Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Przez tłumaczenia i dział z Larc zaniedbałam ten temat >__<

Na Halloween Hyde i spółka jak zwykle dali koncert i jak zwykle zaprosili znamienitych gości. M.in. Annę Tsuchiyę, Monoral, Acid Black Cherry, SID oraz gwóźdź programu czyli Gackta!!!! Wszyscy wystąpili oczywiście w odpowiednich kostiumach. W ramach rekompensaty za zwłoki, sorki, zwłokę, prezentuję Wam zdjęcia wszystkich artystów w przebraniach. Taka ciekawostka: hyde w pewnym momencie przebrał się za zakrwawioną pannę młodą. Miał nawet sztuczne piersi. Za te właśnie piersi łapał go Gackt. Fanki pary Gakuhai są wniebowzięte.

Oto i zdjęcia, za które dziękuję koleżance z forum Pieces hydeist 88. Na stronie macie cały "Monthly Vamps 5", czyli ten najnowszy:

http://gabyta-xan.livejournal.com/21657.html

Na stronce są też zdjęcia z trasy "Vamps Live", przedstawienie Jina Saito, który w zespole odpowiada za elektronikę i klawisze (w L'Arc~en~Ciel prawdopodobnie też) oraz obchody urodzin Kaza.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
FloweRose Kobieta
Wojownik
Wojownik
FloweRose
Wiek: 31
Dni na forum: 5.611
Posty: 37
Skąd: Jelenia Góra
Diemkować za Monthly VAMPS'a ^^
Jak on słodko wygląda w tej kiece
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Pora na gorącego newsa.

13 marca bieżącego roku na japońskim rynku muzycznym ukaże się drugi singiel VAMPS. Tytuł ma wyjątkowo głupi i aż się boję, co to będzie. Tytuł brzmi: "I GOTTA KICK START NOW".

Kiedyś miałam nadzieję, że VAMPS będzie miał namiastkę starej działalności hyde. Jednak patrząc na tekst "Love Addict" oraz tytuł nowego singla stwierdzam, że VAMPS to lekki, niewymagający rock. Oczywiście, "Love Addict" jest fajny i dobrze się go słucha, ale tekst jest średnio fajny.

Mimo to, z niecierpliwością będę czekać na nowy singiel i na płytę.

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru-chan napisał(a):
Kiedyś miałam nadzieję, że VAMPS będzie miał namiastkę starej działalności hyde. Jednak patrząc na tekst "Love Addict" oraz tytuł nowego singla stwierdzam, że VAMPS to lekki, niewymagający rock.
Stara się chłopina trafić w zapotrzebowanie rynkowe i przez to się komercjalizuje. Miejmy nadzieję, że to tylko początki

Tak czy inaczej, na singiel będę czekać z utęsknieniem

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Mart napisał(a):
Stara się chłopina trafić w zapotrzebowanie rynkowe i przez to się komercjalizuje. Miejmy nadzieję, że to tylko początki
Nie sądzę aby HYDE i KAZ musieli starać się przypodobać słuchaczom. HYDE jest na tyle popularny, że cokolwiek by nie wydał, i tak się sprzeda. Do tego jest z nim również całkiem nieźle znany KAZ. Dlatego nie sądzę, żeby były potrzebne im jakieś specjalne chwyty reklamowe. Wystarczą same "nazwiska" (a raczej pseudonimy ^^). Dowodem na to może być popularność singla "LOVE ADDICT". Według listy Oricon, był to najlepiej sprzedający się singiel indies (swoją drogą, do tej pory nie wiedziałem, że VAMPS mają status indies) w roku 2008. Znaczny sukces, choć singiel moim zdaniem wcale na to nie zasłużył, bo były lepsze, a nawet dużo lepsze.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Wyczytałam właśnie, że drugi utwór z singla "I GOTTA KICK START NOW" będzie nosił tytuł "Trouble" i najprawdopodobniej będzie to cover zespołu Schapoo: http://www.youtube.com/watch?v=QL15Ya5fsgo

Podejrzewam, że wersja VAMPS powali mnie na kolana. Już tu gitarka nie brzmi jakoś głupio, a jak dorzuci się Kaz??

Czekamy cierpliwie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Laru-chan napisał(a):
Wyczytałam właśnie, że drugi utwór z singla "I GOTTA KICK START NOW" będzie nosił tytuł "Trouble" i najprawdopodobniej będzie to cover zespołu Schapoo
Nie wyobrażam sobie jakoś głosu Hyde'a w takiej piosence...xd
No, ale zapewne będzie to coś bardzo ciekawego i oryginalnego pozostaje nam czekać

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Uwaga: Mam do sprzedania Vampsowy Singiel 'I GOTTA KICK START NOW' wersja CD+DVD za 70zł + 6 zł przesyłka, w liczbie sztuk 2, oraz wydanie normalne za 47zł + 6zł przesyłka 1 szt.
Chce ktoś?
Wyśle jakiś tydzień-dwa po premierze bo wtedy dopiero dotrą do mnie...

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Neko Yoru napisał(a):
Uwaga: Mam do sprzedania Vampsowy Singiel 'I GOTTA KICK START NOW' wersja CD+DVD za 70zł + 6 zł przesyłka, w liczbie sztuk 2, oraz wydanie normalne za 47zł + 6zł przesyłka 1 szt.
a ja mam nowy album ''vamps addict'' ktory bedzie miał swą premiere gdzies przed wakacjami DVD Vamps live 2008 i kolejny singiel ktory wyjdzie w pazdzierniku tego roku ''poison''

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Neko Yoru napisał(a):
Chce ktoś?
Wyśle jakiś tydzień-dwa po premierze bo wtedy dopiero dotrą do mnie...
Jak będę potrzebował sam sobie zamówię.Jak chcesz sobie zarobić to wystaw go na allegro.Tu raczej Ci nie zejdzie...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Po prostu się pytam>.< Zamówiły u mnie 4 osoby i jak trzy się wypięły to muszę coś zrobić z tym za co już zapłaciłam>.< 200 złotych piechotą nie chodzi>.>
A Vamps Live 2008 też już mam, wyślą mi 3 lutego...

Wracając do tematu dzisiaj są urodziny Haido XD okrągła liczba normalnie xD 40...
Ale jakby nie było, z okazji urodzin życzę mu śpiewania tak jeszcze dłuuuuuugo... i coby dalej wyglądał jak wygląda^.^

'I GOTTA KICK START NOW' - Trouble będzie jak B-side tylko w wersji limitowanej z DVD. czyli że normalne wydanie będzie zawierać tylko jeden utwór...
Utwór 'Trouble' będzie użyty w nowej reklamie 'Gerezza', tak jak wcześniej 'Time goes by'.

Pojawiły się już informacje na temat następnej trasy koncertowej Vamps.
『VAMPS LIVE 2009』[nie ma to jak ambitna nazwa...]
・CLUB CITTA' 川崎
-Special Live-
5月8日(金)
5月9日(土)
5月11日(月)
5月12日(火)
5月14日(木)
5月15日(金)

・ZEPP FUKUOKA
5月19日(火)
5月20日(水)
5月22日(金)
5月23日(土)
5月25日(月)
5月26日(火)

・ZEPP SENDAI
5月30日(土)
5月31日(日)
6月2日(火)
6月3日(水)
6月5日(金)
6月6日(土)

・ZEPP SAPPORO
6月16日(火)
6月17日(水)
6月19日(金)
6月20日(土)
6月22日(月)
6月23日(火)

・ZEPP TOKYO
6月26日(金)
6月27日(土)
6月29日(月)
6月30日(火)
7月2日(木)
7月3日(金)

Na razie 30 koncertów, ale znając ich ta liczba może znowu urosnąć do około 50...
Korci mnie żeby się zebrać na koncert 9 maja... to dokładnie rok po koncercie w Paryżu...@.@

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Neko Yoru: 03.02.2009, 22:50
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
kolejny singiel ktory wyjdzie w pazdzierniku tego roku ''poison''
Skąd to info? Coś im się śpieszy. Niedługo wydaja płytę, a już planują następnego singla. Ech... pracoholicy.


Neko Yoru napisał(a):
Chce ktoś?
Niestety fundusze mi na to nie pozwalają. W sumie 70zł za singla?? Muzyczne wydawnictwa w Japonii są strasznie drogie. Albo nie opłaca się na euro (ew. dolce) i na złotówki.


Neko Yoru napisał(a):
Wracając do tematu dzisiaj są urodziny Haido XD okrągła liczba normalnie xD 40...
A nie 41?? Sama już nie wiem, w którym roku się urodził... Wydawało mi się, że jest równolatkiem Kena, który w listopadzie skończył 40 lat. To pewne, bo widziałam gdzieś w necie filmik, gdzie podali jego wiek.

Tak czy inaczej, hyde, ile byś lat nie skończył, trzymaj się dobrze, zwolnij trochę bo wykitujesz i wyjdź z tego kryzysu wieku średniego. Gdzie Twoja powaga z dawnych czasów? Tak poza tym wytrwałości i siły do latania po scenie


Neko Yoru napisał(a):
『VAMPS LIVE 2009』[nie ma to jak ambitna nazwa...]
Właśnie dobrze, The Gazette mają okropne nazwy DVD. Prawdziwe tasiemce >_<


Neko Yoru napisał(a):
Korci mnie żeby się zebrać na koncert 9 maja...
Ja będę pisać maturę


Neko Yoru napisał(a):
o dokładnie rok po koncercie w Paryżu...@.@
Właśnie. Ciekawiło mnie, czy byłaś?

Pozdrawiam.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Laru-chan napisał(a):
Niestety fundusze mi na to nie pozwalają. W sumie 70zł za singla?? Muzyczne wydawnictwa w Japonii są strasznie drogie. Albo nie opłaca się na euro (ew. dolce) i na złotówki.
nom troche sporo jak na maximum 2 kawałki,kiedys na Ebay polska znalazłem album ''Kiss'' ktory w przeliczeniu na pln kosztował niecałe 50zł no wliczajac koszt przesyłki i inne duperele pewnie by wyszło koło 60 (ale posiadac oryginalny album mhmmmm)

w tym roku prawdopodobnie wybiore sie do niemczurów do cioci i jesli spodoba mi sie album Vamps to byc moze sobie kupie

Neko Yoru napisał(a):
Wracając do tematu dzisiaj są urodziny Haido XD okrągła liczba normalnie xD 40...
Ale jakby nie było, z okazji urodzin życzę mu śpiewania tak jeszcze dłuuuuuugo... i coby dalej wyglądał jak wygląda^.^
100 lat dla ''małego Wampira'' z Wakayamy,aby wygladał tak jak wyglada,nie spalił głosu,ułozył sobie z megumi i nie ''zdziadział'' tak szybko noi chyba ciche marzenie fanów jego talentu w pl aby kiedys do nas przyjechał

Happy Birthday Haido-sama


Laru-chan napisał(a):
a będę pisać maturę
nie tylko ty

Laru-chan napisał(a):
Właśnie. Ciekawiło mnie, czy byłaś?
jesli tak to podziel sie z chcecia sie czegos dowiem

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Byłam byłam xD musiałam być! trzy miesiące zap***** w 'Żabce' żeby pojechać ale warto było... w sumie sporo luda z Polski było, wiecie?

Ten Kiss za 50zł to najpewniej nie jest oryginałka. Mam już pewne doświadczenie z kupowaniem na eBayu to wiem. Albo to było w czasach kiedy dolar był po 2zł a nie 3,5. Miałam zamiar kupić sobie limitowane wydanie Kiss'a, ale na razie musi mi wystarczyć to co mam - wersja europejska - bo tu Vampsy wydają, tu Ken, a tu kolejne DVD laruku i kasa leciii.... Może kiedyś>.>

Co do nazw, chodzi mi o to że laruki zawsze mają fajne nazwy, a tu 'Vamps live 2008', 'Vamps live 2009' takie to mało ambitne ._. chociaż niby nie wydali płyty nie mają co promować no ale....

Mam gdzieś skan wywiadu gdzie podaje date: 1969.01.29
Więc wychodzi na 40...

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Neko Yoru napisał(a):
Byłam byłam xD musiałam być! trzy miesiące zap***** w 'Żabce' żeby pojechać ale warto było... w sumie sporo luda z Polski było, wiecie?
szczesciara a z bliska w miare ich widziałas czy nie dało rady?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
trzeci rząd na środku@.@ Jak na Linku Hyde się rzucił w tłum nie dotknęłam go tylko dlatego że byłam w zbyt wielkim szoku@.@

Ale jak na Kena wybuchł odsłuch to było straszne bo nikt nie wiedział co się stało... Nagle przestali grać 'Seven heaven' hyde powiedział 'sorry' i zeszli ze sceny. Dopiero po koncercie dowiedziałam się od ludzi którzy mieli bilety siedzące... A Ken cały czas miał totalny zaciech na pyszczku gadał o jedzeniu itd, nawet po wypadku nie przestał się zacieszać xD

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
trzeci rząd na środku@.@ Jak na Linku Hyde się rzucił w tłum nie dotknęłam go tylko dlatego że byłam w zbyt wielkim szoku@.@

Ale jak na Kena wybuchł odsłuch to było straszne bo nikt nie wiedział co się stało... Nagle przestali grać 'Seven heaven' hyde powiedział 'sorry' i zeszli ze sceny. Dopiero po koncercie dowiedziałam się od ludzi którzy mieli bilety siedzące... A Ken cały czas miał totalny zaciech na pyszczku gadał o jedzeniu itd, nawet po wypadku nie przestał się zacieszać xD
a jakos tak po koncercie w hotelu na miescie? (ach ta moja egzotyczna ciekawosc) a moze masz jakies ciekawe fotki?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Neko Yoru Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Neko Yoru
Dni na forum: 5.561
Posty: 127
Niestety, wpadłam tylko na staff z kamerą Kena, jak nie wiedzieli jak dostać się do hotelu... Mieli ze mnie łacha jak się zatchnełam>.< a potem kolega im usiłował pomóc ale chyba se sami poradzili... Bo Laruki to od razu po koncercie pojechali w czarnym Vanie... Następnego dnia snuliśmy się po Paryżu ale nie spotkaliśmy ich... ale sądząc po zdjęciach z Photobooka byli w tych samych miejscach co ja>.< musieliśmy się minąć niestety T.T
A fotek mam sporo z samego koncertu mimo wielokrotnie wygłaszanego komunikatu o zakazie używania aparatów i kamer xD bo... obiecałam znajomej zdjecia i chciałam zrobić jedno... a jak zobaczyłam że wszyscy robią to to zlałam i cykałam ile wlezie... w połowie koncertu bateria mi padła ale jakimś cudem udało mi się ją wymienić! tylko chowałam aparat jak się ochroniarze pojawiali na horyzoncie xD
fotek kilka tu:
http://s201.photobucket.com/albums/aa213/NekoYoru13/l7/

Jak się zbiorę to wrzucę tu ich resztę ale na razie to>.>

Być sobą - to chyba najtrudniejsza rola jaką przyszło nam grać.
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Neko Yoru napisał(a):
Po prostu się pytam>.< Zamówiły u mnie 4 osoby i jak trzy się wypięły to muszę coś zrobić z tym za co już zapłaciłam>.< 200 złotych piechotą nie chodzi>.>
Sorry mam zły dzień.No ale co do tego allegro to możesz spróbować.Chodzi po nim więcej osób niż tu po forum.
Swoją drogą się dziwię,że od tak po prostu sprowadzasz dla niepewnych,jak widzę ludzi,najnowsze single...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  

Forum DB Nao » » » [J-rock] VAMPS - nowy projekt Hyde i Kaza
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook