Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Multiverse ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  
Gbr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gbr
Wiek: 37
Dni na forum: 5.739
Posty: 16
Skąd: Namek
Zacytuje tutaj osobe (Alexxa) z innego forum dbz , bo wyjasnil wszystko wysmienicie

"Zawsze staram się wyszukiwać wszystkie możliwe fanowskie utwory, zakończenia, serie i tak dalej. Tym razem jednak moje oczekiwania przeszły samego siebie, bo o to trafiła w moje ręce seria, która nie dość, że jest świetnie rysowana, to jeszcze bardzo dobrze się ją czyta. Akcja dzieje się po zakończeniu serii Z i polega na tym, że najśliniejszy wojownicy z różnych wymiarów zbierają się, aby wziąć udział w intergalaktycznym trunieju. Fabuła może nie jest zbyt skomplikowana i wszystko szybko sprowadza się do walki, ale szczerze powiedziawszy mi to nie przeszkadza. Najlepsze są oczywiście postacie z innych uniwersów, dzięki temu na trudniej przybywają: Freeza i jego rodzinka, Cell, Okrutny Buu, Saiyanie, Saiyanie z uniwesum, w którym nie było Freezera, Brolly, Nail, Nameczanie, którzy połączyli się w jedną postać, aby pokonać Freezera, Bogowie Światów, którzy organizują turniej i wiele, wiele innych. Mnogość wszechświatów jest porażająca, a wojowników całkiem pokaźna liczba. Bardzo fajnie jest popatrzeć na takie równoległe światy, szczególnie, że są bardzo dobrze pomyślane. Z niecierpliwością czekam na rozwój fabuły, zapowiada się wyśmienicie. Co do rysunków to są cudowne - szczególnie pierwsze strony w kolorze, takiego czegoś nie powstydził by się nawet profesjonalista. Są po prostu cudowne, zapadł mi w pamięć szczególnie kadr z Freezerem i rodzinką. Również kolory na pierwszych stronach miażdżą, doskonale stonowane, żywe barwy - coś wspaniałego. Dalej rysunki są już w czerni i bieli, ale i tak nie przeszkadza to w odbiorze, bo nadal są świetnie, co prawda widać, że rysownik nie miał takiej wprawy jak Akira, ale wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Powiem jeszcze, że spodobał mi się projekt rasy, która zbierała wojowników - ciekawy pomysł. Na razie stworzono około 1,8 odcinka, ale prace nadal idą pełną parą. Czekam z niecierpliwością na każdą kolejną stronę. Najlepsza fanowska produkcja, przewyższająca nawet DB RN, a doruwnójąca pracy Toyble. "


http://www.dragonball-multiverse.com/en/page-1.html
mikrusek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
mikrusek
Wiek: 27
Dni na forum: 5.562
Posty: 166
Skąd: Olsztyn
hej to jest super

własnie sobie czytam

Fajnie ze ktos stworzył własna wersję......
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Fajne ..
spoko się wydaje być . . .
Właśnie oglądam,
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Lol, ja to czytam od prawej do lewej, a tu mi coś nie pasuje, bo się okazuje, że to jest "normalnie" zrobione i się czyta od lewej.

Jak już mają tam polską wersję, to lepiej do niej linka dać
-> http://www.dragonball-multiverse.com/pl/accueil.html

Ogólnie ujdzie, kreska ładna w większości, ale te wszechświaty równoległe w ogóle mnie nie przekonują.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
http://www.dragonball-multiverse.com/pl/page ... 8-0009.jpg
Fajna grafika. Ciekawe tylko kto wytworzył tyle energii. Możliwe że Brolly bo go biorą za super potężną postać w tej kresce
Ogółem to genialny komiks
Ogólnie ujdzie, kreska ładna w większości,
Napisz mi gdzie ta mniejszość jak dla mnie perfect
Naoista napisał(a):
wszechświaty równoległe w ogóle mnie nie przekonują
no tak trochę podsuwają się do naszego tematu "co by było gdyby" tzn że zostały w kresce przedstawione historie które potoczyły się innaczej niż we wszechświecie który znamy np Songo który podbił ziemię i był zwykłym kosmicznym wojownikiem, wszystkie inne wrogie postacie zyskały władzę, Vegetto który nie zaplanował wejścia do Buu i uwolnienia chłopców itd... Jak dla mnie to pretendentami do zwycięstwa są : Vegetto,Ten nameczanin połączony, Buu (który wchłonął wszystkie żywe istoty), Brolly (on z 20 wszechświata bodajże a jak zauważyłem to im wszecświat ma wyższy numerek to postacie są coraz silniejsze).

szczecin
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Nie jest źle. Historia jak najbardziej dziwna ale trochę rozrywki i ciekawych walk, w towarzystwie dobrej kreski nikomu nie zaszkodzi. Humor także zachowany, patrz Goku :
"Nie ma co uderzać mocno... Może jednak. Nie jest człowiekiem... No to średnio mocno. " Genialne.

Gangez napisał/a :
Naoista napisał:
Ogólnie ujdzie, kreska ładna w większości,
Napisz mi gdzie ta mniejszość jak dla mnie perfect
No mi w oczy rzuciła się strona 24 i postać Króla Vegety. Jakiś taki dziwnie sztywny.
Oraz co do samej estetyki, to stary Vegeta, który osiągną SSJ z pelerynką na plecach. Jakoś mi to nie pasuje.
Ale nie przeczę, że większość fajnie.
Co do postaci, to zobaczymy jak dalej zostaną zbalansowane. Szkoda, że Ubb tak łatwo dał się zrobić i ośmieszyć.
Ogółem, ciekawe.

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Hmm... oceńmy to:
Kreska - 8/10 - prawie jak Akiry! No może przesadzam Nie jest zła, ale Toriyama i tak rządzi!
Fabuła - 5/10 - te równoległe światy to nie najgorszy pomysł, ale bardziej pasuje mi do kinówki niż do serii
Dialogi - 8/10 - może to nie humor Akiry, ale jest nieźle
Thorik napisał(a):
"Nie ma co uderzać mocno... Może jednak. Nie jest człowiekiem... No to średnio mocno. "
Tak to było zabawne
Tak więc średnia: 7/10 więc : dobrze! szczerze, gdyby ten twórca zabrał się porządnie i wymyślił dobrą fabułę, to byłbym szczęśliwy, może nie uznałbym tego jako kontynuację, ale zawsze!
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
Kreska jest piękna, nie ma co Pomysł mi się nawet podoba. Czekam na dalsze losy Jestem bardzo ciekawy kto wygra. Szkoda że Gohan i Piccolo nie walczą
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Duustin napisał(a):
Szkoda że Gohan i Piccolo nie walczą
tak, też żałuję, ale na pewno będą później, jak jakiś wielki wróg się pojawi
Ja też czekam na dalsze losy, może nie tak jak na normalne DB, ale czekam

PS - Ciekawe kto będzie "Wielką złą bestią
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Na pewno lepsze [ ort! ] toto jest niż GT. Czytało się nawet przyjemnie, i jako niezobowiązująca fanowska inicjatywa spisuje się.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Postaci z filmów - jeden wielki minus.
Co do tej kreski, to nie chce mi się szukać, ale m.in. białe obramowania (średnio co kilka stron) są tragiczne i np. strona 60, chyba ktoś o twarzach zapomniał, i przy okazji jeszcze tam Pan wygląda kiepsko.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Jestem na 49 stronie, z początku myślałem, że nie warte czytania, ale po kilku stronach już mnie wciągnęło.

Obraz
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Postaci z filmów - jeden wielki minus.
tak, tak samo jak w GT wyszły z piekła np. Cooler ;/ to bez sensu w serii
chyba, że ten komiks to ma być "wersja kinowa" że tak powiem
Goku28a Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku28a
Wiek: 27
Dni na forum: 5.794
Posty: 97
Skąd: Magnuszewice
Według mnie to jest świetne 9/ 10. Szkoda, że Gohan i Piccolo nie walczą, ale sądzę że wkrótce wkroczą do akcji. Szkoda, że kolejne strony tak wolno dodają , no, ale z drugiej strony się nie dziwię, trochę roboty przy tym jest
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
spójrzcie na tabelę wyników.
http://www.dragonball-multiverse.com/imgs/to ... so-far.png
od razu widać kto z dotychczasowych zwycięzców przejdzie dalej. Pogrubieni to zwycięscy
2. runda

Nappa vs Frezza
Goku vs 17
Kaioshin vs Buu
Uub vs Nail(raczej on)

3. runda

Frezza vs Goku
Buu vs Uub

4. runda

Goku vs Buu

myślę że pokona Buu a później nadzieje się gdzieś na Cella tak żeby był komplet Frezza Cell Buu ;]

szczecin
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Podoba mi się trochę mniej, niż nowy odc specjalny, ale tylko trochę.

Pomysł ze światami równoległymi jest moim zdaniem doskonały. Najlepszy sposób na kontynuację DB, jaki dotąd widziałem. Czyta się świetnie, tylko szkoda, że lewa -> prawa. Bardzo staranna kreska.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Hehe Niezłą zawiechę mają Frezzer i jego ojciec xD Trunks vs Cooler heh ciekawa walka będzie ;]

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


wiadomo kiedy będzie następna część? Bo mnie wciągnęło
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nowa strona będzie zamieszczana w każdą środę i niedzielę o 20!

szczecin
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
Ja też zawsze czekam na nową stronę. Bardzo mnie to wciągnęło.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Multiverse
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook