Forum Dragon Ball Nao

» Życie bez kompa :) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2, 3  

Czy mógłbyś teraz żyć bez peceta?

Czy mógłbyś teraz żyć bez peceta?
Tak 56,00% 28 56,00%
Nie 44,00% 22 44,00%
Wszystkich głosów: 50
Bejita Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Bejita
Wiek: 33
Dni na forum: 6.781
Posty: 50
Skąd: Krasne
Czy wyobrażacie sobie życie bez komputera? Ja bym chyba tego nie wytrzymał . Zawsze jak wracam ze szkoły to piewsze obiad potem PC a dopiero późnij nauka, inaczej sie nie da . Jak jeszcze kompa nie miałem to sie dało żyć ale teraz po siedmiu latach

Vegeta: Kakarotto
Polski lektor: Pajacu
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Komputer jest przedmiotem jak wszystko inne. Zapytaj się czy potrafił byś żyć bez prądu?? Każda przełomowa nowinka techniczna w pewnym stopniu nas uzależnia...

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
Bin Laden Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.771
Posty: 10
Skąd: Kąkolewo
Moim zdaniem zycie bez kompa to jak zycie w średniowieczu.Ale mieć kompa i nie miec neta to jeszcze gorsze.Lecz nie wszyscy mogsa sobie pozwolić na kompa czy neta bo nie wszysatkich na to stać.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
No to ja pierwsze przychodze ze szkoly wlaczam komputer jem obiad i znowu na kompa. NA dluzsza mete bez kompa nie wytrzymalbym. Jeszcze jak gdzies na wyjezdzie jestem to ok, ale w domu jak mam komputer pod nosem to raczej nie

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Ale wy jestescie ciency. Ja tam wlaze na kompa tylko w weekandy, bo w tygodniu wole poswiecic czas nauce Wlaze tylko aby pogadac i popatrzec co to za kretynstwa znowu powypisywali na forum...
Komp uzaleznia czasc meską spolecznosci XD
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Mnie uzaleznil glownie dlatego ze posiadam internet,bez niego nie mam [ ort! ] czego szukac na komputerze,procz oczywistych spraw zwiazanych z nauka.Dzieki netowi natomiast,moge rozmawiac z drogimi mi osobami oraz pograc po necie z kolegami .

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
Ja gg mam w tym momencie tylko do komunikacji z ludzmi ktorzy pisza jak cos ode mnie chca. Glownie ze strony ludzie sie o cos pytaja albo chca zebym im w czyms pomogl. Kiedys pisalem z ludzmi, powiem wiecej, kiedys nawet bylem dostepny. Ale tera juz nie piesze do nikogo z tekstem "czesc, co u Ciebie?". To sie zdarza bardzo rzadko. Pisze od czasu do czasu zeby z kims utrzymac kontakt a takto nie.
Jezeli chodzi o neta to rzeczywiscie mam strone ktora musze prowadzic bo to dla mnie jest jedyny powod dla ktorego wchodze na kompa. Jakbym stracil strone to stracilbym czesc siebie ktora wiaze mnie z kompem.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.054
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Oczywiście, że się da żyć bez PC, i oczywiście że uzależnia. Jak wszystko właściwie . Podobnie jak Nameck nie od kompa się uzależniłam (chociaż nie powiem, że nie spędzałam czasu na nim np. na graniu gdy netu jeszcze ne miałam , a od internetu.
Mój szanowny brat jest podobnym zjawiskiem jak Scyller - jeszcze się rano nie obudzi a już sięga po włącznik od komputera XD A potem gra i coś tam robi do wieczora jeśli może XD
maja Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
maja
Wiek: 35
Dni na forum: 6.770
Posty: 69
Skąd: Kraków
jak bylam mlodsza to rzylo sie bez kompa bo wtedy byłam bardziej jak "bogini galopująca na koniu wśrod łąk" a teraz po 8 czy 7 latach nie dam rady jak sie psuje ide do kolegi albo do kolezanki albo do kafejki bo umre bez komputera to jedyne zrudło informacji o db

nie zwracac uwagi na moje bledy w pisowni jestem DYSLEKTYKIEM
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Żyło* ci się naprawde dobrze, skoro tak sobie galopowalas na tych lakach...Ja jestem niczym bogini kluczaca miedzy betonowymi drzewami dzungli warszawskiej. Bez kompa zyje jak kazdy organizm, bo to ani na przemiane materii mi nie potrzebne, ani na wymiane gazowa, ani na pobudzanie neuronow, ani tez na skurcz miesni. W sumie to na nic mi nie jest potrzebny. No moze oprocz jednej rzeczy ;p
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
gdy jestem w domu i obok mnie jest komp, to wtedy nie da sie bez niego obejsc . ale gdy wyjezdzam gdzies np. na wakacje, to nie ma roznicy czy mam pc, czy nie
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
gdy jestem w domu i obok mnie jest komp, to wtedy nie da sie bez niego obejsc
właśnie to mi na myśl przyszło jak chciałem odp na to pytanko.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.054
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
eMate napisał(a):
gdy jestem w domu i obok mnie jest komp, to wtedy nie da sie bez niego obejsc . ale gdy wyjezdzam gdzies np. na wakacje, to nie ma roznicy czy mam pc, czy nie
W tym wypadku zgadzam się z powyższym cytatem - jak jestem w domu to przynajmniej raz na jakiś czas robię coś na komputerku moim kochanym ^.^. Ale gdy w wakacje nie miałam dostępu do niego jakoś specjalnie nie tęskniłam do wiecznego buczenia mojego wiatraczka =.=

Samochód napisał(a):
W sumie to na nic mi nie jest potrzebny. No moze oprocz jednej rzeczy ;p
Mhmm, czekaj zaraz zgadnę do czego... xD
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Gdybym miał zawsze zajęcie to czemu nie? Mógłbym żyć bez kompa.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
A ja jakoś żyje. Od czego ma się kawiarnie no nie Ale w najbliższaj przyszłości rodzice prawdopodobnie mi kupią gdyż chcę iść na informatyka.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.799
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Ja już jestem uzależniony jak nie usiąde na kompa to na drugi dzień nie idę do szkoły.Powód się w takiej sytuacji znajdzie
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.812
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Gdybym nie miała kompa, czyłabym się fatalnie. Teraz korzystam z Allegro, mam kilku super qmpli na GG i ciężko by mi było się z nimi rozstać. Dzięki Allegro skompletowałam sobie już 15 tomów Dragon Ball'a, a i następne będę kupować. Komputer zastępuje mi też wieżę. To na kompie słucham ulubionej muzy.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Promo Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Promo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.775
Posty: 18
Skąd: Chybie koło Bielska Białej
bez komputera mozliwe byłoby zycie ale..... Jest duzo ale. Przynajmniej dla mnie. dostep do informacji rozrywka czyni z kompa chyba niezastapionym....
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.868
Posty: 259
Skąd: Główczyce
No tu masz racje Promo. Sam jak coś potrzebuje to do kawiarni i na kompa, bo mi się nie chce szukać i spisywać z książek tylko wchodzę wciskam przycisk "Kopiuj" wrzucam na 3,5 A i lece do ojca lub gostka, który w niej pilnuje ( czytac szfuje)

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
privateer Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.803
Posty: 164
Ja to bym bez kompa wytrzymał tak samo jak moji nektórzy poprzednicy.Zanim rodzice kupili mi kompa,to nawet nie wiedziałem co to jest.I bym do tej pory nie wiedział.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Życie bez kompa :)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook