygląda.
Przy czym zaznaczam , że na dziewczynach się nie znam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.966
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Lady Byczusia napisał(a):
Przy czym zaznaczam , że na dziewczynach się nie znam.

Mi najbardziej do gustu przypadły: Sakura, Ino, Tsunadę.
Gdybym miał wybierać, z którą spędzę najbliższą noc, wybrałbym Sakurę.
Nie lubię ogromnych piersi, dlatego odpada Tsunade. Nie lubię desek, dlatego odpada Ino. I dlatego zostaje Sakura.

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.699
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z charakteru Temari. Być może jeśli chodzi o linię dialogową jej flirtowanie z Narą nie jest najwyższych lotów, jednakże klimat jaki temu flirtowi toważyszy, wzajemne droczenie się, opracowywanie strategii to coś zupełnie innego. Jak dyskusja z dziewczyną kto tym razem będzie na górze. Z wyglądu trudno powiedzieć, bo jakoś nigdy mnie nie bawiły oczy na 3/4 twarzy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.702
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
A ja jak to Ero sennin powinien powiedzieć powiem że najbardziej podoba mi się Sexy no Jutsu i Haarem no Jutsu w celach zapoznawczych naturalnie ;] nowelę piszę

Kurenai jest ładna no i jeszcze te ładne panienki co były przy wodospadzie jak Naruto ćwiczył chodzenie po wodzie i summoning

A z dziećmi typu Ino, Sakura, Temari nie chciałbym iść do łóżka bo nie jestem pedofilem w odróźnieniu od panów powyżej busted hehe

szczecin
Haku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Haku
Wiek: 31
Dni na forum: 5.510
Plusy: 1
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Mi najbardziej podobała się Ino. Była piękna i miała równie ładne niebieskie oczy. Do tego była w miare silna i miała unikalne techniki.

~~ Nigdy się nie poddawaj ~~
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.401
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Najladniejsza to nie wiem [ ort! ] bo praktycznie kazda w Naruto jest fajna ale mi najbardziej sie podoba Hinata na ogol.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Z charakteru podobała mi się Hinata. Ta młodsza i ta starsza. Ładna też była, ale Ino ładniejsza. A z dorosłych to (poza sexy-no-yutsu) tsunade

Najbrzydsza była natomiast (z tych ważniejszych, nie mówię o przechodniach) postać kobieca Orochimaru.

Ale nie o tym mowa w temacie
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.815
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Z charakteru podobała mi się Hinata.
Jakiego charakteru???? Naprawdę faceci lubią takie dziewczyny? :krzyk:

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.449
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Kurenai choć te włosy ma takie, jakby grzebyka czy szczotki na oczy nie widziała. A tak to jeszcze Temari i z wyglądu i z charakteru, jak to Shikamaru określił - ostra babka.

clio napisał(a):
cytat:
Z charakteru podobała mi się Hinata.

Jakiego charakteru???? Naprawdę faceci lubią takie dziewczyny? :krzyk:
Ona i charakter?? Taka jest niedorobiona że nieraz mnie wkurza. Dobiła mnie, gdy zrobiła ciatka w kształcie Naruto (czy co to było).

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Vajper Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Vajper
Wiek: 33
Dni na forum: 5.397
Posty: 55
Skąd: LBN
1st : Tsunade - piękna kobieta, ma czym oddychać, charakterek i siła. Piękne połączenie.

2nd : Sakura - równie piękna jak Tsunade, jednakże jest to bardziej dziewczęca uroda. Ma piękne oczka, szczególnie jak płacze.

3th : Caaałaa reszta, czyli : Ino, Temari, Hinata, Ten Ten i Karin (ma swój urok)
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.363
Posty: 77
1.Temari
2.Piąta Mizukage
3.Sakura
4.Kurenai
5.Ino
5.Nii Yugito
7.Hinata(Shipuuden)
8.Tsunade
9.Anko
10.Tayuya
11.Konan
12.Shizune
13.Matsuri (uczennica Gaary)
14.Karin
15.TenTen
16.Kin

Chyo chyba nie bierzemy pod uwagę, co?
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.815
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
pewnie nie... a szkoda, bo Chiyo jest w tej opowieści jedyną kobietą obdarzoną charakterem...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Najładniejsze dziewczyny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook