Forum Dragon Ball Nao

» Co warto kupić? Xbox360, PS3, a może PSP?

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Od niedawna zastanawiam się nad zakupem jakiejś konsoli, ponieważ moja plejka mówiąc krótko wysiada .
I teraz kieruje pytanie do Was.
Co warto kupić?. Xbox'a 360 czy PS3, a może PSP?.
Co się najbardziej opłaca kupić?.
Jakie są ceny owych konsol (aktualnie)?.
Proszę o pomoc, bo nie jestem rozeznany w tym temacie.
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
Jakbym miał wybierać, to wybrałbym Xklocka. Ładne tytuły (imo dragon ball brust limit), cena jest dobra, 700 zł bez tych dodatków (gry itd), była ostatnio afera, że Xbox rysuje płyty >Klik<. No, ale ja bym przystawał przy Xboxie. Idąc dalej, PS3. Cena jak dla mnie zbyt kosmiczna (chyba poniżej 1 tyś nie schodzi), sama konsola przereklamowana, tylko kilka tytułów ciekawych się znajdzie na chlebak (PS3). Więc moim skromnym zdaniem to odradzam PS3. Jadziem dalej, stać nie biedziem ;], PSP, fajne małe urządzenie, tytuły fajne się znajdą, ale musisz się zastanowić nad całym PSP. Cała ta przenośna konsola (jak sama nazwa wskazuje) jest dobra, gdy jedziesz gdzieś, albo siedzisz u rodziny i się bardzo nudzisz. U mnie PSP skończyła jako większa mp3 ;P.

Także, polecam Xklocka ;].

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Sam też planuję kupić teraz konsolę i mam podobny dylemat. Do porządnej gry na Xbox 360 albo PS3 potrzeba niestety telewizora w HD. To dodatkowy wydatek. X ma więcej gier, więcej exlusive'ów, ale PS3 wyszedł później. PS3 ma Blue - Ray, X nie. Dalej, Xbox L!ve w Polsce nie działa, PStore działa jak najbardziej. Cena. Xbox 360 Arcade kosztuje niecałe 700 zł, ale to lipa. Premium co najmniej, a to jakieś 200 zł więcej. Elite - niewiele tańsze niż PS3. Jeśli miałbym kupować konsolę razem z TV, to wybrałbym tańszy TV i to co na nim oszczędziłem włożył w PS3. Z przenośnych wziąłbym nowego Nintendo DSa.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Ja powiem tak:
Mam ps2 i jest wporzo. Długo na nim grałem, ale oczywiście zrobili następne konsole...
Na razie kupuje grę dbz: Infinie World. Jest na ps2 i wystarczy.
Jeżeli masz PS2 to radze zdecydowanie kupić XBoxa
Jeśli nie to możesz rozmyślać nad PS3.
A na koniec : PSP - mam, jest świetne, ale radzę kupić po jednej z wyrzej wymienionych, chociaż jak chcesz, ja tak zrobiłem.
Tak więc ja bym kupił xBoxa (tańszy i podobny do PS3)
Ceny: ( przybliżenie) PS3 - 16oo, xBox - 700; psp - 550, 700 z grą

[ Dodano: 19.12.2008, 12:45 (po 56 sekundach) ]
PS Nintendo Ds ma gry droższe niż psp a jest gorszy...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Loganek napisał(a):
Jeżeli masz PS2
mam PS2, które mi się właśnie psuje

Loganek napisał(a):
radze zdecydowanie kupić XBoxa
I chyba kupię Xboxa zważywszy na to, że będę miał się z kim grami na niego wymieniać. .

Loganek napisał(a):
PSP
nad PSP zastanawiałem się już wcześniej, ale zdecydowanie wchodzi w grę jedynie Xbox.
No, ale jest jedno ale

& napisał(a):
Do porządnej gry na Xbox 360 albo PS3 potrzeba niestety telewizora w HD.
To na zwykłym telewizorze gra mi nie będzie działać?.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Będzie działać na zwykłym TV, ale jakość obrazu będzie kijowa. Po to są robione gry w rozdzielczości 1080p, żeby to wykorzystać. To tak jakbyś odpalił jakąkolwiek grę w rozdzielczości 640x480, a potem w 1280x1024. Ten sam efekt.
PS3 można mieć już za 1300. A co do Xboxa, to jak mówiłem, co najmniej premium z dyskiem 60 GB, czyli jakieś 850 zł.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


& napisał(a):
Będzie działać na zwykłym TV, ale jakość obrazu będzie kijowa. Po to są robione gry w rozdzielczości 1080p, żeby to wykorzystać. To tak jakbyś odpalił jakąkolwiek grę w rozdzielczości 640x480, a potem w 1280x1024. Ten sam efekt.
PS3 można mieć już za 1300. A co do Xboxa, to jak mówiłem, co najmniej premium z dyskiem 60 GB, czyli jakieś 850 zł.
To znaczy, że grafika będzie gdzies taka jak w ps2
i tyle, mój kumpel ma normalny tv i mu działa tak jak ps2
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jeżeli masz kasę to kupuj PS3, ale tak jak powiedział end lepiej mieć telewizor z HD. Xbox jest sporo tańszy, ale gry nadal wychodzą. Czyli najopłacalniej jest kopić Xboxa 360. Niby Play Station nowszy, ale ten drugi tańszy i także ma sporo gier. PSP raczej odpada, wolisz taki mały obraz?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Hako napisał(a):
PSP raczej odpada, wolisz taki mały obraz?
Dobre to to jest. W kieszeń i w drogę. Ponadto można grać na tym w gry, które wyszły na psx'a, fajna sprawa.

-----------------------------------------

Jeszcze pól roku temu wolałbym skrzynkę z iXem. Teraz jakoś PS mnie bardziej przekonuje. Zapodam nawet rozmowę z jednym z kolesi, co być może Cie przekona do wyboru konsoli:
Ja = R. ; Kolega = A.
R. - Kminiłem ostatnio nad iksboksem i Pe-esem, niby więcej gier na iksiaka i jest tańszy, w sumie żadnych różnic estetcznych pod względem jakości obrazu, ale przecież za usługi internetowe w majkrosoftowej skrzyni trzeba płacić abonament, na soniaczu już nie. Do tego dochodzi kwestia gier.. Pomimo tego, że teraz jest więcej gier na iksa, to i tak za jakiś czas motyw się wyrówna, a ponadto na pe-esku będzie lepsza grafika.
A. - No tak, co do abonamentu to się zgodzę, ale przecież jak już wyjdą gry z większymi wymogami, to iksboks wypuści nową mocniejszą konsolę, na którą później zapewne wejdą jeszcze lepsze gry.
R. - Tak, ale jakoś nie widzi mi się kupowanie nowej konsoli dopłacając i dopłacając wciąż i wciąż. A jeżeli nowy iks uciągnie jeszcze lepsze gry, to sony wypuści nową konsolę, która uciągnie jeszcze mocniejsze gry, w efekcie wyjdzie zakupienie 3 iksboksów, bądź dwóch pe-esów, to chyba wszystko zmienia i bardziej opłacalną i przyszłościową konsolą powinno byś pe-es trzy.

No i nie opłaca się kupować tych, że konsol bez odpowiedniego telewizora.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
plusy i minusy konsol wg mnie

Xbox360 plusy
- tania konsola
-gry mozna piracic
-xbox live wspierany w naszym kraju
-ciekawe tytuły

minusy
-podobno czesciej sie chrzani niz ps3
-pedalski joystick

PS3 plusy
-lepsza grafika (w tych konsolach jest lepszy AA)
-wbudowany dysk twardy (nie potrzeba kart pamięci)
-fajny wygląd^^
-nie psuje sie czesto
-eye toy

minusy:
-gier nie mozna piracić (gry na ps3 stoją od 200 wzwyż)
-żre tyle prądu co pralka
-grzeje sie tak ze mozna usmazyc na niej jajko


tylko pamiętaj do obu konsol najlepiej jest miec dobry monitor LCD lub telewizor LCD na CRC tez mozesz uruchomic ale grafika moze byc fatalna

mysle ze pomogłem pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
-xbox live wspierany w naszym kraju
Nie jest. Trzeba rejestrować konto jako zagraniczne.
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
-gry mozna piracic
Podepnij sflaszowaną konsolę do Live, a odpal na niej jeszcze pirata. Możesz zacząć szukać kolejnego Xklocka do kupienia.
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
-wbudowany dysk twardy (nie potrzeba kart pamięci)
A na Xboxa nie ma dysków twardych? Nawet najtańsza wersja ma wbudowane 20 GB, bez twardziela konsoli nie dostaniesz.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Jeśli masz psujące się PS2 - kup PS3. Bo jak najdzie Cię ochota na pogranie w God od War czy inną grę PS2, nie masz problemu. Ponadto X-shit często (czyt. częściej niż PS3) się psuje i jest nie poręczny.

Albo w ogóle poczekaj na PS4, bo podobno już go projektują.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Szarak napisał(a):
Ponadto X-shit często (czyt. częściej niż PS3) się psuje
nie prawda
PS3 częściej
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Szarak napisał(a):
Ponadto X-shit często (czyt. częściej niż PS3) się psuje

nie prawda
PS3 częściej
Bym powiedział że to różnie bywa, mam X360 i cyka jak ta lala, kupiłem sobie na gwiazdkę PS 3 i też cyka. W sumie nie można obiektywnie stwierdzić, która konsola psuję się częściej, no chyba że ktoś ma jakieś oficjalne dane.

Witajcie w świecie pozbawionym zasad.
MaGnum Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
MaGnum
Wiek: 28
Dni na forum: 5.219
Posty: 76
Skąd: Bochnia
Temat dla graczy. Mam uzbierane trochę kasy i postanowiłem kupić sobie jakąś konsolę. Jako że mam już PSP- kupuję konsolę stacjonarną. Ale narodził się problem- PS3 czy Xbox360? Proszę o pomoc w wyborze, jeśli ktoś się na tym zna. Z góry dziękuje.

Skleiłem.
SoheiMajin Gotenks

http://www.youtube.com/user/magnumSSJ
http://www.youtube.com/watch?v=rogvlB2SP4k
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Masz zamiar kupować gry oryginalne - PS 3, piraty - tylko Xbox.
Zależy ci na Blu-Ray? Tylko PS3.
No i o ile mnie pamięć nie myli, to w PS3 masz pełne HD, a w Xboksie obraz jest skalowany do wyższej rozdziałki. LF /confirm

[ Dodano: 06.02.2010, 22:24 (po 3 minutach) ]
I jeszcze w odniesieniu do Polski:
PSNetwork > XBox Live
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.046
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Mam Xboxa 360 i wywnioskowałem, że PS3 lepsze pod zwględem lepszego obrazu i mniejszej awaryjności. Muszę mało grać by nie było RRODA, na xie - na PS3 można grać ile się chce (no - jakiś tam umiar musi być heh). W dodatku trylogia niedawno wydana na PS3 God Of War jest dla mnie lepszym exclusivem na PS3 niż np. seria Gears of War na X360. PS3 droższe, gry na niego także są droższe, ale lepiej zbierać pieniądze i kupować oryginałki wiedząc, że PS3 jest lepszy niż piracić na czymś, co jest (TYLKO I WYŁĄCZNIE WEDŁUG MNIE) dość słabe.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Co warto kupić? Xbox360, PS3, a może PSP?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook