Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] by eXine

Strony: 1, 2  
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Dla mnie Gohan trochę za bardzo rozpięty w batach. Włosy też jakby z nikąt.
Vegeta trochę lepszy, ale ma za dużą klatę.

Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Przerysowane czy z pamięci?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Z pamięci na pewno [ ort! ] bym tak nie narysował . Nie wiem natomiast co masz na myśli mówiąc "przerysowane". po prostu [ ort! ] mam przed sobą kartkę, patrzę na obrazek i rysuję . Pozdro, prosze o opinie

Aha,

mateusz-goku napisał(a):
Vegeta trochę lepszy, ale ma za dużą klatę.
Tak ci się tylko wydaję, gdybym zmieścił cały rysunek na kartce, to zauważył byś, że klata taka powinna być.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
oj Gohan zdecydowanie gorszy. Majin Vegeta naprawdę mi się podoba, aczkolwiek można mieć uwagi trochę do włosów ^^ Ogólnie ładne prace.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
No Gohan nie wyszedł, ponieważ robiłem go trochę w pośpiechu, aby nie zamiesczać tylko jednej pracy ^^. Natomiast nie wiem co jest złego w włosach vegety? ;p
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Te włosy wyglądają tak jakby wychodziły z nikąt. Mógłbyś je cieniować, czy jak to tam się mówi. Mam jeszcze uwagę do uszu są bardzo odstające xD

Obraz
Parvatti Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Parvatti
Wiek: 34
Dni na forum: 6.747
Plusy: 1
Posty: 724
Skąd: Kraków, Nowa Huta. Bój się.
Ja ci powiem tak, no. Prace poprawne, widać kto na nich jest, tylko że... to nie są twoje prace.
Tzn nie zrozum mnie źle, wiem, że to twoja ręka je stworzyła, ale po prostu odrysowałeś coś, co miałeś przed sobą. Wiem, że tak się zaczyna, ale ciężko coś takiego ocenić.

Nie masz jakichś własnych, autorskich rysunków?

- Tato, ale ja nie mam żadnego celu w życiu!
- Celuj w dziesiątkę.


Nie sztuką jest dołączyć do dobrego klanu. Sztuką jest taki klan stworzyć.
Co za pech, że największa sztuka, z jaką niektórzy mieli w życiu do czynienia, to sztuka mięsa wołowego.

Wódka.
Raz przyjemność, a raz trutka.
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Parvatti, uwierz mi, ciężko jest wyobrazić sobie (przynajmniej mi) jakąś postać, pozycję w jakiej ona stoi i mimikę twarzy, aby móc stworzyć własny rysunek. Próbowałem, ale nie wychodzi. na razie [ ort! ] ograniczam się do rysowania postaci z obrazków i myślę, że mam dobre początki, aby móc się wziąć [ ort! ] za tworzenie własnych. Może dodam później jakieś. Pozdrawiam.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Vegeta niezły. Podobnego kiedyś narysowałem. Tylko nie Majin.
Gohan - do ust - ładnie. poniżej - szajs.
rysuj dalej.
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ładny, ale Naruto ma chyba inne włosy. W dodatku jedno oko mu trochę odskoczyło

Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Szczerze to Naruto nie podoba mi się wcale. Nie lubię tej jego pozy i kiepsko Ci on wyszedł, włosy do dupy ;p

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Hako napisał(a):
Szczerze to Naruto nie podoba mi się wcale. Nie lubię tej jego pozy i kiepsko Ci on wyszedł, włosy do dupy ;p
Czyli blisko ideałowi . Spoko, dzięki za słowa krytyki i czekam na dalsze komentarze.
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.814
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ładnie odwzorowany Goku. Rzeczywiście mógłbyś spróbować coś sam narysować, patrząc na oryginalne rysunki. To ciężkie, ale po długim treningu sprawi, że będzie Ci lepiej wychodzić rysowanie już istniejących postaci. Szkoda, że nie umiesz cieniować, przez to Twoje rysunki wiele tracą.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Ależ owszem, umiem. Zaraz zrobię . Wiesz, z tym cieniowaniem jest tak, że jak już zrobię te cienie, to rysunek wychodzi za ciemny i psuje się cały efekt ;/

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eXine: 27.12.2008, 18:51
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.799
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Tak ten ostatni Goku jest bardzo fajny jak powiedział Focus. Nie wiem co więcej powiedzieć ^^ Ładne włosy, oczy, nos :p Naprawdę nieźle, ale serio potrenuj nad cieniami bo wtedy praca nabiera takiego realizmu

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Żeby nie było . . .

eXine napisał(a):
Proszę o subiektywne ocenienie moich prac.
Majin Vegeta. Ujdzie w tłoku. Moja 14 letnia siostra która nie wie czym się różnią ołówki H od B rysuje bardzo podobnie, więc nie załamuj się. Pominę twarz która wygląda jakby dostał naprawdę nieźle w szczenę i hmmmm, barki? Chyba że rysowałeś w perspektywie skupiającej (?). Brak światłocienia, dosłowne zero. Mogłeś chociaż spróbować krawędzie lekko pocieniować

Subiektywnie : 2.5/10
Z przymknięciem oka : 3.5/10

Gohan. Znacznie gorzej. Choć mimika twarzy naprawdę okej. Widać delikatne próby cienia pod oczami. Szkoda że głowa została tak mocno obita że nie przypomina ludzkiej Sylwetka . . hmm, gdzie się kończą barki? Zarys klatki zbyt nisko, brak proporcji.

Subiektywnie : 2/10
Z przymknięciem oka : 3/10

Naruto. Twarz troszkę . . sztuczna, nieproporcjonalna. Zdecydowanie najlepsza twoja praca. Światłocień, kolor, detalizm, zdecydowanie na plus. Szkoda że nie wykończona

Subiektywnie : 5/10
Z przymknięciem oka : 6/10

Goku. Naprawdę nieźle. Twarz . . . prawie jak oryginał Brak światłocienia, koloru i w ogóle czegoś mu brak. Same kontury Całkiem nieźle ci wyszedł, ale to nic specjalnego, nie popisałeś się.

Subiektywnie (bez przymrużenia oka ^^) : 3.5/10

A teraz krótka nota ode mnie. Jeśli kogokolwiek uraziła moja ostra krytyka to proszę zostawić to dla siebie. Chłop chciał subiektywnie (i chwała mu za to) to ma. Wiemy przynajmniej że chce popełniać mniej błędów i chętnie mu w tym pomogę, jeśli moje wskazówki cokolwiek dla niego znaczą.

PS : Stary, masz 17 lat, jeśli to twoje pierwsze prace, to masz sporo do nadrobienia. Ćwicz, ćwicz i ćwicz raz jeszcze. Czekam niecierpliwie na dalsze prace.

Pozdrawiam!
eXine Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.610
Plusy: 1
Posty: 39
Przedewszystkim dzięki za wyczerpujący komentarz. na pewno [ ort! ] bardzo mi pomogłeś i postaram się skorzystać z twoich rad.

Ridden napisał(a):
Moja 14 letnia siostra która nie wie czym się różnią ołówki H od B rysuje bardzo podobnie
-Chciałbym zobaczyć rysunki twojej 14-letniej siostry ;]


Ridden napisał(a):
Stary, masz 17 lat, jeśli to twoje pierwsze prace, to masz sporo do nadrobienia
-Nie, to nie są moje pierwsze prace. Zacząłem szkicować różne postacie z mang i anime gdy miałem 12 lat. I o dziwo, wtedy mi lepiej wychodziły niż teraz... Może spowodowane jest to moją długą przerwą w rysowaniu?

Mam tutaj kolejny rysunek, tym razem trochę pocieniowany. Mam nadzieję, że tym razem wyszedł lepiej niż poprzednie.

Rysunek: http://img525.imageshack.us/img525/8180/dsc00177hz7.jpg

Jak zawsze, gorąco proszę o komentarze/opinie/sugestie. Czytając wasze opinie, nasunął mi się pomysł, abyście sami wysłali mi jakiś obrazek, który mógłbym dla Was narysować, najlepiej, jakby był kolorowy i niemały. Pozdrawiam.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] by eXine
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook