Forum Dragon Ball Nao

» Counter Strike 1.6

Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
A więc , pytałem się na SB czy ktos z was graw ta grę przez Internet , ale nie uzyskałem odpowiedzi , więc postanowiłem załozyć temat [ dzięki temu nabije sobie posta;p ]. Pytanie : Czy gra lub grała w to jakaś osoba z tego forum ?? Jezeli tak to moglibysmy sie zgadać i na jednym servie grać

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.119
Posty: 20
Skąd: CCH
Jeżeli nie masz z kim, to może poszukaj jakiś klanów
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
PasinQa napisał(a):
Jeżeli nie masz z kim, to może poszukaj jakiś klanów
Wiem , grałem pomiędzy klanami , ale chciałem zagrać z kimś znajomym .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
PasinQa Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
PasinQa
Wiek: 30
Dni na forum: 6.119
Posty: 20
Skąd: CCH
Jeżeli zdobędę tą grę to dam znać się zgadamy i sobie pogramy
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Jeżeli zdobędę tą grę to dam znać się zgadamy i sobie pogramy
http://voivod.hk.pl/ - stad sciagnij gre i patche

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
od wczoraj pocinamy w to z kolegami namiętnie, oczywiście przez lana. Jest nas jak na razie 8, ale w jednym czasie udało się zebrać góra 6. Trochę mało do zrobienia walki z prawdziwego zdarzenia, ale do ukazania umiejętności poszczególnych graczy- idealne. No i nawet gra zespołowa jest fajna, problem pozostaje jeden, jest chyba tylko dwóch inteligentnych znajomych, którzy na komendę: "Trzymajmy się razem", "Cover me" bądź "Za mną" (w grach lubię być dowódcą, zwłaszcza, że uważam, iż mam do tego talent) robią to o co ich proszę, reszta biegnie po to by zginąć po pierwszej serii, choć umiejętności mają przeciętne, ale jak zwykle najważniejszy jest rozum.
Gra nie jest zła, choć przyznaje jest wiele lepszych gier, grafika nie rzuca na kolana, ale gra w nią jest naprawdę świetną rozrywką.
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
moim zdaniem ta gra to jeden wielki ** więc nie polecam jej nikomu, znajomemu i ogólnie nikomu jej nie polecam
Nie znasz sie . Po pierwsze powinieneś dostac bana za to co powiedziałeś , po drugie powinieneś dostać bana za zagwiazdkowane przekleństwo , po ptrzecie powinieneś dostać bana za złaortografie tego przekleństwa . A tak wracając do twojej wypowiedzi to sądze ze gra jest bardzo wciagająca , moze grafai muzyka bardzo skromne ale jak grasz w kilku w necie to jest zupełnie inaczej i polecam tę grę kazdemu ze wzgledu na grywalność.

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Vergil Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Vergil
Wiek: 30
Dni na forum: 6.107
Posty: 2
Skąd: CCH
A ja w to gram Jest fajna gierka fajni ludzie
Rivion Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Rivion
Wiek: 34
Dni na forum: 6.477
Posty: 685
Skąd: Skaryszew/Radom
Ja właśnie zainstalowałem przedwczoraj i naginam na razie [ ort! ] na single,ale chciałbym zagrać w necie,jednak do tego potrzebny jest Non-Steam,czyż nie?Szukam tego,ale nie mogę znaleźć...Czy to jest jakiś patch,czy osobna gra?Jak mam CS:CZ,to wystarczy tego nonsteama doinstalować,czy to już jest osobna gra?Wiem,że n00bkowate pytania,ale jeszcze się nie znam

A swoją drogą gierka bardzo fajna.
Old Shatterhand napisał(a):
No i nawet gra zespołowa jest fajna, problem pozostaje jeden, jest chyba tylko dwóch inteligentnych znajomych, którzy na komendę: "Trzymajmy się razem", "Cover me" bądź "Za mną" (w grach lubię być dowódcą, zwłaszcza, że uważam, iż mam do tego talent) robią to o co ich proszę, reszta biegnie po to by zginąć po pierwszej serii, choć umiejętności mają przeciętne,
Jak gram,to boty z mojego teamu zachowują się identycznie

If you want to kill me,hate me...detest me...
-----------------------------------------------------
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwencji."
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Gram w CS 1.6 od 4 dni, wcześniej grałem w CS: Codition Zero, ale przerzuciłem się na 1.6 bo można sobie na normalnych serwach grać. Fajnie się gra, trzeba trochę potrenować . Jakie serwy polecacie??
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Gra jeszcze ktoś tutaj?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
To znaczy w tej chwili miałem około 2 tygodnie przerwy, ale wciąż można uznać, że gram.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ja grałem miesiąc, i miałem pół roku przerwy, jestem git wyszedłem teraz ze statami 0:11 . Niezły zamęt był. Ave jak bd grał to musimy porozmawiać.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Wiesz, obecnie nie mam steama - oddałem klucz kumplowi, bo wkurzyłem się i miałem nadzieję, że przestanę grać. Jutro mam wypłatę, kupie steama. Daj znać kiedy najdzie Cię ochota na grę, to zorganizuję niewielką ekipkę lub jak wolisz 1vs1 ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Ja steama nei mam i w tym sek, ale jak będę mógł kupić to sobie kupie.
Serw będzie stał na non steam. Ale zagrać mogę, tylko ostrzegam, tak lamie, że ja !? kota w kapeluszu.
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Ja gram. Zacząłem jakieś 2 miesiące temu. A co do gry, to grafika i wszystkie inne rzeczy są dla mnie wystarczające (nie mam dużych wymagań). Czasem gram ze znajomymi na różnych serverach, ale zazwyczaj ćwiczę z botami. Jak ktoś chętny do gry to niech pisze na PW albo w SB.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Grałem. Strzelanka. Nie najlepsza. Ważne, że znana w Polsce.
Zdecydowanie wolę Battlefield, MoH i CoD. Wolę też Quake i Unreal Tournament. I Star Wars. No i Rzecz jasna Call Of Juarez. I Gta. etc...

Nie lubię tej gry

Słaba grafika, niskie wymagania, mało broni.

Nie polecam.

Zagrajcie w to co wymieniłem
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Kathlar napisał(a):
niskie wymagania,
Od kiedy plusy są problemem? Mi jakoś nigdy nie przeszkadzało że Vice City ma małe wymagania.... wręcz przeciwnie...

W CS'a grałem troszkę ale tylko z botami na planszach dust2 i asassin. Na necie nie łupałem ale jakbym miał wybierać grę w Quake 3 albo CS 1.6 to wybrałbym Quake'a.

szczecin
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
ja gram gierka fajna mimo iz slaba grafika potrafi wciagnac polecam ja poniewaz jest fajna i na niektorych serwerach panuje mila atmosfera i mozna porozmawiac sobie
ps moze zagramy kiedys wszyscy na jednym serwie ?/

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Counter Strike 1.6
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook