Forum Dragon Ball Nao

» Co by było, gdyby....

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
A ja mam kolejna zagadke a mianowicie gdyby podczas walki Genialny Żolw vs Piccolo Daimao Genialnemu udala by sie mafuba...co by wtedy sie stalo ?? na pewno [ ort! ] zginalby Kame senin...Goku nie wypilby przecudnej wody...i najprawdopodobniej nie spotkalby sie z Kami Sama...natomiast pozniej podczas 23 turnieju nie byloby juz Piccola "juniora" i najprawdopodobniej Goku wygralby turniej...Ale gdy przybylby Raditz pewnie wszyscy by sromotnie zgineli...albo Goku przylaczylby sie do Sayian

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
Myślę, że gdyby Vegeta o ROSAT usłyszał, to by tam trenował
By nie uslyszal, bo by nie bylo takiej potrzeby.

Boss napisał(a):
Ale gdy przybylby Raditz pewnie wszyscy by sromotnie zgineli...albo Goku przylaczylby sie do Sayian
Z Raditzem to moze by sobie jeszcze poradzona, ale co dalej, to juz kupa, bo Piccolo byl jedna z kluczowych postaci DBZ

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Heh pewnie Raditz bylby wtedy glownym "bossem" takim jak np. Freezer,Cell,Buu itd...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gotenkskun napisał(a):
danevert napisał(a):
Myślę, że gdyby Vegeta o ROSAT usłyszał, to by tam trenował

By nie uslyszal, bo by nie bylo takiej potrzeby
Nie trenuje się tylko wtedy, kiedy ma się zjawić wróg, ale także dla czystej przyjemności. Gdyby tylko przez ucho mu przeszło słowo ROSAT (nie ma też pewności, że by nie usłyszał, w końcu troche osób wiedziało o tej komnacie. Poza tym Goku sam mógłby wyskoczyć z tą propozycją, chociażby dlatego, o czym pisałem na początku), to na pewno [ ort! ] by chciał tam trenować, żeby być silniejszym. W końcu Saiyanie mają we krwi duszę wojonika, a także chęć samodoskonalenia się.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
No wlasnie, przeciez Vegeta cwiczyl przez te lata kiedy Goku byl w zaswiatach...a nie wiedzial, ze przyedzie ktos taki jak Buu...zarowno Vwgeta jak i Goku ostro trenowali

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Gdybać zawsze można... Vegeta ćwiczył po to, żeby w końcu być silniejszym od goku, a to mu sie nie udawało.

Obraz
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Vegeta po to aby byc lepszym od Goku a Goku jaka mial motywacje w swoich treningach ?? Co go przekonywalo do cwiczen ?? ...Chyba z przyjemnosci, moze nie tyle co z przyjemnosci ale dla samego faktu bycia najsilniejszym...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
(nie ma też pewności, że by nie usłyszał, w końcu troche osób wiedziało o tej komnacie. Poza tym Goku sam mógłby wyskoczyć z tą propozycją, chociażby dlatego, o czym pisałem na początku)
Treningi w RoSaT byly jedynie na specjalne okazje, a nie dla zabawy.
A kto o tym wymiarze wiedzial? Jedynie Kami-sama i ew. Goku.
Goku byl, co tu ukrywac, za glupi, by na to wpasc, a Kami nigdy by tam Vegecie nie pozwolil trenowac, tylko po to, by tamten stal sie silniejszy od Goku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Gotenkskun napisał(a):
Treningi w RoSaT byly jedynie na specjalne okazje, a nie dla zabawy.
A kto o tym wymiarze wiedzial? Jedynie Kami-sama i ew. Goku.
Goku byl, co tu ukrywac, za glupi, by na to wpasc, a Kami nigdy by tam Vegecie nie pozwolil trenowac, tylko po to, by tamten stal sie silniejszy od Goku.
Chociażby jeszcze Mr. Popo i Piccolo...
Samemu Vegecie może by nie pozwolił, ale jakby mieli razem z Goku trenować to czemu nie? Każdy by trenował osobno. Poza tym Goku nie jest taki bardzo głupi, tym bardziej, iż już raz trenował w tym miejscu i wiedział jakie są efekty tak intensywnego treningu.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
danevert napisał(a):
Chociażby jeszcze Mr. Popo i Piccolo...
Piccolo nie wiedzial o niej, a Mr. Popo byl zalezny od Kamiego.

Samemu Vegecie może by nie pozwolił, ale jakby mieli razem z Goku trenować to czemu nie?
Goku by tam nie chcial trenowac bez wyraznej potrzeby. Przeciez przed Cell Game nawet nie wykorzystal pozostalego czasu, jaki mu pozostal, by sie jeszcze bardziej wzmocnic... bo wiedzial, ze Cella i tak nie pokona, dlatego nie mial na to ochoty.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Tylko, że w rzeczywistości o której piszemy nie ma Cell game, androidow itp.

Być może mogłoby być tak jak piszesz, ale nie można też wykluczyć innych wersji. Jak wspomniałem, jest to inna przyszłość, a interpretacja jej przebiegu pod względem tego, co oglądamy w DB, może okazać się mało trafna. Fakty, które miały miejsce w DB nie koniecznie muszą znaleźć swoje odbicie w tejże rzeczywistości.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Co prawda to prawda. MOże by napisać FanFicka o alternatywnej rzeczywistości, w której nie byłoby Dr. Gero, cyborgów, oraz Cella ?

Obraz
Calipso17 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Calipso17
Wiek: 33
Dni na forum: 6.064
Posty: 4
Skąd: Kopernia xD
Bueh ja tam oglądałam raz jeden DB w przedszkolu jak Vegeta (albo jakiś tam) trenowała swojego syna, a matka była przeciw i. t. d.
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Tak troche nie na temat. Mu tu włąsnie rozmawiamy o tym co mogłoby się stać. Jesli nie masz pojęcia o Dragon Ballu, to w ten dział na forum po prostu [ ort! ] nie wchódź.

Obraz
PatyV Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
PatyV
Wiek: 29
Dni na forum: 6.140
Ostrzeżenia: 1
Posty: 152
Skąd: Olsztynek
Gdyby nie było Chichi nie było by takze Gohana
Gdyby picolo zabil songa to songo nie polecial by na namek
by sie nie ozenil z chichi nie bylo by songohana cell zniszczyl by ziemie

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.^ ^
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
A powiedzcie co by bylo gdyby Ginyu nie zamienilby sie z Goku cialami ??
Wtedy wydaje mi sie, ze Goku zginalby smiercia tragiczna w walce z Freezerem...a czemu ?? poniewaz Goku po walce z kapitanem zostal powaznie ranny, zostal przeniesiony do (tego co sie uzdrawia ;d) Jest Saiyanem, wiec jego sila kilkukrotnie wzrosla po wyjsciu z owego urzadzenia...I wedlug mnie tylko i wylacznie to zadecydowalo o jego zwyciestwie, poniewaz Gdyby zabil wczesniej Ginyu jego sila by sie nie zmienila...Moze udaloby sie naszym bohaterom doprowadzic Freezera do 2 formy, lecz juz wtedy pewnie Piccolo byl silniejszy od Goku...Na Freezera w 3 formie nie dzialalo juz nic, a w swojej kolejnem przemianie ostatniej to niestety,ale nasi bohaterowie nawet by go nie drasneli...Goku na pewno [ ort! ] by sie nie zamienil w SSJ, poniewaz wydaje mi sie, ze byl do tego za slaby...Ale nawet gdyby nie mial za malych mozliwosci to wydaje mi sie, ze nawet by nie zdazyl, poniewaz Freezer w 4 formie rozprawil by sie z Goku tak szybko jak z vegeta jak nie szybciej.... Wiec tak mi sie wydaje, zeby skonczyl nasz Goku...lecz trudno zakladac co by sie stalo pozniej...Freezer moze by odwiedzil Ziemie, choc nie wiadomo...a jezeli nie...to kilka lat pozniej jak juz zrodzil by sie Cell i pochlonal wszystkie cyborgi, pewnie bez problemu zawdladnalby Ziemia lecz zapewne wyruszylby na podboj kosmosu, wiec predzej czy pozniej natknalby sie na freezera...I teraz ciekawe czy by sie z nim zakumplowal czy tez chcialby zabic tyrana...Wydaje mi sie, ze bardziej trafne jest to drugie spostrzezenie...Poniwaz Cell polubial sie z freezerm w piekle tylko dlatego, ze juz nie zyli, wiec nie mieli powodow do zawladniecia czyms...(chyba, ze pieklem choc i tak juz nim rzadzili...) lecz tez to, ze mieli wspolnego wroga ktorego obaj nienwidzili...byl to Goku...lecz w sytuacji takiej, ze ow Sayian zgninalby na Namek to Cell nie mialby pojecia od tym kim jest Goku...(no...moze i by wiedzial, poniewaz dr. Gero i tak prowadzil badania o nim...) Ale jestem niemal pewnien, ze doszloby do konfrontacji ze strony Cella i Freezera co byloby w skutkach katastrofalne dla tyrana...hmm mozna sie jeszcze zastanawiac, ze pozniej skonczyla by sie rowniez "kariera" Cella, poniewaz na swiat wyszedl by Buu...Ktory podobnie jak Cell poszedlby na podboj kosmowu...i tak samo kiedys by sie w końcu [ ort! ] spotkali...i Cell niestety by przegral...O dalszej czesci juz nie ma senscu myslec...No upierajac sie mozna by jeszcze wymyslic terorie o Bebi ktory wchlania sie w cialo Cella czy tam tez Buu...ale to juz troche bezsensu...Na Buu to i tak by nie podzialalo, poniwaz w seri DBGT Buu nosil komorke Bebiego w sobie i nic mu sie nie dzialo...Dobra to by bylo na tyle...troszke sie napisalem, ale co sadzicie co by bylo gdyby kapitan Ginyu nie zamienilby sie cialem z Goku...

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Son-Gohaten
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.050
Posty: 41
Skąd: Z Vegety
Ciekawa teoria ale mimo tego jest szansa, że Goku by osiągnął SSJ. Nie wystarczy siła ale także wciekłośc. Można się też upierac, że osiągnąłby FSSJ (jak dla mnie ważny poziom) ale czy wtedy
by pokonał freezera? Za mało wiadomo o tym poziomie. Co do Cella i Freezka to by się polubili gdyż w piekle też mogli się nie lubic a się lubili w końcu [ ort! ] 1 z nich mógł rządzic piekłem ale jakoś
do zgody doszli. Może to komórki freezera tak działają na Komórczaka?
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Pytaneie brzmi czy to jest prawdziwa przyjaźń? Gdyby Ginyu się nie zamienił ciałami z Goku, to zapewne zamieniłby sie z Vegetą, wtedy Goku zrobiłby dokładnie to samo co Vegeta i nie Goku by sie regenerował a Vegeta, a z prostych wyliczeń wynika że Vegeta byłby słabszy niż gdyby był to Goku i nie zmieniłby się w SSj jednagże gdyby Goku się postarał to może frizer nie osiągnaby wyższej formy, Po powrocie na ziemie byłby trening A ssj osiagnieto by przy spotkaniu z ojcem Frizera albo bratem. Wtedy Cell nie miałby komurek Frizera, Trunks przygotowałby panów do spotkania z cyborgami, i albbo by przegrali albo cell nie miałby najwyzszej formy, co tak czy inaczej otwiera droge do podbojów Buu.
Hitmonlee Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Hitmonlee
Wiek: 28
Dni na forum: 6.107
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
A co by było gdyby frezeer od razu [ ort! ] przeszedł na 4 forme ? Pewnie by odrazy wszystkich pozabijał i by była klapa a gdyby nei frezer napadł na namek tylko cooler lub king cold ?
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


A co by było gdyby Son Goku nie znalazł Son Gohan tylko tata bulmy? Goku był by zboczkiem jak ojciec, nie umiałby walczyć albo w wieku 6 lat - zakładając, że nie uderzył by się w głowę - niszczył by ludzi puki by nie spotkał Kame Sennina bądź Son Gohana. Zabili by go, a później Pilaf zostałby panem świata.

Aco by było gdyby Bulma zabiła Son Goku strzałem z pistoletu? Pilaf władał by swiatem.

A co by było gdyby Raditz przeżył atak Picolla? Zabił by go a Gohana wziął i zrobił z niego swojego wojownika. Gohan mógłby pokonać Freezera, Sayanie by osiągneli wysokie poziomy a nastepnie wskrzesili reszte Sayan io byliby najpotężniejszym ludem w galaktyce. Oczywiście jeżeli nie obódzili by Buu czego nie jesteśmy pewni.

A co by było gdyby Goku spadł na Namek? Nameczanie by go zmienili w dobrego i historia by była podobna.

A co by było gdyby Buu zabił wszystkich setki lat temu? (wtedy co zabił paru bogów) nie było by Dragon Balla!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Co by było, gdyby....
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook