Forum Dragon Ball Nao

» Jetix vs. Jetix Play

Co wolisz?

Co wolisz?
Jetix 57,14% 4 57,14%
Jetix Play 42,86% 3 42,86%
Wszystkich głosów: 7
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie oglądam zazwyczaj bajek, ale jak byłem mały to oglądałem Fox Kids i Cartoon Network. Potem Fox się zmienił w Jetix. Teraz powstał Jetix Play (jakiś czas temu)
Na początku Jetix emisował te same bajki co Fox Kids. Potem nie miałem z tym kontaktu. Nie dawno zauważyłem, że leci Ludwiczek. Myślałem, że to Jetix a to Play.
Z tego co zauważyłem, to prawie wszystkie fajne bajki lecą teraz nie na Jetix, a na... Jetix Play! Ja Jetix lecą różne nowe bajki, ale uważam, że są... beznadziejne
Ja wychowałem się na dwóch rzeczach:
-Dragon Ball
-na Fox Kids
I uważam, że Jetix baaaardzo dużo stracił na przeniesieniu takich bajek jak Ludwiczek, Klasa 402, Inspektor Gadżet na inny kanał. Osobiście wolałbym oglądać Jetix Play a wy?
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Temat do innego działu nie uważasz?.
No, więc jestem już trochę za duży, aby oglądać takie bajki, ale mimo to, co nieco się w tym orientuje, ponieważ mam młodszych kuzynów, przez których jestem zmuszony(nieznośne dzieciaki:P), gdy przyjeżdżają oglądać te bajki .
Więc tak.
Moim zdaniem Jetix zdziadział ostatnio.
Jedyne, co mi się tam podoba to Galactik Fotball no i Naruto, a reszta można o kant d*py rozbić.
Można by jeszcze pomyśleć nad Ach ten Andy, ale to już są powtórki, więc też już się nudzi.
Co do Jetix Play...
Hmm.
Powiem szczerze, że kilka dobrych tytułów można by tam znaleźć (ale to jedynie przez sentyment)
między innymi:
- wymieniony przez Ciebie Ludwiczek
- Inspektor Gadget
- Walter Melon
- Kot Ik
- Zły Pies
Tak jak mówię to tylko zdanie neutralnego widza, nie rajcują mnie takie rzeczy.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Jetix rządzi, bo leci na nim Iron Man i najlepsza bajka po TMNT, czyli 'Ach ten Andy!'. Genialne na zabijacz zamulenia płucnego i jeszcze Oggy jak leciał było fajnie. Na Jetix Play to tylko Ludwiczek jest fajny.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Old Cyceron napisał(a):
i jeszcze Oggy jak leciał było fajnie
O tak. ta bajka o tych popieprzonych karaluchach wymiatała xD To było na każde smuty.

Jetic Play to praktycznie sama kaszana dla jakichś tici milusi dzieciaczków xD .. Ludwiczek na tym leci? Jak tak, to chwala chociaz za to. Lecz Jetix ( byle Fox Kids) jest niebo lepsze.

A ostatnia bajke obejrzalem dawno temu ... Czas do tego wrocic.
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Jetixa już bardzo dawno dawno nie oglądałem, ale jeszcze jakieś 4 lata temu oglądałem go nałogowo. Po prostu lubiło się pooglądać bajki na nim. Najlepsze z tego co powmiętam były:
- "Ach, ten Andy" - z jego numerów dało się czasami boki zrywać.
- Kreskówki Marvela, czyli "Iron man", "Hulk" itp.
Ale i tak Jetix nie wciągnął mnie nigdy tak jak bajki, które lata temu leciały o 7 rano na TVNie i zawsze oglądało się przed pójściem do przedszkola
Jetix Play to kanał dla małych dzieci, nic konkretnego tam nie można zobaczyć.

Ale i tak najlesze pozostaje pasmo Toonami z Cartoon Network. Jetix, brać przykład z tłumaczenia i spolszczenia "Transformers Energon" i "T. Cybertron". Były o niebo lepiej zrobione niż szitowsko-jetixowski Naruto.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Na jetix play to bardziej lecą takie bajki dla dzieci. Takie co kilka lat temu leciały na TVNi-e.Jak byłam mała to je oglądałam. Typu Łebski Harry, Wunshpunsh,ale jestem za stara by takie rzeczy oglądać . Na jetixie lecą inne pozycje takie dla starszych widzów. Chociaż jetix się bardzo nawet pogorszył( anime typu Bobobobo, czy inne takie).Chociaż czasem tam obejrzę X- Menów czy Naruto, czasem GF. Reszta to może nawet dla mnie nie istnieć. Bo jak mówiłam większość z tych filmów jest raczej skierowana dla dzieci.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Jak dla mnie Jetix, gdyż lecą tam kreskówki z postaciami z Marvela. Z tych co jeszcze ujdą na Jetixie to 'Ach ten Andy', całkiem fajna kreskówka. Jetix Play jest bardziej skierowany dla młodszych widzów. A tak w ogóle nie lubię Jetixu, gdyż jest tam za dużo tandetnego Anime, Fox Kids było lepsze. Jak byłem młodszy i tak o wiele bardziej wolałem Cartoon Network.
Vanessa Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Vanessa
Wiek: 30
Dni na forum: 5.541
Posty: 63
Zdecydowanie Jetix, chociaż i tak najbardziej przepadałam za wcześniejszym fox kids. Teraz za przeproszeniem puszczają większość syfów, kreskówki nie idą w parze ze wzrastającym wiekiem, co gorsza są strasznie żałosne.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Jetix vs. Jetix Play
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook