Forum Dragon Ball Nao

» Fan Fiction

Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Co sadzicie o fan ficach lub amatorskich komiksach dragonball na DB Nao i innych stronkach o tej tematyce?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Myśle ,że fan ficki to naprawde ciekawa sprawa. Każdy może zrobić jakiegoś jednak jednym wychodzi to lepiej ,a innym gożej. Sam stworzyłem jeden (jak dotą cztery części). Nazywa się on "Historia Gohana". Zapraszam do czytania, oto link do niego http://www.weed.foxnet.pl/um/index.php?id=ffkamzo01 , wyświetli się część 1, aby potem przejść do następnej wystarczy nacisnąć cześć 2 itd
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Przeczytałem dużo fan ficków, bardzo dużo I niektóre są bardzo dobre, do tych zalicza się, także ta historia Gohana co napisał ją Kamzo, jest na dobrym poziomie
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Fan ficki to moim skromnym zdaniem bardzo fajna rzecz. Osobiście żadnego nigdy nie napisałam (jestem antytalent humanistyczny... ), ale czytalam ich dość sporo.
FF na DBNao: do moich ulubionych spośród nich należy "Ich dwoje" natomiast ten pod tytulem "Eliksir miłosny" jak dla mnie totalny niewypał i beznadzieja...
Co "Historii Gohana" to uważam że opisy walk w niej są bardzo dobre i liczę na to że powstanie w niedługim czasie ciąg dalszy, bo bardzo ciekawią mnie hakowe poczwary...
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
nie lubie, po prostu [ ort! ] denerwuje mnie amatorska wersja czegos co jest dobre, aktos chce zrobic dalej po swojemu

END
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Kurde temat o Fickach a tu o podcinaniu żył mówią Więc tak. Fanficki lubie bardzo, sam sporo stworzyłem, ale pokasowałęm z twardziela . 2 dostępne są na DB Nao, teraz piszę 4 (3 nie wysłąłem, jest w obrubce)

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.856
Posty: 549
Fanfiki to spoko rzecz. Jak gdzies jade w jakas długa trase , albo ide do szkoły to sobie drukuje i na lekcjach/w podróży czytam. Super pochłania czas, gożej jak cie potem nauczyciel zapyta a ty tylko "eeeee....??? "

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Uważam, że Fan Fic to niezła sprawa, sam czasami pisze jak mam "wene" twórczą

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.160
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Niektóre są super, ciekawe i fajnie sie czyta, a inne są do niczego
Zależy od autora. Ja też czasem lubię trochę popisać

True Saiyans fight alone
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Fan Fiction
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook