Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Online MMORPG ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
No cóż... tematu o tej grze tu jeszcze nie ma, zresztą samej gry też nie ma...
Pałęta się po necie jakaś wersja beta, ściągnąłem, ale mi nie chodziło, nie wiem jak/gdzie konto założyć i takie tam. Ale to ponoć tylko nieoficjalne gówienko, ta beta.

Daję info z naszego newsa

Dragon Ball Online MMORPG (Massive Multiplayer Online Rolle Playing Game) aktualnie jest tworzony w Korei, ale jak ogłoszono posiada oficjalną licencję i będzie wydany zarówno w Korei, jak i w Japonii na PC. Obecnie nie jest zapowiedziane tworzenie gry na konsolę.

Poniżej podaję kilka funkcji, które będą dostępne w grze:
  • Można robić co się żywnie podoba (oczywiście w granicach percepcji gry)
  • Można porozumiewać się z innymi graczami
  • Dodawane będą nowe postacie i mapy dzięki systemowi aktualizacji
  • Można łączyć szczegóły/elementy danej postaci, aby stworzyć własną niepowtarzalną
  • Na początku gry, Twoja postać jest dzieckiem i rośnie wraz ze zdobytym doświadczeniem
  • Do wyboru będą 3 rasy: Saiya-jinów, Namek-jinów i ludzi
  • Gra toczyć się będzie 200 lat po zakończeniu Dragon Ball Z (około 1000 rok)
  • Wersja beta będzie wydana w Korei w 2007 roku
  • Pełna wersja gry wydana będzie w Korei oraz Japonii już w 2008 roku
Ponadto nad oprawą graficzną prawdopodobnie będzie pracował twórca Dragon Balla, Akira Toriyama.

Strona oficjalna
-> http://www.ntl-kk.com/dbo.html

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gorajdowski Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
gorajdowski
Wiek: 28
Dni na forum: 5.774
Posty: 9
Skąd: grudziądz
Hmn ciekawe
pawlakko Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
pawlakko
Wiek: 29
Dni na forum: 5.989
Posty: 10
OOOOOO Chciałbym juz zagrać widziałem filmiki ale cóż niestety nie idzie pobrać (tzn idzie ale nie działa )
Miłosz Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Miłosz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.746
Ostrzeżenia: 1
Posty: 39
Skąd: Dzierzgoń
chyba lepsza niz TENKAICHI2!.1

[ Dodano: 28.09.2008, 10:19 (po 1 minucie) ]
a bedzie działać na komputerze: Windows XP Profesional karta: 256 RAM?

Kto zwas gra w Quake 3 ja na freeze dla pijaków gram a wy???
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Powiem tak: o tej grze czytałem już dawno temu, na początku się napaliłem na nią, ale już zapomniałem o niej.
Oprawa graficzna wygląda super, jeśli Akira-sama pomaga w tworzeniu świata to klimat gry zapewne będzie niesamowity. Postacie zobaczymy w stylu DB oraz Chrono Trigger (postać z obrazka w czerwonych włosach wygląda jak Crono). 200 lat po zakończeniu DBZ - potomkowie Goku, Vegety i Piccolo stali się bardzo liczni (zupełnie jak historia z Abrahamem), i opanowali nasza planetę xD
Ale gra ma mieć podobno bardzo duże wymagania. Jeśli nie dokupię RAMu i nie wymienię procka z płytą główną na lepszy to i tak nici z tego.
Skoro to ma być MMORPG - to tą grę trzeba będzie kupić i można za darmo założyć konto, czy będzie ogólnodostępna, a za konta trzeba płacić, czy może obie rzeczy są płatne? Cóż, ja myślę, że raczej pierwsza opcja, gra i konta kupione w jednym.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Son Mati: 08.11.2008, 16:24
Vegetronk
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.619
Posty: 2
No wydaję się super, ale nie wiem jak to zrobić . Jak ktoś wie to niech poradzi był bym przeogromnie wdzięczny.
Gra ma wyjść w 2010r. Pełna
A i mam nadzieję że będzie angielska wersja
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


a na oficjalnej polskiej stronce jest napisane, że będzie rasa:
ludzie- nameczanie- majin

Bo niby skąd saiyanie? Ludzie się z nimi zmieszali to nimi się gra jako ludzie (jakby 1/900 saiyan czyli mamy ich moc) a majiny to się podobno z Buu zrodziły czy jakoś tak
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Gra zapowiada się na wielki hit. Najważniejsze, że w produkcji udział bierze sam Akira Toriyama. Gra na pewno będzie miała w sobie ten klimat znany nam z anime. Jak można wywnioskować ze zdjęć grafika będzie wypasiona i ogólnie fabuła jest nieźle pomyślana. Wydaje mi się, że nie będzie miała jakiś super wymagań i dlatego mam nadzieję, że wymagania nie będą zbytnio wygórowane tylko np. takie jakie ma Lineage 2. Pozostaje nam tylko czekać.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


fabuła?
w mmo? nie ma zbytnio fabuły są tylko ustalone wartości - nawet jeżeli jest, to jest to po prostu [ ort! ] np. że miasto zachodnie jest jakieś , a nie ma tak, że jest jakaś historia
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Dziwny to będzie świat, gdzie wszyscy wyglądają jak wszyscy inni, bo każdy chce wyglądać jak któryś z ulubionych głównych bohaterów...

Co do technikaliów, to świat DB idealnie się nadaje do tego typu gier; jest zróżnicowany, wielki i pozwla na noszenie przy sobie w kapsułkach całego dobytku! Już nigdy nie będziesz potrzebował idiotycznych wyjaśnień twórców , jakim cudem twój avatar może nieść przy sobie 1000K golda i gdzie on to wszystko chowa.

Do gry podchodzę jednak z dystansem, a nawet pesymizmem. Ciężko mi uwierzyć, że taki projekt ma szansę powodzenia i spełni wymagania oczekujących nań fanów.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ja tam sobie zrobię postać inną niż Goku, Vegeta itp
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Szkoda, że od wypuszczenia gameplaya świat milczy na ten temat. pozostaje tylko czekać...
Mam tylko dwie nadzieje:
-że gre trzeba będzie kupić, ale ni epłacić abonamentu
-że bedzie w euro[pie i w języku anglielskim
SonGokuAF
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.215
Posty: 3
kto szuka ten znajdzie:
Close beta(testy tylko dla wybranej grupy ludzi) rozpoczeły się w Korei w te wakacje i na targach GC 2008 ogłosili że close beta w Korei juz zakończona, kolejna beta (nie wiadomo czy close czy open) zaczyna się w grudniu 2008 w Japonii. Kolejna close beta w USA/Europie zapowiedziana jest na jesień 2009 roku. Tak więc reasumując na Koreańskim nie pogracie (potrzeba aktywnego KSSN - cos jak nasz PESEL tylko ze u nich mają nowy co jakis czas) na Japońskim prędzej.
Reasumując angielsko języczny oficialny server bez bety będzie u nas początek 2010 roku.
Aha za close bete oraz open bete niema abonamentu więc co do Japoni jest szansa ale tak poza tym to będzie to koszt 30-50zł miesięcznie, gra będzie za darmo do ściągnięcia.

Sam pan Toriyama pracował nad klimatem oraz postaciami 5 lat czyli od 2003 roku kiedy świat jeszcze o takim tytule nie śnił.

To tyle co wiem, miłego czekania i ode mnie powiem tylko tyle że dobrze że gra będzie na abonament bo takie gry są niepopsute dzieciakami co by grały tylko supersajaninami do złudzenia przypominającymi Goku lub Vegete, pisali do wszystkich tylko po polsku i wyzywali matki (wiem bo siedze w MMORPG dość długo i takie przypadki są na codzień w darmowych grach MMORPG)
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Malwina-25 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 40
Dni na forum: 5.466
Posty: 1
Skąd: google
Ja już gdzieś widziałam do pobrania wersję Beta,

Dragon Ball Online 2

Wymagania sprzętowe:
Procesor: częstotliwość 1,0 GHz,
Pamięć RAM: 256 MB,
Karta grafiki: min 32 MB, zgodna z DirectX,
Wolne miejsce na dysku: min. 100 MB.
Zalecana rozdzielczość ekranu: 1024x768 i wyższe,
System operacyjny: Microsoft Windows XP / 2000 (dowolne wersje)

http://rapidshare.com/files/34802205/DBO2.rar

źródło: * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Lub

http://postdownload.filefront.com/4192853//e44968937ec125de20fc40b9230c0379c5e9833b8094375ff3557842ac71a6d49c72641136f1698d


albo
http://files.filefront.com/Dragonball+Online+Beta+100/;4192853;/fileinfo.html
mieszkos Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.470
Posty: 1
Krótko mówiąc:

* zaloguj się, aby zobaczyć link *

>

Pierw rejestracja : P
Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.233
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
Ma ktos z was juz ta gre i gra?
Cal Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Cal
Wiek: 26
Dni na forum: 5.321
Posty: 31
Skąd: Kraków
Gra ma wyjść w 2010 r. w Polsce, więc może niedługo?

[img][imghttp://img.userbars.pl/135/26913.gif[/img]
Obraz

Maciejssjssj Mężczyzna
Dende
Dende
Maciejssjssj
Wiek: 25
Dni na forum: 5.233
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
No mam nadzieje ale lepszy gothic 3
deeron11 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.223
Posty: 6
znalazłem najnowsza gre online z serii dragon ball.To juz nie werssja beta lecz pelna oto link----->> * zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Online MMORPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook