Forum Dragon Ball Nao

» Ciekawe cytaty

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cytaty z anime i mang oczywiście.
Natknęliście się na jakieś godne większej uwagi, to możecie się podzielić, ewentualnie komentować już podane. Liczę na odzew najlepiej po polsku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
"W świecie ninja, ci którzy nie przestrzegają zasad to śmiecie. Ale Ci, którzy nie dbają o swoich przyjaciół, są gorsi od śmieci. "
- Hatake Kakashi, który zacytował swojego nieżyjącego już przyjaciela, Uchiha Obito

"Człowiek może stać się naprawdę silny dopiero wtedy, gdy postanowi ochraniać coś bardzo dla siebie ważnego."
- Haku

"Nie ma sensu ciężko pracować, jeżeli nie wierzysz w siebie."
- Maito Gai

"Tam gdzie Konoha tańczy, ogień płonie. Cień ognia zaiskrzy się przez wioskę... i wtedy liście urosną raz jeszcze. "
"Żyjecie tylko raz! Nie musicie wybierać niemożliwej ścieżki. Możecie żyć tak jak chcecie, umierać jak chcecie... Ale... bez względu na obraną drogę... nigdy nie zapominajcie o tym, by chronić tych którzy są dla was ważni!"
"W tej osadzie co roku rodzi się wielu shinobi, tu się wychowują... żyją... walczą... umierają ginąc w obronie tego co uznają za ważne... nawet jeśli nie łączą mnie z nimi wszystkimi więzy krwi... są dla mnie ważną... najważniejszą... RODZINĄ!"
- Sarutobi (Sandaime)

"Jeśli Ci na czymś zależy, chroń tego za wszelką cenę, nie poddawaj się walcz z całych sił, broń tego obiema rękami!"
-Kaiza(przybrany ojciec Inariego)

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
" Lee, to prawda, że jesteś inny niż Neji. Nie możesz używać technik ninjutsu i genjutsu, nie jesteś także geniuszem w walce wręcz. Ale, Lee... jesteś w stanie przewyższyć Neji'ego, bo ty ... Ty jesteś geniuszem ciężkiej pracy." - Maito Gai


"Ochrona bliskich to nie jest praca na pół gwizdka. Jeżeli naprawdę zależy ci na bliskich, musisz dawać z siebie wszystko przez cały czas" - Eikichi Onizuka

"Czy ktoś, kto nie był w stanie uratować swojego przyjaciela, może zostać Hokage? Jak myślisz, Sasuke?" - Naruto Uzumaki

"Przestań wciąż gadać o "przeznaczeniu" i... ludzie nie są wobec niego bezradni!... Bo... w przeciwieństwie do mnie... ty nie jesteś "przegranym" - Uzumaki Naruto

"Tylko wiatr jest w stanie podtrzymać ogień" - Naruto

"Od kiedy pamiętam nauczyciele nazywali mnie głupkiem i śmieciem. Wtedy zaczynałem wierzyć, że taki jestem. Zastanawiam się dlaczego nauczyciele są tacy, ja wiem, że jestem głupi i prowokuje bójki, nie pasuje na nauczyciela. Ale jeżeli nim zostanę, na pewno nie będę tego robić - nigdy nie nazwę moich studentów śmieciami" - Onizuka Eikichi


"Ehhh.. Chmury to mają fajnie.. Są wolne.." - Shikamaru

"Obawa przed strachem bycia samotnym jest gorsza od samotnosci ..." - Kaouru z NGE

"Już nigdy nie chcę widzieć łez ważnej dla mnie osoby" - Rock Lee

"Bez wyższych celów sprawiedliwość to tylko zwykła rzeź. Ale rzeź w imię wyższych celów - to sprawiedliwość." - Tousen (Bleach)

"Cholera w takim tempie naprawdę zginę (ten tekst mnie rozwala)" - Zaraki Kenpachi (Bleach)

"Samotność sprawia, ze ludzie stają się silniejsi" - Sasuke Uchiha

"Gdy uwięzione ptaki zmądrzeją, próbują otworzyć klatkę swoim dziobem. Nie poddają się... ponieważ znów chcą latać." - Gemma (Naruto)

"Ten świat sam w sobie nie jest idealny, ale to właśnie czyni go tak pięknym" - Roy Mustang (FMA)
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
"Nikt nie jest w stanie rozszyfrować Saiyanina obliczeniami" - Vegeta

Twoje serce i duszą są połączone. Ważne jest aby pozostać przy sercu. To ono porusza ludzi naprzód. Możesz stać się silniejszy tylko, jeśli naprawdę pragniesz uratować Kuchiki-san" - Urahara Kisuke

"Siła miłości jest silniejsza od stali" - Urahara Kisuke

"Małpa próbuje zdobyć księżyc. Lecz tym co widzi jest jedynie zwykłe odbicie jego światła na tafli jeziora. Kiedy skoczy, próbując go złapać, jedynie utopi się w ciemnych głębinach.
Twoje kły nie dosięgną mnie, nigdy" - Kuchiki Byakuya

"Nigdy nie cofnę moich słów. To moja droga ninja." - Uzumaki Naruto

"Obserwuję twój wzrost Sasuke. Czy zamierasz dalej pełzać po ziemi, czy raczej zrzucisz skórę węża i staniesz się jastrzębiem?" - Uchiha Madara

"Ken-chan, nie przegrałeś!! Ichigo walczył razem z Zangetsu, to było dwóch na jednego!" - Kusajishi Yachiru

"Doskonałość nie istnieje. To banalne określenie, ale to prawda. Zwykli ludzie szukają ideałów, lecz jaki sens ma "perfekcja"? Żadnego. Absolutnie żadnego. Nie znoszę tego. Jeśli coś jest idealne, to znaczy że już nie może być lepsze. To znaczy, że nie ma już miejsca na ‘stworzenie’ w tym, ani że nie ma otworzenia na talent ani wiedzę, która by w to weszła. Dla naukowców, perfekcja jest rozpaczą. Coś może być wspaniałe, niż wszystko inne co istnieje, ale to nie jest idealne." - Kurotsuchi Mayuri

"Nic, tylko strach odbija się od twojego miecza.
Kiedy unikasz, myślisz: "Boję się, że zostanę przecięty."
Kiedy atakujesz, myślisz: "Boję się przeciąć kogoś."
Kiedy próbujesz ochronić kogoś, myślisz: "Boję się, że pozwolę mu zginąć."
Tak, twój miecz przemawia do mnie tylko absurdalnym strachem. To nie tak, tędy nigdzie nie zajdziesz. To co jest ważne w walce to nie strach. Z tego nic nie może się narodzić
Jeśli unikasz, myśl: "Nie pozwolę mu przeciąć mnie."
Jeśli ochraniasz kogoś, myśl: "Nie pozwolę mu zginąć."
Jeśli atakujesz, myśl: "Przetnę go"
Musisz całkowicie odrzucić swój strach! Czy nie widzisz determinacji w moim mieczu, aby przeciąć cię?" - Urahara Kisuke

"Walczenie trwa wiecznie. Po tym jak pokonałeś jedną osobę, pojawia się jeszcze silniejsza osoba. Jeśli uda ci się i ją pokonać, jeszcze silniejsza się pojawia. Jeśli nie masz determinacji, aby przetrwać tą wieczną męczarnię, wówczas i twoja wiara w siebie zostanie zniszczona. Ale to nie kończy się tutaj. Walka będzie kontynuowana gdziekolwiek, walcząc z innymi. To jest niekończące się koło! I to nie kończy się gdy jedna osoba umrze! Koło będzie toczyć się dalej! Tak długo jak ludzie i ich dusze istnieją, będą istnieć ich spory, a one będą prowadzić do walk. I te walki będą ciągnąć się przez całą wieczność, bez limitu. A ci, co mają moc, zawsze będą wplątani w walkę. Jeśli myślisz inaczej, to znaczy że jesteś naiwny!" - Kariya

"Gdy czujesz się naprawdę samotny, jedyna rzecz na której możesz polegać jesteś ty sam" - Zetsu

"Marzenia ludzi nigdy się nie kończą!" - Czarnobrody (One Piece)

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
"- Teraz masz zamiar przeciąć diament?
- To byłoby marnotrawstwo"
Daz Bones i Zoro, One Piece, zapadło mi w pamięć

Inny, którego nie mogę zapomnieć:
"Boku wa Kira janai"
Light, Death Note.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 30.07.2010, 18:39
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Mnie podoba się cytat z Shin Angyou Onshi:

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。 - Munsu

W wolnym tłumaczeniu:"Nie ma cudów dla tych,którzy biernie czekają na zbawienie."

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
"Boku wa Kira janai."
Wytłumaczyłbyś łaskawie ._.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Hako napisał(a):
"Boku wa Kira janai."
Wytłumaczyłbyś łaskawie ._.
-> http://www.youtube.com/watch?v=s6fyJqoWj0g
Pierwsze 20 sekund.

Oglądałeś, to powinieneś kojarzyć najczęściej powtarzane zdanie w serii ;p

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
"Co w umieraniu jest szczęściem?" - Himura Kenshin
("What part of dying holds happiness?)

Idealnie oddaje całą filozofię tej serii.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.202
Posty: 633
Skąd: Kielce
"This world is made of... LOVE AND PEACE!!!" Vash the Stampede, Trigun
Niedawno (znowu) natknęłam się na ten filmik, który to mnie natchnął. Tak jakoś..
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ktoś do Daisuke z D.N.Angel- ,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć by jej chronić"
,,Nikt nie ma prawa odebrać drugiej osobie życia" Vash z Triguna
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
JAKTO Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
JAKTO
Wiek: 31
Dni na forum: 4.526
Plusy: 1
Posty: 85
Skąd: Olsztyn
Mnie zawsze wzrusza cytat z openingu "Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru".


"Znam jedynie Twój ból. niepewność. a także samotność.
Gdybyśmy tylko mogli być razem na zawsze.
Jeśli również sobie tego życzysz, obiecuję , że nigdy Cię nie zdradzę."

Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru


"Następnej nocy też pokażę Ci, słodki sen"
Vampire Knight

左様なら
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ciekawe cytaty
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook