Forum Dragon Ball Nao

» [MMORPG] Star Wars: The Old Republic

mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Dwa miesiące temu miała miejsce konferencja dwóch wielkich firm z branży gier: Lucas Arts i Bioware. Na wspomnianej konferencji została zapowiedziana nowa gra MMO pt. Star Wars The Old Republic. O tym MMO było już głośno dużo wcześniej, akcja gry będzie miała czas i miejsce 300 lat po wydarzeniach z znanym nam z dwóch gier serii Rycerze Starej Republiki, i tu zaczęły powstawać "konflikty" między fanami, którzy zostali podzieleni na dwa obozy: entuzjastów zapowiedzianej gry i przeciwników, chcących dokończenia Rycerzy Starej Republiki. Ale MMO i tak powstanie.

"Zagraj w Star Wars™: The Old Republic™ i ukształtuj swoją własną sagę w grze Massively-multiplayer online od BioWare i LucasArts. Poznaj swiat na tysiące lat przed Darthem Vaderem kiedy wojna pomiędzy Starą Republiką a Imperium Sithów dzieliła galaktyke.

Wybierz Jedi, Sitha, albo inną profesję i podejmuj decyzje, które zdefiniują twoją osobistą historię i określą twoją ścieżkę mocy. Podczas twojej podróży poznasz wiele innych osób, którzy będą walczyli po twojej stronie, lub zdradzą Cię ze względu na twoje czyny. Razem będziecie walczyli przeciwko wrogu w dynamicznym systemie walki i będziecie łączyć się w drużyny, żeby przejść niewiarygodne wyzwania, nie do przejścia dla pojedynczego gracza.

Dołącz do gry. Twoja osobista saga zaczyna się w Star Wars: The Old Republic."


Ten opis widnieje na oficjalnej stronie projektu SW:Tor: http://www.swtor.com
Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony o Kotorach, znajdziecie porcję screenów, artworków tej otóż gry. http://swkotor.boo.pl

Osobiście jestem średnio nastawiony do tej gry, nigdy nie grałem, nie gram i nie będę grał w MMO, dla mnie gry MMO to strata czasu, ale to przecież Gwiezdne Wojny . Szkoda też, że szanse na dokończenie Kotorów praktycznie spadły do zera.

A jakie jest wasze zdanie?
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie mam zdania, po prostu czekam. Z pewnością będzie to coś wielkiego. Przynajmniej tak się zapowiada.
Z tego co widać na kilku screenach, to klimat i grafika będą nieprzeciętne ^^

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Kotor i Kotor2 mi nie przypadły do gustu... Były nieźle zrobione, to fakt, ale jak dla mnie strasznie za sztywne jak na Star Wars. Ten film to akcja, a nie turowa że tak powiem gra w której walka wygląda po prostu drętwo.

Jeśli chodzi o MMO Star wars to było już jedno i było to takie G... Po prostu G!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Chciałbym jeszcze dodać, że członkowie EA i Lucasarts otwarcie mówią o tym, że swoją najnowszą produkcją pragną zdobyć więcej użytkowników od WoWa i tym samym zająć miejsce lidera.
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


mihesz napisał(a):
Chciałbym jeszcze dodać, że członkowie EA i Lucasarts otwarcie mówią o tym, że swoją najnowszą produkcją pragną zdobyć więcej użytkowników od WoWa i tym samym zająć miejsce lidera.
w co wątpię - nie sądzę, żeby gra MMORPG w świecie kosmicznym mogła przebić stare dobre czasy miecza tarczy i łuku. Takie gry mają klimat, a w MMORPG nie ma czegoś takiego jak skakanie po ścianach i naparzanie, jak to powinno wyglądać w Star Wars...
Czekam na grę, ale jestem pewien, że WoWa nie przebije...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Właśnie trwa weekend free to play, podczas którego można zagrać w grę za darmo (normalnie oprócz kupna samej gry płaci się też abonament) więc się skusiłem, aby zobaczyć co to za cudo, bo świat SW nie jest mi obcy. Cóż wybrałem sobie Wojownika Sith i jestem po paru misjach, które rozpocząłem na planecie Korriban, gdzie jest akademia Sithów, w których to misjach poznajemy poczatkowe tajniki. Za wiele nie mogę powiedzieć, bo grałem 30 min, ale lvl bynajmniej do 5 wbija się szybko, są ciekawe dialogi, w których możemy dokonywać wyborów, zdobywać sojuszników sposród NPC no i fajne walki, cóż zobaczymy jak to zabrnie dalej.

Gra ktos lub zamierza?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Ja pewnie ostatecznie to kupię, jak zaoszczędzę trochę kasy, bo gameplay i trailery miażdżą. No i uwielbiam SW.

Szponiasty Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Szponiasty
Wiek: 31
Dni na forum: 4.093
Posty: 25
Skąd: Wrocław
Teraz gra już jest całkowicie free Także polecam, sam gram, mam dwie postacie. Co prawda subscriberzy mają nieco wiecej do dyspozycji typu: Depozyt, wiecej niż 2 sloty na postacie itp itd. No ale linia fabularna całkiem wciąga, poboczne zadania też są niczego sobie. Wiadomo, że to wszystko opiera się na podobnym schemacie - zabij, znajdź, uruchom, bla bla. Ale gra daje też wiele możliwości wyboru (co przy okazji określa czy twoja postać jest bardziej zła czy dobra) no i to już jest naprawdę niezła frajda Szczególnie, gdy gra się specjalne misje z kilkoma innymi graczami

Gdyby ktoś się skusił to mój nick to: Horniasty (sith)
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Zaczęłam grać, aktualnie 13 poziom po dwóch dniach, całkiem spoko gra, tylko nie mam pojęcia gdzie kupić jakieś zbroje dla średnich graczy, bo w sklepach wszystko dla +40lvl i biega w jakichś dziwnych łachmanach. Jestem Sith Juggernaut, więc głównie Tankuje, niestety do żadnej gildii nie przynależę, bo pewnie za chwilę mi się gra znudzi, za to łapię w grupy jakichś idiotów, jak idę na Heroicy i takim sposobem nie mogę zaliczyć tych na drugiej planecie Teraz podbuduję sobie trochę poziom i uderzam raz jeszcze chyba.

Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Dotychczas unikałem gier typu MMORPG (ale w zwykłe RPG, typu single player, młóciłem w najlepsze ) jak ognia, bo wiedziałem, że potrafią być cholernie wciągające. Nie mogłem sobie jednak odmówić przyjemności zagrania w grę z uniwersum Star Wars, którego fanem jestem już od dziecka. Przyznaję, że zdecydowałem się dopiero, gdy twórcy udostępnili grę do ściągnięcia za darmo. Potem wszystko potoczyło się już szybko i było tak jak przewidziałem: wciągnąłem się! Na tyle, że zdecydowałem się nawet na subskrypcję, a gdy wygasła, odnowiłem ją, bo nie wyobrażałem sobie już powrotu do statusu f2p.
Gram dopiero od lipca, ale szczerze polecam, zwłaszcza fanom SW. Jeśli ktoś chciałby pograć czasem razem, wyskoczyć na jakiegoś fp czy coś, to udzielam się na serwerze The Progenitor. Moja główna postać po stronie Republiki to Commando Kamzo, a po stronie Imperium Sith Juggernaut Oz'mak.

Pozdrawiam!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Zaworek-San Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.053
Posty: 82
Skąd: Jarocin
Poza DBMMO również unikałem tego typu gier, ostatecznie się skusiłem jako, że należę do grona fanów Star Wars, a w KoTOR'y grało mi się znakomicie.

Gra pod względem technicznym prezentuje się bardzo dobrze, możliwości jest baaardzo wiele, grywalność i klimat na wysokim poziomie- wciąga. Ale... No właśnie, gra jest niby f2p, ale jeśli chcesz być "Koksem" na serwie to bez subskrypcji będzie co najmniej ciężko. Spędziłem przy tym wiele godzin, doprowadziłem Jedi Sentinela do 42poziomu i zabrakło mi czasu na granie. Niedawno zacząłem od zera, tym razem po stronie Imperium gdzie prowadzę na raz 2 postaci Juggernauta( 18lvl bodajże) i Assassina( 28lvl), gram na serwie "Tomb of Freedon Nadd". Ostatnio znowuż brakuje mi czasu na granie, ale liczę, że w niedługiej przyszłości jakoś mi się harmonogram zluzuje i będzie można poexpić.

Co do level'i nie jestem pewien, bo już trochę czasu nie grałem, więc nie pamiętam dokładnie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [MMORPG] Star Wars: The Old Republic
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook