Forum Dragon Ball Nao

» [Osoba] Michał "Misiek" Koterski

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zastanawiałem się, czy tego tematu nie umieścić w dziale humor, ale ostatecznie jest to aktor, więc tu też chyba będzie dobrze.
Data i miejsce urodzenia: 29.12.1979. Kraków.
Ważne role: W Ajlawiu , Dzień Świra, Wszyscy jesteśmy Chrystusami grał tam Sylwusia Miauczyńskiego.
Mogliśmy go również zobaczyć w Kuba Wojewódzki Show, a ostatnimi czasy dorobił się własnego programu na Polsacie pod nazwą Misiek Koterski Show.
Co o nim powiecie?.
Kiedy mięliście okazję zobaczyć go po raz pierwszy na ekranie?.
A może znalazł się ktoś taki, kto spotkał go osobiście?.
---
Pierwszy raz zobaczyłem go w Kuba Wojewódzki Show.
Pomyślałem sobie, że ten koleś jest lekko stuknięty, ale później jego specyficzny humor nawet mi nie przeszkadzał.
Czekam na Wasze opinię.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Koleś był spoko w filmach, bez niego Dzień Świra itp to nie to samo
U wojewódzkiego uszedł, trochę taka poodróbka Szymona Majweskiego
'
Ale jak zobaczyłem jego program
'
Od razu wiedziałem, że to GÓWNO!
Polsat stracił Wojewódzkiego, to musieli znaleźć jakieś nowe show... No i znaleźli... Tandeta jakich mało! Nie polecam!
Ponadto ostatnio ta afera... Drags...
Koleś ma problemy z narkotykami
Niby go dziewczyna rzuciła, stracił pracę
ale to nie powód, żeby se niszczyć życię!
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Pajac, który chce zwrócić na siebie uwagę robiąc rzeczy idiotycznie, niemające sensu tak jak i on. Robić z siebie takiego ciecia to mało kto potrafi. Zrobił jednak w ten sposób karierę w kiczowatym kraju jakim jest pod tym względem Polska... Cieszę się jednak, że Polsat skasował ten program...

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.710
Plusy: 1
Posty: 538
Aktorem to bym go nie nazywał. Zagrał raptem w kilku filmach i to jeszcze role drugoplanowe.
Niewątpliwie gościu mający pewien potencjał, który zmarnował. Z początku kiedy jeszcze był pod skrzydłami Kuby Wojewódzkiego, naprawdę nieźle się prezentował. Chłopak nie mający granic, nie reagujący na poniżenie i nie przejmujący się opinią publiczną.
W programie Jak oni śpiewają też pokazał się z dość zabawnej strony. Zapominając tekstu i fałszując potwierdzał, tak wielki dystans do siebie.
Niestety potem zaczęło się to przeradzać w prezentowanie jawnej głupoty, a nie ciekawej interpretacji. Ewidentnie stawał się coraz większym błaznem, który nie mógł dorównać innym (patrz. K. Wojewódzki). Jak dla mnie postać już spalona i raczej bez szans na ponowne wypłynięcie do wód Show Biznesu (przynajmniej tego dobrze postrzeganego).

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie wiadomo
te chore czubki z telewizji tylko polują na ludzi z aferami
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Misiek jest postacią, która kompletnie mnie nie interesuje, więc niewiele o nim wiem. Lecz pojawił się znikąd i wybił się tak szybko tylko dlatego, że jest synem jakiegoś reżysera czy kogoś podobnego.
Na początku go lubiłem. Był ciekawym i nawet śmiesznym aktorem, nie przejmował się niczym, żadną opinią ani nawet czy robi to co powinien. Kiedy grał u Kuby, lubiłem go kiedy występował w tych jego nie mających sensu filmikach.
Ale odkąd sam się wybił, było jasne że jest nikim wielkim, nie dorówna Majewskiemu, Kubie czy innym i co najwyżej skończy w roli jakiegoś prezentera, stąd te całe jego żałosne błazeństwo i robienie z siebie jeszcze większego idioty. Całą jego postać straciła ten smak i nim nie da się już posolić ziemi Show Biznesu.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Osoba] Michał "Misiek" Koterski
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook