Forum Dragon Ball Nao

» Krowy. ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony: 1, 2  
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Zainspirowana rozmową w SB, oraz zachęcona do założenia tematu przez Focusa, temat ten oto zakładam.

Co sądzicie o krowach? Jaki macie do nich stosunek?
Czy są dla was jedynie fabryką mleka i wołowiny, czy może dostrzegacie w nich również zwierzątko domowe?

Krowa towarzyszy człowiekowi już od dawna. Pojawia się zarówno w malarstwie:

Obraz

jak i w poezji - Miron Białoszewski - Być krową.
Czy ja wiem?
Żyć trawio.
Żucio śnić.
Gębą z podmuchem pić i pić
Całe wiadro?

Dojenie
Nie, nie, racja!
Cielić się nie chcę...

A anielić?

Trzeba mieć równy lot
I dobry głos.

A ja już schrypłam.
W kościach też.

Nicość to nie najgorsza rzecz.
W Indiach krowa jest uważana za zwierzę święte, jedną z siedmiu matek człowieka - jako że daje mleko, które człowieka może wykarmić. Jedzenie wołowiny jest grzechem.

Z kolei w znakomitym dziele naszego rodaka, Władysława Reymonta, wzrok przykuwa charakterystyka głównej bohaterki, która ma oczy "kiej jałowica" i bynajmniej nie jest to afrontem.

Wśród młodzieży słowo "krowa" określa kogoś głupawego, ślamazarnego, powolnego, np. "Ruszasz się jak krowa!", "Ale z ciebie krowa!"

Krowa jest główną bohaterką popularnego serialu animowanego dla dzieci pt. "Krowa i kurczak".

Co więcej - krowa stała się główną postacią znanej wśród internautów gry. Możemy w niej poznać krowę dosłownie od środka. Uwolnij biedrona!

A wy? Co myślicie o krowach? Czym dla was są?

Zachęcam do udzielania długich i wyczerpujących wypowiedzi na tak fantastyczny temat, jakim jest krowa.

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Parvatti: 16.12.2008, 1:12
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Parvatti napisał(a):
Jaki macie do nich stosunek?
Sceptyczny, krowy są brzydkie, ale wybornie smakują.
Parvatti napisał(a):
Czy są dla was jedynie fabryką mleka i wołowiny
Dokładnie tak, wołowiny i mleka.
Parvatti napisał(a):
czy może dostrzegacie w nich również zwierzątko domowe?
Jasne , zwłaszcza jak jest poćwiartowana i leży w zamrażalniku.
Parvatti napisał(a):
Wśród młodzieży słowo "krowa" określa kogoś głupawego, ślamazarnego, powolnego, np. "Ruszasz się jak krowa!", "Ale z ciebie krowa!"
Ruszasz się jak krowa, nie spotkałem się z takim określeniem, co do drugiego, bywa popularne w pewnych kręgach zwłaszcza mleczarskich

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ha stara dobra poczciwa mućka ! Jako, że ogólnie bardzo lubię zwierzęta, tak i krówka dla mnie jest kimś wyjątkowym. Rodzice mi opowiadali, że jako małe dziecko, kiedy widziałem pasące się stado krów, nazywałem je swoimi siostrami ( hm czyżby moja siostra miała aż taką nadwagę?). Moja sympatia do tych łaciatych zwierzaków pozostała do dziś. Kiedy jestem na działce, w lato często się paszą krowy na łące. Lubie czasem tak sobie iść i je pokarmić trawą. To bardzo miłe zwierzęta i dla mnie zresztą bardzo ładne. Moja sympatia pewnie wzieła się z faktu, iż moja babcia miała kiedyś krówkę, lecz niemiecką. Fajne, bystre i miłe zwierze. Mimo, iż sam jem mięso, to zawsze jednak człowiekowi trochę przykro, gdy ktoś zabija zwierzę, gdyż jest źródłem mięsa, czy fabryką mleka. Nie mniej takie są prawa natury. Reasumując, Focus bardzo sobie ceni łaciate siostry i po psach i niedźwiedziach, są to jego ulubione zwierzęta .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
hmm bardzo inteligentny,poruszający zyciowe dylematy temat.Moja babcia na wsi ma 2 krowy jedna nazywa sie Krasna,druga zas Nelka,pamiętam jak w dziecinstwie uczono mnie je dojic Krasna była niepokorna i sie rzucała bo nie chciała by jej cycka dotykał ktos obcy niz moja babcia Nelka zas była łagodna i mile nastawiona.W przeciwienstwie do koni krowy sa tansze w utrzymaniu wypuszczasz je na pole, gdzie jest trawa i to najlepiej na polu sąsiada by go tam zaminowała,natomiast konia musisz czyscic odrobaczac, czesac, odpęcherzac etc.Dają niby dobre mleko,ktorego ja nie lubie (wole pasteryzowane) bo zalatuje gnojówką


Parvatti napisał(a):
Wśród młodzieży słowo "krowa" określa kogoś głupawego, ślamazarnego, powolnego, np. "Ruszasz się jak krowa!", "Ale z ciebie krowa!"
oraz okresla sie tą nazwą wódkę

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Krowy som porzyteczne bo dajom mleko i som dobre do jedzenia. Poza tym mućka graua w tej starej komedi polskiej wienc krowy som też [ ort! ] dobrymi aktorami. Stanowiom silny funadment gospodarki i nie wiem co bym konsumowal, gdyby nie bylo produktow mlecznych, przecież [ ort! ] na samym miensie i warzywach czuowiek nie wyrzyje.

Tak wienc krowy som dla mnie jedynie produktem spozywczym.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
-Tato, toż to kargulowa Mućka.
Można więc powiedzieć, że dzięki krowie można znaleźć swoje miejsce na świecie.
Potem Mućka na minę wpadła.
Bardzo lubię te zwierzęta. Jak jadę na wieś do rodzinki to wiecej czasu spędzam ze zwierzętami, w tym z krowami. Wyprowadzałem je w pole, sprzątałem po nich, doiłem ręcznie i maszynowo. Jadłem je i oczywiście piłem mleko. Nie ze sklepu, ale od krowy. Najlepsze, najlepiej jak jest jeszcze ciepłe.
Generalnie to są bardzo miłe i przyjazne zwierzęta.
Jedna moja była ciocia ma ksywkę krowa, bo jej mama nie lubi.

Mam 3 krowy. Sprzedaję jedną i kupuję byka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
No jako, że Byczek Fernando podchodzi pod temat, to należy się wypowiedzieć. To jest moja ulubiona bajka, z czytanek z dzieciństwa. Opowieść o Fernando, byczku, który nie znosił wojny i sprytem i łagodnym usposobieniem życia, pokonywał niechęć toreadorów. A jako, że był to byczek wprost z Pampeluny, to życie miał niełatwe. Mądra bajka, ucząca jak pokonywać trudności, bez użycia siły. Ciekawostka: mój nick na kurniku to byczekfernando

"Jam jest byczek spokojny i nie znoszę wojny "
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Jest jeszcze "Nie wystawiaj języka bo ci krowa nasika".
Krowy są w pytę.
Począwszy od Milki z alpejskich łąk, skończywszy na jednym literku.
Pozdrawiać.

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jestem przyszłym Technikiem Agrobiznesu, więc o krowach co nieco wiem, a przynajmniej powinnam wiedzieć ^^ Swego czasu umiałam bardzo dobrze różne rasy krów z podziałem na:
1. mleczne
2. mięsne
3. łączone

Tak zwykła Krasula, czy Polska Czarno-biała (PC) to nic nadzwyczajnego. Najlepiej jest mieć Holsztyno-fryza. Skubaniec kosztuje ok. 3000zł, ale daje najwięcej mleka ze wszystkich możliwych gatunków krów. Mój kumpel z klasy jest rolnikiem z powołania i w swoim dużym gospodarstwie ma ich dużo.

Czytając mojego posta myślicie pewnie "wtf", ale taka jest prawda.

Tak już bardziej "cywilnie" podzielę zdanie mojej mamy. Najpiękniejsze rzęsy na świecie mają właśnie krowy. Takie długie i gęste. Gdyby kobiety miały krowie rzęsy, to tusz do rzęs w ogóle by nie powstał

O proszę, szanowny Cycek odzyskał prawo głosu!
Tak nawiązując do tematu: krowie cycki to wymię, a sutek to strzyk

Pozdrawiam.

[ Dodano: 15.12.2008, 21:56 (po 47 sekundach) ]
Zapomniałam dodać, że nie lubię wołowiny, ale za to jestem uzależniona od mleka pod każdą postacią. Najlepiej zimne i nie gotowane

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nie będę oryginalny jak z krów lubię tylko litra i mięcho, ale tak jest. A poza tym Jakoś nie mam zdania na temat krów. Chyba można z nimi wytrzymać skoro ludzie wytrzymują. Choć wolę osobiście schab, to dobrą wołowiną nie pogardzę więc jest OK. To raz, a dwa że krowiooka to komplement używany już w średniowieczu o ile nie wcześniej.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Zapomnieliście o cukierkach krówkach?
Lubię, chociaż dawno nie jadłem.

Chyba warto też wspomnieć o krowie występującej na jednej z bezapelacyjnie najlepszych płyt muzycznych, tej poniżej. Atom Heart Mother, jak ktoś nie kojarzy.

Obraz

Hahah, przypomniałem sobie, że krowę jeszcze można spotkać w grze Wiedźmin, można nawet z nią pogadać. I zabić, ale nigdy tego nie robiłem.

Więcej nie pamiętam. Na wsiach zbyt często nie bywam, więc nie miałem z nimi bezpośredniej styczności, prócz sporadycznych przypadków, ale to nieistotne.

Jak widać, krowy są nieodłącznym elementem naszego światka.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
hmm Krowy, powiem szczerze że bardzo lubie te zwierząta, są śliczne, jak byłam młodsza to jak pojechałam do cioci na wieś, w oborze spędziłam cały dzień siedząc właśnie z nimi, wbrew pozorom da się je lubić


Są to dość ciekawskie stworzonka, jeśli widzą coś nowego nie da sie ukryć ze sie tym zainteresowane


PS. ciąg dalszy nastąpi ;p;p
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
A wy? Co myślicie o krowach? Czym dla was są?
Hę....
A więc...
Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Jestem Ci dozgonnie wdzięczny, że poruszyłaś ten temat.
Krowa jest dla mnie fabryką mleka, ponieważ nie jadam wołowiny i nie mam blisko siebie krowy, z którą mógłbym pogawędzić. Byłem raz u kuzyna moje dawnego przyjaciela działo się to na wsi. Otóż podążałem przez trawę, był to piękna trawa, zielona, a zarazem wielobarwna. No i tak szedłem marzyłem, aż w końcu się wymarzyłem! Wielki placek był pod moją nogą, a ja myślałem, że rzygnę!
Dlatego też moje zdanie o krowach pogorszyło się. Jednak następnego dnia wypiłem prawdziwe krowie mleko. Smakowało pysznie, więc też moje zdanie o nich polepszyło się, tak więc + i - daje 0. Krowy są dla mnie neutralne.
Dla tych którzy jedzą wieprzowinę wołowinę mam to: http://pl.youtube.com/watch?v=dmeH2YY9C_4
Spójrzcie jak te biedne zwierzątka ciepią

Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Mateusz: 16.12.2008, 13:44
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jako, że lubię mleko to cenię też nasze polskie krowy. Nie lubię natomiast tego jak śmierdzą i srają Rzadko mam z nimi kontakt, bo nie mieszkam i nie mam nikogo na wsi, ale ogólnie zwierzę raczej na plus. Dodam jeszcze, że krowa przydaje się, aby zjeść z niej miecho. Acha i jak powiedział smg dobre są cukierki krówki.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.125
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Pragnę zauważyć, że to mój pierwszy post od słynnego już bloka.
Przejdźmy jednak do tematu.

Parvatti napisał(a):
Co sądzicie o krowach?
Hmm zwierzę, które daje mleko i zwłaszcza na wsi jest bardzo pożyteczne wielu ludzi(na wsi) hoduje (?) krowy.

Parvatti napisał(a):
czy może dostrzegacie w nich również zwierzątko domowe?
Wiesz dla mnie pies, czy kot to zwierzę domowe, ale krowy nigdy nie brałem pod kategorię "zwierząt domowych".

Parvatti napisał(a):
Wśród młodzieży słowo "krowa"
Przypomniała mi się pewna historia z owym cytatem.


Pamiętam niegdyś, za czasów gdy mój brat chodził jeszcze do liceum (teraz pracuje i studiuje) zatelefonowałem do niego, a tam gdzie znajdowała się budka telefoniczna było słychać głośne KROWA! Wyjaśnił mi, że to jego koledzy naśmiewali się z wychowawczyni .

Hako napisał(a):
lubię mleko
Ja za mlekiem nie przepadam.

Hako napisał(a):
Nie lubię natomiast tego jak śmierdzą i srają
Oj tak, to jest ohydne .

Hako napisał(a):
są cukierki krówki.
Oj tak dobre ;D zwłaszcza te ukraińskie krówki próbował ktoś?.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja nie lubię krów. Brzydkie są. Szczególnie jedna koleżanka z krowim ryjem.
Mleko mi zwisa, samego i tak nigdy nie piję. Mięso mi nie zwisa, dlatego nie próbuję polubić, bo co będę jeść.
Dark Sky napisał(a):
ukraińskie krówki próbował ktoś?
Ja. I stwierdzam, że właściwie niczym się nie różnią.
Parvatti napisał(a):
Co więcej - krowa stała się główną postacią znanej wśród internautów gry. Możemy w niej poznać krowę dosłownie od środka. Uwolnij biedrona!
Ha! I kto tę grę znalazł, no kto? Grałem długo, ale jeszcze nie udało mi się pokonać krowiego odbytu. Teraz mi się nie chcę, mahjong pochłonął mię bardziej.

Krowa od środka, to krowa fajniejsza.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Mistrzu napisał(a):
Począwszy od Milki z alpejskich łąk, skończywszy na jednym literku.
Jest jeszcze krowa śmieszka! Ta od serów topionych! One to są fpyte!
Jak więc widać, krowy to pożyteczne stworzonka, gdyby nie krowy nie piłbym teraz sobie swojego milkshake'a. Nawet niedawno oglądałem brainac to zbadali czy więcej gazów szkodzących wypuszczają ludzie czy krowy. Ludzie bardziej szkodzą. Strachowe.

O i raz nawet pojechałem do rodziny na wieś, to 1 zobaczyłem, że krowa urodziła i to był mały byczek. Był mój, ale nie wracałem to go sprzedali.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Parvatti napisał(a):
Co sądzicie o krowach?
Fajne zwierzę Lubię krowy. Fajnie popatrzeć jak taka mućka łazi i leniwie je trawkę. Kiedyś miałem okazję wydoić jedną u pradziadka, ale nie skorzystałem, za mały byłem i bałem się
Parvatti napisał(a):
Czy są dla was jedynie fabryką mleka i wołowiny, czy może dostrzegacie w nich również zwierzątko domowe?
Jak już to zwierzątko podwórkowe. Choć nie mam ochoty trzymać mućki na placu, a nawet gdybym miał dom na wsi i pole, to hodowałbym kózki. Z krowami za dużo męczenia i smrodu.
Nienawidzę jest jednak tego, w jaki sposób krowy są traktowane gdy idą na rzeź. Na filmie jaki widziałem były bite, traktowane jak śmiecie, wydłużano im męki. Okropność.

Ach, no i mleko To jest właśnie ambrozja jaką pili bogowie olimpijscy. Stąd byli tacy duzi i musieli mieszkać na górze. Lubię pić mleko, ale uwielbiam to, co z mleka idzie zrobić:
- czekoladę mleczną
- śmietanę
- koktajle
- czy choćby płatki śniadaniowe

Niech krowy żyją i służą nam jak najdłużej XD

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Krowa, jaka jest, każdy widzi. Nie miałam, tak jak niektórzy tutaj, żadnego bliskiego spotkania z krowami. Nie przepadam też za mlekiem, piję je naprawdę sporadycznie i katharsis z tego powodu nie przeżywam.

Aczkolwiek, martwi mnie to, że krowa ostatnimi czasy staje się błędnie odbierana przez ludzi. Mam na myśli właśnie takie określenia jak "ty krowo" itd. Krowy są częstymi obiektami rubasznych i okrutnych żartów na ich temat przez co w swojej najczystrzej, krowiej postaci występują już coraz rzadziej, o czym świadczy animowany serial "Krowa i Kurczak". O "Rogatym Ranczo" nawet nie wspomnę. Postać krowy w dzisiejszych czasach podlega licznym przeobrażeniom, co utrudnia tym uroczym zwierzętom zdobycia szacunku do ich postaci, szczególnie u najmłodszych odbiorców.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Ja (20:43)
krowy pasą się na łace
Ja (20:44)
przychodzi tornado i porywa je na wieś ... inną wieś
Ja (20:44)
i na tej wsi karowy pożarłu całą trawę i karowy ludzi pozjadało
Ja (20:44)
bo im trawu pozabrakało
Ja (20:44)
to byu sen faraona


To takie tam pierdoły.

A więc. Co do krów. Dziwaki jedne.Byłem mały. Poszedłęm do stodoły, a tam było sporo krów z poobsrywanymi dupskami. Na dodatek takie były olbrzymie i grube że przejść się między nimi nie dało, a jak już chciales przejsc, to Cię ogonem po twarzycce trzepotały. Jedną chciałem pogłaskać, to mi jęzorem wywinęła całą rękę wielokrotnie i poczęła ją wciągać do czeluści swojej odrażającej paszczy. Udało mi się ją jednak jakos uratowac. Kolejno patrzylem se na krowe , a ta na mnie. I tak minelo pol dobrej godziny... tez dziwna sprawa. Raz kiedy wujek probowal z niej mleko wyciagnac ( stare czasy, dobre 10 lat temu), to mu przez czolasa zasadzila kopyciątkiem, nawet nie zabolalo Go.

Ogolnie krowy sa dziwnymi istotami. A szczegolnie dziwni muszą być : Ludzie - Krowy

To nie jest spam, to jest moja bujna wyobraznia na temat tych przedziwnych istot.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Krowy.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook