Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Nowy odcinek specjalny Dragon Ball on-line

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
O czym ten odcinek specjalny?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Oglądałem. Odcinek całkiem niezły. Fabuła opowiada o tym, że Mister Szatan buduje hotel z okazji unicestwienia Buu. Na otwarcie jest zaproszona nasza stara paczka. Oczywiście, by nie było zbytnio sielankowo, muszą się pojawić przeciwności. Brat Vegety (lol?) przybywa wraz z żoną (jeszcze większy lol) na Ziemie, by prosić brata o pomoc w bitwie przeciw sługą Freezera, którzy gonią go i jego żonę po kosmosie. Dużo humoru, ciekawa animacja i kreska + widzimy prawie każdego z naszych starych compadres w akcji. Polecam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
luki9696 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.223
Posty: 2
Napisy PL by PinCheR * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Mam nadzieje, że się przydadzą
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Szkoda, że nie było Tiena i Chaouz'a
ale ogólnie odcinek bardzo fajny...

Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Rzeczywiście , przywołanie ducha DB się twórcom udało . Dzięki temu odcinkowi chyba znów obejrzę całą serię ^^ . Dobrze było widzieć prawie wszystkich bohaterów z obu serii . Aczkolwiek przyznam się , ze liczyłem na epicką walkę na miarę Brolly'ego i w wykonaniu Goku i Vegety , a nie chibi Trunksa i Gotena ;/ .Niemniej odcinek był wystarczająco dobry by na te pół godziny wkręcić w fotel.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Przed chwilą obejrzałem.

Cholera, graficznie to Pokemony the Move... za dziecinne jak dla mnie. Oczywiście DB było również przerysowane, ale się już pod oldschool zalicza.

Fabularnie- chyba Bird studio zrobiło konkurs na fabułę i postacie przeciwników. Takie coś to każdy fan mógłby wymyślić. Ale tu przecież nie o fabułę chodziło.

Dialogi i relacje między bohaterami- pierwsza klasa, światowa czołówka! Uśmiałem się co nie miara. Oczywiście Vegeta i Goku wyskoczyć na AvoCado nie mogli, bo by było za łatwo; duet Trunks- Goten idealnie się nadaje do takich jednoodcinkowych potyczek. No i to, jak Goku podpuścił Vegetę... ja to bym się na miejscu Vegety trochę bardziej zdenerwował.


Nic, tylko czekać na kolejne epizody.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Mi się ten odcinek nie podobał. Grafika była normalnie nie swoja. Postacie narysowane tak dziwnie, że hej.
Wróg taki se.
Kolejna rzecz co w nim mi się nie podobała to Tarble- brat Vegety. Taki stworzony na siłę. Nijaki.
I jego żona- normalnie tego już znieść nie mogłam.
Plusem tego to był przynajmniej humor.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Mi się osobiście podobało
Twórcy chcieli pokazać, że potrafią zrobić coś, co przywraca tą atmosferę DB. I udało im się. Był humor, który w tej części był aż nadto, bo rzadko jest tak aż bardzo dużo humoru w DB. Była walka. Może wróg nie był specjalny, ale przynajmniej jakoś ta walka wyglądała bo Trunks i Goten byli słabi. Była nowa ważna postać jaką jest Tarble - brat Vegety. Zdecydowanie, było to dla mnie największe zaskoczenie, zamarłem jak to usłyszałem, słuchałem tego momentu kilka razy z niedowierzaniem, że jakiś debil podmienił napisy, bo oglądałem na YouTube. Potem się zaśmiałem. I ten pomysł mi się spodobał. Nie przeszkadza on nijak fabule. Ma żonę, nie człowieka, więc nie będzie już half-sayianina - half-humana., tylko coś także może ciekawego, o ile będzie.
Ciekawe jest to, że ten film jeżeli będzie kontynuacja i będzie brat Vegety, to jasne, że zaprzeczy to DBGT, w pewnym stopni w którym nie ma o nim mowy.
Na to liczę, gdyż nie lubię DBGT.

Kolejna sprawa - grafika. Autorzy posłużyli się bardziej nowoczesnymi środkami. I jak dla mnie, nie jest źle! Może i wolałem grafikę DB, ale tylko tą w Buu Saga. Bo np. w Pilaf Sadze, była taka beznadziejna... I uważam, że dobrze, że zmienili grafikę. Musi być coś nowego!
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.034
Posty: 10
Skąd: Jawornik
Witam po długiej przerwie wszyustkich fanów DB!!!
I co??!! Teraz mi wierzycie? Jak ostatnim razem wypowiadałam się na temat filmu to mnie zbesztaliście, a teraz o proszę! Jednak miałam rację ...No cóż tak bywa... Chociaż nie wiem czy się mam cieszyć na ten film czy się bać ... Większość uważa, że to będzie kompletna kicha, lecz nie bądźmy złej myśli... Musimy zdać sobie sprawę z tego, że nie będzie to kolejny wspaniały hit Toriyama'y, i nie szukajmy w tym filmie fenomeny DB...Potraktujmy to po prostu [ ort! ] jako alternatywną wersjię i nie bądźmy tacy cienci ...

Aha- wielki ukłon (po raz kolejny) dla założycieli tej stronki! Dzięki Wam dowiedziałam się o odc. specjalnym! Ukłon za kupę wspaniałej roboty i śledzenie newsów. Pozdrawiam

[ Dodano: 11.01.2009, 18:49 (po 17 minutach) ]
Jeszcze raz dzięki za inf. o odc. specjalnym - już ściągam, i za link do napisów, thx luki9696...
Odezwę się jak oglądnę, już się nie mogę doczekać, szczególnie [ ort! ], że mówicie, że !?***y humor ;P
ChiCha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.034
Posty: 10
Skąd: Jawornik
w końcu [ ort! ] Oglądnełam!

...I zgadzam się z Wami co do oceny: humor świetny ! okropne rysunki ,. Takto też mi się podobał pomysł - super że nam przypomniano starych przyjaciół. Trochę szkoda, że brakowało akcjii i dobrej DragonBallowskiej walki, ale w końcu to odcinek specjalny który trwał zaledwie nieco ponad 30 min...

AH-ZAUWAŻYŁAM BŁĄD!!!- gdy Trunks i Gothen zrobili Fuzię, i im "niewyszło", to natychmiast rozłączyli się i sprubowali ponownie, a o ile dobrze pamiętam Fuzja trwała 30 min. i jeśli coś poszło nie tak to urzytkownicy by sprubować jeszcze raz musieli odczekać ten czas a po nim samo ich rozdzielało...

ogólnie [ ort! ] jednak pozytywnie, jestem za takimi przedsiewzięciami
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Nowy odcinek specjalny Dragon Ball on-line
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook