Forum Dragon Ball Nao

» Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?

Jak oceniasz Dragonball: Evolution?
Bardzo dobry 3,39% 2 3,39%
Dobry 10,17% 6 10,17%
Taki sobie 18,64% 11 18,64%
Bubel 49,15% 29 49,15%
Nie obejrzę 18,64% 11 18,64%
Wszystkich głosów: 59
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
finalna wersja piccolo nie wiem jak wam ale teraz wyglada naprawde super!
Maska...?

A co do filmu to dla mnie za mało japoński i nie za bardzo mi się podobają wyglądy postaci (dlaczego Kamesenin nie jest łysy i nie ma brody, Piccolo za duży szpaner , a Songo taki jakiś American Boy). Tak czy siak film zobaczę i wtedy wydam ostateczna opinię.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kudłaty napisał(a):
Maska...?
nie,porostu charakeryzacja,zreszta producent zastrzegał ze postawi na naturalnośc zadnych masek,peruk itp

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.575
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Katzu~no~Yuutsu napisał(a):
Kudłaty napisał(a):
Maska...?
nie,porostu charakeryzacja,zreszta producent zastrzegał ze postawi na naturalnośc zadnych masek,peruk itp
Sorki źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o to, że ta postać Piccolaka skojarzyła mi się z Maską z filmu z Jimem Carreyem. Pozdro!
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
nie,porostu charakeryzacja,zreszta producent zastrzegał ze postawi na naturalnośc zadnych masek,peruk itp
Postawić to on sobie może.... . Chociaż nie, już pewnie nie może. Maski we władcy pierścieni wyglądały dużo [ ort! ] naturalniej niż ten Piccolo, więc niech nie pieprzy jak potłuczony.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Duustin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Duustin
Wiek: 33
Dni na forum: 5.672
Posty: 59
To będzie beznadziejny film, coś tak czuje. Oglądałem ostatni trailer i się niesamowicie zdziwiłem... Był tam moment w którym Goku mówi: "I'm not ready for this" albo coś takiego. I ja się pytam WTF?!?!? Przecież Goku nigdy by nie powiedział czegoś takiego! Kochał walczyć nawet z dużo silniejszymi od niego i nigdy nie uciekłby przed nikim!! Co to ma w ogóle [ ort! ] być. On mi bardziej Goku jr. przypomina niż normalnego Goku. A może jeszcze Vegetę tam wstawią co będzie mówił że nie lubi walczyć i jest słaby!! To był by dopiero cyrk!

A film obejrze choćby po to żeby się pośmiać
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
lol.

Gdy Goku był słabszy od wroga, to się na niego nie pchał, tylko pierw trenował by go przewyższyć. Przynajmniej gdy był świadom swojej słabości.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
oficjalne info na temat trylogii i fabuły


Część I:
Goku żyje z dziadkiem, trenuje chodzi do szkoły, dowiaduje się o smoczych kulach i o tym że pewna istota chce zawładnąć planetą. Poznaje bulmę i genialnego żółwia, przygotowuje się do walki z Piccolo, uczy się mocy ki, technikach walki aż w końcu dochodzi do starcia wmieście ( w międzyczasie Goku stacza małą potyczkę w której ponosi porażkę i zmienia się Oozaru, po jakimś czasie Piccolo kradnie kule i odmładza się ). Tą walkę wygrywa Goku, rodzi mu się syn , Gohan. Koniec filmu...

Część II:
Na ziemii ląduje raditz, a póżniej jeszcze Nappa i Vegeta.

Część III:
Goku toczy walkę z Freeza i zmienia się w SSJ, wygrywa ale planeta Namek wybucha wraz z Legendarnym Super Wojownikem...


nowe zdjecia:

http://dbthemovie.com/ echh jak mnie razi goku i szkoła

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
DestroyerX
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.562
Posty: 2
a kiedy to wyjdzie ? ehh nie zapowiada sie to dobrze ;/ zresztą mangi nie da sie podrobić... a ten koleś to Songo ? czy to jakiś żart, a ta laska to ChiChi -.- ?
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


DestroyerX napisał(a):
a ta laska to ChiChi -.- ?
akurat chi-chi to jest spoko według mnie
DestroyerX
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.562
Posty: 2
Ja nie widziałem żeby ChiChi walczyła tak jak widać tutaj ...
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


DestroyerX napisał(a):
Ja nie widziałem żeby ChiChi walczyła tak jak widać tutaj ...
no, to zobacz sobie, że walczy nawet nie najgorzej w DB na turnieju ... jak na człowieka
fraglanc94 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 5.557
Posty: 5
Skąd: starachowice
ja juz widziałem trainer tego filmu . Jak z niego wynika to nanarazie jest ciekawie .ciekawe co potem.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


fraglanc94 napisał(a):
ja juz widziałem trainer tego filmu . Jak z niego wynika to nanarazie jest ciekawie .ciekawe co potem.
ja tam widziałem trailer
trainery to chyba do gier kolego
UltimateGohan Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
UltimateGohan
Wiek: 34
Dni na forum: 5.907
Posty: 4
Skąd: Rawa Mazowiecka woj. łódzkie
hello!! <doda> xD
jak dla mnie to jest lipa po calosci... nie da zrobic sie dobrego filmu ze swietnego anime... to nie realne... Dragon Ball to dzielo Akiry... a jego nikt nie przebije i jeszcze dlugo tak zostanie
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


UltimateGohan napisał(a):
jak dla mnie to jest lipa po calosci... nie da zrobic sie dobrego filmu ze swietnego anime... to nie realne... Dragon Ball to dzielo Akiry... a jego nikt nie przebije i jeszcze dlugo tak zostanie
A kto mówi, że ma przebić? Ważne, żeby nie było beznadziejne, bo wiadomo, że nie przebije...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
nowe info:

- Będa dwie walki Goku vs Piccolo. Pierwsza będzie sie rozgrywać w wulkanie a druga w światyni (a nie jak wczesniej pisano w mieście).
- finałowa bitwa trwa 15 minut i jest niesamowita.
- muzyka jest świetna. Najlepsze motywy to motyw Piccolo i Yamchy.
- ponoc film ten jest najlepszy spośród zeszłorocznych filmów Foxa ;p
- Początkowe intro jest wykonane w stylu anime i wyglada świetnie. Intro te wykonała firma Hyrbride, tworząca efekty do m.in 300
- Chi Chi jest najgorsza postacia w filmie (troche sie tego spodziewałem xd)
- Swoje cameo maja Upa, Bora, Bacterion, Ramfran i Namu
- Wizualnie film robi wrażenie, stylem i kolorami przypomina anime. Przypomina stare azjatyckie filmy z elementami futurystycznymi.
- Oozaru pojawi się na dosłownie 2 minuty.
- Jedynym nawiazaniem do kapsułek bedzie motor Bulmy, kóry przed przemianą wygląda jak czarna kosta.
- Podczas walki Piccolo rozwali pare miast
- Sift Norris (grany przez Erniego Hutsona) bedzie posiadał perskiego kota zwanego Korin (nawiązanie do postaci kota strzegącego Świetej Wieży? )
- na koniec ciekawostka - Zwiastun Dragonball: Evolution został zobaczony w sieci ponad 12 mln razy! To więcej niż trailer do Star Wars III ! Fox jest bardzo zadowolony z tego wyniku i zdaje sobie sprawe z negatywnych komentarzy fanów DB. Związku z tym w lutym pojawi sie nowy trailer

w sieci ukazał je rowniez zremasterowany trailer,widac w nim ze z kazdego trailera efekty zmieniaja sie coraz na lepsze

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Thorik Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]
Thorik
Wiek: 17
Dni na forum: 5.709
Plusy: 1
Posty: 538
Katzu~no~Yuutsu napisał/a :
- Będa dwie walki Goku vs Piccolo. Pierwsza będzie sie rozgrywać w wulkanie a druga w światyni (a nie jak wczesniej pisano w mieście).
Nie ma to jak ścisłe nawiązania do fabuły
- Oozaru pojawi się na dosłownie 2 minuty.
Wytną z King Konga kilka scen i gotowe.

Powiedz skąd masz te informacje? Bo trochę trudno ocenić coś czego jeszcze nie było, głównie chodzi mi o tę walkę finałową. Mówisz, że "jest niesamowita", widziałeś?

Obraz
„(..) czytanie książek i oprawianie ich to całe dwa, i to ogromne, okresy rozwoju. Z początku pomalutku uczy się człowiek czytać. Oczywiście nauka ta trwa wieki. Książkę rwie, szapie, brudzi, nie traktuje jej poważnie. Oprawa zaś świadczy o szacunku do książki, świadczy o tym, że człowiek nie tylko lubi ją czytać, lecz że traktuje ją poważnie.” Dostojewski Fiodor
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
to opis przetłumaczony z angielskiej strony

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
$KaCpErO$ Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
$KaCpErO$
Dni na forum: 5.572
Posty: 34
ja bym chciał zeby powstało

DRAGON BALL TYLKO TO SIĘ LICZY!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  

Forum DB Nao » » » Dragonball: Ewolucja / Dragonball: Evolution (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook