Forum Dragon Ball Nao

» Legendarny SSJ

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy istnieje poziom LSSJ?

Czy istnieje poziom LSSJ?
Tak 73,03% 65 73,03%
Nie 26,97% 24 26,97%
Wszystkich głosów: 89
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Tytuł filmu nie mówi o poziomie, ale o legendarnym wojowniku, który osiągnął stadium USSJ. To jest różnica. Broly urodził się jako ten legendarny i z tego może wynikać jego zadziwiająca siła, aura oraz inne sprzeczne rzeczy ze zwykłym stadium SSJ.
To, że różni się od innych wynika tylko i wyłącznie z legendy "Raz na 1000 lat...".
Nie ma żadnego takiego poziomu, wiemy również, że Broly nie był na SSJ, czyli jedyna myśl kieruje się w stronę USSJ. Dlaczego tak? Nagły przyrost masy, przypomnijcie sobie tego chudzielca ze stadium normal, a osobę z "zieloną aurą".

Tyle ode mnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
@@Son Goten@@ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
@@Son Goten@@
Wiek: 28
Dni na forum: 6.134
Ostrzeżenia: 1
Posty: 94
Skąd: Ustrzyki Dolne
to brooly jest Legendarnym wojownikiem. I to nie żaden wymysł fanów!!
Nawet w kinówce mówili że to legendarny wojownik.

@@@@@@@@DRAGON BALL@@@@@@@@
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
Brolly miał LSSJ ponieważ są dwa powody :
1. Brolly zamiast żrenic miał same białkaczego posiadał zaden inny SSJ
2. Brolly posadał zieloną aurę czego też nie miał żaden SSJ

Avensus: co do pierwszego punktu, to USSJ miał same białka. Pamiętasz walkę Cella Stadium 2 z Future Trunksem?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
A więc ostatnim inteligentnym postem, akurat o odmiennym od mojego zadaniu, jest wiadomość Shira.

A więc, nie mam akurat ochoty na dłuższe rozpisywanie się, więc określę to krótko.

Brolly osiągnął osobny i unikalny dla niego poziom. Skąd te wnioski ?
Otóż zwracałem wielką uwagę na dialogi w kinówce nr. 8 i zauważyłem cytat Paragasa, który może rozwiać wszelkie możliwości:
"PARAGAS - Vegeta, tylko ty rozumiesz siłę i brutalność Brolliego swoim instynktem Saiyajina, ale już jest za późno. Teraz, gdy Brolli uwolnił się spod mojej władzy i stał się Legendarnym Super Saiyajinem"
(przypominam, że Brolly znajdował się wpierw na SSJ, po zmianach już nam znanych nastąpił powyższy cytat)
Na podstawie tego jednego cytatu wysunąć można wniosek, że Brolly musiał jednak osiągnąć poziom LSSJ.
To tyle, proszę o godnych przeciwników do dyskusji .
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.610
Plusy: 2
Posty: 1.408
Otóż zwracałem wielką uwagę na dialogi w kinówce nr. 8 i zauważyłem cytat Paragasa, który może rozwiać wszelkie możliwości:
"PARAGAS - Vegeta, tylko ty rozumiesz siłę i brutalność Brolliego swoim instynktem Saiyajina, ale już jest za późno. Teraz, gdy Brolli uwolnił się spod mojej władzy i stał się Legendarnym Super Saiyajinem"
(przypominam, że Brolly znajdował się wpierw na SSJ, po zmianach już nam znanych nastąpił powyższy cytat)
Na podstawie tego jednego cytatu wysunąć można wniosek, że Brolly musiał jednak osiągnąć poziom LSSJ.
Old...
A może zechcesz wyjaśnic, czym jest LSSj w myśl legendy?
Legendarny Super Saiyajin to poziom mocy i jednocześnie jeden, rodzący sie raz na tysiąc lat wojownik walczący na legendarnym poziomie mocy.
To, z eBrolly stał sie Legendarnym Super Saiyajinem oznacza to, że bedąc tym jednym wyjątkowym przedstawicielem swojego nrodu, opanował poziom SSJ- poziom o którym mówi legenda.
Paragas nie wyraża się precyzyjnie.
Uwolnienie sie spod władzy Paragasa nie oznaczało osiągniecia poziomu LSSJ. Osnaczało "stanie się" LSSJ znanym z legendy.
Legendarnym wojownikiem dysponującym legendarnym poziomem mocy.
Nie trzeba chyba wyjasniać, z eSSJ to także inny wymiar charakteru wojownika. Przykłady Goku(walka z Frezerem) czy Vegety(walka z C20) wystarczająco bronią te tezę.
Nie ma rzdnych konkretnych dowodów na to, że Brolly dysponował zarezerwowanym tylko dla siebie poziomem mocy.
Wszystkie próby udowodnienia tej tezy stanowią jedynie próbe interpretacji samegho Brollego.
Tym czasem zarówno teśc mangi jak anime i filmów kinowych wyraźnie stwierdza, że legendarnym poziomem mocy jest SSJ i ż ejednocześnie istnieje legendarny Super Saiya-jin w postaci osobowej.

nieskromnie zachęcam do zapoznania sięz treścia mojego artykułu dotyczacego problemów interpretacji zjawiska SSJ, który można znaleźć na DB Nao.
(to była rekalama)

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Dai Kaiosama napisał(a):
Old...
A może zechcesz wyjaśnic, czym jest LSSj w myśl legendy?
Widzisz Dai, rozmawiając o Brollym nie możemy kierować się legendą o LSSJ, ponieważ kinówka i manga to prawie dwa różne światy.
Moje zdanie na temat, czym jest LSSJ, już znasz.


To, z eBrolly stał sie Legendarnym Super Saiyajinem oznacza to, że bedąc tym jednym wyjątkowym przedstawicielem swojego nrodu, opanował poziom SSJ- poziom o którym mówi legenda.
Ale SSJ, osiągnęło kilku Saiyan, może więc interpretowanie SSJ jako tego legendarnego poziomu jest błędem ?
To samo tyczy się USSJ, przecież wszyscy znamy skutki przemiany w Ultra Super Saiyana, ale u Brollego wyglądało to zupełnie inaczej, dlaczegóż więc, stwierdzić mam, że jest to ten sam poziom, skoro Brolly przedstawił mi dotąd nie znane widowisko, tak różniące się od tego znanego USSJ ?

Paragas nie wyraża się precyzyjnie.
Uwolnienie sie spod władzy Paragasa nie oznaczało osiągniecia poziomu LSSJ. Osnaczało "stanie się" LSSJ znanym z legendy.
Legendarnym wojownikiem dysponującym legendarnym poziomem mocy.
Właściwie chodziło mi o to drugą część:
"i stał się Legendarnym Super Saiyajinem"
I właśnie nią uważam za najważniejszą.
Paragas nie mówił tego gdy Brolly utrzymywał poziom SSJ, powiedział to, kiedy Brolly zaczął przechodzić zmiany, adekwatne do zamiany poziomów, i osiągać tą moc nigdy nie znaną teamowi Z.


Nie trzeba chyba wyjasniać, z eSSJ to także inny wymiar charakteru wojownika. Przykłady Goku(walka z Frezerem) czy Vegety(walka z C20) wystarczająco bronią te tezę.
Nie ma rzdnych konkretnych dowodów na to, że Brolly dysponował zarezerwowanym tylko dla siebie poziomem mocy.
Ale zmiany następujące po przejściu do poziomu LSSJ (bądź jak niektórzy mówią USSJ), są dla mnie jak na razie wystarczającym dowodem, że nie jest to poziom, który mogliśmy ujrzeć w Mandze. Zauważmy, że Brolly przeszedł również zmianę charakteru.


Wszystkie próby udowodnienia tej tezy stanowią jedynie próbe interpretacji samegho Brollego.
Właściwie kluczem do sukcesu jest zidentyfikowanie poziomu, który osiąga Brolly, większość tym właśnie się podpiera. Nad postacią Brollego właściwie nie musimy wiele myśleć, gdyż sama kinówka mówi, że jest on LSSJ.


Tym czasem zarówno teśc mangi jak anime i filmów kinowych wyraźnie stwierdza, że legendarnym poziomem mocy jest SSJ i ż ejednocześnie istnieje legendarny Super Saiya-jin w postaci osobowej.
Jak już mówiłem określając Brollego nie sposób interpretować przy pomocy mangi, bo na jej podstawie stwierdziłbym, że to Goku jest Legendarnym Saiyanem (Z najgorszego stać się najlepszym). Treść mangi nie stwierdziła, że poziomem LSSJ jest Super Saiyan, tam został nam jedynie pokazany sposób interpretacji Vegety, który SSJ, postrzega jako ten legendarny, ale wg mnie domysły jego obala fakt, że on sam osiąga SSJ, na przekór legendzie, która mówi, o unikatowym poziomie dostępnym tylko dla tego Legendarnego.
kamil7 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.088
Posty: 1
Siemano jestem tu nowy i jestem fanem Brolego sądzę że Brolly ma LSSJ i to on tylko jeden nikt inny w DB nie ma takiego poziomu dlatego sądzicie ze nie ma w ogóle [ ort! ] takiego poziomu??owszem jest ponieważ Brolly jest to Legendarny Sayajin czystej krwi
Brolly ssj
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.648
Posty: 1
Ja zgadzam się z kamil7 oraz z innymi , którzy ówarzają , że Brolly miał LSSJ a nikt inny go nie miał z takiego powodu , że LSSJ rodził się raz na 1000lat co jest wyjaśnione w DBZ movie 8 bo jak noworodek może mien 10 000tys. jednostek mocy goku podczas urodzenia miał 2jednostki a Bardock ojciec Goku miał 10 000tys. jednostek jak to miożliwe, że noworodek miał taką samą moc ja dorosły sayański wojownik
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.674
Posty: 128
Skąd: Polska
Cóż, moje zdanie jest takie, że Brolly niekoniecznie musiał dysponować poziomem innym od USSJ(2). Większość cech domniemanego LSSJ poza kolorem aury jest wspólna z USSJ. Nad prędkością też możemy gdybać, gdyż wiemy tyle, że nie jest porażająca i jest nieefektywna w walce z Cellem, który jest jednak przeciwnikiem o klasę wyższym niż Brolly ze swojego pierwszego filmu. Więc prędkość Brolliego w USSJ mogła wystarczyć do położenia wszystkich SSJ1 na łopatki. Druga sprawa do "legendarność". W domyśle twórcy kinówki chcieli zrobić z Broliego tego 1 na 1000. Ale w rzeczywistości mangi a także w naszym świecie, legend nie interpretuje się dosłownie. SSJ/USSJ jest poziomem niezwykle trudnym do osiągnięcia, można by rzec legendarnym. Goku, jako ten, który miał szczęście stopniowo walczyć z coraz silniejszymi skończywszy na Frezerze zdołał go osiągnąć. Vegeta zrobił to dzieki własnej determinacji i wiedział, dzięki Goku, że to możliwe do osiągnięcia. Ciekawym pytaniem jest, czemu przez x lat wcześniej żaden Saiyanin klasy Bardock czy Turles nie osiągnął takiego poziomu. Moim zdaniem dlatego, że nie mieli warunków - walczyli ze słabymi przeciwnikami i na tym się kończyło. Druga sprawa to synowie Goku i Vegety - bardzo szybko osiągają poziom SSJ - myślę, że dzięki krzyżówce Ziemianin - Saiyanin. Jakoś ziemskie geny dodają więcej zdolności wojownikom.
Victim Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 28
Dni na forum: 5.705
Posty: 21
Skąd: Nowa Sól
Cóż nie do końca wiem jak zacząć , ale o ile się nie mylę to legenda ma w sobie trochę prawdy i trochę kłamstwa .
Ja stawiam na to że Brolly walczył na poziomie ssj bądź ussj .
Legenda mówiła że ten jeden , jedyny rodzi się raz na 1000 lat i tu pojawia się kłamstwo
Tymi Legendarnymi Wojownikami byli Sayianie z Z Team .
I popieram zdanie Dai iż : istnieje postać LSSJ ale odrębny poziom mocy - Nie
Pozdrawiam

Życie
To nie czas by umrzeć
Nigdy to nie zrozumiem tych co sobie ścielą trumnę

OSTR ;]
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Moje zdanie o LSSJ wygląda tak:
Weźmy coś takiego, że w mandze nie mamy Legendarnego SSJ. Tzn. legenda jest i tym kimś miał zostać Son Goku, stając się tym samym najpotężniejszą istotą Wszechświata, pokonując największego tyrana kosmosu, który ginie po ekscytującej walce zabijają Freezę. Jednakże, my, fani, wymusiliśmy na Akirze, żeby zrobił kolejną część, tak więc SSJ mamy więcej, Vegetę, Trunksa, Gohana itd.
Legenda jest legendą, a nie stwierdzonym faktem, możliwe, że dawny, pierwszy SSJ widział śmierć przyjaciela, którego kochał i osiągnął to stadium. Jako, że Saiyanie byli barbarzyńcami, nie liczącymi się z uczuciami, coś takiego zdarzyło się raz w całej historii. Możliwe, że potencjał do zmieny w SSJ miał w sobie każdy, kwestią był tylko furia. Tak wygląda moje zdanie na temat oryginalnej fabuły.
Ale że legenda stała się niejasna, twórcy Anime wykorzystali to i tym samym stał się nim Brolly w filmie ósmym. Tak tutaj mamy wiele kompilacji. Wiadomo, że Brolly od urodzenia miał SSJ i po narodzinach miał moc 10 000, a był synem niewiele wartego Paragasa. Tak więc coś tu jest z legendy.
Ale... w tym całym filmie jest naciągany i beznadziejny motyw, że Brolly miał uraz do Goku, gdyż płakał obok niego w żłobku. Więc wyjedźmy z czymś podobnym do wrażliwego Brollusia.
Brolly słyszy jak Goku płakusia obok niego, on nie potrafi tego znieść. "Ka..Kaka... Kakalotto! Nienawide ce!! I twojego becenia!! Psestań!! Aj hejt juł!!" Przecież Brolly odczuł to tak silnie, że dostał urazu na całe życie... Czyżby wówczas podczas takiej "dziecięcej złości" (a chyba każdy wie jak dzieci potrafią się wkurzyć) obudziło się w nim coś z SSJ? Dziecięcy SSJcik o sile 10 000, bobasek ze złotymi włoskami i postanowiono się do pozbyć.
Dorosły Brolly: wiemy o nim, że normalny poziom SSJ miał - patrz film dziewiąty. Ale poziom, tak zwany LSSJ jest już inny. Mamy napakowanego Saiyanina z zielonymi włosami oraz ze samymi białkami w oczodole.
Najlepsze wyjaśnienie - USSJ i to jest to.
Wg Trunksa posiadamy dwa poziomy USSJ.
Pierwszy - rosną mięśnie, szybkość i siła. Vegeta w tym stadium przewyższał siłą i szybkością wówczas bardzo silnego Cell na 2 poziomie.
Drugi - mooocno rosną mięśnie, ale szybkość dużo traci. Nawet Cell potrafił to zrobić i powiedział: "Taka przemiana to nic trudnego"
Pamiętajmy, że Brolly był bezmózgim wojownikiem, który kochał zabijać i niszczyć, zawsze walczył na maska i swoim powerem. Brolly był Saiyaninem - jego siła rosła z każdą kolejną walką, gwałtownie rosła, kiedy otarł się o śmierć, jeżeli Brolly rzucał się w paszczę lwa i wir walki, a jego ojciec musiał go ratować, gdy był słaby, to jest to możliwe.
Tak więc, gdy Brolly eksperymentował ze swoim SSJ, chcąc wydobyć z siebie jak najwięcej mocy, odkrył USSJ1. Przcież przejście do niego polega na zgromadzeniu ogromnej energii, (no i można powiedzieć, że w mięśniach). Brolly próbował dalej i przeszedł do USSJ2, dawał tam tyle ile mógł. Taki idiota nie przejmował się czymś tak mało ważnym jak szybkość, skoro był niepokonany.
Gigantyczne mięśnie - forma USSJ.
Brak źrenic - Trunks też tak miał, a Brolly po prostu to utrzymał. Trunks nie był do końca sobą wtedy.
Zielone włosy i aura - Może Brolly po prostu taką miał. Jak Vegeta miał niebieską, tak Brolluś miał zieloną, a tylko mu tak zostało, choć to nic pewnego. Z drugiej strony, w Movie 09, aura Brolly'ego była całkowicie złota.
Strata energii - Brolly bardzo szybko się męczył, gdy dał z siebie więcej. Trunks tracił gigantycznie dużo mocy w walce z Cellem, tak jak on.
Spadek szybkości - Trunks nie miał żadnych szans z Cellem, gdyż nie mógł go trafić. Tutaj mamy inną sytuację. Goku i reszta cały czas chcą pokonać Brolly'ego i szarżują na niego, a on przyjmuje na siebie wszystko. Nie popisał się żadna szybkością, ale tylko i wyłącznie ogromną siłą i wytrzymałością. W krótkiej walce Brolly vs Vegeta widać to nawet.
Przemiana - to mnie jedynie zastanawia - w jej momencie z ust i oczu Brolly'ego wylatywała energia. Tego nigdy wcześniej nie było. Ale traktuję to jako symbol - świecące oczy i usta można uznać jako znak braku zdrowego rozsądku, oddania siebie żądzy walki i szaleństwa. Możliwe, że twórcy chcieli tak to odzwierciedlić. Tak jak to było w ostatnim fillerowskich odcinkach Bleach.
I jeszcze jedna rzecz: czemu Brolly był taki silny? Wprawdzie miał USSJ2, ale Vegeta i Trunks też go mieli i to po ciężkim treningu, czyli powinni być lepsi. Ale mimo to Vegeta aż trząsł się ze strachu, a Trunks nie dawał rady. Moje wyjaśnienie - Brolly zdobył SSJ od urodzenia i w tym sposób z biegiem czasu i wieloletnimi podbojami oraz wrzucaniem całej swojej energii do mięśni przewyższył ich. Goku miał go od 5 lat, Vegeta od 2, Gohan od roku (licząc czasu w RoSaT). A Brolly? Miał go tyle samo ile Goku już zim przeżył, czyli ponad 20 lat. Trunks i Vegeta walczą też techniką i nie są głupi, więc nikt z tego zrobić nie mógł. Tego było przecież tak dużo, że żadne ciosy nie zrobiły żadnego wrażenia na Brolly'm. Aczkolwiek fakt, że żaden z nich nie przemienił się w USSJ jest wielką wadą filmu, ale właśnie może zrobili tak, żeby nie wyglądali jak Brolly.
Tak wygląda moja racjonalne wyjaśnienie fenomenu Brolly'ego, o który twórcy się nie postarali.
Wszystkim, którzy dotarli do końca daję buziaka

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Przemiana - to mnie jedynie zastanawia - w jej momencie z ust i oczu Brolly'ego wylatywała energia. Tego nigdy wcześniej nie było. Ale traktuję to jako symbol
Wyładowanie energii było. A taki przypadek był tyle że celowo użyty a Brolly sie nie kontrolował podczas przemiany. Najlepszym przykładem osoby która użyła obu sposobów jest Piccolo. (np. z ust kiedy trenował z Gohanem na pustyni, na turnieju sztuk walki (buu saga) w kamery fotoreporterów)

szczecin
Son Mati Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Kaeshi ]
Son Mati
Wiek: 32
Dni na forum: 5.726
Plusy: 1
Posty: 360
Skąd: Czerwionka-Lesczyny
Gangez napisał(a):
Wyładowanie energii było. A taki przypadek był tyle że celowo użyty a Brolly sie nie kontrolował podczas przemiany. Najlepszym przykładem osoby która użyła obu sposobów jest Piccolo. (np. z ust kiedy trenował z Gohanem na pustyni, na turnieju sztuk walki (buu saga) w kamery fotoreporterów)
Wiem o tym. Nie tylko Piccolo, Freeza i Goku też to potrafili (Kiaiho). ALe oni wystrzeliwali małą niewidzialną energię. Tutaj oczy Brollego zmieniają kolor na zielono, a z ust i oczy wylatują fale energii, on nad tym nie panuje, a podczas żadnej innej przemiany nikt tego wcześniej nie miał.

"Najpiękniejszy uśmiech posiadają ci, którzy rzadko się uśmiechają"
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
No nie wiem czy małą niewidzialną energię. Jak Piccolo w Gohana trzasnął na pustyni to światło poszło niezłe z oczu. (fakt podczas turnieju była ta wiązka niewidzialna) Gohan jeszcze sie wtedy skarżył że nie wolno strzelać z oczu
na co piccolo:
-w walce z wrogiem wszystkie chwyty są dozwolone
-ale my nie jesteśmy wrogami.

trochę offujemy sry

szczecin
halux Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
halux
Dni na forum: 5.558
Posty: 19
Skąd: Łódź
ja uważam, ze poziom LSSJ istnieje, Broli osiagna go. nawte jak gralem w gre na PSP u kolegi to bylo napisane, Legenrarny super sayian Broli
Gbr Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Gbr
Wiek: 37
Dni na forum: 5.740
Posty: 16
Skąd: Namek
Naprawde zgadzam sie z Son Matim.
Podoba mi sie teoria , ze Broly ,to zwyczajnie USSJ , tyle ze przyzwyczajony do tego stadium. Jednak nie zgodze sie z tym ,ze nikt procz niego nie pokazal ussj. Jak sie dobrze przypatrzysz , to w filmie widac , iz Veggie ma takie stadium. Znaczy nie pierwsze stadium Ussj - tzn. Assj.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Uważam tak:
zacznę może od tego, że według mnie Brolly jest legendarnym super saiyaninem. Dlaczego? Nie dlatego, że osiąga taki poziom - LSSJ, który według mnie nie istnieje. Chodzi mi o to, że Brolly jest legendarnym super saiyaninem, ponieważ od urodzenia miał 10 000 jednostek. i na tym kończy się jego legendarność. Ponieważ nasz kochany Brolly ma tak wielką moc, to osiągnął stadium SSJ oraz poziom USSJ, który raczej omylnie nazywany jest LSSJ. Ale myślę, że trzeba dodać iż nie jest to taki USSJ jaki osiągnął Vegeta i Trunks, bo w kreskówce można wyróżnić dwa poziomy USSJ - USSJ1 i USSJ2. A ponieważ według mnie Brolly do perfekcji osiągnął i wytrenował poziom USSJ to osiągnął on coś jak USSJ3.
USSJ3 - poziom, przy którym rośnie siła, mięśnie tak jak w normalnym USSJ i USSJ2, ale w tym poziomie kolor włosów zmienia się na zielony. A dlaczego nikt go nie osiągnął, pytacie? Otóż może dlatego, że nikt nawet nie próbował! Bo gdy Vegeta i Goku osiągnęli USSJ i USSJ2 to zrozumieli, że ten poziom jest silny, ale koszmarnie powolny. Dlatego nie osiągnęli USSJ3, a Trunks czemu nie? Może był za słaby, albo mogli to osiągnąć tylko pełni saiyanie.
Zauważcie, że po osiągnięciu USSJ2 bohaterowie dążyli do osiągnięcia nie USSJ3, potocznie nazywanego LSSJ, a do osiągnięcia poziomu SSJ2, który był potężniejszy. A dlaczego? Ponieważ USSJ to kupa mięśni i nic więcej, tak samo jak jego wyższe stadia.
Myślę również, że Brolly LSSJ / USSJ3 był taki potężny, ponieważ od urodzenia jego moc i talent były wielkie, a jego moc rosła z wiekiem w przerażającym tempie, co zawdzięczał... byciu tym "Legendarnym super saiyaninem" czyli "wielkim mocarzem". Osobiście jednak uważam, że na ten tytuł nie zasługuje pochopnie nazwany tak Brolly, a Goku i Vegeta. A w szczególności Goku. Dlaczego, spytasz czytelniku zdziwiony? Otóż dlatego, że mimo iż na początku mieli mniejszy poziom mocy niż Brolly, to wybili się wysoko ponad to! A Goku szczególnie, ponieważ na początku był słabym jakich mało, a na końcu przerósł strasznie elity i nawet legendarnego super saiyanina.
Pozostaje jeszcze sprawa legendy super saiyanina. Uważam, że ten "legendarny super saiyanin" z wcześniejszych lat to był zwykły SSJ lub USSJ, ale wtedy nie robiło to na nikim wrażenia.
Dziękuje za przeczytanie mojego posta i mojego zdania.
Vego1920 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Vego1920
Wiek: 33
Dni na forum: 5.393
Ostrzeżenia: 1
Posty: 43
nie istnieje taki poziom wg mnie Legendarny Super Sayan to takie cos w stylu przydomek albo cos takiego Brolly osiagnal USSJ to moje odpowiedzi na to pytanie

Vego SSJ 2
Rzadzi !!!!
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Lssj, to nie jest stanowczo wymysł fanów. To jest po prostu poziom wykorzystany tylko przez Brolliego.
Lssj to inaczej legendarny super saiyajin. Tylko i wyłącznie Brolly go osiągnął.
Czym się on różni od ussj? Ano, że tym, iż wojownik ma zieloną aurę. Poza tym nie traci na szybkości i znacznie jest potężniejszy niż ssj.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
BardockSSJ Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
BardockSSJ
Wiek: 28
Dni na forum: 5.674
Posty: 128
Skąd: Polska
Nie ma co się doszukiwać przesłania... poziom LSSJ, który widzimy został wykorzystany dla pieniędzy, by maksymalnie wyeksploatować świat stworzony przez Akirę i fakt, że umieścił w nim (w sumie nie do końca w własnego wyboru) wielu SSJ. Co powstało? LSSJ - tytuł pierwotnie wymyślony przez Akirę dla Goku zmarnowany na tępego mięśniaka... czyli kiszka... czym się charakteryzuje? Mocą znacznie przewyższającą SSJ (może nawet USSJ, ale nie stawił bym go nad Perfect Cellem), zwiększoną szybkością, a wszystko to bez jakichkolwiek wyczerpujących treningów. Ciekawe, jak Broly był by silny, gdyby nie leniuchował...

Oficjalna tabelka power leveli z Daizenshuu: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=134074#134074 No... może nie taka oficjalna, ale jest najlepsza jaką widziałem.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Legendarny SSJ
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook