Forum Dragon Ball Nao

» Dyskryminacja z powodu słuchania muzyki japońskiej

Strony: 1, 2  
Yaw
Ziemianin
Ziemianin
Yaw
Dni na forum: 5.611
Posty: 13
Mam problem. Moi koleezy zauwazyli, że słucham japońskiej muzyki. Konkretnie wtedy słuchałem openingów z Dragon Balla, Naruto i Bleacha. Teraz moi bracia i koledzy smieją się ze mnie, że się nie znam, że nie wiadomo [ ort! ] co słucham.
Co mam zrobić?
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Yaw napisał(a):
Co mam zrobić?
Zabij ich i po kłopocie.

A tak serio to myślisz, że ze mnie nie śmieje się 95% szkoły bo słucham rocka a nie techna? Ja postanowiłem srać na to i dobrze na tym wychodzę, bo np. coraz więcej ludzi w szkole przerzuca się na dobrą muzykę z tego mechanicznego gówna.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Yaw napisał(a):
Co mam zrobić?
Ja uwazam takich ludzi za...... zwykły nic nie znaczący plebs,bez perspektyw na przyszłosć gdyz człowiek o odpowiednim poziomie intelektualnym by sie nie czepiał no coz ale jak to mowią sa ludzie i parapety.Moja rada olej ich i dalej oddawaj sie swojej pasji

p.s bardzo dobry temat kiedys jak bede miał wiecej czasu moze wiecej tu napisze

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Dziwne macie problemy. Ja nigdy nie natknąłem się na to, aby ktoś krytykował moje gusta muzyczne, więc nic szczególnego nie poradzę. Po prostu nie przejmuj się tym, przejdzie im pewnie bardzo szybko.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ludzie śmieją się ze mnie, bo jestem inna. Ja śmieję sie z nich, bo wszyscy są tacy sami ;D

To z profilu Laru-chan.Jedno z najmądrzejszych zdań przeczytanych przeze mnie na forum. Myślę, że to wystarczy za odpowiedz w tym temacie.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Danevert Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Danevert
Wiek: 33
Dni na forum: 6.089
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 673
Skąd: Koszalin
Napisz, co oni sami słuchają, to ja się z nich pośmieję.

Jeśli nas zranicie, nie będziemy krwawić
Jeśli będziecie nas łaskotać, nie będziemy się śmiać
Jeśli nas otrujecie, nie będziemy umierać
Ale jeśli nas oszukacie, to czy nie powinniśmy się zemścić?
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Niech się śmieją, za parę dni im się znudzi i będą się śmiali z czegoś innego. Debilami nie ma co się przejmować, oni zawsze byli i będą.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Hako napisał(a):
Yaw napisał(a):
Co mam zrobić?
Zabij ich i po kłopocie.

A tak serio to myślisz, że ze mnie nie śmieje się 95% szkoły bo słucham rocka a nie techna? Ja postanowiłem srać na to i dobrze na tym wychodzę, bo np. coraz więcej ludzi w szkole przerzuca się na dobrą muzykę z tego mechanicznego gówna.
Gdy przychodziłem do szkoły większość uczniów jakieś 80% słuchała techna A po 2 latach
techna słucha 20% rocku 50% metalu 25% i pięć procent dla emoli

Co masz zrobić?
Zrób jak Naruto i nie poddawaj się
Po prostu zaczekaj. Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
eMate napisał(a):
Dziwne macie problemy. Ja nigdy nie natknąłem się na to, aby ktoś krytykował moje gusta muzyczne, więc nic szczególnego nie poradzę.
Zacznij słuchać japońskiego czy w ogóle azjatyckiego hip-hopu to Cię zjedzą żywcem

No cóż. Pozostaje tylko stosować zasadę z mojego opisu. Oryginalność jest czymś rzadkim w dzisiejszym świecie. Większość idzie za modą, za gustami kolegów czy koleżanek. Wszyscy słuchają, więc ja też. To przykre, ale wierz mi, że nie warto się przejmować ich docinkami. Zazdroszczą, że masz inne, ciekawe hobby.

Wiesz, ile na forum jest osób, które twierdzą, że przedstawiciele visual kei to banda pedałów, transwestytów itd.? Wierz mi, że dużo. Teraz nic nie piszą, bo Naowicz zrobił nam własne podforum i nie pchają się tu. Wcześniej była gorąca atmosfera. Na szczęście to minęło. Niektórzy się nawet zainteresowali (pozytywnie) tematem.

Reasumując. Olej kumpli, bo kiedyś im się to znudzi. Ciesz się indywidualnością i żyj dalej.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Ahaya-chan
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.693
Posty: 35
Ze mnie się śmiali nie tylko w szkole, bo i w domu. Mój brat to pusty technomaniak, a siostra rasistka. Nie miałam łatwego życia, ich dokuczanie brałam do siebie, denerwowałam się i zawsze coś tam odpyskowałam i w końcu przeszło. Ba! Zmieniło się na lepsze. Siostrę wyleczyłam z rasizmu a brat słucha rocka, bluesa etc.
W szkole znów było trudniej. Denerwowanie się nic nie dawało, tylko bardziej ich cieszyło. W końcu powiedziałam sobie 'dość, nie dam się' i zupełnie ich nie słuchałam, jakby ich nie było. I ta metoda też zaowocowała. Kolega mnie poprosił ostatnio, żebym mu przyniosła japoński hip hop (nie wiem co mu dać, bo nie jestem w temacie, ale to szczegół xD), a prócz tego coraz więcej osób interesuje się tym, czego słucham. Prawda, że przesłuchają i tym rzucą ale się cieszę z tego powodu, bo nie chciałabym, żeby po szkole chodził taki mój klon (wiem, egoistka jestem xD).
Teraz jest inna atmosfera i w szkole, i w domu. Nikt się nie drze gdy sobie ustawię tapetę z chłopakami, nikt nie przedrzeźnia śpiewu Hyde'a ani nie mówi, że Ruki i Kyo to 'kotożercy'.
Gnębionym życzę wytrwałości, bo bez niej nic nie zdziałacie.
Pozdrawiam.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ahaya-chan napisał(a):
Ze mnie się śmiali nie tylko w szkole, bo i w domu. Mój brat to pusty technomaniak, a siostra rasistka. Nie miałam łatwego życia, ich dokuczanie brałam do siebie, denerwowałam się i zawsze coś tam odpyskowałam i w końcu przeszło. Ba! Zmieniło się na lepsze. Siostrę wyleczyłam z rasizmu a brat słucha rocka, bluesa etc.
Mój brat od ponad 5 lat słucha disco polo, więc doskonale cię rozumiem. Na puszczane przeze mnie Gazette reaguje mniej więcej tak "boożee, ty satanistko... nie muszę znać japońskiego, żeby wiedzieć, że oni śpiewają o gwałceniu dziewic, piciu krwi kozła i paleniu kotów". Swojego czasu odłączął mi internet, kiedy coś mu nie pasowało. Teraz po prostu zamyka drzwi i ogranicza się do kilku pomruków niezadowolenia. No cóż, on ma taki gust jaki ma, lubi boysów i ja tego już chyba nie zmienię xd stary jest, 23 lata, wie co robi xd

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No cóż, on ma taki gust jaki ma, lubi boysów i ja tego już chyba nie zmienię xd stary jest, 23 lata, wie co robi xd
Można być "starym" i słuchać j-rock'a. Ja mam 25 lat i słucham Luna Sea. A opinie innych na temat moich gustów muzycznych mam w tzw. "głębokim poważaniu",bo to czego słucham jest wyłącznie moją sprawą. Nie widzę powodu by się tym przejmować.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Ujio napisał(a):
Można być "starym" i słuchać j-rock'a. Ja mam 25 lat i słucham Luna Sea. A opinie innych na temat moich gustów muzycznych mam w tzw. "głębokim poważaniu",bo to czego słucham jest wyłącznie moją sprawą. Nie widzę powodu by się tym przejmować.
Miałam na myśli to, że w wieku 23 lat ma już sprecyzowany gust i słucha tego co mu się podoba, i jeśli jest to disco polo to nie mam na to wpływu dyskryminować go nie będę

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Yaw napisał(a):
Mam problem. Moi koleezy zauwazyli, że słucham japońskiej muzyki. Konkretnie wtedy słuchałem openingów z Dragon Balla, Naruto i Bleacha. Teraz moi bracia i koledzy smieją się ze mnie, że się nie znam, że nie wiadomo [ ort! ] co słucham.
Co mam zrobić?
Olej ich i bądź sobą . Co cię obchodzą ich opinie? Najważniejsze dla ciebie powinno być to, co TY lubisz.

Ahaya-chan napisał(a):
Kolega mnie poprosił ostatnio, żebym mu przyniosła japoński hip hop (nie wiem co mu dać, bo nie jestem w temacie, ale to szczegół xD)
Ja mogę ci podesłać koreański, jak chcesz. Bo z japońskiego słuchałam tylko jednego zespołu i był nudny, za to koreański... zajebisty ;D
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Ja lubię być oryginalna i nie obchodzi mnie czy komuś podoba się muzyka, której słucham czy nie. (Moim zdaniem słuchanie Dody, Mandaryny czy np. disco polo to dopiero żenada... Ale przecież nikomu tego nie zabronie. ) Z resztą o gustach się nie dyskutuje
A tak na marginesie to proponuję nie przejmować się tym co mówią koledzy tylko jak najwięcej przy nich słuchać j-music to może w końcu zmienią zdanie. (przynajmniej u mnie ta metoda zadziałała)

^___^
Chwila Kobieta
autorka posta nr 100000
autorka posta nr 100000
[ Klan Tokugawa ]
Chwila
Wiek: 31
Dni na forum: 5.599
Posty: 308
Miałam podobny problem. Ludzie na widok Hyde`a krzyczeli, że to kobieta, twierdzili, że słucham "gej-rocka", że jestem emo, metal itp. Teraz jest trochę lepiej. Mimo, że co jakiś czas pojawiają się teksty typu ; "OoO... Monia znowu fazuje się tym jamajskim czymś."
Najlepiej to ich ignorować. Jeśli będziesz się wściekał to tylko pogorszysz sytuację. Grunt to mieć ich ... sam wiesz gdzie.
Madlen Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Madlen
Wiek: 31
Dni na forum: 5.900
Posty: 88
Ludzie na widok Hyde`a krzyczeli, że to kobieta
Moi znajomi nie mówili, że to kobieta... oprócz babci, która gdy zobaczyła fotkę Hyde'a w telefonie zapytała:"A co to za dziewczyna?" (ale cóż się dziwić skoro Hyde ma troszkę dluższe włosy i delikatną cerę więc babcia miała prawo się pomylić... ) Moje koleżanki, którym pokazywalam fotki Hyde'a stwierdziły, że jest ładny
Natomiast moi bracia i dwie kumpelki, gdy zobaczyli The Gazette to pomyśleli, że to dziewczyny... Nie podobal sie im ich wizerunek Ja na początku też byłam troche 'zszokowana' wyglądem panów z The Gazette, ale bardzo szybko przyzwyczaiłam się do tego

^___^
Lenistwo69 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lenistwo69
Wiek: 34
Dni na forum: 5.690
Plusy: 1
Posty: 24
Skąd: Lublin
Ludzie na widok Hyde`a krzyczeli, że to kobieta
Ja uważam, że Hyde jest dosyć mocno podobny do kobiety i zawsze jak ktoś wpada do domciu mówi:"ale masz fajną laskę na tapecie"albo"aaa... to ta fajna laska śpiewa?"^^ Jako facet mam jeszcze dodatkową przyjemność przy oglądaniu PV'ów [Choć zdaży mi się częęęsto posłuchać obficie owłosionych amerykańskich torsów] nie wiem na ile jest to uwłaczające..[jedno i drugie]
Co do faktycznego tematu ja miałem problem z tapetką z Kenem.. co zrobię, że był najlepszym gitarzysztą, którego wtedy znałem[Teraz sytuacja jest prostsza bo noszę Slesza].. Wyśmiali mnie, a że nigdy nie miałem specjalnego autorytetu w klasie, przejąłem się tylko na tyle aby tutaj o tym napisać.

Zabij ich i po kłopocie.
Tą radę uważam za najpraktyczniejszą [bez urazy oczywiście]
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Lenistwo69 napisał(a):
Ja uważam, że Hyde jest dosyć mocno podobny do kobiety i zawsze jak ktoś wpada do domciu mówi:"ale masz fajną laskę na tapecie"albo"aaa... to ta fajna laska śpiewa?"^^ Jako facet mam jeszcze dodatkową przyjemność przy oglądaniu PV'ów
Owszem, Hyde jest podobny do kobiety, ale zawdzięcza to m.in. temu, że graficy z gazet dają mu nieźle Photoshopem po ryjku. Nie tylko jemu. Strasznie mnie to denerwuje. Na koncertach, czy w ogóle bez make upu wygląda męsko. Właśnie z tego względu nieco razi mnie jego wygląd sprzed 1995 roku. Wygląda uroczo, ale to nie mój typ faceta.
Jedyny jego kobiecy element, jaki lubię (a nawet uwielbiam) to oczy podkreślone czarnymi mocnymi kreskami. Uważam, że jeśli ktoś ma ładne oczy, powinien je podkreślać. Sama tego nie robię, bo nie umiem się malować

Ja na początku też byłam troche 'zszokowana' wyglądem panów z The Gazette, ale bardzo szybko przyzwyczaiłam się do tego
Gazetki wyglądają szałowo. Szczególnie Ruki ma genialne pomysły na wygląd.

Lenistwo69 napisał(a):
Co do faktycznego tematu ja miałem problem z tapetką z Kenem.. co zrobię, że był najlepszym gitarzysztą, którego wtedy znałem[Teraz sytuacja jest prostsza bo noszę Slesza]
Slasha i Kena stawiam na równym miejscu. Kocham oba zespoły tak samo

Chwila Kobieta
autor postu nr 100.000
No proszę! Gratulacje, masz teraz śliczną rangę i pasuje Ci do avka. Pozazdrościć.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Lenistwo69 napisał(a):
cytat:
Ludzie na widok Hyde`a krzyczeli, że to kobieta


Ja uważam, że Hyde jest dosyć mocno podobny do kobiety i zawsze jak ktoś wpada do domciu mówi:"ale masz fajną laskę na tapecie"albo"aaa... to ta fajna laska śpiewa?"
Jeżeli Hyde jest dla nich taki "kobiecy",to co by powiedzieli na widok Izam z Shazny ?

Obraz

Izam

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Dyskryminacja z powodu słuchania muzyki japońskiej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook