Forum Dragon Ball Nao

» Kupuje ps2

budokai
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.586
Posty: 5
Witam was!!

Zamowilem sobie juz ps2 a oto link allegro (bezpieczny) : * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Jestem troszke zielony na ten temat i czy jakbym sciagnąl zalorzmy tekkena 5 z neta i na plytke wrzucil gra by weszla??

2.Budokai tenchaichi 3 orginal kosztuje strasznie duzo ,co dopiero infite word:( mozna w jakims sklepie pirackie gry kupic okolo 20 zł bo szybkosc neta mam nie zaciekawą .

3.Mam telewizor w pokoju LCD 27 cali bedzie dalo sie grac? (z ladną grafą).?



@edit

Ten play ma chipa,jest przerobniony

Pisac wszyscy .

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez budokai: 13.12.2008, 20:22
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie znam się aż nadto na tym, lecz z tego co się orientuje, to pirackie oprogramowanie działa na PSX dopiero, gdy ma ona jakiegoś chipa, czy też jest zmodyfikowana. Warto wiedzieć, czy owa wersja ma to, bo jeżeli nie, to trzeba będzie dopłacić za takową modyfikacje. By zagrać wystarczy ściągnąć daną grę (najlepiej z torenta) i przy pomocy programu wypalić jej obraz na płytę (bądź pliki samej gry).
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jeżeli dobrze widzę to jest to nówka. Żeby poszedł Ci pirat jak planujesz musisz oddać Pleja w dobre ręce, aby ci go przerobił na możliwość gry na piratach. Popytaj się kumpli co mają PS2 to na pewno Ci pomogą. Jeżeli chodzi o nagranie gry na płytkę. Pamiętaj, że dysk DVD/CD powinien być minusem (-).
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Kupuje ps2
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook