Forum Dragon Ball Nao

» [Wizytówka] Klan Tokugawa

Strony:   1, 2, 3, 4
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Cóż za niekulturalna Mroczna riposta. Jestem oburzony i wstrząśnięty, niemieszany. Słownictwo pokroju "gówna"? Ależ to ohydne. Przecież wyraźnie stwierdzam: tolerancji trzeba, zrozumienia. Po prostu próbuję wpasować się w ramy danego działu, cytuję:
"Miejsce, w którym użytkownicy mogą zaprezentować swoje klany, informować o wszelkich wydarzeniach z nimi związanych, przyjmować od innych krytykę na ich temat.".
Choć mi się osobiście piekielnie nie podoba, nie widzę przeszkód aby podobało się ludziom innym, dosłownie. Na tym polega zrozumienie. Niech to zgrupowanie nadal istnieje, nic mi do tego, jednak komentarze pod cenzurę nie podciągniemy. Nie te czasy.
Powracam do zadowolenia i spełnienia: cieszę się, że przykładowo Bycza Dama jest w Toku-gafie i czuje się tam jak u siebie w domu. Zmniejsza tym prawdopodobieństwo mojego dołączenia. I wszyscy są zadowoleni.
I nie prawdą jest o Mroczny panocku, że uważam was wszystkich za bardziej przyziemnych niż przymrozki wiosenne. LubięPlaczuszkiRacuszki wydaje mi się całkiem w porządku. Ty zaś zawsze potrafisz mnie rozbawić. Więc nie jest to nic osobistego. Swoją drogą polecałbym zmniejszyć wymiary sygnaturki klanowej.
Kończąc, chciałem nawiązać do słów Ishiego i Twoich, klan liderze. Mianowicie: do zasady równowartej wymiany oraz cytuję 'gównie za przeproszeniem'. Chciałbym się odwdzięczyć, aby powstała równowaga wymiany. Przysłowie, które odzwierciedli zarazem moją opinię w temacie:
"Z gówna bata nie ukręcisz".
Teraz wszystko wyjaśnione, rachunek i zapraszam do kasy.

PS:
Gangez napisał(a):
PRZEPRASZAM jeśli kogoś uraziłem
To się nie liczy, bo Franek także wyraźnie wspomniał o pocałowaniu. Nie wiem kogo w co, ale skoro to napisał to miał coś na myśli, prawda?
PS2:
Jeżeli chodzi o samo przepraszanie to też jestem skłonny. Przecież zbliżają się święta. "Oficjalnie przepraszam, że uważam pewne osoby za częściowo ułomne albo, że coś mi się nie podoba i swoimi szczerymi wypowiedziami daję czasami o tym znać". Wcale nie takie trudne.
Polecać wszystkiego osobiście nie brać.
Pozdrawiać i szerokiej drogi życzyć.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
No to teraz czas na Mroczną ripostę .

Mistrzu napisał(a):
niekulturalna
Byłaby niekulturalna gdybym użył słów, które podlegają automatycznej cenzurze, a takowych nie zauważyłem w mojej poprzedniej wypowiedzi.

Mistrzu napisał(a):
Słownictwo pokroju "gówna"?
No cóż akurat to słowo najbardziej pasowało mi w danym momencie więc je użyłem...

Mistrzu napisał(a):
przyjmować od innych krytykę
Można przyjmować krytykę, ale również można na nią odpowiadać, więc nie widzę problemu.

Mistrzu napisał(a):
Ty zaś zawsze potrafisz mnie rozbawić.
O Tobie mógłbym powiedzieć to samo .

Mistrzu napisał(a):
Toku-gafie
Swoją drogą śmieszne przekręcenie nazwy ;D.
Przejdźmy jednak dalej.

Mistrzu napisał(a):
Przecież zbliżają się święta.
Powinniśmy chociaż na ten okres schować ten przysłowiowy topór wojenny.

Mistrzu napisał(a):
"Oficjalnie przepraszam, że uważam pewne osoby za częściowo ułomne
Wiesz często możesz się mylić w swoich rozważaniach, no ale cóż mylić się to rzecz ludzka.

Mistrzu napisał(a):
wszystkiego osobiście nie brać.
No ja do siebie osobiście nic z tego nie brałem .

" ! - wszystko mówi za siebie ^ ^ Oliwkowy Róż
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Focus napisał(a):
Powiem tak: temat ten jest od wyrażania opinii na temat tego klanu, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Ale do upsiasia pana, mam już dość czytania tych waszych pierdół, wypocin niemających żadnego innego celu, jak wzajemne obrzucanie się mięsem. Nie zamierzam straszyć nikogo i zdaje sobie sprawę, że tym co powiem naginam swoją pozycje jak i regulamin: Jeżeli macie zamiar się wzajemnie jechać, to potraktuje to za spam i będę dawał osty. Jeżeli macie do siebie jakieś ale, są działy, dzięki którym możecie to rozwikłać (w tym owa agora). Z poważaniem Focus
Moment.
Gdzie się obrzucamy mięsem? Po prostu wyrażamy swoje opinie.
A jak dostane bana, to przynajmniej nie będę musiał tu wchodzić, co potraktować mogę tylko jako wybawienie.

Mistrzu napisał(a):
przyjmować od innych krytykę
Można przyjmować krytykę, ale również można na nią odpowiadać, więc nie widzę problemu.
A tu, masz wypowiedź założyciela tematu. Słowem, nie chcesz czytać, nie czytaj.

Ps.
Powinniśmy chociaż na ten okres schować ten przysłowiowy topór wojenny.
Przysłowiowy topór wojenny się zakopuje.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Old Shatterhand napisał(a):
Moment.
Gdzie się obrzucamy mięsem? Po prostu wyrażamy swoje opinie.
A jak dostane bana, to przynajmniej nie będę musiał tu wchodzić, co potraktować mogę tylko jako wybawienie.
Jak nie lubisz tego forum to po co tu wchodzisz?. Jak to nie obrzucacie się mięsem? Co innego jest wyrazić negatywną opinię w kulturalny sposób a wyrażać opinię w sposób niekulturalny.
A propo nie chcę tu prowokować żadnych kłótni.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Witam i o zdrowie pytam.
Wasze terminologie są skrajnie różne.
Byczusia napisał(a):
Co innego jest wyrazić negatywną opinię w kulturalny sposób a wyrażać opinię w sposób niekulturalny.
Po adekwatną definicję niekulturalności sięgnę do słów Mrocznych Niebios, czyli twojego klan lidera. Mógłbym oczywiście posłużyć się najnowszą encyklopedią Gutenberga, ale zaniecham bo wydaje mi się mniej precyzyjna.
Dark Sky napisał(a):
Byłaby niekulturalna gdybym użył słów, które podlegają automatycznej cenzurze, a takowych nie zauważyłem w mojej poprzedniej wypowiedzi.
Tutaj nie leciały joby na ka i na cha. Czyli wszystko jest kulturalnie. Przecież tak mówi Twój szef. Wiwat! Wiwat! Teza udowodniona! Czyli mam prawo kontynuować.
Uzupełnienie komentarza: trochę zniesmacza mnie jeden fakt. Toku-gafa w moim osobistym odczuciu posiada pewną, niejako skrytą aurę uciekiniera. Kompleks zbiega, jakkolwiek to nazwać: Mroczny odłączył się od jednego klanu, a od drugiego Pan Bawełna [niestety nieobecny już Len]. Próbując ocenić obiektywnie, nie sposób tego ominąć.
Z drugiej strony cieszę się, że znalazła się grupa ludzi, która pomimo wszelkich przeciwności losu wytrwale walczy o swoje. Rada: kupcie sobie klej i nie rozklejajcie się falą gromkiej krytyki. Jeszcze zdążycie pokazać, że "Dawniej był zerem, dziś menedżerem".
Widzicie! Nienawidzi, ale wspiera, cóż za charakter!
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Mistrzu: 06.12.2008, 23:06
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4

Forum DB Nao » » » » [Wizytówka] Klan Tokugawa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook