Forum Dragon Ball Nao

» Dyskryminacja z powodu słuchania muzyki japońskiej

Strony:   1, 2
Lenistwo69 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Lenistwo69
Wiek: 34
Dni na forum: 5.690
Plusy: 1
Posty: 24
Skąd: Lublin
Jeżeli Hyde jest dla nich taki "kobiecy",to co by powiedzieli na widok Izam z Shazny ?
Będę się upierał:

Obraz
chociaż jak wcześniej pisałem, w moim rankingu wygrał Miyavi z PV Itoshi Hito, a doganiał go Toto z Dega[który jak dla mnie całkiem apetyczny jest], a Twój bohater ma straszliwie męskie rysy
Yaw
Ziemianin
Ziemianin
Yaw
Dni na forum: 5.611
Posty: 13
A co to ma do dyskryminacji?
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Yaw napisał(a):
A co to ma do dyskryminacji?
A co Twój post ma do tematu? To się nazywa spam drogi Panie...

Otóż ma dużo. Właśnie m.in. ze względu na wygląd naszych ulubieńców jesteśmy dyskryminowani. To nic miłego słuchać: "Oooo!! Pedała słucha!!"

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
checkedd Kobieta
Wojownik
Wojownik
checkedd
Wiek: 31
Dni na forum: 5.471
Posty: 42
Całe szczęście w mojej szkole takich problemów nie ma - nadgorliwie tolerancyjne społeczeństwo W zasadzie to taki prosty schemat: na początku zdziwienie, co to, jacy oni smieszni, ty no, ale nóźki to mają całkiem do rzeczy ( ) ale weź daj posłuchać ^^ A potem dosłownie "ohhhhhhh KYO JESTEM TWOJA" No, może to zbyt barwne okreslenie, ale chyba tylko jedna osoba (czyt. fanka Feela) na xxx osób powiedziała "To nie dla mnie" A reszta? Po wsłuchaniu się po paru minutach sama zaczęła nucić, czy prosić o płyty (a ja targałam całą reklamówę do szkoły samych cd xD)
Aczkolwiek w "innych kręgach" pewnie by miałoby to miejsce, jak mowicie. ale co tam, ja zadzieram dumnie głowę i o. Śmiejecie się z mojego Matsumoto!? POWIETRZEEE (czyt. już was nie znam wy małe wredne chamy. IGNORANCI xD) Taaa, bardzo niekonfliktowe rozwiazywanie problemów
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ja tam z tego problemów na uczelni czy gdziekolwiek indziej nie mam. Co prawda wielokrotnie na swą tablicę na FB dawałam linki do j musicowych artystów,ale nigdy nikt tego nie wyśmiewał, raz tylko jedna dziewczyna wspomniała o tym,że słucham japońskiej muzyki. A sama dopiero od 3 miesięcy siedzę w tej muzyce.
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Dyskryminacja z powodu słuchania muzyki japońskiej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook