Forum Dragon Ball Nao

» Sny

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja to miałam kiedyś zryty sen. Ja w ogole mam zryte sny. Jeśłi nie śni mi się śmierć albo nie mam akurat proroczych snów albo, zę z rąk wyrastają mi adamantowe pazury to śni mi sie, ze kłócę się z niejakim gościem Patricem Nuo. Facet nazwał mnie w miom śnie szmatą. To dziw, ze dobrze mówił po polsku Albo śniło mi się niedawno, ze Mezo mnie uczył geografi ale nie wychodziło mu to zbytnio. No to kto ma bardziej zryte sny?

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ja mam. Snilo mi sie kidys ze na moim osiedlu wszedzie byla woda do ludek Potem niebo zrobilo sie czerwone, a od strony naszego kosciola naszly szkarlatno purpurowe chmury. Wszystkioe stare babcie zeszly sie w miejscu pomiedzy moja ulica a nastepna i zaczely jak w kiwac, siedzac na kolanach jak wyznawcy mahometa i poczely mowic niemrawym glosem caly czas: Amen. A na koniec pojawilo sie wielkie zolte oko pomiedzy chmurami.
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Najgorszy sen jaki miałam to był atak robaków czytałam a znam sennik na pamieć, ze jeśli cos sie takiego śni to są złe wieści. Mi to się jakoś nie sprawdzło. To dziwne bo zazwyczaj moja prorocze sny sie zawsze spełniaja.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Budzilem sie kilka razy w nocy...to bylo straszne. Mialem 2 sny, jeden po drugim. Snilo mi sie ze o jakiejs 1 nocy jezdze samochodem po miescie, a wszedzie jest jakas sekta poubierana w dlugie potargane szaty i jakies chore maski. Kiedy przejezdzalem kazdy sie na samochod rzucal a ja sie balem ze cos mi zle pojdzie i strace kontrole nad autem, bo nie umiem tak rewelacyjnie prowadzic. W koncu zaczalem jeczec w czasie snu, widocznie bylem na tyle przytomny zeby to slyszec i pamietac. Kiedy sie obudzilem nie spalem jakies pol godziny. Potem znowu sie polozylem i przysnilo mi sie to czego sie boje najbardziej. W kosmosie byl statek kosmiczny, a wokol niego woda. W wodzie plywal 9 metrowy bydlak, rekin bialy. Kiedy ktos wszedl do wody i zaczal plywac rekin po chwili go atakowal i zjadal. Ale jak sie bylo na pokladzie statku, to tam grasowal Obcy(naogladalem se reklam z obcego). Ludzie nie mieli gdzie uciekac. Ja wskoczylem do wody bo wiedzialem jak se zachowac w razie ataku rekina, ale o dziwo rekin mnie nie atakowal. Jak inni to zobaczyli tez wskoczyli ale ich pozarl wszystkich. Zaden z tych snow nie skonczyl sie happy enden. W ogole sie nie skonczyly. Rano obudzilem sie caly mokry, jakbym nie wiem co robil przez cala noc

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
[offtop]

Nowy model Renault kiedyś napisał(a):
Xan napisał(a):
Popatrz, popatrz... A mi kiedyś powiedziała, że im więcej i różnorodniej, tym weselej...
Nie pamietam zebym ci kiedykolwiek tak pisala XD...
Już się nie pamięta tych ton prywatnych wiadomości, co? Już się nie pamięta tych erotycznych listów? Tych westchnień: "Ach, mój Ty Porsche, mój Toyoto! Ile bym dała, by Cię po karoserii pogładzić! Ale Majin-Mercedes chce koniecznie trójkąt, zgadzasz się?"?

Dalej zaś, i to w tym samym poście, napisał(a):
Zaraz wyjde na kobietke lekkich obyczajow
Raczej na seksoholiczkę .

[/offtop]


Użytkownik Tarą zwany napisał(a):
czytałam a znam sennik na pamieć, ze jeśli cos sie takiego śni to są złe wieści.
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci: nie słuchaj głupich pogańskich senników, zdaj się na wyjaśnienie zsyłane przez Boga. Inna sprawa, że proroków w dzisiejszych czasach jak na lekarstwo , ale ja również mogę pomóc. Co prawda do miana Męża Bożego mi daleko, więc niczego nie gwarantuję, lecz postaram się wyjaśnić znaczenie danego snu. Poniżej kilka przykładów:

Wcześniej tenże użytkownik napisał(a):
z rąk wyrastają mi adamantowe pazury
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci: oznaka to tedy, że będziesz w przyszłości używać bardzo mocnego lakieru do paznokci.

W tym samym poście również napisał(a):
śni mi sie, ze kłócę się z niejakim gościem Patricem Nuo. Facet nazwał mnie w miom śnie szmatą. To dziw, ze dobrze mówił po polsku
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci: jedenaście liter imienia i nazwiska tego faceta to jedenaście lat. Za jedenaście lat wyjdziesz za mąż za Polaka udającego obcokrajowca i będziesz myć podłogi w domu jego.

Jeszcze dalej zaś napisał(a):
śniło mi się niedawno, ze Mezo mnie uczył geografi ale nie wychodziło mu to zbytnio.
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci: jest to oznaka, że wyjedziesz pracować jako nauczycielka geografii do dawnej Mezopotamii, lecz muzułmańskie dzieci nie będą się chciały uczyć od chrześcijańskiej nauczycielki.

Nowy model Renault później napisał(a):
Snilo mi sie kidys ze na moim osiedlu wszedzie byla woda do ludek Potem niebo zrobilo sie czerwone, a od strony naszego kosciola naszly szkarlatno purpurowe chmury. Wszystkioe stare babcie zeszly sie w miejscu pomiedzy moja ulica a nastepna i zaczely jak w kiwac, siedzac na kolanach jak wyznawcy mahometa i poczely mowic niemrawym glosem caly czas: Amen. A na koniec pojawilo sie wielkie zolte oko pomiedzy chmurami.
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci: wkrótce rury u Ciebie zaczną pękać, a z pobliskiego zakładu przemysłowego dobywać się będzie dym pierwej czerwony, później zaś szkarłatno-purpurowy. Wtedy żółtym samolotem przyleci Arab-inwestor mający tylko jedno oko, by wykupić wszystko w Twojej okolicy. Stare babki pomyślą, że to Osama lub Saddam, więc czym prędzej przejdą na islam i zaczną oddawać mu cześć jako prorokowi, by uniknąć śmierci.

PS Muzułmanie są wyznania mahometańskiego, lecz są wyznawcami Allacha, a nie Mahometa. Analogicznie żydzi są wyznania mojżeszowego, lecz są wyznawcami Jedynego i Prawdziwego Boga – Jehowy, a nie Mojżesza.

Jeszcze później zaś forumowicz Tarą zwany napisał(a):
Najgorszy sen jaki miałam to był atak robaków
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci: wyjaśnienie jest proste. Musisz częściej się myć.

Scyller nie tak dawno temu napisał(a):
Snilo mi sie ze o jakiejs 1 nocy jezdze samochodem po miescie, a wszedzie jest jakas sekta poubierana w dlugie potargane szaty i jakies chore maski. Kiedy przejezdzalem kazdy sie na samochod rzucal a ja sie balem ze cos mi zle pojdzie i strace kontrole nad autem, bo nie umiem tak rewelacyjnie prowadzic.
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci: wkrótce będziesz prowadzić, mając za pasażera wyjątkową wredną osobę, która bez przerwy będzie Cię upominać.

Scyller w tym samym poście napisał(a):
W kosmosie byl statek kosmiczny, a wokol niego woda. W wodzie plywal 9 metrowy bydlak, rekin bialy. Kiedy ktos wszedl do wody i zaczal plywac rekin po chwili go atakowal i zjadal. Ale jak sie bylo na pokladzie statku, to tam grasowal Obcy(naogladalem se reklam z obcego). Ludzie nie mieli gdzie uciekac. Ja wskoczylem do wody bo wiedzialem jak se zachowac w razie ataku rekina, ale o dziwo rekin mnie nie atakowal. Jak inni to zobaczyli tez wskoczyli ale ich pozarl wszystkich.
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci: wkrótce Ty i Twoi kumple będziecie nad morzem podrywać cudną dziewczynę o wspaniałych gabarytach. Wyśmieje ich ona okrutnie, lecz Tobie da się namówić na rybkę z grilla.

Szczególną uwagę pragnę zwrócić na to, że Scyller napisał(a):
Ale jak sie bylo na pokladzie statku, to tam grasowal Obcy(naogladalem se reklam z obcego).
Tak się mile składa, że ja też ostatnio miałem sen o Obcym . Kręciłem film przyrodniczy o życiu roju . Różne osobniki podchodziły do mnie, lecz nie atakowały, a jedynie pozowały do wspaniałych ujęć . Tłumaczę to następująco: Obcy to w większości samice, więc w przyszłości będę odnosił same sukcesy wśród kobiet .

Do tego Scyller napisał(a):
Zaden z tych snow nie skonczyl sie happy enden. W ogole sie nie skonczyly.
Moje koszmary zazwyczaj również się nie kończą. Przeżywam je szczególnie mocno, gdyż z natury jestem strachliwy i tylko dzięki ufności w moc Boga pokonuję trwogę. Wielokrotnie zdarzało mi się, że bałem się zasnąć w obawie przed grozą, która czekała mnie we śnie. Do dzisiaj pamiętam najstraszniejszy z mych koszmarów.

W pewnym filmie statek kosmiczny dotarł do czegoś na kształt katolickiego wyobrażenia Piekła. Pasażerowie, ujrzawszy niewyobrażalne potworności, wydłubali sobie oczy, by tylko tego nie widzieć. Musieli zobaczyć coś podobnego, jak ja w moim śnie. Ohydne, powykręcane kształty, których nie da się opisać... Wszechogarniająca groza, bestie o obliczach przypominających twarze mych znajomych, lecz wykrzywionych strachem, bólem i nienawiścią... Ślady tortur i chorób na zdeformowanych ciałach demonów, tryskająca wokół krew i walające się wszędzie wnętrzności...

Obudziłem się gwałtownie, podobnie jak Scyller zlany potem. Wydawało mi się, że spałem ledwie kilka sekund, lecz minęło ładnych parę godzin. Do rana nie mogłem już zasnąć ze strachu...

Na sam koniec Scyller napisał(a):
Rano obudzilem sie caly mokry, jakbym nie wiem co robil przez cala noc
Ehem... Nie chcę nawet o tym myśleć .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Ja mialem kiedys bardzo straszny sen na pól normalny sen pol na javie a mianowicie wygladal on tak:


Wchodze do swojego domu a w srodku ogromny pokoj i jedno swiatlo swieci sie w jakims powozie i nie mialem wyboru poszedlem wtem do teego powozu a gdy otwarlem drzwi do niego pojawila sie kobieta koloru skory siwy i cale czarne ubranie miala czerwono czarne oczy i otwierala usta a w srodku zólte ostre zeby jak u jakiegos diabla. Tak sie wystraszylem ze nawet zaczelem krzyczec gdy sie obudzilem okazalo sie ze nie krzyczalem bo nikt sie nie obudzil i ze to sen a nie prawda.
Ale gdy sie obudzilem uslyszalem ze w salonie zaczely krzesla szurac po podlodze krzyczalem do mamy zeby zobaczyla co sie dzieje i tak sie skonczylo
To byl sen jakby w polowie zwyczajny sen a w polowie na javie
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Jak byłem mały to cały czas śniły mi sie koszmary, w jednym byłem zamknięty w stodole i chowałem sie przed jakimś demonem czy coś w tym stylu(był podobny do Dabury z DBZ , taki różowy) w końcu mnie znalazł ale sie wtedy obudziłem . Ale raz śniło mi sie że jestem w świecie Dragon Balla , byłem na wieży Kamisamy!

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Dwa razy mi się śniło że robiłem coś z kimś(chyba wiecie o co chodzi) czasami mi się śniło że jestem skoczkiem narciarskim ale ogólnie nieczęsto śnie a jak już to zapominam
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
hm...za tam takich snów z "ten tego" nie maiłem chyba. Zwykle to mi się sni coś ze szkołą (nauczyciele... ) albo DB Raz mi się śniło że się chamsko w Mstica zmieniłem i rozwaliłem jednego kozaka z mej klasy. Potem przyleciał Gohan i mnie obluzgał, a potem sobie wyleciałem z nim przez okno

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
No to może ja tez się podzielę kilkoma ciekawymi spostrzeżeniami Ogólnie mnie sny śnią sięzawsze! Ale o tym za chwilę...

Gdy byłem mały przez ok. miesiąc śnił mnie sięcały czas jeden sen. Widziałem dom mojej cioci, u której(wtedy) byłe mtylko kilka razy. Sen polegał na tym iż widzialem dokładnie wejście do tego domu(które jest bardzo specyficzne). Gdy zaczynałem się do niego zbliżać sen się kończył! Cały sen trwał ok. kilkunastu sekund, a w rzeczywistości budziłem się nad ranem!

Drugi sen, a raczej sny były o wiele ciekawsze, Gdy miałem o. lat 9 czulem się jakbym był opętany. (serio!) Średnio ok. 3-4 sny w miesiącu do były koszmary. Nie były to jednak zwykłe koszmary. Przez cały czas śnił mnei się ten sam "{demon"(w postaci demonicznego klauna) który mnie prześladował. Postać ta męczyła mnie tak długo dopóty [ ort! ] go w jednym ze snów nie zabiłem. Każdy jeden sen z uczestnictwem tego stwora pamiętam
do dzisiaj.

Mojemu koledze śniło się coś podobnego, jednak to coś zaczeło go dusić(oczywiście nie był to klaun tylko jakiś inny stwór), nie budząć się zacząl na prawdę się dusić, i próbując złapać oddech, uderzyłw drzi od swojego pokoju tak mocno że wyleciały z zawiasów! Jego rodzice do dzisiaj to pamiętają i sami mi o tym mówili(on tez o tym mi kiedyś wspominał).

A co do swoich snów, to pamiętam te lepsze sny. Śnią mnie się bardzoczęsto, i zazwyczaj to co chcę by mnie się śniło. Wszystko dzięki sztuce świadomego snu. Polega ono własnie na ów kontroli. Oczywiście nie zawsze wszystko wychodzi i można ująć że zawsze znajdzie się jakiś haczyk ale ogólnie spoko rzeczy się śnią dzięki temu.

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
racja Variu czasem można kontrolować sny i są bardzo przyjemne:D
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Tak tylko Typrawqdopodobnie mówisz o kontrolowaniu,poprzez myślenie cały czas o tym. Prawdziwe kontrolowanie snów(czego uczę się jakiś czas) polega na medytacji, i specjalnym jak by to ująć... nastawieniu się

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.818
Posty: 73
Hmm....kontrolowanie snów raczej polega na poznaniu motywacji swoich snów, dopiero potem możemy to w praktyce wykorzystywać . A najlepszą radą na to, jest założenie sennika.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Brolli kiedyś napisał(a):
Dwa razy mi się śniło że robiłem coś z kimś(chyba wiecie o co chodzi)
Jestem skrajnym romantykiem, więc erotyzmu w moich snach tyle, co kot napłakał. I dobrze. Co prawda trafiają się w nich sceny z przedstawicielkami płci pięknej, jednakże nigdy nie dochodzi do czegoś więcej niż pocałunek.

Variu napisał(a):
Gdy miałem o. lat 9 czulem się jakbym był opętany. (serio!)
Demony są wśród nas...

Później, w tym samy poście, napisał(a):
Wszystko dzięki sztuce świadomego snu. Polega ono własnie na ów kontroli.
Ja osobiście wolę, gdy sny dobierają się same lub ktoś dobiera je za mnie. Jest wtedy ciekawiej.

A teraz o śnie, który miałem dzisiejszej nocy. Wczoraj sporo gadałem i myślałem o czasach Łokietka, więc logiczne jest, że akurat wtedy toczyła się jego akcja. Uczestniczyłem w bitwie. Wielkiej bitwie. Z Krzyżakami. Oczywiście po stronie polskiej .

Jednak w wyniku tragicznego nieporozumienia mój przyjaciel (tak, Damian, mowa o Tobie) stał po przeciwnej stronie barykady . Podczas walki zobaczyłem, że któryś z Polaków wbił mu włócznię (podobna do 'żołnierskiej włóczni' z Might and Magic 7) w sam środek klatki piersiowej...

Z wrzaskiem rzuciłem się w tamtym kierunku, rozpychając swoich oraz rąbiąc wrażych. Udało mi się, wyniosłem rannego poza pole bitwy, po drodze gubiąc ciężkie blachy pancerza (bo w pełnej płycie bym go raczej nie uniósł).

W następnym fragmencie snu czuwałem przy łożu, na którym leżał, ciężko gorączkując, mój przyjaciel. I wtedy... zadzwonił budzik. Pierwsza myśl, jaka przebiegła przez mój umysł zaraz po przebudzeniu, była mniej więcej taka: "Cholera! Zasnąłem! Muszę szybko sprawdzić, jaki jest jego stan!".

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Dzięki Xan za taką opiekuńczość. Nawet jako wroga mnie ratowaleś. To bardzo szlachetne z twojej strony. Wiecie co ludzie: Xan to mój [ ort! ] najlepszy [ ort! ] PRZYJACIEL . Cholera ta Łezka w oku. Dobra koniec rozczulania.

mój [ ort! ] sen.
Śnilo mi się najpierw że wyjeżdzam z rodziną (gdzie chyba do babki ale byl ze mną jej mąż i ciotka co z nią mieszka) no i w domu byl gwar. Każdy tylko latal i lamentowal.

A dreuga część snu to tata na swojego szrota ściągal przez podczerwień dzwonki ( to się dzieje po spakowniu) okazalo że się pomylil no i ściągną .... dobra powiem Msze Świętą, którą ciotka nagrala rano w kościele kamerom w tel. ( najdziwniejsze w tym że jej tel, nie ma kamery). To ja tacie zabralem tel. no i ja zaczolem ściągać. Ale wlączyla się wieża i CZAS DO SZKOLY

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Znó przyśnił mi się mój okropny sen. Nie miałem go od jakiś 2 lat. Zaczyna sie tak że prowadzę samochó w nocy, obok siedzi jakaś babka. Nagle zaczyna gonić mnie Tyranozaur ( ) Widzę jego ogromne kły,te bezuczuciowe oczy. Więc przysieszam. Wymijam kolejne samochody ale on jest coraz blizej... W końcu mnie jednak nie dopadł gdyż zacząłem jechać prosto w ścianę, nie mogłem skręcić ani wykonąc żadnego manewru. Zderzyłem się ze ścianą... i sie obudziłem. Jak ja nie nawidzę tego snu...

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Pax Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Pax
Wiek: 34
Dni na forum: 6.855
Posty: 549
A ja mialem dzisiaj pierwszy raz taki sen jaki opisze, ale byłon nie lada szokiem dla mnie:
Otóż jechałem chyba na jakąs wycieczke, abuobus mial wypadek, ale o dziwo nic mi sie nie stało. Wygrzebałem sie , jak inni spod gruzów i kolo nas stał gościu i powedział "chodzcie , chce wam cos pokazac"
wszyscy poszli, ja tez i zaprowadził nas do jakiegos pokoju.
Tam się do nas odwrucił i powiedział:
"wiecie, czemu tu jestescie?? Nie? to ja wam powiem:
UMARLIŚCIE!"
Poczulem przez sen nawet takie zdziwienie i szok, jakiego nigdy nie czulem. Kurde, można powiedziec ze mnei zmroził strach, a ten gosc zaczął nam jeszcze jakos pokazywac co sie teraz dzieje tam na dole, ze przyjerzdza karetka, pilicja itp.
Kurcze, jak sie obudziłem to poczulem taką ulgę, ze to mała głowa....

[img516.imageshack.us/img516/4909/kaeshiut7.jpg]

Kto odchodzi, tego nie zatrzymujcie. Kto wraca, tego przyjmujcie tak, jakby się nigdy nie oddalał.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Zazwyczaj snia mi sie rzeczy ktore kiedys w przyszlosci zrobie i potem odczuwam takie male de ża wi (nie wiem jak to sie pisze XD).
Mam to samo. myśle że nasz mózg [ ort! ] jest taki że przepowiada przyszłość
ale my to dopiero odkrywamy jak się to stanie. gdyby nasze muzgi były bardziej "rozwinięte" to myśle że przyszłość to z tygodniowym wyprzedzeniem
byśmy znali, ale to dość skomplikowane i mało realistyczne
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Gogeta napisał(a):
Zazwyczaj snia mi sie rzeczy ktore kiedys w przyszlosci zrobie i potem odczuwam takie male de ża wi (nie wiem jak to sie pisze XD).
Mam to samo. myśle że nasz mózg [ ort! ] jest taki że przepowiada przyszłość
ale my to dopiero odkrywamy jak się to stanie. gdyby nasze muzgi były bardziej "rozwinięte" to myśle że przyszłość to z tygodniowym wyprzedzeniem
byśmy znali, ale to dość skomplikowane i mało realistyczne
Ale że sny się spełniają to prawda. Samemu mi spełniły się dwa sny. A co najgorsz to raz przy gościach krzycze " Jezu sen mi się spełnił:" A było to gdy wychodziałem z kuchni.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
znam dużo ludków którym się tak robi i opowiadają to kumplom, którzy myślą ze jakimś ufolem jestemi sie patrzą choć by na głupiego.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Sny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook