Forum Dragon Ball Nao

» Perfect Cell- nie taki perfekcyjny...

Strony: 1, 2, 3  
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Czego według was brakowało Cellowi?? Jakie komórki dodali byście do jego organizmu, oraz jakie cechy poszczególnych postaci, aby był tym niezwyciężonym, dla którego nawet SSJ2 gohan był by nikim...???

Ja jak narazier wymieniam jedną postać:

Brolly- Na pewno przydała by mu się jego krew. Super siła, super wytrzymałość. Trzeba by tylko uważać na jego psyche

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
chciabym przypomniec ze cell nie posiadal zewnetrznych cech wojownikow tylko ich umiejetnosci, sila i wytrzymalosc wojownikow nie maja tu nic do rzeczy. A poza tym nawet jak cell mialby wiecej cech innych wojownikow to watpie czy by to zadecydowalo o wyniku walki bo decydujacym czynnikiem byla sila.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
A czy ja mówię o zewnętrzny6ch???
Krew=dna

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Wydaje mi sie że Janemba by mu sie przydał, byłby wtedy dużo szybszy (teleprtacja kolorowymi kwadracikami ) i mógłby tak samo operować przestrzenią (wiecie o co chdzi nie? )

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
hehe to by było ciekawe...
To od razu [ ort! ] i komórki buu- totalna regeneracja bez praktycznie zużywania sił(nie to co nameczańskie regenerowanie).

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Capt. Raynor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Capt. Raynor
Wiek: 33
Dni na forum: 6.781
Posty: 7
Skąd: Unknown
Cell jakby chciał to skopałby dupę Gohanowi od razu [ ort! ] tylko chciał się z nim zabawić i sprawdzić co potrafi. Na pewno brakowało mu szybkości i silniejszego pancerzyka.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
kolego chyba pomyliles osoby. Jakby gohan chcial to mogłby cella zalatwic za pierwszym razem bez problemu ale stal sie taki jak vegetto, vegeta ussj, mistic gohan itd chcial sie pobawic az jak we wszystkich wypadkach wyszlo mu to na zle

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
No, Vegetto to akurat dobrze zrobił bo uratowałwszystkich . A Cell jakby był mniej pewny siebie to byłoby dobrze

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
wcale nie dobrze zrobil. Bo mistic gohan i reszta i tak zginela jak ziemia wybuchla wiec jak by vegetto zniszczyl buu od razu to ziemia nie byla by zniszczona a ich i tak trza by bylo ozywic

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.780
Posty: 50
Skąd: Krasne
Ale Vegetto nie wiedział że ziemia wybuchnie

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Według mnie postąpił słusznie. Ty byś nie próbował uratowac swojej rodziny???

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Ducha Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.777
Posty: 2
Skąd: Słupca
Myślę, że Cellowi by się przydały komórki Buu tak jak któryś z poprzedników powiedział. Regeneracja nie wymagałaby energii tak jak nameczańska. No i Fat Buu już był silniejszy od perfekt cella.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Scyller napisał(a):
wcale nie dobrze zrobil. Bo mistic gohan i reszta i tak zginela jak ziemia wybuchla wiec jak by vegetto zniszczyl buu od razu to ziemia nie byla by zniszczona a ich i tak trza by bylo ozywic
Taaa, ale zapomniałeś, że nie wiedział iż we wnętrzu Buu fuzja, która niby miała trwać wiecznie rozpadnie się... Gdyby tak się nie stało to Vegetto wydostałby wszystkich, a potem zniszczył różowego demona...
Poza tym temat troche pokręcony

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Według mnie Cell powinien posiadac następujące cechy poszczególnych postaci:

Gohan- Poziom energii który diametralnie wzrastał pod wpływem emocji
Goku- wrodzony talent do zwiększania siły poprzez treningi
Vegeta- uparczywośc w dążeniu do celu, waleczność, wytrzymałość
Brolly- jak wcześniej swpomniałem- mega siła charakterystyczna dla LSSJ
buu- regeneracja oraz możność pochłaniania przeciwników i zyskiwania ich siły

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ale cech, które wymieniłeś u Goku czy Vegety nie da się uzyskać poprzez wszczepienie Cellowi DNA tychże wojowników... Tak samo, jest w przypadku Gohana. Wynikiem jego siły była mieszanka krwi Sayianina i Ziemianki. A Cell to jakaś hybryda genetyczna...

PS. Bejita: Wiem, uważam to za co najmniej [ ort! ] dziwny temat...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Taaa, ale zapomniałeś, że nie wiedział iż we wnętrzu Buu fuzja, która niby miała trwać wiecznie rozpadnie się... Gdyby tak się nie stało to Vegetto wydostałby wszystkich, a potem zniszczył różowego demona...
no powiedzmy ze nie wiedzial. Ale ja bym nie ryzykowal i nie wchodzil do niego za pomoca cukkierka tylko zniszczyl go zaraz po powstaniu fuzji, a jesli chodzi o ofiary to jakies zawsze musza byc, ale sa przeciez krysztalowe kule.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.809
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
no powiedzmy ze nie wiedzial. Ale ja bym nie ryzykowal i nie wchodzil do niego za pomoca cukkierka tylko zniszczyl go zaraz po powstaniu fuzji, a jesli chodzi o ofiary to jakies zawsze musza byc, ale sa przeciez krysztalowe kule.

Prawdę mówiąc to Buu go otoczył kawałkiem swojego ciała i asymilował. Kiedy był cukierkiem, demon go odczarował


kolego chyba pomyliles osoby. Jakby gohan chcial to mogłby cella zalatwic za pierwszym razem bez problemu ale stal sie taki jak vegetto, vegeta ussj, mistic gohan itd chcial sie pobawic az jak we wszystkich wypadkach wyszlo mu to na zle


Jemu chodizło o tą cześć walki gdy Gohan był zwykłym SSj, w ten czas, jednym atakiem/ hamehamehą Cell by go załatwił

wcale nie dobrze zrobil. Bo mistic gohan i reszta i tak zginela jak ziemia wybuchla wiec jak by vegetto zniszczyl buu od razu to ziemia nie byla by zniszczona a ich i tak trza by bylo ozywic
No, tylko że Piccolo już nie dałoby się orzywić. Oczywiście, zostawały Nameczańskie smocze kule, ale wątpie by akurat się w tenczas nad tym zastanawiał.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.870
Posty: 407
Wiem że neoi da się tego uzyskać za pomocą samego DNA, lecz spójrz na sam początek tematu:

oraz jakie cechy poszczególnych postaci, aby był tym niezwyciężonym

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Według mnie Cell powinien posiadac następujące cechy poszczególnych postaci:

Gohan- Poziom energii który diametralnie wzrastał pod wpływem emocji
Goku- wrodzony talent do zwiększania siły poprzez treningi
Vegeta- uparczywośc w dążeniu do celu, waleczność, wytrzymałość
Brolly- jak wcześniej swpomniałem- mega siła charakterystyczna dla LSSJ
buu- regeneracja oraz możność pochłaniania przeciwników i zyskiwania ich siły
Z tym zgadzam się absolutnie. Ale przydał by mu się jeszcz:
Baby i jego możliwość przejmowania kontroli nad innymi
Uub i jego wielka moc

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Rulez2000 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Rulez2000
Wiek: 31
Dni na forum: 6.720
Posty: 103
Skąd: Japonia
Mimo wszystkich tych domieszek można go wzmocnić np. Gerudo i jego umiejętność zatrzymania czasu, Super 17 i jego absorbowanie mocy, Freeza i deadh ball, Jisu i Baata oraz ich ataki: Red comet i Blue comet, Kibito i przywracanie energii.

ObrazManga DB Rulez!!!Obraz
Obraz
ObrazObrazObraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Perfect Cell- nie taki perfekcyjny...
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook