Forum Dragon Ball Nao

» [Problem] SSJ2

Strony:   1, 2
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Porównaj ich walki z perfekt Cell'em od razu [ ort! ] widać różnice........ (Cell form 3 VS USSJ Vegeta- Cell ani jedna rysa, Vegeta nieprzytomny.....
Lol on wtedy nie był USSJ, a max SSJ (czy tam full power..) ;]

Trunks w USSJ przewyższał Cella (który sam to potwierdził).

Ja się całkowicie zgadzam z Dai Kaiosamą.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cyceron napisał(a):
Porównaj ich walki z perfekt Cell'em od razu [ ort! ] widać różnice........ (Cell form 3 VS USSJ Vegeta- Cell ani jedna rysa, Vegeta nieprzytomny.....
Lol on wtedy nie był USSJ, a max SSJ (czy tam full power..) ;]

Trunks w USSJ przewyższał Cella (który sam to potwierdził).

Ja się całkowicie zgadzam z Dai Kaiosamą.
Co ?

Vegeta nigdy nie był FULL-POWER SUPER SAIYAN poziom ten osiągnęli jedynie Goku i Gohan.

Trunks będąc w stadium Sûpâ Saiya-jin dai san-dankai przewyższał Cell'a tylko siłą lecz i tak nie mógł mu nic zrobić bo był za wolny. Ale przecież Cell mógł jeszcze osiągnąć doskonalsze stadium z którym nawet Trunks (i Goku, który też osiągnął ten poziom) nie mógł dorównać mu siłą.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Cell nie pokazal calej swojej sily podczas walki z Goku, dopiero kiedy walczyl z Gohanem.
Musze sie zgodzic z Oldem . Cell takze sie zmienil jakby w USSJ , pokazujac "przyklad" Trunksowi, kiedy ten zdal sobie sprawe, ze nie moze go za nic trafic.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Gohan moim zdaniem w ssj2 był silniejszy od ojca w ssj2. Spójrzmy pod względem siły : Gohan w ssj2 pokonał Komórczaka i Bojaka. Sądzę, że by Songo ssj2 nie dał sobie rady z Komórczakiem lub Bojakiem.
A Vegeta zawsze był słabszy od Songa.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ojciec silniejszy - tylko dlatego, że:
Goku osiągnął SSJ3, więc miał SSJ2 prawie w perfekcji
Gohan - Cell Saga. Goku - Buu Saga
Gbr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gbr
Wiek: 37
Dni na forum: 5.739
Posty: 16
Skąd: Namek
Nie chce mi sie pisac , wiec wkleje artykul ,z ktorym calkowicie sie zgadzam:)

"Mastered Super Saiyan posiada w sobie moc taką samą, jaką daje potężnie wyglądający Ascended Saiyan. Z racji szybkości i konserwacji energii, przewyższa więc tę formę pod każdym względem.

#2 - Mastered Super Saiyan, a formy Ascended
Nasuwa się więc pytanie: skoro Mastered Super Saiyan to praktycznie tylko Super Saiyanin, to czemu nie mógłby zamienić się w Ascended Saiyanina? W ten sposób Goku pewnikiem pokonałby Cella.. zastanówmy się nad tym. Po pierwsze, czemu Ascended Saiyan nie pojawia się więcej poza sagą Cella? Mamy dwie możliwości

ver.1 - Pojawia się Super Saiyan 2 i formy Ascended po prostu odchodzą do lamusa.
Osobiście nie jestem entuzjastą tej opcji, bo za dużo w niej niewyjaśnione... Przecież pierwsza forma Ascended wcale nie zmniejszała szybkości Super Saiyanina, dając mu tylko podwojoną moc. Dlaczego więc Vegeta przestał jej używać? Dlaczego Goku nie użył jej podczas Cell Games? Osobiście więc skreślam tę opcję

ver.2 - Mastered Super Saiyan to naturalna ewolucja Ascended Saiyanina, tak więc anuluje tę formę.

Dużo rozsądniej moim zdaniem brzmiąca opcja. Zauważmy, że Goku w wieży Korina zaczął demonstrować swoją moc, drastycznie ją zwiększając. Czy jednak mięśnie powiększyły mu się choć trochę? Nie. Wniosek jest taki, że Super Saiyanin, który zapanuje nad każdym aspektem tej formy, w ogromnym stopniu hartuje swoje ciało. Przez poniesiony w procesie wysiłek, jego ciało jest w stanie tolerować znacznie większe poziomy mocy bez spuchnięcia mięśni. Tak więc Mastered Super Saiyan podniesie swoją siłę do ogromnego poziomu z minimalnym wysiłkiem, kiedy zwykły Super Saiyanin o tym samym pierwotnym poziomie mocy będzie zmuszony wejść na jeden ze stopni Ascended Saiyan. Konkludując, Mastered Super Saiyan nie może już fizycznie transformować się w Ascended Saiyan, gdyż jego forma jest amalgamacją wszystkich stadiów Super Saiyanina (1st Grade, 2nd Grade i 3rd Grade). Jest to szczyt możliwości Super Saiyanina 1. To również dementuje plotkę, jakoby stopnie Ascended Saiyan miały być "fazą przejściową" pomiędzy SS1 a SS2. Co jest bzdurą. Krokiem wyżej od Mastered Super Saiyanina jest tylko przyrodzony Broly'emu Legendary Super Saiyan (jednak tutaj różnica mocy wcale nie jest znaczna), oraz ostatecznie, Super Saiyan 2, który nadaje mocy Super Saiyanina kolejny wymiar. Mastered Super Saiyan zdaje się być wymagany, by osiągnąć SS2 (być może po prostu przez siłę, którą daje), tak więc to tę formę można by [ ort! ] uznawać za stadium przejściowe między SS1 a SS2... tylko, że wciąż jest to SS1."




No i jeszcze co do Vegety:

"Vegeta - Od sagi Cell Games przez 7 lat intensywnie trenujący. Zrobił w tym czasie niewyobrażalne postępy (choć wciąż ustępował Goku, który trenował w Zaświatach). Spekuluje się, że w ciągu tych 7 lat Vegeta osiągnął stopień SS2, co jest bardzo prawdopodobne. A jak napisałem wyżej, MSS jest ewidentnie wymagany do SS2. Bez jednego NIE MOŻE być drugiego (bo jakoś nie wyobrażam sobie, by ktoś zebrał w sobie dość mocy do transformacji będąc w energochłonnym Ascended Saiyan 2). Oprócz tego, Vegeta nigdy więcej nie demonstruje nam Ascended Saiyanina - wszystkie walki prowadzi albo w SS1, albo SS2. Wniosek - Vegeta został Mastered Super Saiyaninem."


Pzdr
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


O ja nawet Vegeta mówi, że goku jest mocniejszy niż Gohan wtedy gdy mają walczyć
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.392
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
wg mnie to miedy tymi wojownikami byla napeno jaks roznica bo to nie jest tak ze osiaga SSJ 2 i ma ustalona ilosc energi duzo tez zalelezy od treningu a Gohan duzo nie trenowal (szkola) aw Songo i Vegeta jak wiecie trenowali jak szaleni i wg mni eustawil bym tak kolejnosc
Songo Vegeta i Gohan

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
Witam
Uważam że w początkach Majin Buu SSJ2 Gohan dalej wymiatał i był najlepszy nadal(za młodu to dopiero wymiatał).Gdyby nie walka z Daburą i ciągłe marnowanie energi na kuli(kokon buu)to Gohan by wiecej wytrzymał niż Vegeta ale przegrałby...
Co do Vegety to nie był to poziom SSJ2 ale siłą przypominał ten poziom.Po zginięciu stracił Majin i nadal miał tego swojego Super Sayana choć był na pewno [ ort! ] nieco silniejszy bo wiemy jak Sayanie mają.Tak więc Vegecie sie nieudało osiągnąć SSJ2 w DB pomijam ten szitowski GT!
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
MysticZibit napisał(a):
Witam
Uważam że w początkach Majin Buu SSJ2 Gohan dalej wymiatał i był najlepszy nadal(za młodu to dopiero wymiatał).Gdyby nie walka z Daburą i ciągłe marnowanie energi na kuli(kokon buu)to Gohan by wiecej wytrzymał niż Vegeta ale przegrałby...
Co do Vegety to nie był to poziom SSJ2 ale siłą przypominał ten poziom.Po zginięciu stracił Majin i nadal miał tego swojego Super Sayana choć był na pewno [ ort! ] nieco silniejszy bo wiemy jak Sayanie mają.Tak więc Vegecie sie nieudało osiągnąć SSJ2 w DB pomijam ten szitowski GT!
Mylisz się Vegeta osiągnął SSJ2
Łatwo można to zobaczyć, że nie używał tego poziomu tylko jako Majin
MysticZibit Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
MysticZibit
Wiek: 32
Dni na forum: 5.382
Ostrzeżenia: 4
Posty: 56
No kolejny inteligent w postaci ,,Ania,, sie dolaczyl...ja mam watpliwosci ze nawet w GT nie osiagnol tego SSJ2 jesli sie myle prosze o dowod jakis a nie jakies przedszkolowe klotnie mi tutaj uzadzacie....
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
MysticZibit napisał(a):
No kolejny inteligent w postaci ,,Ania,, sie dolaczyl...ja mam watpliwosci ze nawet w GT nie osiagnol tego SSJ2 jesli sie myle prosze o dowod jakis a nie jakies przedszkolowe klotnie mi tutaj uzadzacie....
Chcesz dowód, że się mylisz proszę bardzo!

Manga Dragon Ball tom 42 tytuł "Do widzenia, Smoczy Świecie"

strony: 120, 121, 122, 123, 124, 125


Z wersji Polskiej wydanej przez J.P.F.

ps. Ja nie urządzam przedszkolnych kłótni.
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Gohan ssj2 byl slabszy od ojca i Vegety pod ta sama postacia przeciez Songo byl silniejszy od Gohana tak samo Vegeta to jest tak samo jak Goteks pod postacia ssj3 a songo ktory byl od niego silniejszy .Wiec to jest tylko kwestia sily a takze treningow .Zaluzmy ze taki Mr. Satan jest ssj to zamieniajac sie w ssj2 pokonalby zaluzmy takiego Vegeta pod normalna postacia ,ale ze Vegeta jest tez ssj zamienil sie w ssj2 i Satan lezy.

To tyle ode mnie

PS.MysticZibit jesli to niebyl ssj2 to co ssj1

Obraz
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.673
Posty: 128
Skąd: Polska
Hehe proste... Vegeta prawdopodobnie osiągnął SSJ2 przed opętaniem, można to wywnioskować z jego pewnego siebie zachowania. Gdyby wciąż był zwykłym SSJ, to na statku Babidiego trząsł by się ze strachu jak Kaioshin, nie był też zszokowany, gdy Goku użył SSJ2 by przepełnić Yakona. Tymczasem drwił z przeciwników. Forma Majin nie tylko dodała mu energii potrzebnej by mógł dorównać Goku, ale także pozbawiła go skrupułów. Vegeta ma niestety mniejszy talent od Goku więc musi posiłkować się takimi sztuczkami, pomimo 7 lat ostrego treningu.

Co do Gotenksa SSJ3 - wszyscy piszą, że jest słabszy od Goku SSJ3. To błąd. Goku był zaskoczony przemianą Gotenksa, więc w planach miał to, że grubego Buu pokona Gotenks w formie SSJ (taki jak w ROSAT). Tymczasem Buu się wzmocnił, Gotenks także. Goku wielokrotnie powtarzał, że Super Buu jest dla niego za silny, potwierdza to Rou Kaioshin. Tymczasem Gotenks prawie go pokonał, zabrakło paru sekund. To była wyrównana walka, lecz Gotenks powoli zdobywał przewagę wielokrotnie maskarując Buu. Potem Gohan pozwala mu walczyć z przeciwnikiem, nie traktuje tego jak szaleństwa, więc był pewien siły Gotenksa.

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » [Problem] SSJ2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook